Jak hrát Diablo 4 na Steam Deck – Polygon, jak nainstalovat Diablo IV na vaší parní balíčku | Kabelové

Jděte nainstalovat Diablo IV na parní balíčku hned teď

Nejprve s zapnutým parním balíčkem přejděte do režimu stolního počítače stisknutím fyzického tlačítka Steam. V vyskakovacím okně vyberte možnost napájení a poté vyberte „Přepnout na plochu.“

Jak hrát Diablo 4 na Steam Deck

Fotografie Diablo 4 spuštěného na parní palubě

Alice Newcomete-Beill (ona/její) je spisovatelka obchodu a od roku 2005 píše o hrách a technologiích. Před polygonem pracovala na publikacích, jako je Verge.

Diablo 4 konečně dorazil a už jsem hrál více této hry na své parní balíčku než na mé výkonnější herní ploše. Byl jsem zkažený hraním Diablo 3: Ultimate Edition Na přepínači Nintendo, nejen kvůli podpoře jeho ovladače, ale proto, že jsem mohl rozdrtit své postavy, ať už mi to vyhovovalo. A teď se nemůžu ohlédnout.

Věc je, pro PC, Diablo 4 je v bitvě.pouze síť, ne pára, takže to není nativně podporováno parním balíčkem. Je však možné spustit hru (a běžet studna) s trochou úsilí. Celý proces trvá zhruba 30 minut, v závislosti na vaší zkušenosti s režimem plochy paluby. Bez ohledu na vaši známost, tento průvodce vám ukáže, jak hrát hru na palubě.

13 věcí, které byste měli vědět před zahájením Diablo 4

Diablo 4 aktivuje a frustruje můj ještěrkový mozek

Nejprve s zapnutým parním balíčkem přejděte do režimu stolního počítače stisknutím fyzického tlačítka Steam. V vyskakovacím okně vyberte možnost napájení a poté vyberte „Přepnout na plochu.“

Snímek obrazovky parního paluby zobrazující možnost „Přepínat na plochu“ v nabídce napájení,

Budete k tomu potřebovat webový prohlížeč, takže v případě, že ho nebudete mít, hlava objevit (ikona malé nákupní tašky) na hlavním panelu a vyhledat Chrome (nebo váš prohlížeč) v levém horním rohu. Pokud nemáte klávesnici Bluetooth spárovanou s vaším parním balíčkem, můžete klávesnici na obrazovce svolat stisknutím tlačítek Steam a X současně.

Nejlepší příslušenství pro parní palubu

Snímek obrazovky Steam Deck zobrazující prohlížeč Google Chrome v obchodě Discover v režimu stolního počítače

Jakmile je prohlížeč nainstalován, otevřete jej a vyhledejte bitvu.síť. Klikněte na první možnost, pak bude existovat možnost stáhnout spouštěč hry přímo v horní části této stránky.

Po stažení souboru otevřete složku stahování kliknutím na Průzkumník souborů (ikona složky na hlavním panelu s názvem Dolphin). Pokud máte připojenou myš, klikněte pravým tlačítkem na soubor „Battle.Net-Setup.exe, “nebo vytáhněte levý spoušť, který napodobuje akci kliknutí pravým tlačítkem. Poté v rozbalovací nabídce klikněte na možnost, která říká: „Přidat do páry.„Možná uvidíte vyskakovací okno od Steam, která vás žádá, abyste přidali hru bez hry. Pokud ano, jednoduše klepněte na „Procházet“ v levém dolním rohu, poté vyberte instalační program ve složce stahování.

Snímek o obrazovce Steam Deck Desktop Zobrazení možnosti „Add to Steam“ pro spustitelný soubor instalace Battle.net

Ještě jsme nebyli hotovi. Poté otevřete páru na ploše (ikona by měla být ve výchozím nastavení). Po spuštění Steam byste měli vidět jméno bitvy.Net Instalační soubor, který jste právě stáhli podél levé strany v zobrazení „knihovny“. Kliknutím jednou vyberte jej a poté přesuňte kurzor na ikonu ve tvaru ozubeného prostoru vpravo (vznášení přes něj ukazuje slovo „spravovat“). Klikněte na něj a poté přejděte dolů na „Vlastnosti.“

Snímek o obrazovce Steam Deck Desktop, zobrazující nastavení Battle.net spustitelné v knihovně Steam

Ve vlastnostech uvidíte dvě možnosti: „zkratka“ a „kompatibilita.„V kompatibilitě najdete možnost, která říká:„ Vynutit použití konkrétního nástroje pro kompatibilitu parní hry.„Zaškrtněte políčko a bude vám poskytnuto rozbalovací tlačítko obsahující seznam různých sestav protonů. Vyberte „Proton Experimental“, zavřete nabídku Nastavení a poté spusťte instalační program.

Snímek obrazovky obrazovky kompatibility Battle.net spustitelné, jak je vidět v knihovně Steam

Projít bitvou.Čistá instalace jako na ploše. Ve výchozím nastavení dojde k instalaci na vašem úložišti na palubě, ale alternativně můžete aplikaci a hry uložit na kartu microSD změnou cíle Save Destination. Na mé parní palubě je vnořena do adresáře „Z“. Po kliknutí do toho rozbalte složku „spusťte“, poté složku „Media“. Nakonec kliknete na jméno připojené k kartě microSD. V našem případě je to „mmcblk0p1.„Pokud v této fázi zkazíte, jednoduše smažte instalační program ze své knihovny Steam a zahájte proces přes.

Snímek nabídky Průzkumníka souborů, zobrazující umístění externího úložiště na parní balíčku

Jakmile je instalace dokončena, budete vyzváni k zadání svých přihlašovacích údajů, po kterých můžete sledovat výzvy k instalaci Diablo 4 Jak byste měli na svém počítači. Pokud SSD vašeho parního balíčku nemá dostatek volného místa, můžete změnit umístění instalace hry na odnímatelný úložiště pomocí stejného procesu jako dříve.

Snímek obrazovky nabídky Battle.net, zobrazení možnosti „Zobrazit v průzkumníku“ pro Diablo 4

Skoro hotovo. S Diablo 4 Nainstalováno v bitvě.Net, klikněte na ikonu Nastavení vedle modrého tlačítka „Play“ a poté vyberte „Zobrazit v průzkumníku.„Toto otevře malé okno, které obsahuje soubory hry. Zkopírujte cílový adresář zvýrazněním textu na liště, kliknutím pravým tlačítkem na něj a výběrem „Kopírovat“ (v našem případě je to Z: \ Run \ Media \ Mmcblk0p1 \ Diablo 4), poté přejděte na plochu.

Snímek obrazovky Battle.net File Explorer, zobrazující instalační adresář pro Diablo 4

Otevřete průzkumník souborů, který jsme použili dříve (ikona složky na hlavním panelu s názvem Dolphin) a poté vložte cíl do sloupce v horní části průzkumníka souborů, kde rychle zjistíte, kde Diablo 4 je nainstalován. Otevři Diablo 4 Složka, trochu přejděte dolů a měli byste vidět soubor s názvem „Diablo IV.EXE, “klepněte na to pravým tlačítkem myši (nebo znovu jako alternativu můžete klepnout na levý spoušť) a vybrat„ Přidat do páry “, stejně jako jsme to udělali s bitvou.síťový instalátor.

Snímek o obrazovce Steam Deck Desktop ukazující možnost „Přidat do Steam“ pro spustitelné soubor Diablo 4

Nyní se vraťte zpět do aplikace Steam a najdete tento soubor (Diablo IV.exe) ve vaší knihovně. Stejně jako dříve budete chtít změnit kompatibilitu na „proton experimentální“ pomocí stejných kroků, které jsme nastínili dříve pro bitvu.síťový instalátor.

Spusťte aplikaci v Steam a budete podnikáni kroky instalace a přihlášení do bitvy.Opět síť. Nebojte se – nepokazili jste se. Jakmile tento proces dokončíte, měl by automaticky detekovat vaši instalaci Diablo 4.

Snímek obrazovky Funkce Battle.net, zobrazující detekovanou instalaci Diablo 4

Se vším, co hotovo, stiskněte hru a bude spuštěno Diablo 4. Pro budoucí sezení můžete hru spustit z výchozího zobrazení Steam Deck, nazvaného „Gaming Režim.„Stačí vybrat„ hrát “, jakmile se přihlásíte do bitvy.síť.

Snímek obrazovky Steam Deck, který ukazuje spustitelný soubor Diablo 4 v posledním herním baru

Zatímco se snímka může občas ponořit a koktat, parní paluba zpracovává Diablo 4 dost dobře. V současné době je největším problémem, se kterým jsem se setkal, s použitím režimu suspendu na palubě Steam. Vypnutí parní paluby více než minutu vás odpojí od Diablo 4 Servery a nenašel jsem způsob, jak se znovu připojit, aniž bych hru úplně opustil.

Pokud chcete udělat svůj Diablo 4 Ikona více spiffy než jen prázdné pole, přejděte do databáze parní mřížky, kde najdete umění vytvořené fanouškem, které můžete dát na palubu.

Jděte nainstalovat Diablo IV Právě na vaší parní balíčku

Screenshot ze hry „Diablo VI“ s postavou jezdící na koni s výhledem na velký kaňon

Chvěl jsem, vylezl jsem na útes s výhledem na zříceniny rozlehlé pevnosti. Větry vytí a zavrčely mi tváře, ale skrz vánici jsem mohl rozeznat temné postavy tančit uprostřed ruin. Stovky, tisíce, z cacklingových démonů dychtivě čeká, jak mě skartuje jako vepřové maso. A udělali to. Skartovali mě na gauči, na mé posteli, v kavárně a dokonce i jednou, když jsem čekal na autobus. Instalace Diablo IV na vaší parní balíčku je měnič her.

Už několik měsíců jsem měl parní balíček, ale většinou je to shromážděné prach. Právě jsem na to nenašel ty správné hry a dokonce jsem začal přemýšlet o tom, jak to dát na eBay. Ale po rozdrcení pevnosti (neúspěšně) po dobu N -Th, rozhodl jsem se, že se raději stanem dalším jídlem pavouka, když jsem byl na gauči útulný, neseděl u mého stolu. Od té doby byla parní balíček mým stálým společníkem. Mluvím s dnem spuštění Nintendo Switch Breath of the Wild-Úroveň posedlá – jako Pokemon Go V červenci 2016 Úroveň All-I-Can-Think-About-zahnutý.

Diablo IV Cítíte se účelně postavené za to, že se zmenšuje pro parní balíček. Izometrický úhel kamery shora dolů dává mezi vámi a jemnějšími detaily herního světa určitou vzdálenost, což znamená.

AMD’s FidelityFx se zde opravdu hodí, protože to, co to dělá. V boji jsou extra snímky vítaným doplňkem a momentální ponoření do usnesení je téměř nepostřehnutelné. Protože FidelityFx se kopí jako reakce na silné grafické zatížení, budete mít všechny tyto detaily detailního detailu během hříšných cutscenes ve hře.

Dobře, to je dost o proč Diablo IV je Pocity na parní palubě.

Jak nainstalovat Diablo IV na parní palubě

Pokud hledáte, budete narazit na několik různých způsobů, jak to fungovat. Většinu z nich jsem testoval, ale s mým parním balíčkem jsem zjistil, že metoda manuální instalace je nejspolehlivější.

Pokud jste někdy nainstalovali hru na PC, měly by být obě metody docela známé. Poprvé, když jsem provedl manuální instalaci Diablo IV).

Krok nula: Nainstalujte webový prohlížeč
Microsoft přes Jaina Gray

Pokud již máte prohlížeč na parní balíčku, můžete tento krok přeskočit! Pokud ne, přečtěte si dále!