Impact Genshin: Raiden Shogun, Baal, EI, Beelzebub a Makoto vysvětlili, kdo je Baal v Genshin Impact?

Kdo je baal in Genshin Impact

Je ironií, že nejznámější jméno Electro Archona je nejméně přesné, kdo je v současné době popisuje.

Dopad Genshin: Raiden Shogun, Baal, EI, Beelzebub a Makoto vysvětlili

Elektro Archon Inazuma je žena mnoha jmen. Připojila se k Dopad Genshin Příběh ve verzi 2.0. Od jejího představení se Archon stal oblíbeným postavou fanoušků, ale je matoucí, co byste měli nazvat vůdcem Inazumy. Zpočátku byl Baal nejčastěji používaným názvem mezi fandomem poté.

Po nějakém příběhu Zjevení ve verzi 2.1, dozvěděli jsme se, že Baal nemusí být nejpřesnějším názvem pro postavu. Jak tedy říkáte inazuma archon? A proč mají všechna tato jména?

Zde je vše, co potřebujete vědět o jejích různých jménech.

Hlavní spoilery pro příběh inazumy.

Kdo je baal Dopad Genshin?

Je ironií, že nejznámější jméno Electro Archona je nejméně přesné, kdo je v současné době popisuje.

Baal odkazuje na předchozí Electro Archon, který byl u moci 500 let před současným příběhem. Během zničení khaenri’ah zahynula. Můžete také znát událost jako Great Cataclysm.

Baal byla dvojčata sestry současného elektrika Archona. Ona a současný elektrák Archon vládl Inazuma společně. Baal poskytující hlavní veřejný obraz, zatímco současný elektrák Archon působil jako její tělo dvojnásobné. Baal a současný Archon rozhodli, jako by byli jedinou osobou.

Když Baal zahynula, její sestra to neobjevila veřejnosti a pokračovala v vládnutí pod jejím jménem.

Na rozdíl od současného Archona, který věnuje věčnost, Baal pronásledoval sen o transcienci. Není jasné, co to přesně naznačuje, ale někteří by to mohli interpretovat jako „přítomnost.„Baal se možná pokusil vidět svět z vnějšku její perspektivy jako nesmrtelnýho boha a přivázal se k současnému ongoingu.

Baal popisuje Yae Miko jako jemný člověk, který se obával násilí. Není známo, když se začala nelíbit násilí, protože ona a současný elektrák Archon skvěle vyhrál archonskou válku společně.

Kdo je makoto v Dopad Genshin?

Makoto je sociální jméno pro Baal. Dopad Genshin Archons často používají jedno jméno pro své následovníky a druhé pro sociální interakce – považujte o tom jako o tajné identitě.

Například Mondstadt nazývá svůj Archon „Barbatos“, zatímco my se setkáváme s postavou v příběhu jako „Venti.„Liyue’s Archon je jeho následovníky nazýván Rex Lapis a Morax, ale známe ho jako Zhongli. Tato intimnější jména se nezdá být široce známá široce veřejností.

Kdo je ei Dopad Genshin?

EI je název aktuální sestry Electro Archon a Makoto. Ona je chybně označována jako Baal – je to proto, že veřejnost nevědomá, že předchozí Electro Archon skutečně zaujala před staletími.

Ei zřídka aktivně vládne Inazuma. Její vědomí je obvykle zamířeno v rovině euthymie, což jí umožňuje dramaticky prodloužit její život.

Letadlo euthymie působí jako odraz vlastního duševního zdraví EI. Může se to změnit v závislosti na tom, jak se EI cítí v daný den. EI je často v hluboké meditaci, takže se rovina euthymie zřídka mění.

Na rozdíl od Makota je primárním cílem EI dosáhnout „věčnosti“, existující pro to, jak může. Izoluje se, aby se zaměřila na dosažení tohoto cíle. Zdá se, že EI považuje tento cíl za něco, čeho je ochotna dosáhnout jakýmkoli nezbytným prostředkem. Její motivace je pravděpodobně způsobena intenzivním traumatem, které vydržela během války Archon, což má za následek smrt její sestry a blízkých přátel. Tuto hru si můžete prohlédnout v přívěsu EI Character.

Přestože je EI Shogun, každodenní úkol vládnutí Inazuma je zabýván sofistikovanou loutkou vytvořenou po Makotově smrti. Podle tradice se EI po staletí nakladala do roviny euthymie. Přesné číslo není známo.

Kdo je Beelzebub Dopad Genshin?

Beelzebub je původní sociální jméno EI. Důvod změny není znám. Možná si jen myslí, že ei zní chladněji.

Kdo je Raiden Shogun Dopad Genshin?

Raiden Shogun odkazuje hlavně na loutku, která namístovala Inazuma, která byla naprogramována tak, aby vládla Inazumě. Raiden Shogun je také hratelnou verzí Archonu Inazumy.

Raiden Shogun je z větší části duté tělo, které lze snadno ovládat. Postrádá jakoukoli svobodnou vůli a především jedná, aby udržoval lidi Inazumy pod kontrolou. To bylo vytvořeno EI po mnoha pokusech o kopírování sebe sama.

Ten chlap je klon EI.

Jak souvisí Scaramouche a Electro Archon Dopad Genshin?

Fatui Harbinger Scaramouche je prvním pokusem EI o vytvoření loutky sebe sama. Mohla tělo zničit, ale místo toho utěsnila jeho sílu, než ho zahodila. Vyhozené tělo bylo nalezeno Fatuim, čímž se vytvořilo Scaramouche.

Přesné podrobnosti o tom, kdy a jak se to stalo, jsou v současné době známy. Specipce budou pravděpodobně odhaleny v pozdějších aktualizacích.

Jaké jméno byste měli použít pro Dopad Genshin Electro Archon?

V ideálním případě byste měli jen nazvat postavou příběhu EI a hratelnou postavou Raiden Shogun. Místo Baala můžete použít Beelzebub nebo Beel, pokud se vám líbí ten zvuk „B“.

Kdo je baal in Genshin Impact ?

Kdo má BAAL v dopadu Genshin?

Když jste dorazili Inazuma, Museli jste slyšet jméno Baal více než jednou. Zdá se, že toto jméno odkazuje na Electro Archon. Jak se však příběh odehrává, zjistíte, že tomu tak není. Skutečný Archon není nikdo jiný než Ei, kdo je také volán Belzebub. Ale pak, kdo je baal in Genshin Impact ? To je to, co odhalíme v tomto článku.

Genshin Impact Ball Identity

Baal byl První elektrický archon. Ale lidé z Inazumy si myslí, že o ně stále má na starosti. Baal vlastně měl sestru dvojčata: Ei (Belzebub). Obětovala se, aby umožnila své sestře vládnout. Ale jakmile se stala Archonem, Baal ji přivedl zpět k životu. Oba Raidens vládli společně nad Inazumou. Baal měl na starosti politické záležitosti, zatímco Beelzebub preferoval akci, a proto bojoval.

Genshin Impact Raiden Shogun Visual

Po smrti Baala v dopadu Genshin Ei nadále vládl ve svém jménu samostatně. Baal má druhé jméno: Makoto. Lze říci, že toto je jeho „sociální“ jméno, je to intimnější. Stejným způsobem jako pro obyvatele Mondsdadtu, Archon Anemo se nazývá Barbatos, zatímco je obecně nazýván Venti.

Baal Story

Beelzebub a Baal měli různé ideály. Přesto vládli v harmonii nad Inazumou. Bohužel byl Baal během útoku zabit Khaenri’ah, Před 500 lety. Bohužel, EI dorazil příliš pozdě.

EI a BAAL v dopadu Genshin

Stala se tak Druhý Inazuma Archon, aniž by to někdo věděl. Pro lidi to byl Baal, kdo je nadále vládl. Z tohoto důvodu je Baal název nejčastěji používaný v dopadu Genshin k odkazu na Electro Archon.

Můžeme hrát baal v Genshin Impact ?

Genshin Impact 2.1 Aktualizace výrazný Raiden Shogun Příjezd do hry. Je jednou z nejlepších postav v RPG. Můžete zjistit, jak ji hrát a vybavit ji v našem plném průvodci. Raiden Shogun však není ani Baal ani Beelzebub, ale loutkou vytvořenou EI.

Tři Raiden: Ei, Raiden Shogun a Baal

V historii dopadu Genshin zemřel Baal před 500 lety. Není možné ji ztělesnit a bohužel je o ní známo jen velmi málo. Ale podle Yae Miko byla laskavý a jemný Bůh. Pacifik, neměla ráda násilí a raději měla zájem o lidský život. Na rozdíl od EI věřila, že všechno musí skončit, a proto nevěří ve věčnost.

Po dlouhou dobu se ji pokusila přesvědčit. Baal jí odkázal mečem Musou Isshin, ve kterém nechala část své duše. Nebylo to probuzeno až o století později, kdy se EI konečně vzdala svého ideálu věčnosti konfrontováním Magatsu Mitake Narukami no Mikoto, loutku, kterou kdysi vytvořila.

Genshin Impact Ei Visual, baal

To je vše pro tento článek o Baal z dopadu Genshin. Takže víte, kdo je Baal a Raiden k dispozici v RPG. Neváhejte a podívejte se na naše další články pro více informací o EI a Makoto.

Považovali jste tento článek za užitečný?

Kliknutím na hvězdu ji hodnotíte! Děkuji! 🙂

Průměrné skóre 3.8/5. Počet hlasů: 10

Zatím žádné hlasy! Být první, kdo ohodnotil tento příspěvek.

Prosím, řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit.

Nebo pokud máte jiné návrhy o Jeumobi. 🙂

Vylepšejme to! (Pomoc nebo dotazy, přejděte níže v sekci komentáře)

Baal

Hrdinové wiki

Tento hrdina byl navržen a schválen Heroes Wiki’s Pure Good Thread. Jakýkoli akt odstranění tohoto hrdiny z kategorie bez návrhu na odstranění se považuje SMITTEN blokováno. Nejprve nemůžete uvedení návrhu na odstranění bez povolení správce.
Další oznámení: Tato šablona je určena pro Údržba administrátora pouze. Uživatelé, kteří šablonu zneužívají, budou blokováni na minimum týden.

Celé jméno

Alias ​​(es)

Předchozí elektronický archon

Původ

obsazení

Vládce Inazumy
Electro Archon (Všichni dříve)

Síly / dovednosti

Hobby

Cíle

Zasazený posvátný strom Sakura, aby chránil Inazuma před propastí (povést se).

Zdarma Inazuma a lidstvo od kontroly nebeské preinciple.

Rodina

Přátelé / spojenci

Nepřátelé

Typ hrdiny

Baal, známé podle jejího skutečného jména Raiden Makoto, je posmrtný protagonista ze hry Dopad Genshin a pozdní dvojčata Beelzebulu. Po smrti během Velké kataklysmy je předchozí elektronikou Inazumy. A kde slouží jako jedna z přehnaných protagonistky kapitoly II.

Vzhled []

Baal je totožná s její dvojčatou sestrou EI, která má fialové vlasy s květinovým doplňkem a má fialové oči. Nosí světle fialový kimono a obvykle drží parasol.

Životopis []

Makoto a její dvojčata Ei jsou dva vládce Inazuma pokojně. Před 500 lety začala velká kataklyzma a Makoto nakonec zemřel z monster a EI ji našel mrtvý a truchlil nad její smrtí. Makotoovo vědomí bylo naplněno mečem Musou Isshin a její sestra dvojčata Ei vytvořila své vlastní místo, letadlo euthymie, aby se zabránilo erozi.

Poté, co Ei porazila svou vlastní loutku, se objeví Makotovo vědomí a Makoto jí dává semeno posvátné Sakury a vzdává se své existence pro posvátný strom Sakura, aby věčně rostl a zabránil temným stvořením v útoku na Inazuma.

Navigace []

Durandal | Cecilia Schariac | Peppers Carole | Rita Rossweisse | Susannah Menat | Plimido roztomilé | Ragna Lothbrok | Shub-Niggurath

Jiné postavy
Princezna Xuanyuan | Sirin
Další honkaiverse
Fischl von luftschloss narfidort | Keqing