Jak dlouho je zlý West? | Howlongtobeat, jak dlouho trvá porazit zlý West?

Jak dlouho trvá porazit zlý West

Jak dlouho je zlý West ?
Při zaměření na hlavní cíle, Evil West je asi 11 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 18 hodin K dosažení 100% dokončení.

Jak dlouho je zlý West

Temná hrozba spotřebovává starý západ. V sólovém nebo družstvu bojujte s stylem ve viscerálním, výbušném boji proti krvežíznivým monstrostům. Eradikujte upírské hordy s vaším bleskem poháněnou rukavicí a staňte se superhrdinou divokého západu.

Jak dlouho je zlý West ?
Při zaměření na hlavní cíle, Evil West je asi 11 hodin v délce. Pokud jste hráč, který se snaží vidět všechny aspekty hry, pravděpodobně utratíte kolem 18 hodin K dosažení 100% dokončení.

Platforma S:
PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Žánr :
Porazte je

Vývojář :
Flying Wild Hog

Vydavatel:
Zaměřte domácí interaktivní

NA:
22. listopadu 2022

EU:
22. listopadu 2022

Aktualizováno:
Před 19 hodinami

Jak dlouho trvá porazit zlý West?

“Evil West” je stará škola druhem akční hry, která se vrací zpět do éry PS2 s divokým bojem a ještě šílenějším nastavením. V „Evil West“ převzali hráči kontrolu nad lovcem upírů Jesse Rentier v apokalyptickém západním prostředí, když loví nejrůznější strašidelná zvířata a nadpřirozené bytosti. Hráči mohou zažít rychle se rozvíjející hraní „Evil West“ prostřednictvím sólo nebo kooperační hry (i když stojí za zmínku, že hra není křížová platforma).

Fanoušci série „Shadow Warrior“ se možná budou chtít podívat na „Evil West“, protože oba byli vyvinuty Flying Wild Hog. Podle rozhovoru pro vývojáře s časopisem Escapist navíc „Evil West“ má velký vliv klasiků, jako je „Devil May Cry“, napodobující některé stejné kombo mechaniky, přičemž je také inspirován bojem z melee z roku 2018 z roku 2018 z roku 2018 „God of War“.”

Recenze kritiky „Evil West“ byly smíšené, ale jeho estetická a hraní smyčka do značné míry rezonovala s příležitostnými hráči. Každý, kdo je zvědavý na to, že se do tohoto zkrouceného převzetí na divokém západu může divit, kolik obsahu tato hra 50 $ nabízí. Tady je, jak dlouho trvá porazit „zlý West.”

Porazte zlý West trvá zhruba 11 hodin

Protože „Evil West“ má lineární kampaň, ve skutečnosti není tuna volnosti, pokud jde o čas dokončení hry. To znamená, že existuje řada náročných šéfů a sběratelských předmětů, které je třeba najít podél cesty, která může pomoci podáváním na několik hodin navíc navíc.

David Jagneaux na IGN informoval, že si vzala celkem 12 hodin, než se dostala do 16 misních kampaně. Jagneaux poznamenal, že většina této doby byla strávena opakovaně bojováním se stejným typem nepřátel, což způsobilo trochu monotónní zážitek. Jagneaux si však všiml, že hra také nabízí omezené průzkumy k nalezení bodů upgradu a položek s tradicími. Richard Wakeling Gamespota dokončil za 10 hodin „Evil West“ a řekl, že „našel většinu obtížně chybných sběratelských předmětů podél cesty.„Stejně jako Jagneaux, Wakeling napsal, že hodně z tohoto času se skládá z boje se stejnou sbírkou nepřátel, ale cítil experimentování s různými zbraněmi a sestavy pomohly udržet hru svěží.

Robert Ramsey v Pushsquare také nahlásil 12hodinovou dobu dokončení. Není překvapením, že Ramsey také uvedl, že téměř všechny tyto hodiny byly stráveny v boji. Ramsay souhlasil s tím, že ačkoliv z hlediska mapy není mnoho prozkoumat, existuje mnoho příležitostí, aby se hráči pohrávali s načtením, pokud si to přejí.