Informace o minecraft seedtype, vyhledávač semen minecraft ⛏��

Nejlepší semena Minecraft se shromáždila na jednom místě

4. Spawn-Fest vedl ke spamu-fest. Je to tak špatné, že někteří lidé použili zveřejňování názvů semen, které jsou opravdu urážlivé nebo vulgární, oprávněné tím, že „sdílejí“ světy.

Generátor semen Minecraft

Tento nástroj ukazuje některé informace o semenech Minecraft.
To bylo vyrobeno Panda4994.
Toto video vám může doufejme, že vám poskytne hrubý představu o tom, o co jde 🙂

Limit je 32 písmen!

Při vytváření světa Minecraft nemůžete zadat více než 32 písmen jako semeno do GUI.
Tento nástroj bude toto omezení ignorovat, protože do serveru můžete zadat delší semena.Vlastnosti serveru Minecraft.

Při zadávání textu do pole semen Minecraft z toho vypočítá číslo. (použitý vzorec)
Vaše semeno jako číslo je:

Zadali jste číslo, ale je to jako text

Zadali jste číslo, ale je příliš velký nebo příliš malý.
V tomto případě je číslo navléčeno jako text a z něj se vypočítá menší číslo. (použitý vzorec)
Vaše semeno jako platné číslo je tedy:

Toto je docela zvláštní semeno. Minecraft obvykle v tomto případě generuje náhodné semeno, ale zde udělám výjimku, abyste viděli další informace 🙂
Semeno: 0

Zadali jste platné číslo
Číslo se bere jako semeno, nic zvláštního na tom.
Semínko:

Takže jsem pro vás vygeneroval náhodné semeno, jak by to udělal také Minecraft 🙂
Semínko:

Skutečné číslo pro zvíře!

Význam života vesmír a všechno

Tato čísla od ztracených
Nemám ponětí, o čem to je, ale tady máte velikonoční vejce 🙂

Hodně štěstí s tím světem.

Číslo mezi 419 a 421

S tím byste mohli na základní škole získat několik bodů!

Vždy se vrátí!

Možné pomocí textu (duh! Zadali jste text)

Je možné získat toto semeno zadáním textu.
Toto je nejpravděpodobnější zdroj tohoto semene.
Některé texty, které byste mohli použít:

Není možné pomocí textu
Neexistuje žádný text, který by toto semeno vytvořil.

Možné pomocí náhodného výběru

Je možné získat toto semeno zadáním nic nebo 0 .
V těchto případech Minecraft náhodně generuje semeno. Vaše semeno by toho mohlo být výsledkem.
Toto je nejpravděpodobnější zdroj tohoto semene.

Není možné pomocí náhodného výběru
Nechat hru vybrat si náhodné semeno zadáním nic nebo 0 nikdy nebude mít za následek toto semeno.

Je možné zadáním jako číslo

Toto semeno je možné získat zadáním jako číslo.
To platí pro všechna semena kromě 0 .
Toto je jediný způsob, jak získat toto semeno!

Není možné zadáním jako číslo
Není možné získat toto semeno zadáním jako číslo.
To platí pouze pro semeno 0 !

To je většinou teoretické. Ale pokud byste měli vygenerovat nový svět Minecraft, s náhodným semenem, ve skutečně staré verzi Java (E.G. Java 1.4.2), kolem, v pravé milisekundu by to bylo vaše semeno.
S Java 1.5, které byly propuštěny dlouho předtím, než Minecraft existoval, je nepravděpodobné, že by se to stalo.

. .G. Java 1.4.2), kolem, v pravé milisekundu by to bylo vaše semeno.
S Java 1.5, které byly propuštěny dlouho předtím, než Minecraft existoval, je nepravděpodobné, že by se to stalo.
Pro vaše semeno to zjevně není pravda, při pohledu na datum.

Je to jedno z 65536 podobných semen

To platí pro každé semeno. Základna pro toto semeno je .
Některá z podobných semen:
Více o podobných semenech v budoucnu.

Nejlepší semena Minecraft se shromáždila na jednom místě

Na Minecraftseeds.io najdete nejlepší semena Internets shromážděná na jednom místě. Snadno se třídí pomocí Minecraft Edition (Java nebo Bedrock), verze a biome. Můžete také použít vyhledávací vstup k volnému hledání všeho, co chcete. Tím se vyhledá názvy a značky.

Minecraftseeds se zaměřuje na schopnost Prohledejte semena Minecraft pomocí filtrů. Umožnit vám rychle a snadno najít nejlepší semeno pro další dobrodružství!

Prohledávejte semena Minecraft od Biome, edice A verze!

Jak mohu použít a Minecraft semínko?

Při vytváření nového světa v Minecraftu. Nahoře uvidíte označený vstup Semeno pro světový generátor. . Když nyní kliknete , Z tohoto semene se vytvoříte uvnitř světa generovaného. správná verze!

Jak Nahrajte semeno

Jednoduše klikněte na tlačítko „Nahrát semeno“ a vyplňte vstupy. Nezapomeňte si dát kredit sami!

Který ?

Java Edition je vyvinut pro počítače, zatímco Edice podloží / kapsy je pro všechny ostatní platformy, jako jsou mobilní a konzole.

Výběr správného osiva pro moji verzi Minecraft

. Některé z těchto aktualizací mění skript World Generation. To způsobuje, že semena fungují pouze pro konkrétní verze. Někdy překlenují více verzí a někdy jen pro jeden.

Na Java Edition Svou verzi můžete vidět v odpalovači vlevo, než kliknete HRÁT SI.

Můžete také nainstalovat jinou verzi kliknutím instalace v horní baru.

Kolik semen Minecraft je tam?

K dispozici je odhadovaných 18 semena Minecraft v Quintillionu. Což je docela fascinující. Pokaždé, když vytvoříte nový svět Minecraft, vynoříte se na místo, které dosud nikdo neviděl.

Jak najdu semena pro konkrétní biom

S minecraftseeds.IO volič filtrů, můžete snadno najít semena odpovídající vašim preferencím

Minecraftseeds.IO není spojeno s Minecraft / Mojang

Fóra Minecraft

Přemýšlel jsem o celém konceptu generátoru semen / světového generátoru a snažil se určit celkovou užitečnost funkce, aby zjistil, zda veškerá tato energie a úsilí – (vyhrazená část na fórech neméně, se seznamem tématu se pohybuje rychleji než zlevněné plechovky Spam v obchodě dolaru den před 4. červencem. ) stojí za veškerou pozornost.

V podstatě otázka, na kterou se ptám, je, co je to velký problém?

Čtete tedy semene FAQ a máte obecný nápad (možná více vágní myšlenky, pokud nejste obeznámeni s generováním náhodných čísel a matematikou pravděpodobnosti) o tom, jak mechanika funguje. (Algoritmus, který bere počáteční náhodné číslo, aplikuje vzorce a poté vytváří výsledky na základě těchto. Je to matice znovu!)

A teď vaše myšlení, mohu napsat číslo a svět bude generovat. Jak je to v pohodě! Dobře předtím, než se vám vše onecháte, to, co děláte, je nahrazení jednoho náhodného procesu (– standardní metoda, kdy je svět generován ze semene odebraného ze systému v okamžiku, kdy stisknete tlačítko Vytváření) s dalším náhodně generovaným semenem, tentokrát odvozen podobně jako kouzelník vytáhl králíka z klobouku: v tomto případě vytáhnete číslo (nebo slovo, které se přemění na čísla prostřednictvím binárního kódu) z vašeho lidského mozku. Takže to, co děláš, nahrazuje jeden druh náhodného, ​​jiným druhem. Woo hoo?

A opravdu prasknout bublinu – pokud si myslíte, že je první, kdo vytvoří mapu / svět? Pak znovu zamyslete. Teoreticky již byly postaveny všechny světy. Protože generátor se spoléhá na počáteční číslo a protože neexistuje žádné číslo, které můžete vytvořit, které již neexistuje, neexistuje žádný svět, který již není předem stanoven. (Pokud se vám to nějak podaří vytvořit číslo, které dříve neexistovalo, přemýšlejte o tom, jak dát Stevenovi Hawkingovi hovor a říct mu, jak jste to udělali!) Ano, je to hypotetické / teoretické a možná trochu abstraktní, ale slouží k rozptýlení myšlenky, že uživatelé se starají o vytváření světů tím, že přijde s těmito fantastickými, rozmanitými jmény. – Tak si vezměte svůj klobouk boha (konec konců je Bůh) a oblékněte si klobouk Lief Erikson. Možná nebudete tvůrcem světa, ale možná jste první, kdo jej prozkoumá. (Ah a je tu rub, za to, co báječný fórum sláva čeká na první, aby našel nejmenší převis, nejvyšší přirozený (náhodný) vodopád, nejbizarnější sbírku plovoucích ostrovů. )

Ale odbojujeme se zpět k hlavní otázce –
Existuje nějaká výhoda – vaše náhodná generace založená na člověku vs. Náhodná společnost založená na počítači? Získáte větší úroveň kontroly nad procesem generování světa. No, ne (většinou) a ano (trochu). Ne je to, že generace je stále úplně, dobře, náhodná. Budete mít stejné štěstí při vytváření světa, který má funkce, které dáváte přednost používání semen, které zadáváte, vs semena, která jsou generována automaticky. Můžete se cítit zmocněni, protože zadáváte název semene, nebo můžete mít oblíbené číslo, které doufáte, že vytvoří úžasný svět, ale spodním řádku je, že jste jen vybírali mezi náramy. (Myslíte si, že máte moc, ale vaše síla je iluze. Stali jste se dortem. :jazyk.gif 🙂

. Woo hoo? Zdá se mi jako tlačítko Uložit do značné míry nahrazuje jakoukoli výhodu, kterou vám to dá. ? Ukládám to. Žádná názvy semen zachycená samostatně v tabulce Excelu vyžaduje! IMHO, jednoduše nová schopnost pojmenovat světy, které ušetříte, má srovnatelné, ne -li více, užitečnost než generátor.

Kde je tedy výhoda?? O co jde? Kde je hovězí maso?? (Nebo modifikovaný sójový protein, pokud jste tak gastronomicky nakloněni. ) No, pokud chcete narážet počet příspěvků na fóru, je tato funkce úžasná. Dobře, to je trochu cynické, ale vedlo to k potopě toho, co rád nazývám semeny a na fórech.

Zdá se, že jedinou skutečnou výhodou je, že pokud váš vybraný vstup semen generuje náhodný svět, o kterém si myslíte, že má nějaké opravdu skvělé funkce, můžete zveřejnit toto jméno semeno na fórech a sdílet jej s ostatními lidmi. (Takže nyní jsme náhodně určili (od lidí) vybraná semena generující náhodné světy, což má za následek náhodné vysílání! R^3) Takže to je opravdu dobrá věc správně? Sdílení je konec konců hezké. Takže jsem vložil do semene „náhodný“ a tento velký svět generuje. Má vše, co hledám. Zveřejňuji na fórech, aby každý viděl, jak úžasný je svět „náhodných“ semen. Pojďme přemýšlet o tom, že budeme?

Je můj svět opravdu tak úžasný?
Všechny světy, i když jsou jedinečné v konečném měřítku, se nakonec při rozšiřování stávají jednotnými. Proces generování světa vede k rovnoměrné distribuci biomů. V konečném měřítku může existovat jedinečná variabilita, ale nakonec všechny mapy v určitém okamžiku vytvoří pozoruhodný systém jeskyně, úžasný horský převis, obrovský poušť nebo jakýkoli jiný významný geografický rys. Jak jedinečný je váš svět? Na velkém obrázku moc ne. (Na základě osiva FAQ! Téma)

A pak je tu subjektivní problém. Pokorně si myslím, že můj svět vytvořený názvem semene „náhodný“ je úžasný, ale někdo jiný si může myslet, že je to meh. Mohlo by se mi opravdu líbit spousta hor, zatímco dáváte přednost válcování kopců se spoustou lesů. To lze třídit procesem sběru semen a kategorizace správně. Tak určitě. Možná. To však znamená, že někdo bude muset vytvořit smysluplný proces kategorizace a zorganizovat jména semen podle toho, co se vytvoří. . A pak je tu výsledek produktu (což je také skvělé pro počet Post: Soupeření semen a můj svět / semeno je lepší než váš svět / semen epeening. ) Dovolte mi připomenout všem těm, kteří se zapojují do této hlouposti. Váš báječný svět je stále náhodný a vaše báječné funkce, i když konkrétně jedinečné, najdete do jisté míry nebo jiného na každém světě.

Na druhou stranu.
Také jsem strávil hodiny třením světa po světě a snažil jsem se získat tření na jiném místě než na pláž / oceánský biom, – někde s nějakou opravdu dynamickou scenérií. Aby se můj bod rozmnožoval, je blízko oblasti, kterou chci postavit svou hlavní základnu. Je to docela běžná touha vynořit se v biome, kterou dáváte přednost, s nějakou místní scenérií, která vás opravdu zajímá. Hlavním důvodem je to, že opravdu nechcete mít všechny své věci – vaše základna, vaše doly, vaše sestavy, dlouhá cesta od tření. Nikdo nemá rád dlouhý jog zpět na základnu (doufat, že vaše věci budou stále v okamžiku vašeho posledního zániku), zvláště když jste právě zemřeli. (Creepers se plíží! ) Takže, pokud někdo zveřejní, že má úžasný svět, a má všechny funkce, které se mi líbí, pak mohu použít jejich semeno a vynořit se do něj a získat přístup k těmto funkcím. Problém vyřešen (a tak je očkování užitečné) !! Ehm, no, možná ne. Svět může být stejný, ale bod Spawn je nyní randomizován. . Mám skvělý svět, ale tření je opět dlouhé cesty. Mohl bych mít štěstí a vytvořit se blízko místa, kde chci, ale to je, tady to přichází znovu, naprosto náhodné.

Zpátky na čtvercový, aka žádný doutník.

Co tedy přinesl generátor semen: Pojďme shrnout –

1. Všechny druhy hyperaktivity na fórech (některé pro lepší, hodně k horšímu, ale je to veřejné fórum wut r u gna do, Eh?)

1. Nikdo poprvé nevytváří svět. V podstatě jsou všichni již postaveni.

2. Velkolepé výsledky scenérie jsou místním jevem, který se nakonec replikuje všude. Pokud jste ochotni cestovat svým světem, nakonec najdete něco, o čem si myslíte, že je úžasné.

3. Pokud nemůžete ovládat svůj tření, problém randomizace – získání dobrých funkcí v blízkosti tření, zůstává stejný.

4. Spawn-Fest vedl ke spamu-fest. Je to tak špatné, že někteří lidé použili zveřejňování názvů semen, které jsou opravdu urážlivé nebo vulgární, oprávněné tím, že „sdílejí“ světy.

Jako alternativu bych navrhl, aby lepší řešení bylo:

Odpověď: Umožněte lidem nastavit své tření. Ve svém inventáři máte tento blok magického tření. Umístěte to tam, kde chcete, a to je váš bod tření.

B: Zjistěte způsob, jak umožnit přizpůsobení světů. Celkový náhodný = celkový výsledek uniformity potlačuje kreativitu. Nechte uživatele vybrat typy biomů, ve kterých chtějí hrát, a frekvenci výskytu těchto biomů.

Samozřejmě, že nejsem kodér, nejsem si jistý, jak je to rozumné, ale vím, že smyčka světového stvoření, dokud nedostanete jeden, se vám líbí, není zábava – strávil jsem 3 hodiny, jednou jsem se snažil získat svět, který mě zajímá, mě mě zajímá Blízko mého tření. Je čas získat život. ) A možnost názvu semen / generátor semen, i když je zajímavé, stále vytváří náhodné světy, nebo, pokud jsou sdílené náhodné tření. Takže je to jeden krok vpřed, jeden krok zpět. . – Cue Disco Music for the Fade out.