Hry Tycoon: Hrajte tycoonské hry na Littlegames zdarma, nejlepší hry tycoonů pro hraní 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry tycoonů pro hraní 2023

. Zaškrtne mnoho stejných polí jako TPH, takže je to opravdu otázka výběru nastavení, které dáváte přednost. Podívejte se na naši dvoubodovou recenzi kampusu pro naše úplné posouzení.

Hrajte nejlepší hry tycoonů zdarma. Shromáždili jsme 22 populárních her tycoonů, abyste mohli hrát na malých hrách. Zahrnují nové a špičkové hry tycoonů, jako je Fly This!, Sloučit auto, klepnout na bohatství, realitní magnát a nečinnost. Z seznamu si vyberte hru Tycoon a zdarma můžete přehrávat online nebo počítač.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry tycoonů?

  1. Létat to!
  2. Klepnutím na bohatství
  3. Realitní magnát
  4. Nečinná továrna
  5. Sloučit všechny
  6. Nečinný farma magnáta
  7. Sloučení roviny
  8. Pizza Clicker Tycoon

  ?

  Populární značky

  Tycoon hry pro PC

  V naší databázi jsme našli 102 herních her pro PC.

  Můj malý poník: Přátelství je magie

  Assassin’s Creed Brotherhood

  Rollercoaster Tycoon 3

  Rollercoaster Tycoon 2

  Rollercoaster Tycoon World

  Nejlepší hry tycoonů pro hraní 2023

  Nejlepší hry tycoonů sahají od udržení jedné společnosti nad vodou po správu celé obchodní říše, včetně různých témat a časových období.

  Nejlepší hry tycoonů: El President, role, kterou převzal hráč v Tropico, Banánová republika Tycoon Management Sim

  Publikováno: 4. září 2023

  Jaké jsou nejlepší hry tycoonů? Ať už jste po klasické správě parku nebo se staráte o komplexní, nuanční firmu, existuje spousta skvělých možností, z nichž si teď můžete vybrat, napříč řadou témat. Toto je klasický žánr, který má od svých raných dnů spoustu lásky, s pokračováním a novou krví galore.

  . Tuto definici jsme také udržovali relativně širokou, protože existuje spousta manažerských her, které nemusíte zvažovat přísně „tycoon“ hry, ale máme silná obchodní nebo ekonomická témata s mechanikou, která je zálohuje.

  Od zločineckých podsvětí a republik banánů po obchodování s vysokými mořemi na finální hranici, zde jsou nejlepší hry tycoonů, o kterých si myslíte, že byste se měli podívat, pokud chcete vidět, jaké jsou některé z lepších možností v tomto prostoru. .

  Zde jsou některé z nejlepších her tycoonů:

  Offworld Trading Company

  Toto je oblíbené z našeho seznamu nejlepších her RTS, ale vrací se zde, protože ve svém jádru je to hra o rozšíření vaší ekonomické síly a provozování mezihvězdného podnikání. . Má také docela skvělou kampaň pro jednoho hráče, pokud multiplayer nebo karanténa není váš styl.

  Offworld Trading Company má spoustu DLC, včetně toho, který mění nastavení z Marsu na jeden z Jupiterových měsíců, io. .

  Hry tycoonů: Provozování úspěšného mořského životního centra v Megaquariu

  Hry tycoonů již dříve pokrývaly zábavní parky a zoologické zoo. Předpoklad a jádro herní smyčka jsou téměř přesně to, co byste očekávali: máte na starosti vývoj malého akvária do plně předloženého mořského životního centra. To však vyniká jako hra, která se opravdu stará o vodní život, a to svítí v každém panelu tanku a informací.

  Správa této transformace znamená, že se musíte hodně dozvědět o rybách. . Existuje téměř 100 různých druhů, které můžete mít ve svém akváriu a všechny potřebují různé rutiny péče a prostředí. Jakmile máte velké a rušné akvárium, musíte opravdu strategizovat, takže tento seznam nejlepších relaxačních her neočekávejte.

  Nejlepší hry tycoonů: Chicago v noci, charakterizované kabinami Hansom, tlumené pouliční světlomety a luxusní noční klub s neonovým značením v Empire of Sin

  Říše hříchu

  Zatímco tato strategická hra s tématem mobsterů stále hledá své nohy, má ve své DNA zdravou dávku „tycoon“ jako, kromě zapojení do války založené na gang-na gang, snažíte se také spustit úctyhodnou Business také dav.

  . Soupeřící gangy se také budou snažit rozšířit své vlastní podnikání a je na vás, zda se pokusíte existovat, spolupracovat nebo je sundat. Další informace najdete v naší recenzi.

  Režijní pohled na zoo v Let

  Pojďme postavit zoo

  . Tento duchovní nástupce zoo Tycoon znovu zachycuje magii, i když s pixelovým estetickým roztomilým, aby soupeřil Stardew Valley. Jak byste mohli očekávat, pojďme si vybudovat zoo, která vám na starosti přeměnu pozemku na pulzující zoo plnou zvířat, restaurací, parků a dalších barevných atrakcí. Najměte zookeepers, personál kiosku a veterináře, aby vaše zvířata a návštěvníci byli šťastní.

  V přesvědčivém zvratu, pojďme postavit zoo je vybavena vlastním morálním systémem, což vám umožní ponořit se do podnětu managementu zoo při snaze o kapitalismus. Začněte program chovu, abyste udrželi vaši populaci zvířat, nebo se projděte po divoké straně se sestřih DNA, abyste vytvořili zkroucené ohavy pro vaše návštěvníky, aby se na to gawk. .

  Nejlepší hry tycoonů: Přehled obytné oblasti s malým předměstí zakrývaným velkým bytovým domem v Tropico 6

  Tropico 6

  Je to stejně jako hra na budování města, jako je to hra tycoonů, ale stále je to jedna z nejčerstvějších zážitků v oblasti řízení, které vyšly v posledním desetiletí. .

  Musíte přilákat čerstvé přistěhovalce a postarat se o svou stávající populaci, využít přírodní zdroje vašeho ostrova a vytvořit idylická turistická místa, aby přilákala bohatá cestovatele. Můžete se dokonce zapojit do mezinárodní diplomacie, hrát hlavní síly proti sobě a sklízet co nejvíce výhod, kolik můžete. Dejte si však pozor, diktátoři jsou příliš tolerováni příliš mnoho a je to hra, pokud vás rebelové sesadí.

  I když doporučujeme Tropico 6, Tropico 4 a 5 jsou také docela skvělé – nemůžete se opravdu pokazit bez ohledu na to, který z nich si vyberete. Podívejte se na naši recenzi Tropico 6 pro naše myšlenky na poslední záznam v sérii.

  Nejlepší hry Tycoon: Strážce ve vězeňském architektu s výhledem na funkční vězeňský design, lemovaný hlavními NPC ve hře Management Tycoon, včetně právníka, kněze a vězňů

  Vězeňský architekt

  Pokud jde o hry tycoonů, může se vězeňský architekt na první pohled zdát nekonvenční. Jako strážce soukromého vězení jste pověřeni budováním vězení, která dokáže udržet nejvíce nejvíce a nejnebezpečnější vězně za mřížemi. Vězeňský architekt poskytuje nástroje pro stavbu, ale ponechává lepivé etické důsledky správy vězení zcela na vás. Pokud máte obavy o blaho a reformaci uvězněných, můžete během jejich pobytu nasměrovat své financování na zdravotní péči, vzdělávání a rekreační aktivity.

  Samozřejmě existuje mnoho grantů pro reformační iniciativy a blaho vězně, takže můžete očekávat, že získáte nějaký Vrací se touto trasou. Pokud však chcete změnit své ziskové vězení na a Plná zisk Vězení, můžete ignorovat všechny ty otravné etické obavy a místo toho použít federální peníze na nekontrolovatelné půjčky, s ozbrojenými strážemi a tvrdými tresty, aby byli vězně ve frontě. Bez ohledu na to, jak se rozhodnete navrhnout své vězení, jeho pokračující běh vyžaduje pečlivé vyvážení knih. Vězeňský architekt je ostrý odraz ziskovosti lidského utrpení, vše zabalené do přesvědčivé manažerské hry tycoonů, která je nepokoje.

  Nejlepší hry tycoonů: nemocnice, která

  .

  Nastaveno ve fiktivním prostředí „Two Point County“, musíte si vybudovat zdravotnické středisko od základů, vyvážit potřeby vašich pacientů a zůstatek banky, když se zabýváte tímto minovým polem, kterým je soukromý systém zdravotní péče. Zažijte jedinečná a šílená nemoci, která budou vyžadovat vyléčení, a ujistěte se!

  Dvoubodový kampus, nedávné pokračování, vezme mnoho stejných mechaniků a humoru a šeptá ho do univerzitního kampusu. . Podívejte se na naši dvoubodovou recenzi kampusu pro naše úplné posouzení.

  Hry Tycoon: Strážce a maskot honící miscreant na planetě

  Planeta Coaster

  . Frontier Developments se pokouší vytvořit konečný simulátor zábavního parku se složitými nástroji k vytvoření nejambicióznějších jízd – dokonce i ty ze skutečného světa – a také hlubokou simulací, jak spustit park, jak uznáte za vhodné. Podívejte se na naši recenzi naší planety, pokud jste zvědaví, jak jsme se dostali na navrhování vlastního parku.

  . Nyní je také hra Safari Park z Frontier Out, nazvaná Planet Zoo, pokud to místo toho vezme vaši fantazii – jak to svědčí naše recenze zoo Planet, je to pravděpodobně nejchytřejší simulační hra o okolí.

  Nejlepší hry tycoonů: Dva brachiosauři se potulují svěží, zeleninou v Evoluci Jurassic World Evolution 2

  Jurassic World Evolution 2

  . Nejprve budete muset bioengineer své nové dinosaury a vytvořit pro ně ohrada.

  Špionážní a přírodní katastrofy se budou spiknout, aby vám znesnadnily věci, a pokud by se nejhorší stala vaše dovednosti v oblasti řízení, budou testovány na limit, když se pokusíte obsahovat problém, než se všechno zhroutí. Pokračování staví na systémech originálu a poté je aplikuje na brilantní efekt v novém režimu teorie chaosu, který vás efektivně staví do velitelského sedadla ve scénářích, které jsou přímo založeny na filmech. Přečtěte si naši recenzi Jurassic World Evolution 2 Pokud chcete úplné rozpady.

  .

  Twist v sérii specifické pro 18. století zahrnuje to, jak industrializace ovlivňuje společnost, a také přimět k tomu, abyste provozovali dvě města najednou-jedna v novém světě a jedna ve starém světě, což vyžaduje potřebu zabezpečit obchodní trasy a dodavatelské linky mezi nimi suroviny jsou získávány a kde jsou vyrobeny. Má také docela robustní námořní bojovou část, pokud také hledáte nějakou akci s vysokým podílem na moři. Další podrobnosti si přečtěte naši recenzi Anno 1800.

  Game Dev Tycoon

  Kromě toho, že je jedinou hrou na tomto seznamu, která ve svém názvu skutečně používá „Tycoon“, je to také docela specializované téma. Pokud jste někdy chtěli nejvyšší, abstraktní pohled na to, jaké to je vlastně provozovat společnost věnovanou navrhování videoher, Game Dev Tycoon je docela elegantní způsob, jak to zažít.

  Začínat sám ve svém suterénu a pracovat na fantastické kanceláři se skutečnými zaměstnanci, musíte si nejprve vybrat, jakou hru chcete navrhnout – včetně žánru, jaký motor použít, další funkce a další – a pak vy jste Musím pracovat dál až do dokončení.

  Tlak pochází z udržení peněz v pohybu – každý měsíc musíte zaplatit sobě a svým zaměstnancům, a jak postupujete ve hře. .

  To jsou všechny nejlepší hry tycoonů, které máte k dispozici, aby to zasáhly velké v kapitalistické simulaci podle vašeho výběru. Pokud byste však raději odešli do důchodu a rozhodli se pro klidný život, podívejte se na nejlepší životní hry a zemědělské hry, které můžete hrát, abyste mohli kopat a relaxovat.

  Původní funkce Joe Robinson.

  Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. .

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

  Hry tycoonů

  Marina horečka magnáta

  Hry tycoonů jsou obchodní simulační hry známé také jako ekonomické simulační hry. Hry se zaměřují na správu podnikání. Hraje tycoonů je v podstatě numerický. Mají však krásnou grafiku. Základním prvkem v těchto hrách je přesnost simulace událostí v reálném světě.

  Hry tycoonů byly po mnoho let rozšířené – které mohou zapomenout na mistrovská díla, jako jsou železniční magnátor, Sim City a Rollercoaster Tycoon. Tento typ hry vám umožní vybudovat firmu nebo monopol a spravovat všechny aspekty vaší říše od týmu po nástroje a ceny. Vzhledem k obrovskému množství různých průmyslových odvětví a podniků jsou možnosti pro hry tycoonů prakticky nekonečné.

  Náš výběr her tycoonů zahrnuje návykovou sérii Papa Louie, ve které ovládáte různé obchody, jako je Bakeria. Alternativně byste mohli vyzkoušet Impire Resort, ve které vyzkoušíte ruku při správě úspěšného hotelového řetězce. Můžete se stát obchodní magnát a hrabat v dolarech?

  FAQ

  Jaké jsou nejoblíbenější hry tycoonů?

  1. Marina horečka magnáta
  2. Burger Boss
  3. Nečinný prostor pro obchodní magnát
  4. Nečinnost dodavatelského řetězce
  5. Nečinný startup Tycoon
  6. Taxi Tycoon: Idle Business
  7. Fantasy nečinný Tycoon
  8. Wild Ranch: Business Simulator
  9. Skivl Tycoon

  ?

  1. Nečinný startup Tycoon
  2. Burger Boss
  3. Idle Airline Tycoon
  4. Šťáva z produkce šťávy

  Co jsou to tycoonské hry?

  Připraven k vybudování své říše? Naše hry Tycoon vám umožňují stát se šéfem a učinit všechna velká rozhodnutí. . S různými průmyslovými odvětvími, z nichž si můžete vybrat, včetně zábavních parků, restaurací a dalších, budete mít nekonečné zábavné budování vlastního úspěšného podnikání.

  Hrajte nejlepší online hry online magnátu zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování nebo instalace. �� Hrajte marina horečka magnáta a mnoho dalších právě teď!