Hudební hry �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!, Chrome Music Lab

Hra počítačová hudební hra

Na platformě je také spousta her, na které se můžete těšit. Toto jsou nejlepší nadcházející hry Nintendo Switch pro 2023 a dále. Některé tituly bez vydání Windows by samozřejmě mohly přepnout přepínač a nakončit se na konzole Nintendo Next-Gen Console.
Nadcházející přepínací hry 2023
Hry uvedené níže mají buď 100% potvrzená data vydání nebo solidní okna uvolnění, která očekáváme, že zasáhnou tento rok. Všechno, co se děje ve vzduchu kvůli více vágním předpovědím spuštění nebo předchozí zpoždění bude uvedeno níže potvrzené uvedení na trh.

Hudební hry

Cítit srdce rytmu v kterékoli z těchto hudebních her! Naučte se klavír, odpovídající rytmy, nebo dokonce ovládejte operu provedenou výhradně Blobs. Procházejte celou sbírku pro celou řadu bezplatných hudebních her.

Virtuální online klavír
Konečná zvuková deska Peter Griffin
Heartreasure 2: Underground
Robot Unicorn Attack: Heavy Metal
Virtuální klávesnice v. 2.0
Simulátor Super Ostrich

Populární značky

Získejte kreativní hudbu

Hudební hry učí a inspirují, ale jsou také hodně zábavy. Takže ať už chcete zlepšit své znalosti o hudební teorii, vyvinout ostřejší rytmus nebo chcete skládat hudbu, aniž byste měli technické hudební dovednosti, existuje hudební hra, která vám v této sbírce pomůže dosáhnout hudební Nirvany.

Populární rytmické hry

Vraťte se do drážky v pátek večer Funkin ‘, populární webová hra, kde sledujete rytmické narážky ve freestyle hudební bitvě. Rytmické hry jsou nejoblíbenějším typem hudební hry ve vašem webovém prohlížeči.

Další špičkovou rytmickou hrou je tanec řetězové pily, další hudební název podobný FNF, ale založený na manga série řetězové pily.

Hrát na piáno

Klavír můžete hrát online s ostatními hráči v reálném čase. Piano multiplayer je interaktivní simulátor klavíru, co se stane, když uvolníte internet na těchto klíčích? Zkuste to zjistit.

Pokud chcete při hraní klavíru vážně, virtuální online klavír je virtuální klávesnice, která vám ukazuje různé struktury akordů. Podívejte se na naše klavírní hry pro více.

Vytvořte si vlastní hudbu

Pro výrobu hudby nemusíte být hudebním mistrem. Místo toho naložte punk-o-matic, abyste si vytvořili vlastní punkovou hudbu přidáním různých přednastavených riffů a rytmů na časovou osu.

Chcete skládat operu? Zkuste Blob Opera. To by mohlo změnit názor. Hra byla postavena jako experiment strojového učení a ke zpěvu používá animované kuličky. No, cokoli chcete! A můžete to nahrát, perfektní.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hudební hry?

 1. Perfektní klavír
 2. Blob Opera
 3. Paprsek
 4. Virtuální pozoun
 5. Rhythm Knight
 6. Virtuální online klavír
 7. Taneční bitva
 8. Looper
 9. Zpívat koně
 10. Konečná zvuková deska Peter Griffin

Jaké jsou nejlepší hudební hry na mobilní telefony a tablety?

Jaké jsou některé podceňované hudební hry?

Co jsou hudební hry?

Hudební hry obsahují nástroje a všechno hudební, od melodií a harmonií po rytmické rytmy. Některé hudební hry vás vyzývají k zasáhnutí poznámek s rytmem, jiné vás naučí, jak přehrávat hudbu, a zbytek je prostě zábavný!

Hrajte nejlepší online hudební hry zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte perfektní klavír a mnoho dalších právě teď!

Hra počítačová hudební hra

Chrome Music Lab je web, díky kterému je učení hudba přístupnější prostřednictvím zábavných a praktických experimentů.

Na co lze použít?

Mnoho učitelů používalo Chrome Music Lab jako nástroj ve svých učebnách k prozkoumání hudby a její spojení s vědou, matematikou, uměním a dalšími. Kombinovali to s tanečními a živými nástroji. Zde je sbírka některých použití, která jsme našli na Twitteru.

Mohu jej použít k výrobě vlastních písní?

Ano. Podívejte se na experiment Maker Songer, který vám umožní vytvořit a sdílet své vlastní písně.

Musím si vytvořit účet?

ani náhodou. Stačí otevřít jakýkoli experiment a začněte hrát.

Jak byly postaveny?

Všechny naše experimenty jsou postaveny s volně přístupnou webovou technologií, jako jsou webové zvukové rozhraní, webmidi, tón.JS a další. Tyto nástroje usnadňují kodérům vytvářet nové interaktivní hudební zážitky. Open-source kód můžete získat na spoustě těchto experimentů zde na GitHubu.

Na kterých zařízeních tato zařízení fungují?

S těmito experimenty můžete hrát napříč zařízeními – telefony, tablety, notebooky – pouhým otevřením webu ve webovém prohlížeči, jako je Chrome.

Co bude dál pro Chrome Music Lab?

Vždy jsme se inspirovali novými, neočekávanými způsoby, které lidé tyto experimenty používají. Pokud byste se s námi chtěli něco podělit, pošlete to s #CHROMEMUSICLAB nebo nám napište linku.

Nejlepší rytmické hry na PC

Jesse Lennox

Cítíš rytmus? Rytmické hry měly velký rozmach na začátku až do poloviny roku 2000 s tituly jako kytarové hrdiny a rockové kapely, které viděly masivní úspěch. Bohužel kvůli kombinaci drahých požadovaných nástrojů a trhu zaplaveného téměř identickými tituly, žánr tiše sklouzl zpět do více specializovaného místa v tomto odvětví. To však neznamená, že rytmické hry zmizely. Ve skutečnosti hudební hry pro PC prosazují samotnou definici toho, co je „rytmická hra“.

 • Beat Sabre
 • Thumper
 • Krypta nekrodaceru
 • BPM: kulky za minutu
 • Friday Night Funkin ‘
 • Luminy: Remastered
 • Sayonara Wild Hearts
 • Rocksmith 2014 Remastered
 • Rez nekonečný
 • Fuser ukazuje dalších 5 položek

Stejně jako u téměř každého žánru, který máte rádi, je Být hráčem PC. Na jedné straně máte přístup k téměř bezplatnému počtu titulů, které zapadají do vašeho žánru výběru. Na druhé straně existuje ohromující počet her, které nestojí za váš čas, který vás může odvrátit od těch opravdu zvláštních. Nikdo nechce, aby jejich hlava uvízla špatná píseň, ale špatná rytmická hra je stejně špatná jako strašná píseň Plus Špatná hra zabalená do jedné. Rovnováha je těžká, ale tyto nejlepší rytmické hry na PC nabízejí nejlepší soundtracky, jedinečné hry a uspokojivé zážitky pro všechny vaše smysly.

Vidět víc

 • Nejlepší rytmické hry všech dob
 • Nejlepší hry na otevřeném světě na PC
 • Nejlepší hry PC zdarma

Beat Sabre

Beat Sabre v Steam Top Sellers 2019

Začínáme s tím, který má trochu bariéry na vstup, ale pokud máte náhlavní soupravu VR a milujte rytmické hry, není žádná omluva, abyste se nedostali na ruce Beat Sabre. Tato hra je nejen považována za jednu z nejlepších rytmických her ve VR, ale může to být jen nejoblíbenější VR Game Full Stop. Formát se tak dokonale hodí k tomu, co VR dělá nejlépe, že je téměř šílené myslet si, že to nikdo neudělal dříve. Vaše ovladače se stávají dvěma světelnými mečemi v podstatě, když bloky létají k vám včas s písní. Musíte se potom houpat správným barevným šavlí, abyste prořekli blok. Zní to jednoduše, správně?

Beat Sabre je dost snadné, aby kdokoli, bez ohledu na historii her, může intuitivně pochopit v krátkém čase. Zároveň jako rytmická hra je obtížnost zcela pod vaší kontrolou. Můžete začít s pomalým, snadným písním, nebo se vydat na písně, kde na vás bloky létají tak rychle a tak důsledně, že téměř budete dělat složitý tanec. Samotná hra přichází s velkou sadou písní, ale co dělá Beat Sabre Na PC je tak perfektní skutečnost, že můžete importovat jakoukoli skladbu, kterou chcete, a přehrát ji. Jediná věc, která vám může zabránit tomu, abyste si hráli navždy, je vaše vlastní výdrž.

Thumper

Kovový brouk létající směrem k děsivé tváři

Už jste si někdy mysleli, že rytmická hra může být také hororovým názvem? Pokud ne, dejte Thumper pokus. Jistě, nebude vás to vyděsit Amnézie nebo Resident Evil Will, ale to nelze popřít Thumper zjevně má atmosféru, která přinejmenším znepokojuje. Toto je další hra, která funguje nejlépe ve VR, ale lze ji přehrávat tradičně, pokud chcete. Neexistují žádné kontroly pohybu, které by vás unavily, ale ve skutečnosti se cítíte, jako byste byli v temných, průmyslových, ale podivně organických stopách, poněkud vyčerpávající zážitek bez ohledu na to. Je to také jedna z vzácných rytmických her, které mají „šéfové bitvy.“

Ovládáte malý kovový brouk na jedné stopě, která překáží v obřích prostředích. Existují jen asi tři nebo čtyři věci, na které musíte věnovat pozornost a reagovat na rytmus, jak byste mohli očekávat, takže obtížnost se zvyšuje, pokud jde o to, jak rychle vás hra žádá, abyste na ně reagovali. Zvukový doprovod je těžký, často téměř průmyslový a na některých místech na nohou na nohou, ale nikdy jej nepřekročí. Existuje pouze celkem 9 fází, ale zvládnutí je a vydělávání nejvyšší pozice vás může udržet na cenu déle. VR nebo ne, Thumper je velká změna tempa z vašeho normálního rytmu dobrodružství.

Krypta nekrodaceru

Dungeon plný draků a příšer

Další žánrová směs, která zní, jako by to nikdy nefungovalo na papíře, se tentokrát jedno Brave Studio rozhodlo zkusit smíchat populární nepoctiví žánr s rytmickou herní mechanikou. Výsledkem byl hit Krypta nekrodaceru, a později následné spin-off druhů pomocí licence Zelda s názvem Kadence Hyrule. Původní hra, která je místem, kde byste měli začít, vás staví do role jedné z mnoha odemykatelných postav potápěných do procedurálně generovaných dungeonů, jak byste očekávali od nepoctivého podobného. Tam, kde přichází rytmický aspekt, je to, jak musí být každý tah, který provedete, nebo zaútočíte na vás. Protože víte, kdy se mohou pohybovat a zaútočit, máte vždy příležitost reagovat, pokud jste dostatečně rychle.

Krypta nekrodaceru je tím spíše rytmickou hrou Freeform. Včas necizíte na konkrétní poznámky, ale spíše načasovací pohyby podle vašeho výběru do rytmu. Když zasáhnete hlubší úrovně, BPM stoupá a vaše načasování, tedy rychlosti reakce, musí jít nahoru. Spin-off Kadence Hyrule vezme stejný koncept, ale vloží jej do nostalgické čočky klasické hry Zelda. Samozřejmě má ten ikonický soundtrack, který by bop kolem a vytáhl staré známé nepřátele, ale bohužel tato hra Nintendo publikovaná pravděpodobně nikdy neuvidí vydání z jejich konzolí. Ještě pořád, Krypta nekrodaceru je hlavní zkušenost, která nabízí téměř nekonečné množství opakovatelnosti, jako jsou nejlepší rouge-likes.

BPM: kulky za minutu

Střelba na některé oranžové démony

Další experimentální hra, kterou jsme milovali každou minutu, je hra Rhythm FPS BPM: kulky za minutu. To opět vybuchne trend jen požádat vás, abyste rozpoznali vzorec a zasáhli řadu tlačítek se správným načasováním. Ne že by se nám nelíbilo tento vzorec a na tomto seznamu budeme obsahovat spoustu těch klasických rytmických her, ale prostě jsme museli zdůraznit tyto hry, které se pokusily trochu posunout hranice a BPM: kulky za minutu je jeden fanoušci FPS i Rhythm, kterou si musí fanoušci vyzkoušet. V mnoha ohledech tato hra sdílí prvky s předchozím záznamem na našem seznamu, jako je to, že je to podobný, ale pocit je vše jeho vlastní.

Hrajete jako jedna z 10 hratelných postav, které cestují generovanými říšími, které se pokoušejí porazit všech sedm šéfů v jednom čistém běhu. Jak jdete, střílení přes různé nepřátele, přiměřeně těžký kovový soundtrack, poněkud připomínající dvě nedávné hry Doom, bude vaším metronomem. Pokud se pohybujete, střílíte a včas se načtete, zvýší se vaše multiplikátor skóre a poškození. Pokud se pokusíte vystřelit rytmus, vaše zbraň vás vynechá a nechá vás zranitelná. Vyzvednete spoustu uspokojivých zbraní, nových schopností a spotřebních materiálů, které vám pomohou, ale žádný z nich nebude kompenzovat špatné načasování. Pokud zvládnete hlavní hru, vždy existují režimy výzvy, které vás čekají, aby vás posunuly na pokraj lidských reakčních rychlostí.

Friday Night Funkin ‘

Pico rapuje s uzi v jedné ruce

Jeden pohled na tuto rytmickou hru a na kohokoli, kdo byl kolem během rozkvětu Flash, konkrétně ve stylu Newgrounds, bude okamžitě udeřen do tváře nostalgií … dobrým způsobem. Vzhled není v žádném případě náhoda nebo jednoduchý pokus o kořist o vašich vzpomínkách od té doby Friday Night Funkin ‘ byl vytvořen bývalými uživateli Newgrounds v rámci hry v roce 2020. Poté, co v něm viděl potenciál, Friday Night Funkin ‘ byl rozšířen do hry s otevřeným zdrojovým kódem a úplné vydání, které má být s názvem Friday Night Funkin: The Full Ass Game, byl již podporován na Kickstarter pro vydání na začátku roku 2022.

Friday Night Funkin ‘ je velmi podobný nejoblíbenějším a dlouhodobým rytmům Dance Dance Revolution. Každá fáze je rozdělena na týdny, z nichž každá má tři písně, když se bojí proti jinému soupeři. Stejně jako DDR, Když se s nimi posouvají po obrazovce, zasáhnete klíče od šipek. Obtížnost můžete změnit z snadných, normálních a tvrdých od týdne do týdne. Příběh je tak základní, jak přicházejí, ale slouží účelu stanovení důvodu k souboji různých postav. Hrajete jako přítel, který potřebuje porazit různé šéfy, aby pokračoval ve své přítelkyni. Každý týden má nový styl hudby, ale všechny jsou chytlavé a výbuch. Protože je to otevřený zdroj, můžete si také vychutnat tuny obsahu vytvořeného uživatelem pro ještě více písní, které můžete vyzkoušet také v režimu zdarma přehrávání.

Luminy: Remastered

Červené a bílé bloky jsou upuštěny na mřížku

Pokryli jsme tunu lichých a jedinečných žánrů, které se roztavily s rytmickým žánrem, ale ten, který ve skutečnosti dává dokonalý smysl, je logická hra. Mezi načasováním klíčových stisků na rytmus a něčím podobným existuje spousta podobností Tetris, což je to, s čím byste se nakonec dostali Luminy: Remastered. Původní verze vyšla zpět jako název na startu na PSP v roce 2004, ale byl takovým kultovním hitem, že konečně dostal remaster na všech hlavních platformách, včetně PC. Navrhl legendární Tetsuya Mizuguchi s hudbou zčásti od Takayuki Nakamura ze Sega, získal velmi vysoké skóre recenze a je považován za jednu z nejlepších herních her všech dob všech dob. Mnozí to pozitivně porovnali s tím, jak návykové Tetris byl, a Luminy: Remastered určitě neztratil tu návykovou hranu.

Hra je hlavně o pádu a odpovídajících dlaždicích na mřížce 16 x 10. Získáte 2 x 2 blok, abyste se pohybovali, otočili a poklesli, stejně jako Tetris, Chcete -li se pokusit připojit stejné barevné čtverce do bloku 2 x 2 nebo větší. Časová linie bude neustále běžet zleva doprava přes obrazovku a když zasáhne jakékoli skupiny této velikosti, odstraní tyto bloky a dává body. Můžete získat více bodů tím, že linka smaží co nejvíce bloků v jednom zametání přes obrazovku. Mohlo by to znít trochu složitější, nebo možná příliš jednoduše, ale opravdu to musíte hrát, abyste pochopili, jak dokonalá tato hra na rytmus a hádanky funguje. Luminy: Remastered Zahrnuje vše z této původní verze, s grafickým a výkonem, plus další režimy, které byly přidány pouze v pokračování, včetně poněkud bizarního režimu vibrací Trance, který musíte zažít pro sebe.

Sayonara Wild Hearts

Dvě ženy stojící záda dozadu vedle motocyklů

Nejhorší část o rytmických hrách je, že často mají všechny tyto neuvěřitelné věci, které se dějí v pozadí, které vy, hráč, ani nevidíte, protože se zaměřujete na zasažení další poznámky do stopy. Téměř každá hra v žánru bojuje s tím, že chce, aby tato složitá a dobře vyrobená hudební videa probíhala během hraní, ale také nechtěla vás odvrátit od skutečně se v písni skutečně vystupovat dobře. Ne dokud Sayonara Wild Hearts Našla hra nalezení způsobu, jak tyto dva prvky dokonale spojit. A to je opravdu úsporná milost pro tuto konkrétní hru, protože to prostě vypadá tak dobré že si nebudete chtít nechat ujít jednu věc, která se děje na obrazovce.

Sayonara Wild Hearts má 23 úrovní, které všechny proudí spolu se stejnou myšlenkou designu jediného alba. Hrajete jako žena, která postupuje po skladbě různými způsoby, od jízdy na motocyklu až po přímou létání, zatímco se snažíte sbírat srdce a stisknout pravé klíče k hudbě. Je toho víc než to a různé úrovně představují svou vlastní mechaniku na míru, ale to je hlavní myšlenka. Pohybujte se, abyste sledovali stezky srdcí, těší vaše oči na postavě, což vám umožní opravdu namočit do krásných vizuálů, zatímco hudba pomáhá vést vaše akce, a když se akce zvedne, například v bojích s šéfem, všechny výzvy k tlačítku jsou umístěny dynamicky v Akce spíše než na statickém místě v horní nebo dolní části obrazovky jako normální rytmická hra. Budete plně ponořeni do tohoto neonového zážitku, pop a jazzu jako několik jiných her v žánru.

Rocksmith 2014 Remastered

Poznámky v Rocksmith 2014

Možná budete moci hrát každou skladbu o nejtěžších obtížích v kterékoli z herních hrdinských nebo rockových her, ale to vám opravdu nepomůže hrát žádnou z těchto písní na skutečném nástroji. Rocksmith 2014 Remastered byl postaven tak, aby změnil návykové vlastnosti, snadno pochopitelná mechanika a zábava z hraní rytmické hry na učební nástroj, aby vás skutečně pomohl naučit vás, jak hrát na kytaru nebo basu. Hra vykopává neohrabané a trapné plastové kytary, které lze použít pouze pro tyto hry, a místo toho vás do svého systému připojíte svou skutečnou elektrickou kytaru nebo basy pomocí adaptéru USB, takže se můžete naučit hrát na skutečném nástroji. Toto je docela možná nejlepší implementace gamifikačního učení, které odvětví dosud vytvořilo.

Rocksmith 2014 Remastered přidá do již působivého původního vydání tunu nových funkcí a nástrojů. Standardní hra přichází s 66 písněmi, které se mají hrát a učit se, ale jako obsah DLC bylo přidáno přes 1 000 dalších, a PC verze může dokonce importovat vlastní písně vytvořené komunitou. Seznam skladeb je v podstatě nekonečný. Existuje téměř 100 vyhrazených lekcí, více úrovní obtížnosti, přizpůsobitelná křivka učení, sledování statistik a spoustu dalších nástrojů, které vám pomohou přejít od vytržení první šňůry po trhání prostřednictvím vašich oblíbených rockových písní. Jen abych byl jasný, zatímco se jedná o hru, je to především výukový nástroj. Je to zábava a vypadá to jako hra na kytarový hrdina, ale budete se učit nemovitý dovednosti zde.

Rez nekonečný

Spirála kostek a světel

To by mohla být nejpřekvapivější hra, která získala oživení kvůli tomu, jak výklenek to bylo po propuštění, ale aktualizované Rez nekonečný je téměř více zážitek než rytmická hra. Celá estetika létání těmito zónami vyhlížejícími rámeček, které warp, třpytí a transformace lichým způsobem, jak hraje hudba. Nikdy nevíš, co se blíží Rez nekonečný, Ale nějak je to nějak dokonale čitelné a relaxační. I když se nejedná o „tradiční“ rytmickou hru, snadno se ocitnete vstupující do podobného tranzujícího stavu při hraní.

Rez nekonečný je poněkud jako střelec na kolejích v tom, jak hrajete. Když letíte přes úrovně, nepřátelé se objeví, že se musíte zacílit a zamknout, až na maximálně osm, než vystřelíte sledovací kulky, které ničí nebo poškozují vše, na co se zaměřujete. Myslet si Hvězda Fox’s Zamkněte raketu, ale před zahájením více raket můžete malovat více cílů. Fáze mají více fází, které končí velkolepým setkáním šéfů, kde je testována správa cíle a priorita více než jen rychlost reakce a rozpoznávání vzorů. Vše v této hře také přispívá k hudbě. Čím lépe se dostanete Rez nekonečný, Čím lepší se celý zážitek stává.

Fuser

Smíchací písně DJ

Nějak jsme dosáhli konce tohoto seznamu, aniž bychom jméno upustili od nejvlivnějšího a nejoddanějšího rytmu vývojáře hry všech dob, Harmonix. Toto studio je zodpovědné za rané rytmické hry jako Frekvence a Amplituda, Před vytvořením franšízy Megahit Guitar Hero a později série nástupce Rock Band. Fuser je nejnovější projekt z tohoto hudebně zaměřeného studia a je dalším experimentem při předefinování toho, co může být žánr. Tato hra je na rozdíl od v podstatě jakoukoli jinou hru na tomto seznamu a v mnoha ohledech není v normálním smyslu přesně „hra“, ale blíže k hudebnímu nástroji s herními prvky. Není to výukový nástroj jako Rocksmith, ale spíše jako plátno, kde můžete experimentovat a vytvořit si vlastní nové hudební skladby pomocí existujících kusů, které vám hra dává.

Jsi DJ Fuser a musí vzít různé vzorky z obrovského řádku stávajících písní a spojit je do zbrusu nového rytmu. Smícháte písně přesunutím různých barevných záznamů, každá barva představující jiný nástroj a jejich přidáním do stopy. Herní část přichází v tom, jak získáte vyšší skóre přidáním nových skladeb na Beat a reagováním na žádost o davy, které mají být přidány vzorky z konkrétních písní nebo žánrů. Můžete také hrát kooperaci a spolupracovat na mashupu nebo v konkurenční bitvě. Nějak míchání prvků z písní tak odlišných jako Party Rock Anthem, Rock the Casbah, nebojte se sekačky, a Road Old Town Road vždy alespoň dobře, ale je jen na vás, aby je zněli skvěle. A Harmonixu se však podařilo manipulovat s tempem a rovnováhou, téměř vždy existuje způsob.

Doporučení editorů

 • Nejlepší herní počítače pro 2023: Dell, původ, Lenovo a další
 • Nejlepší herní nabídky PC: Výkonné herní soupravy začínající na 860 $
 • Nejlepší hry Nintendo Switch pro 2023
 • The Sims 4 Cheats: Všechny cheat kódy pro PC, Xbox, PS4, PS5 a další
 • Nejlepší hry na Xbox Game Pass právě teď (září 2023)

Jesse Lennox

Jesse Lennox miluje psaní, hry a stěžoval si, že nemá čas na psaní a hraní her. Zná jména více…

Nejlepší přání v lžích p

Lies of P Preview Gamescom 2022 Socha

Ať už se jedná o hru Fromsoftware nebo titul od jiného vývojáře, jako jsou lži P, každý vstup do žánru duší přidává několik nových mechaniků, aby vynikl a přinesl do vzorce novou chuť. Na povrchu můžete očekávat, že celá věc Pinocchio bude stačit, aby tato hra vynikla, ale tým udělal věci o pár kroků dále. Kromě jedinečného systému zbraní a tradice, lži P mají speciální předměty s názvem Wishstones, které vám mohou poskytnout výkonné nadšence. Tyto kameny lze získat pouze obchodováním s ovocemi zlaté mince se specifickým NPC a jsou spotřebovány při použití. Chcete -li se ujistit, že jste schopni maximalizovat výhody, zde jsou nejlepší přání, které byste měli používat v lžích P.
Nejlepší přání v lžích p

Existuje celkem 13 možných přání, ale ne všechny jsou okamžitě k dispozici. Pokud vidíte některé, které ještě nemůžete dostat, pokračujte v hraní, dokud neporazíte Black Rabbit Brotherhood. Jakmile to bude hotovo, všechny přání budou k dispozici k prodeji.Zde jsou nejvhodnější:
Oživení přání
Toto je první kámen, který můžete získat, a je to ten, který si pravděpodobně budete chtít zachovat vždy. Funkce je zde jednoduchá: pasivně obnovit vaše zdraví na krátkou dobu. Vzhledem k tomu, že Pulse poplatky jsou tak cenné a při objevování nových oblastí nebo bojových šéfů vám dojdou velmi rychle. Stále musíte hrát pečlivě a čas na to, abyste toho co nejlépe využili, ale v lžích P je vždy potřeba více uzdravení.
Přátelství Wishstone
I když lži P neumožňují kooperaci jako některé jiné duše podobné hry, stále má předvolající systém, kde můžete přinést NPC, aby vám pomohl snížit obsazení náročných šéfů. Tato předvolání se nazývají Specters, kteří se budou snažit, aby pomohli, ale obvykle v boji netrvají tak dlouho. Pokud jste ochotni použít slot Wishstone Slot, může přátelský kámen přátelství udržet vašeho věrného společníka v boji déle tím, že jim trochu uzdravuje.
Odvaha Wishstone
Fable Arts jsou vaše silnější pohyby specifické pro zbraně, které konzumují část vašeho baru Bajky. Díky tomu je to, takže nemůžete jednoduše spamovat své nejsilnější útoky po celou dobu, ale někdy potřebujete tento výstup na další poškození, abyste mohli Ekeout a vítězství. Courage Wishstone dělá tento balíček bajku mnohem rychleji, což vám umožňuje uvolnit tyto mocné pohyby častěji.
Frenzy Wishstone
Zpátky na straně Spectre of Things, tito pomocníci chybí, pokud jde o přežití. Tato šílenství je vystřelí, aby způsobily více škod. Nebudou schopni sólo šéfa pro vás nebo cokoli, ale ve hře, jako je tento, může každý jednotlivý bod poškození znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.
Provorace Wishstone
Co když se cítíš trochu víc . krutý vůči vašemu přízvuku? Není v tom žádná hanba, protože jsou tam jen proto, aby vám sloužili, nakonec. S provokací Wishstone, můžete dát veškerou aggro na svůj Specter, dát vám nějakou dýchací místnost k uzdravení, obnovení nějakého bajkového umění, nebo jen chytit dech. Také jim to dává trochu obranné buff, takže se o tom nemusíte cítit příliš špatně.
Výbušný přání
Můžete se cítit trochu horší při používání výbušného přání, ale. Jakmile je aktivován, kdykoli zasáhne váš netušící Specter, explodují a vynaloží pěkný kus poškození všeho zachyceného při výbuchu. Pokud nejste spokojeni s tím, co pro vás mohou Specistry normálně udělat, proč je nejen proměnit v bombu?
Advance Wishstone
Tento kámen je ekvivalentem odvahy Wishstone, pouze místo toho, aby se zvýšila na váš balíček bajky, tento pomůže obnovit váš legií měřič legie. Vaše různé paže legie jsou možná vaším největším nástrojem v lžích P mimo vaše standardní zbraně, ale také jsou náklady na materiál. Na rozdíl od bajky se Legion v průběhu času nepřirozeně nedoplní a vrací se pouze tehdy, když se dostanete na Stargazer nebo použijete další spotřební zdroj. Toto omezení můžete obejít, abyste z něj získali několik dalších využití s ​​Advance Wishstone, což vám poskytne trochu kusu zpět zdarma. To je nejlepší pro sestavy, které častěji využívají legionské zbraně, takže to nebude nejlepší výběr pro všechny.

Nejlepší zbraně v lžích P

Lži boje šéfa

Tato interpretace klasického Pinocchio není nic jako přátelský (i když trochu strašidelný) originál. Vaše loutka přivedená k životu je poslána do světa nebezpečí kolem každého rohu a uvidí vás pouze vaše zbraně a reflexy. Lies of P je konec konců duše, takže vyhledávání a testování nových zbraní je součástí zážitku. To a samozřejmě umírání. Přesto, pokud se chcete vyhnout tomu, co je co nejvíce, bude se hodit silná zbraň. Tato hra používá systém, ve kterém si můžete přizpůsobit svůj arzenál výměnou čepelí a úchytů, což vám dává spoustu možností, ale zaměříme se na to, které zbraně jsou nejlepší z krabice v lžích P a necháme vás udělat vylepšení odtamtud.
Nejlepší zbraně v lžích P

Loutka šavle
Protože loutkovou šavlí můžete získat přímo na začátku lží P, můžete ji odepsat jako něco, co je v rané hře jen životaschopné a mělo by být vyhodnoceno co nejdříve. To není případ, protože tento rychle zasažený meč může zůstat konkurenceschopný alespoň do střední hry. Má dobrý rozsah, je rychlý a má skvělý útok na poplatky, s nímž můžete použít nepřátele. Vypracuje se na Rank C v motivitě i technice a přichází s bajkem Slash Slash, které uvolní závan stávek na cíl před vámi. Další umění, které zabalí, je koncentrát, který vám dává dočasný útok buff.
Salamander dýka
Pokud se chystáte na sestavení zaměřenou na to, abyste dělali spoustu rychlých hitů než na dlouhé, těžké údery, dýky jako Salamander Dagger jsou vaším nejlepším přítelem. Skutečnou výhodou této dýky je to, že způsobuje poškození požáru, proti kterému je mnoho nepřátel slabých. Předem se mění na B, C v technice a D v motivitě. Má také schopnost Ignite dát jí ještě více palebné síly (doslova) a schopnost strážce rychlého bodnutí před automaticky ustupováním.
Booster Glaive
V lžích P, což způsobuje, že posilovač Glaive vyniká jako jedinečný výběr. Získáte dobrý rozsah a oblouk na každé houpačce je ideální pro kontrolu davu. V přísnějších a lineárních prostorech můžete použít útok na poplatky za dopředu. Jedná se o technickou zbraň, škálování na B, ale také má škálování d motivova. Sdílí dovednosti bouřky s loutkovým šavlem, ale má také pacientova lomítka, což vám umožní nabít jedno velké, mocné stávky.
Kyselý krystalový oštěp
Navzdory slovu „kopí“, který je ve jménu zbraně, kyselý křišťálový oštěp technicky spadá do kategorie dýky zbraní. Bez ohledu na to má vzhled, dosah a pocit kopí. Může to udělat rychle, strčit útoky a způsobí poškození kyseliny také při každém úderu. Získáte skvělé škálování na úrovni A s pokrokem, stejně jako úrovně D v technice a motivitě. Umění RADIADE je stejně jako Ignite Salamander Dagger, pouze pro kyselinu a jediná bodnutí je silnějším útokem na výpad.
Dva draci meč
Se jménem jako The Two Dragons Sword, který by mohl odolat alespoň vyzkoušení této katany? Tato šéfová zbraň vám dává veškerý vkus a rychlost katany, ale bohužel ji nelze rozebrat nebo upravit. Přesto, s měřítkem techniky a d v motivitě, nebudete s touto čepelí moc chtít. Vaše dvě dovednosti jsou Link Emergency Dodge, který vám vyhýbá vpřed a dává vám možnost použít slot pro bajku k provádění dvou následných útoků a vítr mečů, které uvolňují proud mečů v oblasti účinku.

Všechny nadcházející hry Nintendo Switch: 2023, 2024 a dále

Princezna Peach in Super Mario RPG

Nintendo Switch je jednou z nejpopulárnějších konzolí, které kdy vytvořila, s celou řadou her na výběr a spoustou jedinečných funkcí. Na Nintendo Switch již jsme mohli hrát nové položky po celé sérii Zelda, Super Mario a Pokémon, ale na cestě pro hybridní konzoli je stále spousta skvělých her. Patří sem exkluzivní hry vyvinuté interně společností Nintendo, stejně jako tituly a přístavy her třetích stran, které jsou k dispozici také na jiných platformách.

Na platformě je také spousta her, na které se můžete těšit. Toto jsou nejlepší nadcházející hry Nintendo Switch pro 2023 a dále. Některé tituly bez vydání Windows by samozřejmě mohly přepnout přepínač a nakončit se na konzole Nintendo Next-Gen Console.
Nadcházející přepínací hry 2023
Hry uvedené níže mají buď 100% potvrzená data vydání nebo solidní okna uvolnění, která očekáváme, že zasáhnou tento rok. Všechno, co se děje ve vzduchu kvůli více vágním předpovědím spuštění nebo předchozí zpoždění bude uvedeno níže potvrzené uvedení na trh.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap