Jak hrát Diablo 4 na Steam Deck – GameSpot, je Diablo 4 k dispozici na Steam?

Je Diablo 4 k dispozici na páře

Měli byste si to také uvědomit Diablo 4 zabere 90 GB na počítači nebo na palubě. Pokud chcete rozšířit své úložiště parního balíčku, můžete tak učinit se statnou kartou microSD pro levnější než samotná hra. Kartu si můžete prohlédnout a zakoupit na níže uvedeném odkazu.

Jak hrát Diablo 4 na Steam Deck

Ano, můžete hrát Diablo 4 na parní palubě a proces není tak komplikovaný, jak se může obávat.

15. června 2023 ve 12:18 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Může Diablo 4 hrát na Steam Deck? Absolutně! To je skvělá zpráva pro hráče, kteří chtějí vzít jednu z největších her na cestách. Pokud jste si mysleli, že by Diablo 4 pracoval na Steam Deck, bylo by to složité-nakonec, některé řešení pro parní palubu jsou pro některé hráče trochu matoucí-neboj se. Pokud jde o obcházení obvyklého nastavení ruční platformy, získání Diablo 4 na parní palubě je relativně snadné, i když níže nabízíme poněkud složitější metodu, pokud se ocitnete v boji s prvním, což považujeme za nejjednodušší, ale slyšíte, že ne, nemusí to možná nejjednodušší, ale slyšeli práce pro každý. Zde je vše, co potřebujete vědět, když se snažíte hrát Diablo 4 na palubě Steam.

Jak hrát Diablo 4 na Steam Deck

Pokud jste někdy vyzkoušeli věci na načtení na palubě parního balíčku, například obchod Epic Games Store, víte. Naštěstí potrubí paluby Diablo 4-to-Steam běží trochu hladší. Mělo by to být samozřejmé, ale řekneme to jen pro případ: musíte vlastnit Diablo 4 na PC, abyste si ji přehrávali na palubě.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo IV všechno vědět

Snadná metoda

Postupujte podle těchto kroků a měli byste být všichni nastaveni:

 1. OTEVŘENO Režim stolního počítače Na parní palubě stisknutím tlačítka Steam vyberte napájení a poté přepněte do režimu plochy
 2. Na kartě Discover vyhledejte aplikaci nazvanou Lutris, Poté jej nainstalujte
 3. Když je nainstalován, otevřete Lutris a stiskněte + knoflík
 4. Hledat Bitva.síť, Blizzardovo přistávací místo pro všechny své hry první strany a nainstalujte jej
 5. Otevřete odpalovač a přihlaste se do své bitvy.Čistý účet, Stáhnout Diablo 4, a zabij

A pokud to chcete udělat, abyste mohli hru poté načíst z klasického pohledu parního balíčku, nezapomeňte také provést několik jednodušších kroků:

 1. Vyberte „Hry“ z horního panelu v režimu stolního počítače
 2. Klikněte na „Přidat hru bez hry do mé knihovny“
 3. Vyberte Lutris

Poté se budete moci dostat do Lutris, a tedy bitva.síť, přímo z knihovny her.

Alternativní metoda

Pro většinu hráčů by to mělo být tak jednoduché. Slyšeli jsme však, že pro některé hráče se tato metoda ukáže jako složitá. Pokud se ocitnete, že se snažíte tuto zkratku fungovat, existuje delší, poněkud pracnější metoda, která by měla pěkně sloužit jako plán B. Zde je co dělat, pokud potřebujete vyzkoušet alternativní metodu:

 1. OTEVŘENO Režim stolního počítače Na parní palubě stisknutím tlačítka Steam vyberte napájení a poté přepněte do režimu plochy
 2. Ujistěte se, že na palubě parního paluby nainstalujete webový prohlížeč. Pokud tak neučiníte, nainstalujte prohlížeč podle vašeho výběru, jako je Chrome nebo Firefox, hledáním je v Objevit Nabídka (ikona modré nákupní tašky vlevo dole)
 3. Otevřete webový prohlížeč a hledat bitvu.síť, Poté si stáhněte herní launcher do vašeho parního balíčku
 4. Otevřete průzkumník souborů (volán Delfín) vedle místa, kde jste našli kartu Discover
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši, pokud používáte myš, nebo jinak vytáhněte levý spoušť, když se vznášíte Bitva.Net-Setup.exe Na obrazovce Průzkumníka souborů poté vyberte Přidejte do páry
 6. Pokud vás Steam pak požádá, abyste „přidali hru neteam“, zvolte procházet a vyberte bitvu.síťový instalátor
 7. . Měli byste vidět bitvu.síť v Knihovna strana. Klikněte na něj a poté znovu klikněte, ale tentokrát na Ikona zařízení. Poté přejděte dolů a vyberte Vlastnosti
 8. Pod kompatibilitou, vyberte Vynutit použití konkrétního nástroje kompatibility parní hry, A odtud vyberte Proton experimentální
 9. Nyní otevřete instalační program z nabídky knihovny
 10. Nainstalujte bitvu.Čistá, jako byste byli na tradičním počítači a vybírali umístění jeho souboru podle vašich preferencí
 11. Otevřená bitva.síť, přihlášení, stáhnout Diablo 4 a Slay

S touto sadou budete moci hrát Diablo 4 jako mobilní hru, i když je na vás, zda je uživatelské rozhraní snadno přečteno na tak malé obrazovce. Přesto je možnost hrát Diablo 4 na palubě Steam The Patre the Weady Lovely, Téměř futuristická, že?

Měli byste si to také uvědomit Diablo 4 zabere 90 GB na počítači nebo na palubě. Pokud chcete rozšířit své úložiště parního balíčku, můžete tak učinit se statnou kartou microSD pro levnější než samotná hra. Kartu si můžete prohlédnout a zakoupit na níže uvedeném odkazu.

Pro desítky dalších náznaků a průvodců na Diablo 4, nenechte si ujít náš Diablo 4 Guides Hub.

Je Diablo 4 k dispozici na páře?

Nejnovější ARPG Blizzard Entertainment, Diablo 4 nashromáždil více než 2.. Vzhledem k jeho popularitě by se mnozí mohli ptát, jestli si mohou hru vyzvednout.

Je Diablo 4 na páře?

Diablo 4 je na nákup na několika platformách, jako je PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a samozřejmě na PC také. Hra bohužel v současné době není k dispozici na Steam. Důvodem je to, že stejně jako mnoho jiných titulů Blizzard je Diablo 4 také exkluzivní pro společnost Bitva.síť klient. Zde je návod, jak si můžete hru stáhnout prostřednictvím klienta.

Jak stáhnout Diablo 4 v bitvě.Čistý klient

 1. Zamířte do
 2. Klikněte na „Stáhnout Battle.síť “, která se nachází na pravé straně stránky
 3. Soubor nastavení pro bitvu.Net Launcher začne stahovat (přibližně 5 MB)
 4. Po instalaci spouštěče zadejte své přihlašovací údaje a přejděte do obchodu
 5. Kupte si libovolné vydání hry, kterou preferujete

Poté se jedná o docela jednoduchý proces navigace přes odpalovač a instalaci hry.

Systémové požadavky na Diablo 4

Minimální požadavky

Operační systém: 64bitový Windows® 10 verze 1909 nebo novější

Procesor: Intel® Core ™ I5-2500K nebo AMD ™ FX-8350

Video: Nvidia® Geforce® GTX 660 nebo AMD Radeon ™ R9 280 – DirectX® 12 Compatible System Memory: 8 GB RAM

Úložiště: SSD s dostupným prostorem 90 GB

Internet: širokopásmové připojení

Rozlišení: 1080p nativní rozlišení / rozlišení renderu 720p, nízká grafická nastavení, 30fps

Doporučené specifikace

Operační systém: 64bitový Windows® 10 verze 1909 nebo novější

Procesor: Intel® Core ™ I5-4670K nebo AMD Ryzen ™ 1300X

Video: Nvidia® Geforce® GTX 970 nebo AMD Radeon ™ RX 470 – DirectX® 12 Compatible System Memory: 16 GB RAM

Úložiště: SSD s dostupným prostorem 90 GB

Internet: širokopásmové připojení

Rozlišení: rozlišení 1080p, nastavení střední grafiky, 60 snímků za sekundu

Je Diablo 4 k dispozici pro předobjednávku ve páře?

Zahájení Diablo 4, nadcházející titul na hraní rolí Dark Fantasy Action od Blizzard Entertainment je hned za rohem, s fanoušky dychtivě čeká na jeho vydání na všech hlavních platformách. Vzrušení je ještě dále poháněno otevřenou beta verzí, která byla propuštěna v dubnu 2023 a oceněna hráči i kritiky.

Stejně jako jakékoli jiné moderní vydání AAA je Diablo 4 nabízen ve více různých digitálních vydáních, včetně standardního vydání (za 70 $), luxusní vydání (za 90 $) a nejdražší, nejdražší vydání (za 100 $). Všechna tato vydání jsou již k dispozici pro předobjednávku na všech digitálních výkladních skříních, včetně Store PlayStation Store, Xbox Store a vlastní digitální výkladní skříně Blizzard na PC.

Jedním z velkých výkladů, který zdánlivě chybí na předobjednání hry, je však Steam. Jako titul Blizzard Entertainment, Diablo 4 není k dispozici v obchodě Steam ani Epic Games a je přístupný pouze prostřednictvím vlastního Battlenet PC Client Blizzard.

Diablo 4 není k dispozici pro předobjednávku na palubě Steam nebo Steam

Pro fanoušky Diablo není žádným překvapením, že Blizzard neuvádí nadcházející záznam v The Dark Fantasy RPG na jakémkoli jiném hlavním PC Storefront mimo svou vlastní bitvu.Čistý obchod. Ostatní hlavní tituly Blizzard, jako je World of Warcraft, Overwatch a Overwatch 2, jsou stále exkluzivní pro bitvu.síť na PC.

Ačkoli Activision Blizzard nakonec přinesl franšízu Call of Duty zpět do Steam, poté, co ji udržel exkluzivní do bitvy.Síť téměř půl desetiletí, nezdá se, že by se těšilo totéž pro Blizzardovy tituly. Jednou z největších přitažlivostí her na Steam je vysoká pravděpodobnost, že bude kompatibilní s parní palubou, vlastním kapesním herním systémem Valve.

Zatímco existují řešení pro spuštění Diablo 4 na parní balíčku, používat Lutris a přidat aplikaci jako „non-steam“ hra je únavná.

Vzhledem k tomu, že Blizzard nevykazoval v minulosti žádný zájem o přivedení svých vlajkových názvů na jiné PC platformy, jako je Steam, je velmi nepravděpodobné, že nadcházející hra Mainline Diablo dorazí na předobjednávku na PC Storefront Valve’s PC.

Diablo 4 bude vydán 6. června 2023 pro Playstation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X | S a Windows PC. Včasný přístup, pro ty, kteří si předobjednávají edice Deluxe a Ultimate, se žije 2. června 2023.