Jak funguje systém hodnocení Valorant – Vysvětleno hodnocení, Valorant řady v pořádku: Kompletní seznam všech řad Valorant – Dot ESports

Zde jsou všechny řady ve Valorant v pořádku

Jakmile se začnete pohybovat nahoru Valoranta žebřík, narazíte na mnohem menší podmnožinu hráčské základny hry. Méně než jedno procento ze všech Valoranta Hráči po celém světě tvoří nesmrtelný i zářivý.

. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 15. září 2023

V systému hodnocení Valorant je devět řad nebo divizí:

 • Žehlička
 • Bronz
 • stříbrný
 • Zlato
 • Stoupající
 • Nesmrtelný
 • Radiant (dříve nazývaný „valorant“)

Prvních osm řad má tři úrovně, kterých musíte dosáhnout, abyste postoupili do další pozice. Poslední hodnost, Radiant, má pouze jednu úroveň. V Valorantu je celkem 25 řad, s výjimkou nevybavených.

. Například výjimeční hráči mohou přeskočit čtyři úrovně a vidět jejich počáteční hodnost na Bronze 2.

Když začne nová epizoda, musí se všichni hráči hrát 5 umístění, aby se dostali, přičemž Ascendant 1 je nejvyšší počáteční umístění.

Hraní jednoho zápasu pro umístění je vyžadováno k získání vaší pozice v zákoně 2 nebo 3 nové epizody. umět Pokud se vaše shoda umístění stane špatným zážitkem.

Je také možné přeskočit řady a úrovně, když hrajete v konkurenčním režimu. . Konzistence je klíčová, pokud se podíváte na přeskakování řad. Jděte na velké výhry, získejte nějaké MVP a můžete postupovat v řadách rychleji. Chcete -li se pohybovat nahoru, musíte dosáhnout hodnocení 100 hodností (RR) na zákon.

Poté, co se původně umístíte do hodnosti, dostanete 50 RR. Pro epizody 2 a 3 získáte minimálně 10 RR. Jakmile dosáhnete nesmrtelného 2 nebo vyššího, musíte vydělat konkrétní množství RR, abyste byli povýšeni, což je založeno na regionálním nastavení. .

.

Vyžaduje to hodně odhodlání a trpělivosti, ale pokud budete fungovat dobře a vyhrajete zápasy, můžete se nakonec vydat na vrchol žebříčku.

Hodnocení rozpadu

Některé hry pro více hráčů online povzbuzují hráče, aby se pravidelně přihlásili zavedením mechanika „žebříčku rozpadu“. V jiných hrách, pokud hráč nekonkuruje stanovené období, začne se jejich hodnost zhoršovat.

. Pokud však trávíte příliš mnoho času od hry, možná budete muset hrát hru na umístění, abyste obnovili svou hodnost. a zda stále můžete soutěžit ve své poslední hodnosti.

Z hlediska soutěže to má smysl. . Dokončení hry pro umístění před návratem do houpačky věcí vám také může pomoci. Poslední věcí, kterou chcete, je vrátit se do konkurenčního režimu, abyste zjistili, že jste trochu rezaví a nad hlavou.

Regionální žebříčky

?

Valorant Episode 2 představila novou funkci pro konkurenční hráče: regionální žebříčky. . Pokud byste raději byli při soutěži trochu anonymní, můžete místo toho změnit své osobní informace a místo toho si přečíst „tajný agent“.

Bohužel nebudete moci vidět, jak umístíte na regionální žebříčky, když začnete konkurenční režim. Nejprve musíte hrát alespoň 50 konkurenčních her. Chcete -li udržet své místo na desce, musíte do hry vložit nějaký čas a hrát alespoň jednu konkurenční hru týdně.

Jak již bylo zmíněno dříve, vaše hodnost se nebude rozpadat, ale pokud zmizíte několik týdnů, neobjevíte se na žebříčku.

Kontrola historie zápasu

Pochopení vašich minulých zápasů vám může pomoci určit, co děláte správně a kde se to pokazí, když stoupáte po řadách.

 1. .
 2. zmáčkni Karta umístěná v horní části obrazovky.
 3. .

Budete moci vidět statistiky, jako jsou výhry a ztráty, stejně jako zabíjení, rostliny, asistence a první krve. Pokud jste typem hráče, který rád získává malou meta, je tato informace neocenitelná pro porozumění a optimalizaci výkonu vašeho zápasu.

Můžete také vidět, jak ostatní hráči hráli ve stejném zápase jako bonus. Jednoduše vyberte hru a podívejte se na podrobnosti.

Hodnocení vašeho zápasu (MMR) je jedním z nejdůležitějších čísel, jaké kdy budete mít, ale nemůžete si ho prohlédnout. . Takto jste se shodovali s ostatními hráči v konkurenčním režimu. Pokud si představíte obří žebřík, váš MMR představuje vaši příčku na žebříčku.

. Každý zápas určuje, zda postupujete na žebřík MMR nebo „tlačíte dolů ostatními..

. Například, pokud „hráč 1“ vyhraje více zápasů než vy, ale hraje méně, nemůžete zaujmout své místo v žebříčku a ovlivnit jejich úspěšné umístění. .

Vaše hodnocení hodnosti je počet bodů, které získáte po každé konkurenční hře. Získáte RR body na základě vítězství v soutěži a celkovém výkonu v zápase, zejména v dolních úrovních.

Chcete -li postoupit na další úroveň, musíte hromadit 100 RR bodů.

 • Výhry: 10 – 50 RR, 5+ RR pro diamantové řady a vyšší
 • Ztráty: mínus 0 – 30 RR, 50 RR Max Drop pro diamantové řady a vyšší
 • Losování: 20 RR (na základě výkonu) pro řada Iron – Diamond

. Pokud dostanete degradování, Valorant má „Demotion Ochrana“ pro hráče, kde pro nově degradovanou hodnost nebudete klesat pod 70 RR (dříve 80 RR).

.

MMR vs. RR

Vaše MMR a RR jsou samostatné bodovací systémy ve Valorant. Jeden pomáhá hry, které vám spojí s příslušnými hráči, zatímco druhý určuje vaše výkonnostní hodnocení pro konkurenční režim.

. Že „nápad“ je vaše hodnocení zápasu. Když se hry Riot Assiont podívá na vaše MMR a RR, dostanete se na dolní konec odhadu hodnosti pro vytvoření zápasů, které vás otestují.

Pokud „projdete“ testem nebo neustále vítězstvím, dokazujete, že patříte výše na tomto metaforickém žebříku a budete se spojit s hráči blíže k vaší úrovni výkonu. .

Když vyhrajete, získáte více bodů a až prohrajete, ztratíte méně. .

Riot Games nakonec chce, aby se všichni hráči posunuli směrem k „konvergenci“ pro své skóre MMR a RR. V ideálním případě bude vaše RR odrážet vaši úroveň výkonu a váš MMR vám umožní prokázat, že patříte do této hodnosti.

Vyšplhejte se na řady s dovedností, ne

. Zatímco hra klade důraz na „výhry“ Vyhrajete a dovednosti, které jste zobrazovali během svých zápasů. Pokud chcete postupovat prostřednictvím systému hodnocení Valoranta, je to všechno o kvalitě, ne o množství.

Zde jsou všechny řady ve Valorant v pořádku

Devět úrovních odděluje dno varorantového žebříku shora.

Valoranta žebřík se hodnocením často považuje za skličující úkol, zejména pokud existuje tolik individuálních řad, které je třeba řešit, když se vydáte na vrchol. Od železa k zářivému stoupání až na vrchol Valoranta Mountain by mohla trvat spoustu času, zejména pokud jste s taktickými střelci neměli tolik zkušeností.

Pokud máte potíže se zhoršením Valoranta, . .

Přesto, když věděl, jak se žebřík provozuje, bude hlavní výhodou, pokud jde o jeho stoupání. Zde jsou všechny řady, které mají k dispozici Valoranta.

Valoranta?

Nejvyšší pozice v je něco, co hráč FPS sní o dosažení. Pravděpodobně strávíte stovky, ne -li tisíce hodin, snažíte se dosáhnout všemohoucího zářivého hodnosti. .

Dobrým způsobem, jak se dostat k Radiant, je fronta se svými přáteli. Doufejme, že všichni budete mít stejný cíl, což je mnohem snazší být na prvním místě koordinovaným týmem. Valoranta musí nabídnout, tak se připravte na náročnou horskou dráhu vítězství a brutálních porážek.

Hráči se tam dostali sólovou frontou, ale je to něco, co bude vyžadovat spoustu času a trpělivosti.

Valoranta

 • Žehlička
 • stříbrný
 • diamant
 • Nesmrtelný
 • Zářivý

Nejnižší pozice, kterou může hráč dosáhnout Valoranta je železo, zatímco nejvyšší, na který by hráč mohl vyšplhat, je zářivý. Valoranta, . Když byla hra ve stavu beta, původní název pro nejvyšší hodnost hry byl „Valorant“, ale hráči považovali jméno příliš matoucí, takže Riot Games přinesl změnu.

Distribuce hodnocení

.0 představila novou pořadí Ascendant, která pomůže opravit distribuci pořadí, protože v bronzu a stříbra bylo příliš mnoho hráčů. Riot nechtěl přelidnit Platinum a Diamond, což mělo za následek novou hodnost těsně pod nesmrtelným.

Silver Rank má nejvíce celkových hráčů po celém světě, s více než 23 procenty všech hráčů zařazených do Silver One, Silver Two nebo Silver Three. Většina hodnocených Valoranta . Celý proud Rozdělení distribuce hodnocení najdete zde.

. Méně než jedno procento ze všech .

Bez ohledu na to, kam spadnete na . .

. .