Impact Genshin – Kamisato Ayato S Ascension Materials Farming Guide – Gamespot, Kamisato Ayato Ascension Materials, talent a statistiky | Dopad Genshin

Kamisato ayato vzestupné materiály, talenty a statistiky

Kamisato Ayato, komisař Yashiro a Ayakaův starší bratr, je nová postava hydro meče v dopadu Genshin. Stejně jako všechny postavy genshinů, i ho přiměl ho na úroveň 90. Ayato by byl skvělým hlavním DPS v týmech, takže pokud je vaším hlavním prodejcem škod, vyrovnávání ho až 90 by bylo ideální. Pokud není vaše hlavní DPS, úroveň 80 je dost dobrá. Pro novější hráče jsou téměř všechny materiály Ayato zamčeny za oblastí Inazuma. Budete také muset nechat odemknout Raidenův Act II Story Quest, což je docela daleko do hry. Níže je průvodce, ke kterým materiály-a kolik z každého-budete potřebovat.

Impact Genshin – Kamisato Ayato’s Ascension Materials Farming Guide

Kamisato Ayato, komisař Yashiro a Ayakaův starší bratr, je nová postava hydro meče v dopadu Genshin. Stejně jako všechny postavy genshinů, i ho přiměl ho na úroveň 90. Ayato by byl skvělým hlavním DPS v týmech, takže pokud je vaším hlavním prodejcem škod, vyrovnávání ho až 90 by bylo ideální. Pokud není vaše hlavní DPS, úroveň 80 je dost dobrá. Pro novější hráče jsou téměř všechny materiály Ayato zamčeny za oblastí Inazuma. Budete také muset nechat odemknout Raidenův Act II Story Quest, což je docela daleko do hry. Níže je průvodce, ke kterým materiály-a kolik z každého-budete potřebovat.

Materiály vzestupu

Varunada Lazurite

Najdete omezené množství Varunada Lazurite v obchodech se suvenýry. Následující normální boje šéfů také upouštějí „hydro střepy:“ Hydro hypostáza, Rhodeia z Loch a Primo Geovishap (pokud jsou naplněny hydro). Týdenní šéfové, kteří upustí Varunada Lazurite, jsou Stormterror, Azhdaha a Childe. Pro zemědělství Ayato’s Varunada Lazurite navrhuji provádět hypostázu hydro, protože budete muset zasáhnout stejného šéfa pro jeho další materiál vzestupu, rosa odmítnutí.

Sakura Bloom

Květy Sakura najdete pouze na hlavním ostrově Inazuma. Pro pohodlné místo s jednou farmou má svatyně Grand Narukami hodně květin Sakura kolem sebe-přesněji 26. Při chovu pro Blooms se ujistěte, že máte na své večírku elektrickou postavu. Interaktivní mapu Teyvat můžete také použít k plánování svých zemědělských tras.

Blooms Sakura

Podávání

Postroje jsou upuštěny nepřáteli Nobushi a Kairagi v otevřeném světě, včetně starých strážců nepřátel jakékoli úrovně, Kageuchi nepřáteli na úrovni 40+ a známými nepřáteli na úrovni 60+ úrovní. Najdete nepřátele Nobushi rozptýlených po celé Inazumě, ale nejúčinnějším jediným umístěním je ostrov Jinren-nejbližší trasový bod sdílí stejné jméno. Tam najdete 17 nobushi nepřátel, kteří najdou chrániči.

Obecně platí, že pokud máte zájem vychovávat populární 5hvězdičkové postavy Inazuma, je dobré pravidelně zemědělci, protože mají nízkou rychlost kapky. Kromě Ayato, Yae Miko, Ayaka a Raiden, všichni používají ručníky jako materiály vzestupu.

Podávání

Rosa odmítnutí

Rosa odmítnutí je upuštěna pouze hypostázou hydro v Inazuma’s Suigetsu Pool. Je to pod bazénem, ​​takže budete muset dávat pozor na vstup štěrbiny.

Materiály vzestupu talentu

 • 6 Old Handguard
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 19 slavných držitelů
 • 3 učení elegance
 • 21 průvodců k eleganci
 • 22 filozofií elegance
 • 6 Old Handguard
 • 22 Kageuchi Handguard
 • 38 Slavného držáku
 • 3 učení elegance
 • 21 průvodců k eleganci
 • 38 Filozofie elegance

Knihy talentů

V úterý, pátek a nedělních knihách Violet Court upustí.

Mudra generála Malefic

Na konci jednotné eutymie budete muset bojovat s Raiden. Aby bylo možné tento boj odemknout.

Koruna vhledu

Koruny jsou v Genshin vzácné, takže se ujistěte, že ho opravdu chcete použít na Ayato. Obecným pravidlem je korunovat vaše hlavní jednotky DPS, takže pokud si nejste jisti, kam se Ayato zapadá do vašeho týmu, navrhl bych odložit. Pokud byste chtěli korunovat ayato, lze korunu poznatků získat vyrovnáváním stromu Frostbearing a laskavost Sacred Sakura. Jinak se budete muset zúčastnit akcí s omezeným časem, abyste získali koruny. Současná událost, propast, by měla poskytnout korunu vhledu.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Kamisato ayato vzestupné materiály, talenty a statistiky

Zde jsou úplné seznamy materiálů Ayato pro jeho vzestup a talenty v dopadu Genshin. Další informace o jeho statistikách škálování talentů, základní statistiky, souhvězdí a hodnocení komunity na této stránce.

Postavy: Wriothesley, Nevillette, Hu Tao, Venti
Průvodci: Nevillette Build & Team
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 4.57/5. Ze 42 hlasů.
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 4.75/5. Z 32 hlasů.
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 4.63/5. Od 27 hlasů.
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 4.58/5. Od 24 hlasů.

Základní statistiky ayato

STAT KAMISATO AYATO AYATO je bonusové kritické poškození, které se zvyšuje s každou fází vzestupu.

úroveň HP ATK def Krit DMG
20 3685 80 206 50%
40 6165 134 345 59.6%
50 7960 174 446 69.2%
60 9548 208 535 69.2%
70 11144 243 624 78.8%
80 12751 278 715 88.4%
90 13715 299 769 88.4%

Ayato Ascension Materials

Zde je seznam materiálů Ayato potřebných k dosažení jeho maximální úrovně vzestupu: Varunada Lazurite, pokyny a rosa odmítnutí. Pokud jde o Bloom Sakura, najdete ji ve volné přírodě kolem Inazumy.

Varunada Lazurite Sliver
Fragment Varunada Lazurite
Chunk Varunada Lazurite
Varunada Lazurite Gemstone

Materiály talentů ayato

Materiály na úrovni talentu Ayato jsou držáky, Mudra Malefic General a Elegance Book Series z Violet Court domény se sídlem v Kannazuka v Inazumě.

Celkové materiály pro úroveň požadovaných pro každý z talentů Ayato jsou následující:

Učení elegance
Filozofie elegance
Mudra generála Malefic

Ayato talenty

Kamisato Art – Marobashi | Záchvat
Normální Provést až 5 rychlých úderů.
Nabít Spotřebovává určité množství výdrže, aby se posunula vpřed a provedla techniku ​​IAI.
Ponořit se Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem níže, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.
Atributy Úroveň 1 Úroveň 10
1-hit Dmg 44.96% 88.88%
2-hit Dmg 47.16% 93.22%
3-hit Dmg 58.61% 115.86%
4-hit Dmg 29.45%× 2 58.21%× 2
5-hit Dmg 75.6% 149.45%
Nabitý útok dmg 129.53% 256.05%
Náklady na nabitý útok 20 20
Plunge Dmg 63.93% 126.38%
DMG s nízkým/vysokým ponorem 127.84% / 159.68% 252.7% / 315.64%

Jeho normální útok může kombinovat až 5 lomítků, které způsobují fyzické poškození. Jeho nabitý útok spotřebovává stanovené množství výdrže k nabití dopředu a provádění techniky IAI, která způsobuje fyzické poškození.

Atributy Úroveň 1 Úroveň 15
Shunsuiken 1-hit dmg 52.89% 104.55%
Shunsuiken 2-hit dmg 58.91% 116.45%
Shunsuiken 3-hit dmg 64.93% 128.35%
Délka Takimeguri Kanka 6 sekund 6 sekund
Bonus Namisen DMG 0.56% Max HP / Stack 1.11% maximální HP / Stack
Iluze vody DMG 101.48% 200.6%
Doba iluze vody 6 sekund 6 sekund
Cooldown 12 sekund 12 sekund

Jeho pozice řazení dovedností a vstup do státu Takimeguri Kanka. Po tomto posunu se v původní poloze Ayato tvoří vodnatá iluze. Po vytvoření bude vodnatá iluze explodovat, pokud jsou nepřátelé blízko nebo když její doba trvání způsobuje poškození AOE Hydro.

Zatímco ve státě Takimeguri Kanka, Ayato uvolní rychlé útoky Shunsuiken, které převádějí jeho normální poškození útoku na hydro poškození AoE, které nelze přepsat. Poté, co útok Shunsuiken zasáhne nepřítele, Ayato obdrží efekt Namisen, který zvyšuje poškození útoku Shunsuiken na základě jeho současného Max HP. Maximální počet zásobníků Namisen začíná ve 4.

Stohy lze získat pomocí útoků Shunsuiken jednou za stanovenou dobu a zmizí, až skončí stát Takimeguri Kanka. Zatímco ve státě Takimeguri Kanka, Ayatoův odpor vůči přerušení se zvyšuje, ale nemůže provádět nabité nebo ponoření útoků.

Kamisato Art: Suiyuu | Prasknout
Odhalí zahradu čistoty, která umlčí kakofonii uvnitř. Zatímco tento prostor existuje, Bloomwater Blades neustále prší a zaútočí na soupeře v rámci svého AOE, jedná o hydro DMG a zvyšuje normální útok DMG znaků uvnitř.
Atributy Úroveň 1 Úroveň 15
Bloomwater Blade Dmg 66.46% 157.83%
Normální útok DMG bonus 11% 20%
Doba trvání 18 sekund 18 sekund
Cooldown 20 sekund 20 sekund
Náklady na energii 80 80

Ayato odhaluje zahradu čistoty, která umlčí kakofonii uvnitř. Zatímco tento prostor existuje, Bloomwater Blades deště nepřetržitě útočí na nepřátele v dosahu a způsobující poškození vodního prostoru. Zvyšuje se také normální poškození útoku postav v tomto prostoru.

Ayato pasivní talenty

Odemkněte 2 další pasivní talenty pro Kamisato Ayato v jeho první a čtvrté fázi vzestupu.

Kamisato Art: Denní vaření
Když Ayato dokonale vaří jídlo, má 18% šanci získat další „podezřelé“ misku stejného typu.
Kamisato Art: Mine Wo Matoishi Kiyotaki
Kamisato Art: Kyouka má následující vlastnosti:
– Po použití bude Kamisato Ayato získává 2 zásobníky Namisen.
– Když iluze vody exploduje, Ayato získá efekt Namisen, který se rovná maximálnímu počtu možných zásobníků.
Kamisato Art: Michiyuku Hagetsu
Pokud Kamisato Ayato není na poli a jeho energie je menší než 40, bude regenerovat 2 energii pro sebe každou sekundu.

Ayato souhvězdí

Pasivní schopnosti nové souhvězdí lze pro Kamisato Ayato odemknout pokaždé, když získáte konkrétní položku postavy s názvem Stella Fortuna. Tyto upgrady ho mohou trvale vylepšit různými způsoby.

Kyouka Fuushi
Shunsuiken DMG se zvyšuje o 40% proti soupeřům s 50% HP nebo méně.
Světový zdroj
Namisenův maximální počet zásobníků je zvýšen na 5. Když má Kamisato Ayato nejméně 3 komíny Namisen, jeho max HP se zvýší o 50%.
Obdivovat květiny
Zvyšuje úroveň umění Kamisato: Kyouka o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
Nekonečný tok
Po použití Kamisato Art: Suiyuu budou mít všichni členové v okolí 15% zvýšeného normálního útoku SPD pro 15s.
Bansui Ichiro
Zvyšuje úroveň umění Kamisato: Suiyuu o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
Neomezený původ
Po použití Kamisato Art: Kyouka, Ayatoův další útok Shunsuiken vytvoří 2 další údery Shunsuiken, když zasáhnou soupeře, z nich. Namisen nebudou ovlivněny oba tyto útoky.