Jak dokončit Destiny 2 Bluejay Quest | Gamesradar, Bluejay Quest – Destiny 2 | Shacknews

Bluejay Quest – Destiny 2

S dokončením Bluejay Quest můžete nyní pracovat na odemknutí Winterbite, exotického glaive. Kolem Neomuny je ještě spousta co dělat, takže si přečtěte náš průvodce strategií Destiny 2, abyste mohli pomoci kontrolovat vše mimo svůj seznam.

Jak dokončit Destiny 2 Bluejay Quest a získat polymorfní shellcodes

Destiny 2 Lightfall Bluejay Quest Disciption Mission pomocí Strand Grapple Over Cabal Enemis

Úkoly Destiny 2 Bluejay vás sběrují s shromažďováním materiálů k vytvoření polymorfního škálového kódu a přehrávání týdenního oddílového mise. Naštěstí žádný z těchto cílů není příliš obtížný. Získání polymorfního škálového kódu jen vyžaduje, abyste zabili věci s pramenem vybaveným v zóně VEX incrsion zóny a polymorfní motor se získá z koncového přetíženého klíče na hrudi – je to mnohem méně grind než o Destiny 2 Maelstrom Quest stejně. Část tohoto úkolu Destiny 2 můžete také opakovat, abyste znovu získali polymorfní šartu, což vám umožní dokončit budoucí oddílové mise, takže zde jsou všechny kroky Destiny 2 Bluejay Quest vysvětleny.

Průvodce Lightfall Destiny 2

Než se rozhodnete získat polymorfní škálu shell kódu, budete muset vědět, co je současnou zónou VEX Intarsion Zóna získat některé ze základních částí. Pokud to ještě nevíte, bude na mapě označena jedna ze tří hlavních oblastí Neomuny jako současná zóna VEX Intarsion každý týden-všimnete si vícebarevné ikony a pruhy barevného světla vedle určené oblasti vedle stanovené oblasti na mapě. Tento polymorfní škálovací kód také budete moci získat také tento polymorfní škálo.

Průvodce Destiny 2 Bluejay Quest

To jsou cíle, které musíte dokončit k opravě památníku Destiny 2 Bluejay v Neomunově síni hrdinů:

  1. Navštivte Nimbus: Řeknou vám, že potřebujete něco, co se nazývá polymorfní motor a fragmenty shellcode, aby se zadali simulaci do vexnetu vytvořeného Bluejayem.
  2. Získejte fragmenty shell kódu a polymorfní motor: Pro osm fragmentů shell kódu musíte jen porazit nepřátele v rámci Aktuální zóna VEX Inscursion Při používání podtřídy pramene. Pokud jde o polymorfní motor, lze jej získat pomocí klávesy pro přetížení terminálu k otevření bonusového hrudníku na konci události přetížení terminálu. Tyto materiály se automaticky kombinují do polymorfního škálu shellu nezbytný pro další krok.
  1. Dokončete misi oddílu na Neomuně: Pomocí polymorfního kódu, který funguje jako jednorázový klíč, budete moci vstoupit do týdenní mise oddílu. Existují tři variace oddílu, ale můžete dokončit jakoukoli verzi a dosáhnout konečných fází Bluejay Quest.
  2. Vraťte se do síně hrdinů a opravte Maelstromův památník: Jako předchozí questy Cloud Strider Memorial Quests, vraťte se do haly a opravte Bluejayův kolaplý památník.
  3. Návrat do Quinn: Zabalte Destiny 2 Lightfall Bluejay Quest mluvením s Quinnem.

S opravou Bluejayova památníka je třeba opravit pouze jeden památník Cloud Strider a to je Strider’s – úplně první cloudový strider. Opravte svůj památník v pátrání a dostanete ruce na nový Winterbite Exotic Glaive-je to první glaive s poškozením státy a jde to ve slotu! Měli byste také dokončit nedokončenou obchodní snahu Destiny 2, abyste získali deterministický exotický kulomet chaos a dozvěděli se více o Rohanovi a Nimbusovi.

Jak získat polymorfní kódy Destiny 2 polymorfní

Nyní, když jste dokončili Destiny 2 Bluejay Quest, budete mít nyní přístup k odměně od Nimbus s názvem „Vex Intarsion Counter -Uasteasure“, které si můžete vyzvednout jednou týdně. Dokončete odměnu opakováním stejných kroků jako v Bluejay Quest a získáte jeden polymorfní škálovou shell kód:

  • Získejte osm fragmentů shell kódu porážkou nepřátel v současné zóně infrínu VEX při používání podtřídy pramene.
  • Získejte polymorfní motor otevřením koncového přetížení hrudníku.

Otočte dokončenou odměnu, abyste získali polymorfní shell kód, což vám poskytne přístup k týdenní misi pro oddíl. Po dokončení mise bude položka konzumována, takže zatím nemůžete přehrát oddíl. Vzhledem k tomu, že tato odměna je omezena na jeden za týden, musíte počkat do následujícího týdne, abyste jej znovu dokončili na další polymorfní škálovou škálu, a proto více odměn z oddílu – včetně meditací pramenů, které potřebujete k odemknutí aspektů a fragmentů Destiny 2 Strand a fragmenty.

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Bluejay Quest – Destiny 2

Bluejay Quest - Destiny 2

Dokončete Quest Bluejay k přístupu k oddílu a odemknutí týdenní odměny Nimbus v Destiny 2.

The Bluejay Quest je čtvrtý úkol, který hráčům poskytl Quinn v hale hrdinů. Tato Questline konečně umožňuje hráčům přístup k oddílu a po dokončení odemkne týden Nimbus Týdenní odměnu. Je to krátký, ale dobrý.

Bluejay Quest

Bluejay Quest je k dispozici od Quinna po dokončení následujících úkolů: Vítejte v Hall of Heroes, Stargazer a Maelstrom. Promluvte si s Quinnem a chyťte úkol. Jakmile je tento úkol dokončen, můžete odemknout Winterbite.

Krok 1: Promluvte si s Nimbusem

První krok v Bluejay Quest

Jděte a povídejte si s Nimbusem, abyste se dozvěděli o polymorfním motoru a shellech.

Mluvit s Nimbusem během Bluejay Quest

Krok 2: Porazte nepřátele v zóně VEX Inscrusion při používání Strand

Druhý krok v Bluejay Quest

Otevřete mapu a najděte zónu VEX Intarsion. Jděte tam, vybavte pramen a začněte porazit nepřátele. Musíte sbírat osm fragmentů, které by mohly nějakou dobu trvat. Tato položka není zaručený pokles od nepřátel, takže jen zabíjejte.

Druhou částí je použít klíč přetížení terminálu k otevření další hrudi aktivity. To vám poskytne polymorfní motor.

Krok 3: Dokončete oddílovou aktivitu

Dokončete krok oddílu v Bluejay

Nyní budete moci hrát aktivitu oddílu. Najděte to v oblasti Liming Harbor v Neomuně.

Krok 4: Vraťte se do haly hrdinů

Krok 4 v pátrání Bluejay se vrátit do haly hrdinů

Jděte do síně hrdinů a opravte Bluejayův památník.

Krok 5: Promluvte si s Quinnem

Poslední krok v Bluejay Quest

Nakonec to všechno zabalte mluvením s Quinnem. To uzavře legendární úkoly a umožní vám přístup k exotickému úkolu, Strider. Budete také moci provádět týdenní úkol Nimbus. To je nutné, pokud chcete znovu přehrát oddíl.

S dokončením Bluejay Quest můžete nyní pracovat na odemknutí Winterbite, exotického glaive. Kolem Neomuny je ještě spousta co dělat, takže si přečtěte náš průvodce strategií Destiny 2, abyste mohli pomoci kontrolovat vše mimo svůj seznam.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

Průvodce Destiny 2 Bluejay – Jak získat polymorfní shellcode

Destiny 2 Konečně byla propuštěna expanze Lightfall a pro hráče je tu spousta nového obsahu. Spolu s novým příběhem, exotice, kořistí, obsahem koncové hry a systémem build the Crafting, Lightfall také představuje naši druhou podtřídu temnoty, Strand. I když trávíte většinu času zvládnutím této podtřídy a odemčením dalších fragmentů, hráči se mohou také účastnit řady postranních dotazů. Jednou z misí, které budete chtít dokončit brzy, je Bluejay, protože vám to dává přístup k polymorfnímu škálu shell kódu. Tento kód se používá k dokončení oddílu: Hard Reset Quest a vydělat kus pevniny vrchní úrovně. Zde je návod, jak získat přístup k Bluejay’s Quest, abyste mohli dokončit týdenní odměnu Nimbus pro polymorfní shell kód v Destiny 2.

Destiny 2 Bluejay Quest

Jak získat přístup k Bluejayově úkolu

Odemknout Bluejay Quest Destiny 2 Nejprve budete muset udělat trochu nohou. Po kampani Lightfall se vydejte do síně hrdinů a komunikujte se dveřmi. To spustí cutscén a od nynějška vám umožní přístup k této místnosti. I když můžete jít mluvit s Nimbusem, abyste pokročili v deterministickém exotickém úkolu chaosu, hráči by místo toho měli mluvit s archivářem, aby získali přivítání Hall of Heroes Quest. Vysvětlí, že místo je v trochu narušení a požádá o vaši pomoc. Zpočátku budete jen pobíhat a poslouchat zvukové protokoly, ale po opravě první hrobky bude mít pro vás nový úkol s názvem Stargazer.

Tady je místo, kde se věci trochu drží, protože hráči budou muset dokončit řadu menších cílů v celé Neomuně, jako je zabíjení nepřátel, dokončení hlídek a zabití mini-šéfa. Po dokončení Stargazer získáte od ní další úkol, který je do značné míry stejný typ mise „kontrolního seznamu“.

Jakmile dokončíte Maelstrom Quest, vraťte se zpět do síně hrdinů, komunikujte s hrobkou, abyste ji opravili a dokončili tuto misi. Nyní si můžete vyzvednout úkol Bluejay od archiváře. Nyní budete muset porazit nepřátele v současné zóně VEX Intarsion a otevřít koncovou přetížení klíčového hrudníku. Posledně jmenovaná je nová veřejná akce-eskalační protokol, která je navržena pro více fireteams. Otočí se skrz hlídkové zóny každý den, takže pokud to čtete 1. března, je v současné době naživo v parku Ahimsa.

Úkoly, které musíte dokončit (v pořádku), abyste získali přístup k Bluejay, jsou:

Po dokončení Bluejay Quest a jeho otočení získáte přístup k týdenním odměně Nimbusu.

Destiny 2 Bluejay Quest

Jak získat polymorfní skořápku

Jakmile dokončíte Quest Bluejay, vše, co musíte udělat, abyste vydělali polymorfní shellcode, je kompletní týden Nimbus Týdenní odměnu. K tomu se dostanete dostupné s nimi a výběrem týdenní odměny v levém dolním rohu. Dokončení tohoto úkolu vám získá jediný polymorfní škálo. Toto je jediný způsob, jak tuto položku vydělat, takže se ujistěte, že dokončíte Bluejay Quest a odemkněte tuto odměnu před týdenním resetem!

o autorovi

Collin MacGregor je spisovatel štábu ve Fanbyte. Je to také osoba, která dobrovolně hraje třídu podpory (jste vítáni) a nadále se drží na remake úniku lidoopů.