Index ventilu Verze 2? Tento rok: Diskuse o páře, Index Valve 2: Očekávání a zprávy o datu vydání – Phonearena

Index ventilu 2: Očekávání a zprávy o datu vydání

Například Meta Quest 3, což je jedna náhlavní souprava, která rozhodně vyjde koncem tohoto roku, bylo oznámeno, že se zvýší cenu o 100 $ oproti svému předchůdci.

Index 2

Valve má nejvyšší konkurenci na trhu VR a pracuje na VR firmwaru a vše.

Jo, Valve má na trhu VR nejlepší konkurenty, a proto je pravděpodobnější, že tyto věci upustí.
Pokud by společnost Sony vydala podporu PC pro jejich náhlavní soupravu VR 2, pak by se ventil (a někteří další) opravdu pohybovali rychle uvolňovat něco lepšího;)

Parní stroje byly selháním a bylo uvedeno ventilu. Takže to dává smysl, které byly upuštěny.

A bylo to selhání, protože Valve si myslel, že lidé budou chtít hrát hry na PC v televizi. OH Počkej. Už jste to mohli udělat.

Tvrdil bych, že parní balíček byl dalším krokem z parních strojů a parního ovladače. Stále pokračovali v práci na podpoře v Linuxu a tam je vlastní OS, navzdory selhání a tyto dva produkty sloučili do jednoho.

a) Vyhození jednoho produktu k uvolnění úplně jiného není dalším krokem v něčem (vážným. Při hraní na PC byste použili SteamDeck jako herní ovladač. Ne že by někdo, kdo používá gamepad. Ale víš, co tím myslím)

b) Valve nikdy nevytvořil vlastní operační systém (i když tomu říkají), pouze používají generického debiana a vloží klienta Steam jako výchozí aplikaci Fullscreen na boot do ní. (Což můžete s klientem dělat na každé plattform, pokud chcete)
Hodně dezinformace v tomto příspěvku. SteamOS 3 je daleko od Debiana s výchozím klientem.

Steam Controller a Parní stroje byly dobrými nápady ve špatné formě, Valve se poučil ze svých chyb a vytvořil nový produkt, který představuje ty dobré nápady ve formě, která dává smysl. Největší problémy parních strojů byly:
– Nízká míra adopce Linuxu pro hry
– Lidé s účtem Steam již vlastní PC a milují zážitek z PC

Parní stroje byly nesprávným způsobem, jak se pokusit vydělávat na hráčích konzoly, zejména v generaci, když byli všichni stále připoutáni k fyzickým médiím.

Parní balíček dává nový zážitek, ten, na který se mohou i PC hráči těšit a na které mnoho lidí v PC Space touží po pamatuji si staré dobré časy Gameboy: Přiveďte své hry všude. Pokud tak učiníte, řešili představení, kompatibilitu a problém spoléhat se na uživatelskou základnu, kterou v současné době nemají. Archlinux As Base Distro, proton pro hrubé vynucování her kompatibility, vlastní ovladače a vlastní hardware, na kterých se má pracovat, aby vytěžili maximum ze svého systému a novou platformu pro hráče PC PC.

VR není mrtvý, VR by mohl mít prospěch z neotevřených zážitků a zážitku AR podobného tomu, co Apple nabízený s Vision Pro vytvořil nový způsob, jak si užívat her, jsem v tom. Zvláště pokud můžete vždy připojit a mít také klasický VR zážitek s vaším PC.

Index ventilu 2: Očekávání a zprávy o datu vydání

Rado Minkov

Pověsti se začínají vznášet o tom, že nová náhlavní souprava VR z ventilu může být na cestě k uvolnění později v roce 2023 – index Valve 2, Codenamed Deckard.

A s původním indexem ventilu nyní tlačí na trh pět let, vidí klesající prodej a začalo se cítit trochu archaický ve srovnání s divokou konkurencí, tváří v tvář Meta a jeho Quest 2, nadcházející Quest 3 a Aktuální náhlavní soupravy Quest Pro Pro , je pravděpodobné očekávat, že by Valve chtěl revidovat a modernizovat vlastní náhlavní soupravu VR.

  • Datum vydání
  • Cena
  • Design
  • Sledování
  • Displej, IPD, FOV
  • Ovladače
  • Funkce a software
  • Bude index Valve 2 samostatný a bezdrátový?
  • Pro sledování použije index ventilu 2 základní stanice?
  • Měli byste čekat na index Valve 2?

Index ventilu 2 Datum vydání

S úspěchem Valve s parní palubou bychom mohli spekulovat, že společnost za poločasem a portálem se možná příliš posunula od virtuální reality, abychom mohli brzy očekávat novou náhlavní soupravu pro index. To jsou však jen neopodstatněné spekulace, takže se rozhodneme zůstat optimističtí.

Od srpna 2023 byl Valve tichý v jakémkoli oznámení o datu vydání pro index Valve 2, ale dychtiví fanoušci začínají mít podezření, že nový náhlavní soupravu by mohl být vyhlášen a vydán letos. V současné době jsou to bohužel také docela nepodložené spekulace. Ventil je dobrá šance, že právě teď se zajímá o práci na budoucích zařízeních Steam Deck, ale budeme muset jen počkat a uvidíme, zda je index 2 rozumný očekávat tento rok nebo ne.

Koneckonců, dokonce i Apple se brzy chystá vstoupit na trh VR/AR s náhlavním soupravy Vision Pro. Samsung může také pracovat na něčem v zákulisí, tvrdí úniky a samozřejmě král VR – Meta – zahajuje Quest 3. Takže trh náhlavní soupravy VR je něco jiného než mrtvého nebo umírajícího a Valve by měl teoreticky vidět potenciální hodnotu v něm.

Původní index Valve index debutoval až v roce 2019 a jeho specifikace nyní zaostávají za cenově dostupnější možnosti, jako je Quest 2, a co je důležitější, s Meta Quest 3 Nyní na obzoru bude pravděpodobně chtít vydat a Novější konkurent. Přinejmenším, pokud je to stále vážné o VR, jako to bylo zpět, když vydal poločas: Alyx v roce 2020; Velký a neočekávaný tah, který měl jeden hlavní cíl – prodej prvního indexu ventilu. Pokud vzkříšení franšízy poločasů s Alyxem nebylo náznakem, že Val silně věří ve VR, co je? A Alyx dostává několik fantastických aktualizací a přidává věci, které bychom nikdy neviděli

Zůstaňte naladěni na jakékoli aktualizace, jakmile oficiální zprávy nebo úniky poskytnou informace o potenciálním datu vydání Valve Index 2.

Cena indexu ventilu 2

Index ventilu nebyl nikdy nejdostupnější náhlavní soupravou VR, za 999 $ za plnou VR soupravu a v současné době spekulujeme index Valve 2, abychom se mohli pochlubit podobnou cenou.

Ačkoli Valve může přestat používat některé nyní-archaické příslušenství, konkrétně základní stanice, které by mohly teoreticky zlevnit balíček náhlavní soupravy, tržní trendy mohou ve skutečnosti vyžadovat potenciální zvýšení ceny.

Například Meta Quest 3, což je jedna náhlavní souprava, která rozhodně vyjde koncem tohoto roku, bylo oznámeno, že se zvýší cenu o 100 $ oproti svému předchůdci.

S ohledem na to, zda Valve také zvýší cenu své další náhlavní soupravy, nebo se místo toho zaměří na to, aby byla levnější, takže může soutěžit s cenou „přibližně 500 $“ kolem 500 $ “.

Další teorií je, že Valve může uvolnit dvě náhlavní soupravy-špičkový index ventilu 2 a levnější variantu s nižším koncem, ale měli bychom se říkat, že se zrnem soli měli zrno soli.

Návrh indexu ventilu 2

Obrázek z dokumentu pro aplikaci ventilu patentu, potenciálně zobrazující index ventilu 2 - Index ventilu 2: Očekávání a zprávy o datu vydání

Obrázek z dokumentu patentu ventilu, potenciálně zobrazující index ventilu 2

Neočekáváme žádné hlavní redesigny pro index Valve 2, spekulovat, že společnost za párou a poločas se bude držet svého elegantního, tmavého vzhledu a zejména-tuhý a složitý čelní popruh.

Zejména popruh obličeje může zůstat úplně stejný jako v prvním indexu ventilu, alespoň soudě podle výše uvedeného obrázku, který byl převzat z nedávného souboru aplikace patentu ventilu.

Chtěli bychom vidět ergonomičtější a kompaktní popruh hlavy, něco, co se více podobá úkolu 2, ale to, zda Valve je jednodušší nebo ne, je stále na spekulaci, protože jakékoli oficiální podrobnosti o designu indexu Valve 2 a Popruh hlavy ještě musí být odhalen.

Sledování indexu ventilu 2

Při porovnání našeho nedávného porovnání indexu ventilu Meta Quest 2 vs. Došli jsme k závěru, že metoda sledování indexu se v roce 2023 začíná cítit pěkně archaická, což vyžaduje připojená zařízení základní stanice, což na vrcholu přidání kabelů má uživatel, který má uživatel Vypořádat se s tím, dokonce vydělat hluk z kňučení.

Naproti tomu Meta Quest 2 a jeho nadcházející nástupce The Quest 3 nevyžadují žádný speciální sledovací hardware a mohou fungovat perfektně dobře pouhým pomocí svých vestavěných kamer.

Spekulujeme tedy, že index Valve 2 by mohl být hlavním krokem vpřed od originálu, konečně upustil základní stanice a spoléhal se na své kamery pro sledování. Všimněte si, že to jsou stále jen zvěsti a spekulace, ale přesto věrohodné. Pokud by se Valve neměl odklonit od používání základních stanic, jeho nová náhlavní souprava VR by jen zaostávala, pokud jde o snadnost použití a obecné pohodlí.

Index ventilu 2 displej, IPD, FOV

Doufáme, že index Valve 2 bude velkým krokem vpřed od originálu, protože použití indexu ventilu po Quest 2 pro naše nedávné srovnání těchto dvou objasnilo, jak daleko před námi Meta odešly náhlavní soupravy Meta.

Původní index ventilu je vybaven LCD displejem s rozlišením 1440 po 1600 pixelů na oko a v těchto dnech to prostě není dostatečně ostrý, s viditelnými pixely a efektem dveří obrazovky.

Valve by se pravděpodobně chtěl vyrovnat nebo překonat displej „Téměř 4K“ Quest 2, který nabízí 1832 po 1920 pixelů na oko. Možná přepněte také na mini-vedenou technologii LCD, což by zlepšilo ostrost i barvy náhlavní soupravy VR .

Kromě toho, ačkoliv první index ventilu má fantastický FOV až 130 stupňů, daleko za většinou konkurentů, mohl by se Valve pokusit jít ještě vyšší s druhou iterací indexu.

V každém případě zde budeme mít oficiální údaje, jakmile vyjde.

Index ventilu 2 řadiče

Řadič indexu ventilu prvního generace (vlevo) vedle ovladače Meta Quest 2 (vpravo) - Index ventilu 2: Očekávání a zprávy o datu vydání

Řadič indexu ventilu ventilu prvního genu (vlevo) vedle ovladače Meta Quest 2 (vpravo)

Zatímco původní ovladače indexu ventilu jsou objemné a se složité, pravděpodobně zbytečné popruhy, ve srovnání s konkurencí, doufáme, že je Valve zjednoduší z hlediska designu, aby se podobně podobla úkolu 2 nebo htc Vive.

Něco, co jsme nadšeni, že se můžeme vrátit, je dobíjetelnost ovladačů, což znamená skutečnost, že by měly mít vestavěné baterie, místo aby se spoléhaly na vyměnitelné ty.

Funkce a software indexu ventilu 2

Vzhledem k tomu, že na trhu náhlavní soupravy VR, spekulace, se vaří, že index Valve 2 bude mít také možnost pracovat samostatně a bezdrátově. Je důležité si uvědomit, že ty nejsou potvrzeny a měly by být užívány se zrnkem soli, ale teorie by dávala smysl.

Pokud by ventil měl vytvořit index ventilu 2 schopný pracovat bezdrátový a přiznejme si to – první index se spoléhá na příliš mnoho vodičů – headset bude potřebovat složitější techniku ​​uvnitř. Mimo jiné vestavěná baterie, skladování a vlastní operační systém.

Operační systém Quest 2 je založen na Androidu, který je také nejpravděpodobnějším možnostním ventilem, který by mohl jít, pokud se společnost rozhodne vytvořit svou další náhlavní soupravu podobně samostatně a s možností, že je obsah PC VR streamován přímo na něj bezdrátově.

Bude index Valve 2 samostatný a bezdrátový?

Jak je uvedeno výše, existují spekulace, že Valve by mohl vytvořit samostatný index Valve Index 2, jako je Meta Quest 2, což by také poskytlo schopnost pracovat bezdrátově, ať už při spuštění her VR založených na Androidu nebo PC VR hry streamované z a počítač přes internet.

To je však jen spekulace, a ačkoli se to zdá věrohodné, a my opravdu doufáme, že je to pravda, Valve to ještě musí potvrdit nebo popřít, takže zůstaňte naladěni na oficiální informace, jakmile je máme.

Pro sledování použije index ventilu 2 základní stanice?

Index ventilu prvního generace má komplikované nastavení, které vyžaduje alespoň dvě zařízení základní stanice pro sledování hlavy-Index ventilu 2: Očekávání data a novinky vydání vydání a novinky

Index ventilu prvního generace má komplikované nastavení a vyžaduje alespoň dvě zařízení základní stanice pro sledování hlavy

Další teorií je, že index Valve 2 zruší požadavek na nastavení a připojení zařízení základní stanice, která se používají pro sledování hlavy s původním indexem ventilu, HTC Vive a některé další starší náhlavní soupravy.

The Quest 2 stanovil nový precedens ve světě náhlavních souprav VR, kde by mělo být možné jednoduché nastavení se sledováním, že „prostě funguje“ bez dalších gadgetů, takže je pravděpodobné očekávat, že Valve to bude chtít odpovídat, to, že se to bude chtít vyrovnat, Místo toho, aby nechala svou novou náhlavní soupravu, která se ve srovnání s konkurencí objevuje archaická.

Měli byste čekat na index Valve 2 ?

I když je to stále na našem nejlepším seznamu náhlavních souprav VR a z dobrého důvodu se původní index ventilů nyní na trhu tlačí pět let a začíná se cítit trochu zastaralý, pokud jde o specifikace, ve srovnání s levnějšími možnostmi, jako je Quest 2 .

S ohledem na to rozhodně stojí za zvážení čekání na index Valve 2, namísto nákupu indexu ventilu prvního generace v roce 2023.

Určitě byste měli zvážit čekání na index Valve 2, který očekáváme, že bude významný krok napřed od jeho předchůdce, pokud jde o specifikace, rysy a celkovou jednoduchost.

Index ventilu 2 možná odhalen v novém úniku dokumentu

Nedávno objevený doktor rozhlasového certifikace by mohl znamenat, že se do indexu ventilu, parní paluby a parního ovladače brzy připojí nový kus hardwaru.

Únik certifikace ventilu 2

Publikováno: 8. září 2023

Když se index Valve přibližuje ke svému pátému výročí, stále zůstává jednou z nejvíce výkonných náhlavních souprav VR, které jsou dnes dostupné. I když je to více než schopné hrát nejlepší hry VR, nově objevený výpis jihokorejského rozhlasového certifikace by se mohl narážet na nadcházející vydání nástupce náhlavní soupravy, The Index ventilu 2, který byl často označen jako Deckard.

Certifikace, jak objevil uživatel Twitteru smutně, uvádí neznámý kus hardwaru ventilu, jednoduše pojmenovaný „1030“. Zveřejněno na webových stránkách „National Radio Research Agency“ v zemi je klasifikace označena jako pro „konkrétní bezdrátová zařízení s nízkým výkonem“, která by mohla odkazovat na všechny druhy zařízení WiFi nebo Bluetooth, ale které by mělo smysl odkazovat na ventil Index 2 (Deckard).

Další pozoruhodný hardware ventilu, jako je například parní balíček, se objevil na podobných seznamech, přičemž tato zařízení byla uvedena jako název modelu „1010“. Původní index ventilu se také objevil dříve, pod názvem modelu „1007“, takže je velmi pravděpodobné.

Snímek obrazovky tweetu odhalující klasifikaci nového hardwaru ventilu

Zatímco klasifikace je sama o sobě zajímavá, došlo k ještě více objevům týkajícím se možných nových technologií z Valve. Phoronix, web věnovaný pokrytí všeho a vše, co má společného s Linuxem, zjistil, že některé odkazy, které se možná zmiňují na nový hardware v rámci kódu pro jádro Linux 6.6.

V rámci aktualizace byl nalezen kód týkající se „Galileo“ a „Sephiroth“.„Na první pohled není moc pokračovat, ale je zajímavé poznamenat, že Sephiroth je název antagonisty z videohry Final Fantasy VII. Mezitím je „Aerith“ také ikonickou postavou ze stejné hry a je to dané jméno pro APU parního balíčku, takže by mohlo být tak, že Valve se drží konvence pojmenování FFVII pro svůj nový hardware.

Prozatím, dokonce i s těmito nejnovějšími objevy, vše, co můžeme udělat, je spekulovat o tom, jaký ventil může být vaření. Zatímco oba objevy by se mohly vztahovat k existenci indexu Valve 2, mohly by se stejně dobře vztahovat k parní balíčku VR nebo dokonce na Steam Deck 2. Od vydání parního balíčku to nebylo dlouho, ale aktualizovaná verze kapesního počítače s OLED obrazovkou a aktualizované procesory by byla vítaným doplňkem hardwarové sestavy ventilu, zejména v tvář konkurenci Asus Rog Ally a Lenovo Legie Go.

Ať už je certifikace jakákoli a kód jádra Linux nalezeného Phoronixem, je vzrušující vědět, že nový hardware ventilu pravděpodobně přijde na naši cestu.

Náš recenze indexu ventilu poskytuje hloubkový pohled na vše, co můžete od náhlavní soupravy VR očekávat, pokud jste zvědaví, že se to dozvíte více. Pokud index není pro vás, náš nejlepší průvodce náhlavní soupravou VR je skvělým počátečním bodem, jak přejít na hry PC na další úroveň.

Rosalie Newcombe, když Rosalie nesnívá o hraní jejího parního balíčku, obvykle ji můžete najít nejnovější zprávy o všem AMD, Nvidia a Intel. Najdete také její práci na jako Techradar a Gamebyte.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.