Jak dokončit „Hledání mezi třemi různými nadrozměrnými sedadly“ Fortnite Challenge – Dexerto, kde hledat mezi třemi nadrozměrnými sedadly ve Fortnite | Shacknews

Kde hledat mezi třemi nadměrnými sedadly ve Fortnite

Pokud se stále snažíte najít hvězdu Battle Pass, Ashz na YouTube nahrál rychlý návod, který ukazuje přesnou polohu:

Jak dokončit „Hledání mezi třemi různými nadrozměrnými sedadly“ Fortnite Challenge

Popsaná sedadla se nacházejí jižně od Shifty Shafts, těsně mimo továrnu Flush (ano, masivní toaleta) a na nejmenovaném továrním místě s tanečním parketem, který je severně od Flush Factory.

Jakmile triangulujete střed těchto míst, oblast, ve které musíte hledat, je ve skutečnosti docela malá. Jednoduše přistávejte v oblasti označené na mapě níže a sbírejte hvězdu Battle Pass, abyste dokončili výzvu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

[AD name = ”Článek2 ″]

Jako vždy se doporučuje, abyste před opuštěním hry dokončili zápas, který hrajete (vyloučením nebo získáním vítězství). Pokud se vrátíte do lobby brzy, nemusí být pokrok v výzvě správně použit.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  • Přečtěte si více:Místa Fortnite Rift Spawn za 8. týden, sezóna 5 Challenge

Tato výzva je klasifikována jako „tvrdá“, vyděláte dvakrát tolik XP jako u standardních a mělo by vám to trvat jen minutu!

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se stále snažíte najít hvězdu Battle Pass, Ashz na YouTube nahrál rychlý návod, který ukazuje přesnou polohu:

Kde hledat mezi třemi nadměrnými sedadly ve Fortnite

Kde hledat mezi třemi nadměrnými sedadly ve Fortnite

Jedna z výzev 8. týdne vyžaduje hledání hráčů mezi velkými židlemi.

31. srpna 2018 10:30

Další kolo výzev je nyní k dispozici pro Fortnite: Battle Royale a majitelé bitevních průchodů se bezpochyby potápí do výzev 8. týdne. Jedna z uvedených výzev vyžaduje, aby hráči prohledali mezi třemi nadrozměrnými sedadly, takže ušetříte nějaký čas putováním po mapě, namířte vám správným směrem.

Kde hledat mezi třemi nadměrnými sedadly

Hráči tří nadměrných sedadel budou muset najít v jihozápadní oblasti Fortnite: Battle Royale Mapa. Hráči budou chtít zamířit dolů do továrny Flush, ať už to znamená, že tam spadne z autobusu (nezapomeňte poděkovat řidiči autobusu) nebo jít tam z jiného místa je zcela na ně.

Tato nadměrná sedadla nejsou všech židlí v obvyklém smyslu slova. Jedním z nich je velká dřevěná židle jižně od Shifty Shafts, druhá je toaleta nacházející se poblíž továrny na Flush a poslední je židle severně od splachovací továrny vyrobené z přepravních kontejnerů a palet.

Mezi všemi třemi nadměrnými sedadly je místo, kde hráči budou chtít hledat, konkrétně ve skupině stromů severně od Flush Factory a na západ od nejmenovaného města. Podívejte se směrem k malému ostrově v dálce a jděte směrem k okraji, abyste našli bojovou hvězdu.

To je ještě jedna výzva dokončená na cestě do úrovně 100. Dokončení má několik týdnů v hodnotě, takže si udělejte čas a podívejte se na ShackNews Fortnite Guide Hub pro průchody předchozích výzev bitevního průchodu.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Fortnite
  • Fortnite: Battle Royale
  • Fortnite sezóna 5