Jak dokončit vyhledávání mezi 3 lyžařskými Lodges Challenge ve Fortnite Season 7, 3. týden – Dot Esports, Fortnite: Hledání mezi třemi lyžařskými lózy umístění | PCGamesn

Fortnite: Hledání mezi umístěním tří lyžařů

„Hledání mezi třemi lyžařskými chaty“ je jedním z Fortnite’s tajnější výzvy. Zpočátku by to mohlo znít trochu matoucí, ale jakmile víte, kde hledat, je to vlastně docela snadné dokončit.

Jak dokončit výzvu „Search mezi 3 lyžařskými chaty“ ve Fortnite Season 7, 3. týden

Další sada Fortnite Pro hráče jsou k dispozici výzvy, aby se snažili dokončit v populární hře Battle Royale.

„Hledání mezi třemi lyžařskými chaty“ je jedním z Fortnite’s tajnější výzvy. Zpočátku by to mohlo znít trochu matoucí, ale jakmile víte, kde hledat, je to vlastně docela snadné dokončit.

V jihozápadní části mapy si všimnete, že tři malé lyžařské chaty jsou poněkud blízko sebe. Cílem této výzvy je jít mezi nimi a hledat „něco.“

V domě na sever mezi shlukem tří stromů najdete tajnou bitevní hvězdu, která na vás čeká.

Pokud to má něco společného s šancemi Nintendo a Pokémon, uvidíte mě o tom mluvit, zakrývat a pravděpodobně nespí při hraní.

Fortnite: Hledání mezi umístěním tří lyžařů

Snaží se najít tajné místo mezi třemi lyžařskými chaty ve Fortnite? Tady je místo, kde klesnout na pět bitevních hvězd?

Fortnite vyhledávání mezi třemi lyžařskými lózy umístění

Publikováno: 18. února 2019

Kde mám hledat mezi třemi lyžařskými chaty ve Fortnite? Protože je téměř čas strávit kvalitní čas s našimi rodinami o Vánocích, Epic nám dává slušnou omluvu, abychom zůstali uzamčeni na našich obrazovkách, kteří hrají naši oblíbenou hru Battle Royale, když se uvízneme v nejnovějších výzvách Fortnite. Jeden chutný pro tento týden se týká vyhledávání mezi třemi lyžařskými chaty.

Toto je prémiová výzva Fortnite, což znamená. Budete to chtít samozřejmě, takže můžete odemknout co nejvíce kůží Fortnite a další kosmetiku. Pro majitele Premium Pass musíte hledat mezi třemi lyžařskými chaty, abyste si popadli pět bitevních hvězd – jinými slovy, polovina úrovně bitevního průchodu.

Pro tuto výzvu se díváme na jihozápad od mapy Fortnite Season 7. The Iceberg Biome je standout změna v Epic’s Battle Royale Arena a obsahuje Ziplines, Fortnite Giant Candy Canes, plus nové pojmenované oblasti Polar Peaks a Frosty Lets. Někde tady leží řešení, kde hledat mezi třemi lyžařskými chaty, a my vám ukážeme, kam musíte jít.

Fortnite vyhledávání mezi třemi lyžařskými lózy umístění

Níže máme mapu (Klikni pro zvětšení) a snímek obrazovky, který vám přesně ukazuje, kam jít – to je jižně od Polar Peak. Na obrazovce můžete vidět, že je jižně od severní/centrální lyžařské domy. Na základně některých velkých stromů mezi třemi lyžařskými chaty je místo, kde musíte dokončit tento týden 3 výzva.

Fortnite vyhledávání mezi třemi lyžařskými mapa

Fortnite vyhledávání mezi třemi lyžařskými lózy

Mezitím se podívejte na slavnostní úkoly, se kterými se můžete v rámci 14 dní Fortnite výzvy probíhat. Každý dokončený úkol – například ten, který vás žádá, abyste pouze hráli Fortnite Creative Mode – vám dostane odměnu, takže stojí za to udělat. Hodně štěstí se zbytkem vašich Fortniteských výzev.

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.