Jak hrát Call of Duty: Modern Warfare 2 Split Screen Co-op, Modern Warfare 2 Split-Screen: Existuje místní multiplayer v MW2?

Modern Warfare 2 Split-Screen: Existuje místní multiplayer v MW2

Spusťte MW2 pomocí primárního ovladače, přejděte na hlavní obrazovku lobby a poté připojte druhý ovladač s konzolí. To by mělo spustit nový ovladač, který se objeví v hlavní lobby. Stisknutím A nebo X aktivujte nový řadič, v závislosti na tom, na jaké konzole jste. Poté by měl být nový ovladač aktivní a můžete se vydat do zápasu pro více hráčů. V ideálním případě by to mělo udělat z vaší hry na rozdělenou obrazovku, přičemž primární ovladač má jednu stranu obrazovky a druhý ovladač s druhou stranou.

Jak hrát Call of Duty: Modern Warfare 2 Split Screen Co-op

Poskytnuto společností Activision Call of Duty: Modern Warfare 2 Screenshot.

Navzdory průmyslu videoher kope mnoho populárních trendů a funkcí ze starší generace, dnes existuje několik funkcí převládajících. Jednou z nich je schopnost hrát hru pro více hráčů v Split Screen Co-op, což v podstatě znamená hrát se dvěma lidmi na jednom systému.

Jedna z nejpopulárnějších her, ve kterých hráči hledají přehrávání rozdělené obrazovky, je Call of Duty. Nejnovější titul franšízy, Modern Warfare 2, umožňuje hráčům hrát na rozdělené obrazovce, jako tomu je po mnoho let. Existuje však několik závěsů, které by mohly zabránit hráčům, aby to skutečně stáhli.

V této příručce však plně vysvětlíme, jak aktivovat mechanik rozdělené obrazovky v MW2. Projdeme také to, co by mohlo zabránit hráčům v používání mechanika jako normální.

Hraní moderní války 2 na rozdělené obrazovce

Jak nastavit moderní režim Warfare 2 Splitscreen | Gamesradar+

Bohužel, rozdělená obrazovka je pouze funkcí pro hráče konzoly, takže uživatelé PC mají štěstí. Pokud jste na konzole, budete jednoduše potřebovat dva ovladače a jednu kopii Modern Warfare 2.

Spusťte MW2 pomocí primárního ovladače, přejděte na hlavní obrazovku lobby a poté připojte druhý ovladač s konzolí. To by mělo spustit nový ovladač, který se objeví v hlavní lobby. Stisknutím A nebo X aktivujte nový řadič, v závislosti na tom, na jaké konzole jste. Poté by měl být nový ovladač aktivní a můžete se vydat do zápasu pro více hráčů. V ideálním případě by to mělo udělat z vaší hry na rozdělenou obrazovku, přičemž primární ovladač má jednu stranu obrazovky a druhý ovladač s druhou stranou.

V MW2 však došlo k několika problémům s tím, že se rozdělení obrazovky fungují. Pro některé funkce vůbec nefunguje. Hra nedovolí hráčům vidět obě obrazovky nebo se dokonce dostat do zápasu s oběma ovladači. Jindy hra jednoduše nepozná další řadič. Hráči doufají, že záplata z Infinity Ward přijde k vyřešení podivné funkce s rozdělenou obrazovkou v moderním válce 2.

Prozatím se však hráči mohou jednoduše pokusit povolit funkci a zjistit, zda pro ně funguje.

Modern Warfare 2 Split-Screen: Existuje místní multiplayer v MW2?

Napsal Daniel Hollis

Zveřejněno 10. května 2023 09:43

 • Máme také průvodce, jak deaktivovat kameru přilby v moderním režimu Warfare 2 diváka.

Vojáci ve vysoké trávě v Call of Duty Modern Warfare 2

Je v MW2 rozdělená obrazovka?

To je dobrá zpráva, protože Ano, Modern Warfare 2 Má režim rozdělené obrazovky Pro hráče, kteří si mohou užívat v místním multiplayeru.

Pokud vás zajímá, jak povolit rozdělenou obrazovku, takže můžete úspěšně hrát s PAL, pak se nezapomeňte podívat na zbytek průvodce níže.

 • Chcete ušetřit nějaký prostor? Zde je návod, jak odinstalovat kampaň Modern Warfare 2.

Jak povolit rozdělenou obrazovku v MW2

K využití schopností rozdělené obrazovky budete potřebovat dva ovladače Modern Warfare 2. Stojí však za zmínku Pouze konzole podporují rozdělení obrazovky, Význam PC hráčů nejsou schopni tuto funkci využít.

Chcete-li rychle nastavit rozdělenou obrazovku, musíte se nejprve ujistit, že oba hráči mají účet Activision. Poté, po načtení MW2, postupujte podle těchto rychlých a snadných kroků:

 • Zapněte ovladače a Pokračujte do hlavní nabídky.
 • Podívej se na Výzva k tlačítku v pravém horním rohu obrazovky což vám řekne, co stisknout na druhém ovladači.
 • Stiskněte příslušné tlačítko a Přihlaste se do druhého účtu Activision.
 • Nyní jste schopni skočit do rozdělené obrazovky

Poté budete moci snadno skočit do online zápasů a užívat si Modern Warfare 2Multiplayer. Zatímco kampaň a družstvo v současné době nejsou podporovány, potvrzuje se, že režim RAID přichází v budoucí aktualizaci, která by mohla implementovat nové způsoby, jak přehrávat rozdělenou obrazovku, takže sledujte tento prostor!

 • Nezapomeňte si prohlédnout naše nejlepší třídy MW2 pro hodnocenou hru, takže můžete ovládnout opozici.

Které režimy podporují rozdělenou obrazovku v MW2?

Vojáci používající brýle Nightvision v Call of Duty Modern Warfare 2

Nejprve je třeba poznamenat několik věcí, pokud jde o rozdělenou obrazovku Modern Warfare 2. Kampaň i kooperační herní režim jsou uzamčeny z rozdělené obrazovky. Místo toho budou hráči mít přístup k němu pouze hraním v online zápasech pro více hráčů. Navíc, jak je uvedeno v předchozí části, bude muset druhý hráč mít také účet Activision, aby měl přístup k rozdělené obrazovce.

Většina režimů pro více hráčů v MW2 jsou k dispozici pro hráče s rozdělenou obrazovkou, kromě dvou: 3. osoby Moshpit a vězeňská záchrana. Zde je potvrzený seznam všech režimů, které lze hrát Modern Warfare 2Split-obrazovka:

To je vše, co potřebujete vědět o schopnostech rozdělené obrazovky pro místní multiplayer v MW2. Nezapomeňte se podívat na naše Modern Warfare 2 domovská stránka pro všechny nejnovější zprávy a průvodce. Alternativně se podívejte na to, jak najít pašování tunelů v režimu DMZ MW2.

Jak hrát na rozdělenou obrazovku v moderní válce 2

Na rozdíl od většiny moderních střelců z první osoby, Call of Duty: Modern Warfare 2 přichází s funkcí rozdělené obrazovky.

Moderní válka 2 rozdělená obrazovka

Redakční tým 2023-05-28 2023-05-28 Sdílet

Na rozdíl od většiny moderních střelců z první osoby, Call of Duty: Modern Warfare 2 přichází s funkcí rozdělené obrazovky, kde si můžete hrát se svými přáteli.

I když ne vždy pohodlnější zážitek kvůli nedostatku prostoru na obrazovce, není nic příjemnějšího než sedět vedle přítele ve vašem pokoji a hrát buď kampaň MW2 pro jednoho hráče v kooperaci nebo v některých zápasech.

Následující průvodce vám řekne, jak nastavit rozdělenou obrazovku v Modern Warfare 2.

Jak povolit rozdělenou obrazovku v MW2

Funkce rozdělené obrazovky se vrací z moderní války v roce 2019 ve stejné podobě. Pokud tedy ve starší hře používáte rozdělenou obrazovku, budete již vědět, jak ji znovu nastavit v MW2.

 • Spusťte na konzole moderní válku 2.
 • Hlava do Multiplayer z hlavní nabídky.
 • Připojte druhý ovladač a stiskněte SEKERA Pro PlayStation/Xbox.
 • Přihlaste se a PlayStation Plus/Xbox Live účet, se kterým chcete hrát.
 • Začněte hrát na rozdělené obrazovce.

Existuje několik věcí, o kterých byste si měli být vědomi.

Za prvé, účet PlayStation Plus/Xbox Live, který podepisujete, potřebuje mít platné/aktivní předplatné. Pokud jeden ze dvou hráčů nemá členství, funkce rozdělené obrazovky nebude fungovat.

Doporučená videa pro vás.

Za druhé, stejný účet musí být propojen s platným účtem Activision. To je důležité, protože MW2 vychovává stejný profil. Pokud nemáte účet Activision, budete muset vytvořit jeden po připojení druhého řadiče.

Jakmile postupujete na tyto kroky, budete moci vidět funkci rozdělené obrazovky ve své možnosti party ve hře.

Jak povolit rozdělenou obrazovku na PC

Metoda přístupu k rozdělené obrazovce je na PC ve srovnání s Xbox/PlayStation velmi podobná. Postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Boot Up Modern Warfare 2 na počítači.
 • Otevři Multiplayer Karta z hlavní nabídky.
 • Připojte druhý ovladač nebo novou sadu klávesnice a myš.
 • Přihlásit se s Parní nebo Bitva.síť účet, se kterým chcete hrát.
 • Začněte hrát na rozdělené obrazovce.

Válka.Čistý nebo Steam účet, se kterým budete hrát, by měl být spojen s jejich příslušnými aktivačními účty. Pokud jste si jej nevyrobili, můžete si vytvořit nový aktivační účet.

Herní režimy, které podporují rozdělenou obrazovku v moderní válce 2

Ne všechny herní režimy pro více hráčů jsou k dispozici na rozdělené obrazovce. Stále však máme slušnou sestavu. Následuje všechny herní režimy, které jsou v současné době podporovány Screal MW2.

 • Týmový souboj na smrt
 • Najít a zničit
 • Záchrana vězňů
 • Nadvláda
 • Hardpoint
 • Knock out
 • 3. osoba moshpit
 • Hlavní sídlo
 • Kill potvrdil

Režimy, jako je invaze a pozemní válka, nebyly z dobrého důvodu zahrnuty, ale režimy specifikace ops a zdarma pro všechny budou dobrým doplňkem.