Jak dlouho je doom věčný? Gamespot, jak dlouho je doom věčný? | Howlongtobeat

Jak dlouho je doom věčný

Zde je, jak dlouho trvá porazit zkázy věčné na základě našeho kampaně.

Jak dlouho je doom věčný?

Zde je, jak dlouho trvá porazit zkázy věčné na základě našeho kampaně.

24. března 2020 v 9:31 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Doom Eternal’s ID Software je nyní na PC, PlayStation 4, Stadia a Xbox One, přičemž port Nintendo Switch přichází někdy po silnici. Můžete si prohlédnout naši věčnou recenzi doom, co lze očekávat, ale jak dlouho trvá porážku? Vzhledem k tomu, že to bylo pokračování vynikajícího zkázy v roce 2016, stojí za to se podívat na to, jak se DOOM Eternal ve srovnání s jeho předchůdcem porovnává.

Pro ty, kteří si to nehráli nebo si nepamatovali, doom hodiny asi 11 hodin (podle délky hry, jak dlouho porazit). Těchto 11 hodin však zahrnuje pouze hlavní příběh; Díváte se na 16 hodin, pokud uděláte nějaký vedlejší obsah a něco přes 25 hodin, pokud jste dokončeni. Kampaň Doom Eternala trvala našeho recenzenta asi 16 hodin, což zahrnovalo proces shromažďování většiny sběratelských předmětů, ale přeskakování některých volitelných setkání ve hře.

Jak dlouho je doom věčný

Doom Eternal Box Art

  • 178 hraní
  • 6k backlogs
  • 182 opakování
  • 3 % v důchodu
  • 87% hodnocení
  • 6k Beat

Doom Eternal Box Art

Předložit svůj čas

Hlavní příběh

14½ hodiny

Hlavní + strany

20 hodin

Dokončení

27 hodin

Všechny styly

19 hodin

Jako doom zabiják se vracíte a zjistíte, že Země utrpěla démonickou invazi. Raze Hell a objevte původ Slayera a jeho trvalá mise roztrhnout se a trhat … dokud to není hotovo.

Jak dlouho je doom věčný ?
Při zaměření na hlavní cíle, Doom Eternal je asi 14½ hodiny v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 27 hodin K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
Google Stadia, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Jak dlouho trvá porazit příběh Doom Eternala?

Jak dlouho trvá porazit zkázy věčné? Pro hru tak bez dechu jako doom věčný, bylo vám odpuštěno, že by si myslel, že její sólová kampaň by byla krátká asi deset hodin stintu, ale po plném prohrávání jsme zjistili, že je přes dvojnásobek, co je přes dvojnásobek, co. Rich i já jsme dokončili doom věčný v plném rozsahu a mají nějaké poznámky pro všechny potenciální hráče, kteří přemýšlejí, kolik dní dovolené si budou muset zarezervovat.

Je zřejmé, že časy hry se liší od člověka k člověku a ve věčných faktorech zkázy, jako jsou sběratelské předměty, obtížnost a kolik tradice chcete konzumovat všechny hraní faktoru. Rovněž stojí za zmínku, že Doom Eternal má režim pro více hráčů, hromady opakovatelnosti s směšnými obtížnými modifikátory, jako je pouze jeden život, a dokonce i zastřešující systém progrese. Takže pokud vy opravdu Chcete se ponořit 100 hodin do nejnovějších Bethesda a ID softwaru, pak jsme si jisti, že můžete.

Pro nás ostatní však je to, jak dlouho trvá porazit zkázu věčné.

Jak dlouho je doom věčný?

Doom Eternal je dlouhý 20 hodin.

Mezi Richem a mnou, plná kampaň přehrávání zkázy věčné S téměř všemi sběratelskými předměty trvá 23 až 25 hodin. Rich hrál na nastavení ultra násilí, zatímco jsem se rozhodl pro příležitostné bolet mě spoustu možností.

Díky rychlému cestovnímu systému, který se otevírá na konci každé mise, se však skáká zpět přes každou z úrovní, aby se sběratelské předměty dostaly příliš složité. Pokud se chcete jen hladovat celou hrou v normálu, pravděpodobně byste mohli dokončit věčný příběh zkázy za méně než 20 hodin, A pokud chcete, můžete dokonce vybavit doom věčné cheatódy, abyste mohli pochodovat každým bojovým setkáním spamováním BFG nebo věčného zkázy Unmakyr.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.