Jak hrát Battlefield 2042 zdarma na PC & PlayStation – Charlie Intel, Battlefield 2042 může hrát zdarma

Battlefield 2042 je právě teď zdarma

Nezapomeňte naskočit na Battlefield 2042 a přehrát jej zdarma, než uběhne v omezeném období.

Jak hrát Battlefield 2042 zdarma na PC & PlayStation

Battlefield 2042 Art

Pokud máte zájem vyzkoušet Battlefield 2042, ale nedostali jste se na nákup, máte štěstí. Battlefield 2042 je zdarma na krátkou dobu na PlayStation, a PC, takže zde je návod, jak jej hrát zdarma.

Battlefield 2042 trpěl skalním startem ve srovnání s předchozími splátkami, ale Dice provedl významné změny od spuštění, přičemž aktualizace sezóny 4 přinášela nový obsah a hra přijímala systém třídy.

Dice umožňují hráčům na PlayStation a PC, aby hru vyzkoušeli úplně zdarma, aby se podívali na všechny nové přírůstky v sezóně 4. Zde je návod, jak hrát Battlefield 2042 zdarma, včetně všech svých dat a časů zdarma k hraní.

Článek pokračuje po reklamě

Jak hrát Battlefield 2042 zdarma na PC & PlayStation

Battlefield 2042 je k dispozici zcela zdarma po omezenou dobu na PC prostřednictvím páry Od 10:00 PT 13. do 10:00 PT 16. března.

Uživatelé PlayStation mohou také dostat ruce na Battlefield 2042 Předplatné služby. Bude však třeba je přihlásit k odběru alespoň PS plus nezbytné pro získání hry.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Zde je návod, jak získat Battlefield 2042 zdarma na PC:

  1. Zahájení Parní.
  2. Hledat Battlefield 2042 v obchodě.
  3. Přejděte dolů tam, kde to říká Hraj zdarma.
  4. Přidejte hru do svého knihovna.
  5. Stáhněte si ji a spusťte hru.

⚫ Stáhnout a hrát na #Steam Now a Experience Season 4: Jedenáctá hodina od 13. do 16. března Obrázek.cvrlikání.COM/YDPEMP4TU6

– Battlefield (@Battlefield) 13. března 2023

Pokud jste uživatelem PlayStation, zde je návod, jak získat Battlefield 2042 zdarma přes PS Plus:

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

Battlefield 2042 Sezóna 4 je nyní mimo.

Nezapomeňte naskočit na Battlefield 2042 a přehrát jej zdarma, než uběhne v omezeném období.

Kredity obrázků: kostky

Battlefield 2042 je právě teď zdarma

Battlefield 2042 je právě teď zdarma

Battlefield 2042. Je to opravdu otočilo roh. Po propuštění zpět v roce 2021 byla hra závada. Bylo to nebezpečné období uvolnění. .

V jednom okamžiku, Battlefield 2042 se stal jednou z nejhorších her v historii Steam. Zasvěcenci tvrdili, že hra měla pouze 15 měsíců vývojového času, protože Devs se vyšplhal, aby uvolnil první hlavní opravu, která se zabývala stovkami chyb. Některým hráčům se dokonce podařilo získat plné náhrady kvůli špatnému stavu hry, zatímco jiní podepsali petici s rozlohou 200 000 s žádostí o to samé. Hra opravdu neprodávám, ale upřímně, hráči jsou ohromeni obratem a vidíte, jak můžete hrát Battlefield 2042 V tuto chvíli zdarma není lepší čas se ponořit do tohoto kdysi kontroverzního názvu.

Podívejte se na některé z našich oblíbených Battlefield 2042 vyhrává a selže níže.

Bude Battlefield 2042 zdarma hrát?

bude Battlefield 2042 zdarma hrát

. S tímto téměř futurem, titul zaměřený na více hráčů, EA a Dice udělali několik do očí bijících chyb, které nechaly komunitu tak nesouvislé, že mnoho lidí přišlo divit, bude Battlefield 2042 svobodně hrát, když se hra nevyhnutelně zhroutí na sobě sama o sobě?

Je Battlefield 2042 se zlepšuje?

Když 2042 spuštěno v roce 2021 (to by to mohlo znít matoucí), přineslo to s sebou relativně nevýraznou, zážitek pouze pro více hráčů, do které se hráči nezamilovali na první pohled. Byla tam pouhá hrstka bezmyšlenkových map, nežádoucí třídy a slabý sortiment zbraní a nakonec to bylo nestabilní a nabídlo špatný uživatelský zážitek napříč deskou.

S Battlefield 2042 se EA a DICE odešly s několika klíčovými funkcemi, které hráči nechali stát se slavnostním zklamáním a zírali dolů na kdysi skvělou franšízu FPS, která by kdysi mohla soupeřit s Call of Duty.

Například prvky tak důležité jako kampaň pro jednoho hráče, funkce tak jednoduché jako ve srovnání s hraním ve hře byly vynechány z finálního produktu Battlefield 2042, který byl odeslán v listopadu 2021.

Ale protože hra klesla, Dice vytáhl ponožky a pokusil se opravit zlomený nepořádek, který byl Battlefield 2042. Po sérii značných aktualizací, vydání několika herních období a nespočetných oprav a pozměňovacích návrhů Battlefield 2042 se začala přiblížit k určitému zdání oživení.

Ve hře byly provedeny mnoho základních změn, zavedených nových map a režimů, nostalgie sloužící portální režim upgradoval a celá řada čerstvého obsahu vstříknuto do hry v průběhu času.

Ale i se všemi těmito informacemi na palubě bude Battlefield 2042 zdarma? Nechte EA a kostky projít kolem bodu bez návratu?

Battlefield 2042 pravděpodobně nikdy nebude mít možnost hrát

V roce 2023 EA zrušila klíčový projekt Battlefield – Battlefield Mobile -, aby vývojáři mohli soustředit svou pozornost na běžnější tituly ve franšíze.

Na konci roku 2022 Dice vystoupil, aby prohlásil, že Battlefield 2042 „je nyní opravdu dobrá hra,“ která byla sice ozvěna část komunity, která se držela ve hře prostřednictvím svých nejdrsnějších záplatek.

Stále to není na perfektním místě, ale Battlefield 2042 bude zdarma? Ne, téměř určitě to nebude. . Je to současná věc pro EA a kostky, a přestože to masivně nescedovalo, neexistuje žádná fiskální logika, aby se stala hra bez hraní-není co získat.

To však neznamená, že neexistují způsoby, jak hrát Battlefield 2042 zdarma.

Například od března 2023 je Battlefield 2042 na PlayStation Plus a na chvíli to bylo na Xbox Game Pass a PC Game Pass přes EA Access. To znamená, že za předpokladu, že jste předplatitelem kterékoli z těchto služeb, si můžete stáhnout, nainstalovat a přehrávat Battlefield 2042 zdarma – nebo alespoň bez přidaných nákladů, alespoň.

Existují očekávání, že Dice bude podporovat Battlefield 2042 dlouho do svého druhého ročníku operací. V březnu 2023 se začaly objevovat zprávy odhalující obsah, který na tuto skutečnost poukazoval, a to má smysl, vzhledem k tomu, že v prosinci 2022 Dice znovu potvrdil svůj závazek k pokračující podpoře hry.

Hra se tedy mohla zlepšit-a to bude pravděpodobně i nadále dělat-ale vzhledem k plánám na budování ekosystému, ne, Battlefield 2042 se brzy nestane zdarma hrát.