Impact Genshin – Collei S Ascension Materials Farming Guide – GameSpot, Genshin Impact Guide: Nejlepší sestavení, materiály, souprava, dovednosti

Průvodce dopadem Genshin Impact Collei: Nejlepší sestavení, materiály, sada, dovednosti

Zatím víme, že Dendro reaguje s Electro, Pyro a Hydro. Založeno na Dopad Genshin 3.0 Beta, šíření týmů (Dendro aplikované na katalyzované nepřátele -Denddro a Electro Reakce) se očekávají docela silné. Pokud používáte silné elektrické sub DPS, může být Collei, která spustí reakci šíření.

Impact Genshin Impact – Collei’s Ascension Materials Farming Guide

Collei se právě připojil k seznamu Genshin Impact ve verzi 3.0 jako jedna z pouhých dvou hratelných postav Dendro, vedle Tighnari. Je to uživatel čtyřhvězdičkového luku, který může být v tuto chvíli získán zdarma, takže vám nic nebrání v tom, abyste ji právě přidali na vaši párty. Collei je v současné době nutností, která má být postava jednoduše kvůli tomu, jak je sumeru postaven-existují všude hádanky a mechanika související s Dendrem všude. Ale pokud ji chcete vyrovnat skutečnou, tady je to, co budete potřebovat.

Materiály vzestupu

Nagadus Emerald

Téměř všechny Materiály vzestupu Collei lze nalézt uvnitř Sumeru, takže většina položek by měla být relativně blízko k sobě. Nagadus Emerald je elementární kámen, který lze získat chovem nového teroristického šéfa Jadeplume Terrorshorom. Toto stvoření podobné zeleným ptákům se nachází v severozápadním rohu Sumeru. Alternativně mohou hráči také převést další elementární kameny na smaragdové kousky Nagadus na jakékoli alchemy stanici.

Houba Rukkhashava

Houby Rukkhashava se většinou vyskytují v lese Mawtiyima, Ashava a údolí Adravi na severní, západní a východní straně Sumeru. Obvykle se nacházejí na stromech uvnitř deštného pralesa. Zde je snímek obrazovky, kde je najít, převzatý z interaktivní mapy Hoyolabu:

Houby Rukkhashava lze nalézt kolem okrajů Sumeru

Arrowheads

Arrowheads klesnou z lukostřelců Hilichurl a jak již víte, tito nepřátelé najdete v každé hlavní oblasti hry. Nacházejí se po celém Mondstadtu, Liyue, Inazumě a Sumeru, takže zemědělství pro tyto kapky by mělo být snadné. Přesná místa najdete v nabídce na příručku dobrodruha v nabídce. Šipky lze zakoupit také z obchodu ve hře pomocí Stardust.

Majestic Hooked Beak

Majestic Hooked zobáky jsou zbrusu nové položky zavedené v Genshin Impact verze 3.0. Položka pouze klesá z normálního šéfa Jadeplume Terrorshorom, což znamená, že může být farmán po boku Nagadus Emerald, aby poněkud zkrátil čas strávený broušením.

Materiály vzestupu talentu

 • 6 pevných šipek
 • 22 ostré šipky
 • 19 zvětralých šipek
 • 3 učení praxe
 • 21 průvodců do praxe
 • 22 filozofií praxe
 • 6 pevných šipek
 • 22 ostré šipky
 • 31 Zvětralé šipky
 • 3 učení praxe
 • 21 průvodců do praxe
 • 38 Filozofie praxe

Knihy talentů

Knihy talentů Collei jsou také nové přírůstky do hry a lze je vydělat pouze hospodařením na doménu Ignorance domény poblíž jeskyně Chatrakam, severně od města Sumeru City. Doména je k dispozici na výzvu ve středu, sobotu a neděli, takže si na to naleznete, když najdete čas na broušení.

Slzy katalového boha

Tato kapka šéfa pochází z týdeníku Raiden Shogun Weekly, který byl nalezen pod svatyni Narukami v Inazumě. Budete muset dokončit Raiden Shogunův druhý příběh, přechodné sny, aby se odemkl tento šéfů. Slzy pohlavního boha mohou být také vytvořeny přeměnou dalších kapek šéfa na jakékoli alchemyské stanici.

Koruna vhledu

Koruny jsou velmi vzácné předměty, které lze obvykle získat prostřednictvím omezených událostí, jako je Lantern Rite a Summertime Odyssey nebo jiné hlavní mise ve hře. Hráči je jako takové často ukládají za své oblíbené postavy nebo hlavní DPS.

Průvodce dopadem Genshin Impact Collei: Nejlepší sestavení, materiály, sada, dovednosti

Avidya Forest Ranger Trainee a bývalý test FATUI test Collei se připojil Dopad Genshin seznam jako první čtyřhvězdičkový charakter Dendro. Přirozeně chceme vybavit Collei nejlepšími zbraněmi a artefakty, které můžeme najít. Pokud potřebujete nějaké pokyny, náš průvodce sestavením Collei vysvětlí její soupravu, materiály a nejlepší sestavení včetně doporučení pro zbraně, artefakty a týmový comp!

Korta a dovednosti Collei

Uživatel Bow a Dendro Expert Collei je multifunkční. Novější hráči ji mohou použít jako hlavní DPS (pomocí nabitých útoků Dendro), zatímco ti s rozsáhlejším seznamem ji mohou místo toho použít jako sub DPS. Vzhledem k tomu, že Collei je první Dendro spolu s 5hvězdičkovým Tighnari, může být také postavena jako podpora Dendro, která nosí vzpomínky na sadu artefaktů Deep Forest (více na tom níže).

Schopnosti Collei jsou relativně jednoduché. Vyměňte ji do a out z boje, kdykoli je dovednost nebo prasknutí připravené, a nepoužívejte její nabité útoky, pokud není vaším hlavním DPS. Přestože Collei má útok jako její statistiku vzestupu, její základní útok je příliš nízký, aby se její normální útoky užily.

Všimněte si, že pasivní Collei pracují s Dendro Reactions. Nemusí být tím, kdo je spustí, ale alespoň jeden z jejích spoluhráčů by měl. Měla by sama Collei převzít roli Dendra Reaction Trigger ve vašem týmu, ujistěte se, že má vysoký elementární mistrovský stat.

Bowmanship (normální útok)

 • Normální útok: Provádí až čtyři po sobě jdoucí výstřely.
 • Nabitý útok: Používá výdrž k provádění přesnějšího zaměřeného výstřelu. Při nabíjení bude šipka naplněna Dendro.
 • Ponoření útoku: Naruší poškození AOE při nárazu.

Květinový kartáč (elementární dovednost)

 • Hodí květinový prsten, který způsobuje poškození Dendra na cíli, s nímž přichází do kontaktu.
 • Po nastavení času se vrací do poškození Dendra.

Trump-karta Kitty (Elemental Burst)

 • Collei hodí její panenku Cuilein-Anbar a způsobuje explozi Aoe Dendro.
 • Exploze zanechává pole Dendro, zóna Cuilein-Anbar. Panenka se v této zóně bude i nadále odrazit a způsobí další poškození Aoe Dendro.

Floral Sidewinder (pasivní 1) – Nanebevstoupení 1

 • Pokud jeden z členů vaší strany spustí pálení, zrychlení, zhoršení, rozprostření, květ, hyperbloom nebo burgeony před návratem květinového prstenu (elementární dovednost), udělí charakteru efektu klíčky na návrat.
  • Účinek klíčky způsobuje nepřetržité poškození Dendra rovnající se 40% útoku Collei na nedaleké soupeře po dobu tří sekund.

  Mladěný dřevo (pasivní 2) – vzestup 4

  Pokud postava v zóně Cuilein-Anbar spustí pálení, zrychluje, zhoršuje, šíří, kvete, hyperbloom nebo burgeony, doba trvání zóny se zvětšuje o jednu sekundu. K tomuto efektu může dojít až třikrát na výbuch elementárního.

  Gliding Champion of Sumeru (pasivní 3) – odemknuté

  Snižuje spotřebu výdrže o 20%. To funguje pouze pro členy vaší vlastní strany a není to stohovatelné s pasivními talenty, které poskytují stejný účinek.

  Nejlepší stavění Collei

  Možnosti zbraní

  5hvězdičkový luk, Hunterova cesta, by byla úžasná volba pro Collei. Pravděpodobně je však moudřejší dát tak silnou zbraň hlavnímu DPS, jako je Tighnari. Jako Aqua simulacra Poškození bonusu je pasivní, „když jsou nepřátelé poblíž“, je to pro Collei lépe vhodné.

  Čtyřhvězdičkové zbraně jsou trochu podobné: Viridescent Hunt je skvělý pro aktivnější hlavní sestavení DPS Collei, zatímco Bezbrusové Elementární mistrovství a zvýšení schopností jsou ideální pro sub DPS. Hunt viridescent je obzvláště zajímavý kvůli jeho vysoké kritické míře. Pokud však nemáte žádnou z těchto zbraní, nejkritičtější míra, kritická poškození, elementární mistrovství a dokonce i procento útoku jsou v pořádku.

  • Hunter’s Path (5-Star)- Zvyšuje kritickou míru jako sekundární stat. Poskytuje také bonus za základní poškození ve výši 24% při maximálním zdokonalení. Když nositel zasáhne soupeře nabitý útok, poškození nabité útoku se zvýší o 160% elementárního mistrovství. Tento účinek je odstraněn po 12 nabitých útocích nebo deseti sekundách. Účinek může být spuštěn jednou za 12 sekund.
  • Aqua Simulacra (5-Star)- Zvyšuje kritické poškození jako sekundární stat. Nabízí také bonus HP až 32% a zvyšuje poškození způsobené touto zbraní až na maximum 40%, když jsou nepřátelé poblíž. Tento efekt také funguje, zatímco nositel není na bojišti.
  • Viridescent Hunt (4-Star)- Zvyšuje kritickou míru. Při zásahu mají normální a nabité výstřely 50% šanci na vytvoření cyklónu, který přiláká nepřátele a bude způsobit až 80% poškození útoku (každou půlkundu po dobu čtyř sekund). K tomuto účinku může dojít jednou za 14 sekund.
  • Bezbrusová (4-hvězdička)- Má elementární mistrovství jako své sekundární stat. Zvyšuje také elementární dovednosti a poškození prasknutí až o 48%.

  Nejlepší vysokoškolské artefakty

  Jako DENDRO SUB DPS je nejlepší artefakt pro Collei nadcházející Vzpomínky na hluboký les soubor. Poskytne jí bonus Dendro a sníží Dendro odpor nepřátel. Je to obzvláště skvělé, když se Collei spojí s dalším DPS DPS, jako je Tighnari.

  Pokud se však zaměřuje na spouštění elementárních reakcí, jako je Katalyze (Dendro a Electro), je sada založená na elementárním mistrovství správnou alternativou. Aby byla farma artefaktu Sumeru lépe zvládnutelná, byla by sada dvoudílných vzpomínek spolu Wandererova skupina. Pokud ještě nemůžete získat žádné artefakty Sumeru, zkuste plnou čtyřdílnou skupinu Wanderer nebo kombo s sadou založenou na útoku jako Finále Gladiator.

  Pokud jde o hlavní statistiky, přejděte na kritickou sazbu/poškození na slotu Circlet a Dendro na poháru. V závislosti na statistikách týmu a sekundárních artefaktů pravděpodobně není nutné použít artefakt na dobití energie, takže si vyhrazujte zbývající sloty pro útok (hlavní DPS Collei) nebo Elemental Mastery (Elemental Reaction Sub sestavení DPS).

  • Vzpomínky na hluboký les – (2) +15% bonus za poškození Dendro. (4) Když nepřítel dostává elementární poškození, jejich Dendro odpor se sníží o 25% po dobu osmi sekund. Tento efekt může spustit, zatímco nositel je mimo pole.
  • Zlacené sny – (2) Elementární mistrovství se zvyšuje o 80. (4) Po dobu osmi sekund po spuštění elementární reakce po dobu osmi sekund přijímá nositel nadšence na základě elementárních typů přítomných ve straně. Pro každý prvek, který je podobný nositeli, se útok zvýší o 14%. Pro každého spojence, jehož prvek je jiný, se elementární mistrovství zvyšuje o 50. Účinek může být spuštěn jednou za osm sekund, i když je nositel mimo pole.
  • Wandererova skupina – (2) Elementární mistrovství se zvyšuje o 80. (4) Zvyšuje poškození nabitého útoku o 35%, pokud postava používá katalyzátor nebo luk.
  • Finále Gladiator – (2) Útok se zvýšil o 18%.

  Vydání Genshin Impact 3.0 přidává Collei, Dori, Tighnari, Zhongli a Ganyu

  Nejlepší tým pro Collei

  Pokud máte finanční prostředky na získání pětihvězdičkového Dendroa Collega Tighnari Collei, vytvoří úžasné první Dendro Duo. Jako alternativa zdarma se vyplatí vyzkoušet Collei spolu s Dendro Traveler.

  Zatím víme, že Dendro reaguje s Electro, Pyro a Hydro. Založeno na Dopad Genshin 3.0 Beta, šíření týmů (Dendro aplikované na katalyzované nepřátele -Denddro a Electro Reakce) se očekávají docela silné. Pokud používáte silné elektrické sub DPS, může být Collei, která spustí reakci šíření.

  Alternativně můžete vyzkoušet hořící tým s Dendro a Pyro, nebo tým Burgeon s Dendro, Pyro a Hydro. Spojeno s hydro jako Yelan nebo Kokomi, Collei může nastavit kvetoucí reakci, po které může pyro postava vyvolat efekt Burgeon, aby způsobil poškození Dendro Aoe. Na základě všeho je zde několik návrhů skladby týmu:

  Tým nejvyšší úrovně

  • Hlavní DPS: Tighnari
  • Sub dps: Yae Miko, Yelan
  • Sub dps/podpora: Collei, Raiden Shogun, Bennett
  • Podpěra, podpora: Kokomi, Thoma, Zhongli

  Rozpočtový tým

  • Hlavní DPS: Collei, Traveler, Amber
  • Sub dps: Fischl, Lisa
  • Podpěra, podpora: Barbara

  Materiály talentů Collei

  • Materiál úrovně talentu: Neznámá odměna domény Sumeru
  • Běžný materiál vzestupu: Pevná/ostrá/zvětralá šipka
  • Týdenní materiál: Slzy katastrofy Boha (Raiden Shogun Weekly Boss Drop)

  Genshin Impact Rukkashava houby 2

  Collei Constellations

  Pokud se Collei stane Tighnariho pomocník v bitvě, úrovně konstelace 1 a 4 se hodí. První zajistí, že její Collei účtuje její prasknutí rychleji a druhá uděluje Bonus Elemental Mistry pro Tighnari. Ostatní souhvězdí většinou posilují její stávající schopnosti DPS DPS DPS.

  • Úroveň 1 – Deepwood Patrol: Zatímco na večírku, ale ne na poli, se energetické dobití Collei zvyšuje o 20%.
  • Úroveň 2 – přes Hill a Copse: Floral Sidewinder Pasive vždy udělí postavu květinového klíče po návratu. Pokud postava spustí některou z hořících, zrychlení, zhoršení, šíření, kvetení, hyperbloomu nebo burgeonu mezi začátkem dovednosti a koncem účinku květinového klíčku, účinek je prodloužen o tři sekundy.
  • Úroveň 3 – Vůně léta: Zvyšuje úroveň elementárních dovedností o tři (maximální upgrade je 15).
  • Úroveň 4 – Dárek lesa: Pomocí elementárního výbuchu zvýší elementární mistrovství člena v okolí o 60 po dobu dvanácti sekund (s výjimkou samotné Collei).
  • Úroveň 5 – všechny uhlíky: Zvyšuje úroveň výbuchu elementární o tři (maximální upgrade je 15).
  • Úroveň 6 – Les padajících šípů: Když květinový prsten zasáhne, vytvoří miniaturní Cuilein-Anbar, který způsobí 200% Colleiho útoku jako Dendro poškození. K tomu může dojít pouze jednou za použití elementárních dovedností.

  Informace o vzestupu Collei

  Zde jsou položky potřebné k vystoupení Collei. Kromě šípů jsou všechny nalezeny v novém regionu Sumeru.

  • 1. vzestup (maximální úroveň 20) – 1 Nagadus Emerald Sliver, 3 houby Rukkhashava, 3 pevné šipky
  • 2. vzestup (maximální úroveň 40) – 3 Nagadus Emerald Fragments, 2 majestátní závislé zobáky, 10 houbami Rukkhashava, 15 pevných šipků
  • 3. vzestup (maximální úroveň 50) – 6 Nagadus Emerald Fragments, 4 Majestic Hooked Beaks, 20 houby Rukkhashava, 12 ostrých šipků
  • 4. vzestup (maximální úroveň 60) – 3 Nagadus Emerald Chunks, 8 Majestic Hooked Beaks, 30 Rukkhashava houby, 18 ostrých šipků
  • 5. vzestup (maximální úroveň 70) – 6 Nagadus Emerald Chunks, 12 Majestic Hooked Beaks, 45 houbami Rukkhashava, 12 zvětralých šípů
  • 6. vzestup (maximální úroveň 80) – 6 Nagadus Emerald Gemstones, 20 majestátních závislých zobáků, 60 houby Rukkhashava, 24 zvětralých šípů

  Jaká je vaše oblíbená budování Collei? Neváhejte a sdílejte své nápady v komentářích!

  o autorovi

  Marloes Valentina Stella

  Marloes je spisovatel na volné noze, který si stále myslí, že Skyrim je nejlepší hra vůbec. Fantasy RPG jsou její život, ale také ráda střílí věci. Dříve napsala pro hry Radar, Game Rant a PCGamesn.