IO hry, io hry �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!

IO hry

Pokud máte rádi hádanky a matematické hry, 2048 je vaše věc. Umožňuje vám sklouznout stejné očíslované dlaždice, abyste je sloučili do jednoho, takže zdvojnásobí hodnotu původního. Získáte možnost hrát hru v mřížce 4 × 4 nebo 6 × 6. Cílem je vytvořit dlaždici 2048. Musíte naplánovat svůj pohyb velmi přesně, protože deska může snadno být plná zbytečných dlaždic, které nemají šanci na sloučení.

Seznam her IO

Vítejte v Iogames.Onl

Hrajte stovky her IO zdarma online na iogames.Onl: Shellshock.IO, LittleBigsnake IO, Builroyale.Io, Shootem.io, . Skribbl.io s denní aktualizací.

Vyvinuli jsme hry pro více hráčů v reálném čase, které můžete hrát ve svém prohlížeči, aniž byste něco stahovali nebo vytvořili účet. Můžete hrát stovky her IO zdarma online na iogames.Onl

Iogames.ONL se pokusil dokončit seznam .io hry a udržujte je denně. Chceme, abyste mohli hrát všechny hry IO jen na jednom webu, aniž byste ztratili čas na nalezení a přepnutí.

.Hry IO obvykle odkazují na hry pro více hráčů v reálném čase, které se staly populární při vydání agaru.io. Ve srovnání s chytrými a počítačovými hrami dne měl základní hratelnost a grafiku.

Bez ohledu na to, Agario přilákal velké množství online hráčů, díky čemuž byla hra velmi populární. Vytvořilo to spoustu klonů, které se pravidelně objevují. Pohybovat se klouzavě.IO byla další převážně dobře přijatá hra IO. V té době máme pro hru přes 100 her IO.

Proč .IO hry přinášejí intenzivní, multiplayer spěch a byly virové? Funkce her IO:

 • Multiplayer a týmové hry, s mnoha online hráči v reálném čase, je milován mnoha lidmi ve hrách IO.
 • Snadné přehrávání a začít, pouhým kliknutím na myši se můžete připojit a bavit se pokaždé, protože hry mají obvykle nepřetržité hry.
 • Neexistuje žádná zkušenost, která by začala hrát, což znamená, že hráči to mohou rychle získat visí. Ale i přes to je hra těžké být mistrem – na vrcholu žebříčku!
 • Hry IO jsou zdarma, plná hra je k dispozici bez dalších plateb a můžete hrát pokaždé ve svém prohlížeči.

Jaké jsou nejoblíbenější .IO hry? S pouhým počtem .IO hry venku, může být těžké zjistit, které stojí za to, takže jsme shromáždili seznam 10 nejlepších .io hry venku.

Mohu hrát io hry?
Ano, samozřejmě. Kdokoli se může připojit k IO hry kdykoli. Může běžet na jakémkoli zařízení, protože se jedná o hru prohlížeče, ale budete se mýlit. Protože hra běží uvnitř prohlížeče, těžce používá zdroje zařízení. Takže na starém počítači mohou být hry zpožděné. Abyste se jim vyhnuli, nemusíte příliš starý počítač a vysokorychlostní síťové připojení.

Ve hrách IO se vždy pokusíme udělat vše pro to, aby se toto místo, které můžete navštívit.

.IO hry

Zamkněte rohy a bojovat s ostatními hráči nejnovějšími .IO hry. Užijte si originální tituly jako Slither.IO a nové .IO hry jako Rocket Bot Royale, Pixel Warfare, Shell Shockers a Smash Karts. Tento seznam her IO můžete třídit podle nejnovějších, nejvíce hraných a top .IO hry pomocí filtru.

Bloxd.io

Smash Karts

Evowars.io

Děravý.IO Battle Royale

Kostky 2048.io

Kirka.io

Deadshot.io

Mini Royale: Nations

Ev.io

Evoworld.IO (Flotordie.io)

Minigiants.io

Worms.Zone

Warcall.io

Lodě 3d

Území.io

Tzared

Duckpark.io

Bonk.io

Zrada.io

Gpop.io (herní pop)

Tanko.io

Seadragons.io

Chompers.io

Pucks.io

Tileman.io

Hole.io online

Shootup.io

Copter.io

Brutalmania.IO (brutální mánie)

Brutalmania.io (brutální mánie)

Snowball.io

Defly.io

Populární značky

Vzestup her IO

První .Hra io byla agar.io. Byl vyvinut společností Matheus Valadares v roce 2015 a získal významnou popularitu prostřednictvím internetového fóra 4chan. Hra se točí kolem buněk, které rostou tím, že konzumují agar a konzumují další hráče. Několik měsíců po jeho vydání, hra byla získána Miniclip a nový herní žánr se začal objevovat na základě pokorné .Prodloužení domény IO.

Hry, které následovaly, byly zaměřeny na růstovou mechaniku, která vytvořila agar.io tak populární, posílení myšlenky .IO jako žánr, nejen prodloužení domény. Zóna Worms byla jednou z těchto her, se stejným jednoduchým, ale návykovým konceptem, ale s hady. Nyní existuje mnoho pěstovacích her jako Snake.IO a Wormate, přičemž tento rychlý koncept přežití dále.

Jak hrát .IO hry

Mnoho .Hry IO jsou založeny na přežití – pěstování vaší postavy konzumací jídla a zabitím ostatních hráčů. Opakovaně se dostanete na vrchol žebříčku! Většina funkcí IO her:

 • Velká online aréna pro více hráčů s konkurenční žebříčku.
 • Jednoduchá mechanika, která umožňuje hraní hry.
 • Hráči, kteří konzumují jídlo a často další hráči, aby se zvětšili.
 • Většinou „přežití nejvhodnějších“ zdarma, někdy s kooperativní hraní.

Nejnovější .IO hry

.Hry IO podstatně rozrostly tak, aby zahrnovaly jakýkoli a každý typ hry, od hry FPS rozbíjejících vajec, jako jsou Shell Shockers po přežití Battle Royale Games, jako jsou Voxiom a Zombs Royale.

Některé z nejnovějších .Hry IO zahrnují Smash Karts a fantasticky futuristickou hru FPS, EV.io. Podívejte se na Pixel Warfare and Cubes 2048 pro dva z nejnovějších a nejúžasnějších .K dispozici jsou hry IO.

Většina .Hry IO fungují hladce na mobilních zařízeních a stolních počítačích, protože ovládací prvky se snadno naučí. Procházejte celou sbírku na této stránce pro všechny hry IO a ujistěte se, že se pravidelně kontrolujte zpět nejnovější a největší prohlížeč .IO tituly!

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější .IO hry?

 1. Bloxd.io
 2. Smash Karts
 3. Shell Shockers
 4. Evowars.io
 5. Děravý.IO Battle Royale
 6. Kostky 2048.io
 7. Kirka.io
 8. Deadshot.io
 9. Mini Royale: Nations
 10. Bapbap

Jaké jsou nejlepší .IO hry hrají na mobilních telefonech a tabletech?

Jaké jsou některé podceňované .IO hry?

Jaké jsou .IO hry?

IO hry jsou online hry v reálném čase, které můžete hrát ve svém webovém prohlížeči zdarma. Nejběžnější téma mezi .IO hry je online multiplayer. Kromě toho jsou tyto hry většinou založeny na rozšíření domény .io, což znamená ‘Indický oceán.„Rozšíření domény nejvyšší úrovně je oblíbené u softwarových inženýrů, protože IO je krátká pro„ vstup / výstup “, což je běžný termín v počítači.

Hrát nejlepší online .IO hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování nebo instalace. �� Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!

7 nejoblíbenějších a nejlepších her IO, které stojí za to trávit čas

google-follow

Hledáte bezplatné a zábavné hry IO, na kterých můžete strávit čas? Podívejte se na náš seznam her IO zde.

– Aktualizováno: 2. listopadu 2022, 13:28

google-follow

7 nejlepších her IO, které uklidňují svou mysl
Pohybovat se klouzavě.io- nejlepší hry IO

Hledáte nejlepší hry IO všech dob? Přistál jsi právě na správném místě. Uvedli jsme pro vás sedm nejlepších her IO. Tyto hry můžete hrát ve svém prohlížeči nebo offline a dokonce s jinými online hráči. Ačkoli pokročilé, mobilní hry se dostaly na mnoho mobilních zařízení, tyto hry založené na prohlížeči jsou stále žádané. Takže se připravte. V tomto článku sdílíme nejoblíbenější seznam her IO. Tyto hry můžete snadno přehrát na mobilních zařízeních nebo na ploše.

Co jsou hry IO?

Než mluvíme o seznamu her IO, nejprve si nejprve pochopte, jaké ve skutečnosti jsou hry IO. Nejbližší definicí her IO mohou být, že to jsou hry s minimální grafikou a několika mechanismy a jsou založeny na prohlížeči, příležitostné hry, které si mohou zdarma hrát.

7 nejlepších her IO, které uklidňují svou mysl

Od logických her po bitvu Royale vás tento seznam nejlepších her IO udrží v celém. Zde se podívejte:

Pohybovat se klouzavě.io- nejlepší hry IO

Nejlepší hry IO

Pokud jste kluk z 90. let, můžete si být vědomi klasické staré hry „Snake“. Pohybovat se klouzavě.IO je postaveno na stejném konceptu. Hra je snadná, ale návyková. To dává hráče do těla hada a pak cílem je konzumovat nedaleké pelety. Musíte také zachránit hlavu před dotykem ostatních hadů. Podobně, když se dotknete ocasu nebo těl jiných hadů s hlavou, budou odstraněny a získáte body.

Agar.io

Nejlepší hry IO

Agar.IO je první hra, která přichází do myslí lidí, když hledají hry založené na prohlížeči. Toto je online hra pro více hráčů, která vám umožní ovládat kruhovou buňku a vaším cílem je konzumovat další menší statické buňky. Váš soupeř má také stejný cíl. Pokud je kruh vašeho soupeře větší než váš, můžete skončit jako jejich jídlo a prohrát hru.

Ale tady je zvrat- čím větší je kruh, tím pomalý se bude pohybovat. Co tedy lze udělat, aby se vaše kruh zachránil před odstraněním? Hra IO vám dává svobodu rozdělit svůj kruh na dvě poloviny a při podrobnostech s obřími nepřáteli je můžete ovládat oba. Jedná se o vysoce návykové hry, což z nich činí jednu z nejlepších her IO všech dob.

2048.io

Nejlepší hry IO

Pokud máte rádi hádanky a matematické hry, 2048 je vaše věc. Umožňuje vám sklouznout stejné očíslované dlaždice, abyste je sloučili do jednoho, takže zdvojnásobí hodnotu původního. Získáte možnost hrát hru v mřížce 4 × 4 nebo 6 × 6. Cílem je vytvořit dlaždici 2048. Musíte naplánovat svůj pohyb velmi přesně, protože deska může snadno být plná zbytečných dlaždic, které nemají šanci na sloučení.

Flappyroyale.io

Nejlepší hry IO

Flappy Bird může být pro některé vzdálenou pamětí. Populární mobilní hra Flappy Royale v roce 2014 nyní měla podobu IO her. Vývojáři modernizovali starý vzorec, aby vytvořili nový typ zážitku. Hra vás staví do těla ptáka a vaším cílem je projít skrz zelené trubky ve všech délkách, aniž byste narazili do kterékoli z těchto trubek. Na webových stránkách se uvádí, že většina hráčů přežije za první dvě trubky, takže pokud zůstanete naživu déle než pět sekund, máte vysokou šanci na vítězství.

Diep.io

Nejlepší hry IO

Diep.IO byl vytvořen stejným vývojářem, který vytvořil agar.io. Toto je tanková hra, která se odehrává ve 2. aréně. Každý z hráčů se dostane na ovládání tanku, který může zpočátku vystřelit jednu raketu. Jak úroveň UPS a hráči ničí více objektů, vozidla se začnou pohybovat rychleji a zasáhnout nepřátele tvrději. Pokud zničíte mocné nepřátelské tanky, získáte více odměn a vaše úroveň se okamžitě zvýší.

Diep.IO je jednou z nejpopulárnějších her IO, které mají osm režimů pro více hráčů a několik týmových režimů. K vítězství v této hře nepotřebujete velmi podrobný plán, ale pro prosperitu ve hře potřebujete docela nějakou strategii.

Tetr.io

Nejlepší hry IO

Tetr.IO vám dává úzkou zkušenost klasické staré hry Tetris. Je to multiplayerová hádanka, kde hráč může proti sobě soutěžit, kdo může vyčistit nejvíce bloků v nejmenším množství času. K dispozici je také maratónský režim, který můžete hrát jen pro relaxaci a zábavu. Hra má spoustu hráčů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s hraním Tetris. Konkurence se tedy může občas stanit, ale je to určitě jedna z nejlepších dostupných her IO.

Skribbl.io

Nejlepší hry IO

Slyšeli jste o pictionary? Scribbl.IO je online verze stejné hry. V zásadě musíte v této hře nakreslit a hádat. Je to hra pro více hráčů, kde hráči soutěží proti sobě, aby natáhli a hádali, co udělali ostatní. Než začnete kreslit, dostanete výběr ze tří slov a pak se hráči musí hádat. Lidé mohou zadat svůj odhad do chatovací schránky a zobrazí se pouze nesprávná odpověď, když se zobrazí správná, jakmile jsou vyčerpány všechny šance. Ten, kdo vezme maximální počet odhadů, vyhraje.

Můžete prodávat telefon online a recepty starý telefon s cashify. Pomáháme vám dokončit celý proces z vašich dveří.