Jak hrát Halo Infinite Split Screal Multiplayer s přáteli? | Benq Us, Halo Six-hráč na rozdělení obrazovky provedené v MCC po 343 Industries It | PCGamesn

Split-Screen-Screen Halo Six-hráče provedená v MCC po 343 průmyslových odvětvích

Skupina hráčů v Halo: Šest hráčů Halo Splen-Screen byla po 343 průmyslových odvětvích zrušena místní kooperaci v Halo Infinite na začátku tohoto měsíce na začátku tohoto měsíce.

Jak hrát Halo Infinite Split Screal Multiplayer s přáteli?

Tituly Halo byly vždy místní a zaměřeny na multiplayer. S výjimkou Halo 5 měli všichni nějakou formu místního multiplayeru rozdělené obrazovky a dokonce kooperaci kampaně. V tomto článku se podíváme na to, jak nastavit Halo Infinite na vaší konzole Xbox One a Xbox Series X/S pro multiplayer Split Screen, takže můžete soutěžit se svými přáteli přímo doma na obrazovce velkého herního projektoru nebo se připojit společně a převzetí vyloučení v kampani, kdy bude koncem tohoto roku přidána funkce místního družstva do Halo Infinite.

A pokud se chcete dozvědět více o grafických režimech Halo Infinite, abyste zajistili nejlepší výkon, máme o tom také článek.

343 průmyslových odvětví se rozhodla opustit místní rozdělenou obrazovku a kooperační multiplayer kampaně pro Halo Infinite, místo toho se zaměřila na online multiplayer.

Komunita brzy přišla s neoficiálními způsoby, jak kampaň v kooperaci povolit, i když by mohly být riskantní. Prozatím doporučujeme, abyste nepoužívali neoficiální obchvaty, abyste povolili kooperační kampaň. Ty mohou způsobit, že ztratíte ukládání souborů nebo dokonce dostanete váš účet Xbox pozastaven nebo zakázán.

Ačkoli neexistuje oficiální způsob, jak dělat kooperační kampaň, a rozdělená obrazovka není vůbec možné, může se to v budoucnu změnit.

Kolik hráčů podporuje Halo Infinite?

Vzhledem k rozdílům v oblasti zpracování výkonu a vývojových cílů 343 průmyslových konzolí nabízí konzoly Xbox One dva rozdělené obrazovky hráčů, zatímco aktuální generace Xbox řada X a řady S umožňují HALO INFINITE FOUR PRAYER SCREEM. To je perfektní, pokud máte více lidí a samozřejmě znamená, že novější konzole jsou ještě lépe vhodné pro herní projektory s nízkou latencí HDR s obrazovkami ve 120 “a větší řada“ a větší řada “.

Nastavení lokální rozdělené obrazovky Halo Infinite

Jeden velký úlovek je, že na rozdíl od starých dobrých časů Halo a Halo 2 nyní musí každý mít Gamertag, což znamená účet Microsoft. Chcete -li hrát rozdělenou obrazovku, musí být každý hráč přihlášen, protože účty hostů nejsou v Halo Infinite podporovány. Jednoduchý proces tedy vypadá takto:

 1. Připravte se až čtyři řadiče řady Xbox One nebo Xbox
 2. Ujistěte se, že jsou všechny synchronizovány s konzolí
 3. Načíst halo nekonečné
 4. Přejděte do sekce pro více hráčů
 5. Kontrola One bude již přihlášena jako hostitel
 6. Stiskněte nabídku na druhém ovladači a přihlaste se do druhého hráče
 7. Opakujte to pro ovladače tři a čtyři podle potřeby

Další tipy pro HALO INFINITE SPITLE SCREEN

Přirozeně, čím více hráčů máte na jednom displeji, tím větší by měla být v ideálním případě obrazovka. Projektory s jejich obrovskými velikostmi obrazu jsou pro rozdělenou obrazovku mnohem lepší než monitory nebo televizory, protože nemusíte se darovat poblíž menšího displeje s partou přátel. S herními projektory jako Benq Tk700sti a TK700 získáte 120 nebo více ve velikosti obrazovky a posaďte se v pohodlí, a to vše při zachování extrémně nízkého celkového vstupního zpoždění. Ve 4 k 60 Hz je to něco přes 16 ms, zatímco 1080p 120 Hz je až 8ms. A to je užitečné, protože Halo Infinite nabízí režim 120 Hz na obou konzolách řady Xbox. Toto je režim, který si chcete vybrat pro multiplayer Screal Screen, protože je citlivý a elegantní a maximalizuje váš výkon ve hře. V kampani pro jednoho hráče je preferováno 4k 60Hz s vyšším vizuálním nastavením, ale ty nejsou tak důležité v multiplayeru, kde rychlá odezva počítá více než cokoli jiného. Pokud také chcete do své studie podniknout Halo Infinite Action, doporučujeme mít 4K vysokou obnovovací frekvenci, herní monitor s nízkou latencí, jako je Benq Mobiuz EX2710U nebo EX3210U. Ale jak je uvedeno výše, pro potěšení z rozdělené obrazovky, čím větší obrazovka, tím lepší. Monitor je skvělý, pokud hrajete sami, ale pro více hráčů nic nepřekoná masivní promítaný obrázek, který je také rychlý a podrobný. Bavte se s těmi místními multiplayerovými zápasy!

 • Herní projektor Benq
 • Vymazat vše

Herní projektor Benq

Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Nyní na skladě na skladě

Budeme vás informovat, až bude produkt k dispozici.

Požadované. Neplatný formát e -mailu.
Chtěl bych se zaregistrovat s výše uvedeným e -mailem a stát se členem Benq.

Zašleme exkluzivní nabídky a pozvánky na spuštění nových produktů nebo událostí našim členům BENQ. E -maily nebudou odesílány, pokud se nepřihlásíte k odběru našich zpravodajů. Pokud vyberete tuto možnost, zašleme vám potvrzovací e -mail.

Přečetl jsem si zásady ochrany osobních údajů, podmínky a souhlasím s tím, že Benq dovolím zpracovat mé osobní údaje pro výše uvedené účely.
Podmínky zásad ochrany osobních údajů

Split-Screen-Screen Halo Six-hráče provedená v MCC po 343 průmyslových odvětvích

Split-obrazovka Halo Six-hráče provedená v MCC poté, co to 343 průmyslových odvětvích šrot: Master Chiefs čelí kameře s některými elitami v pozadí

Skupina hráčů v Halo: Šest hráčů Halo Splen-Screen byla po 343 průmyslových odvětvích zrušena místní kooperaci v Halo Infinite na začátku tohoto měsíce na začátku tohoto měsíce.

Nedávný příspěvek Reddit od společnosti Chickenmissile ukazuje hru s rozdělenou obrazovkou pro šest hráčů ve hře FPS ve hře FPS, protože byly kombinovány mody a nástroj s otevřeným zdrojovým kódem, aby se stáhl působivý úspěch na PC. Video dokonce ukazuje šest lidí, kteří spolu hrají v jedné místnosti, což dále upevňuje legitimitu záběru.

Je třeba poznamenat, že se nejedná o Halo: Záběry kampaně hlavní sbírky, ale místo toho, co vypadá jako zápas místního multiplayeru, o čemž svědčí výsledková tabulka, která se během videa zobrazuje na jednom ze šesti segmentů obrazovky.

V reakci na komentář k vláknu Reddit řekl Cheamissile: „Bylo to opravdu docela snadné. Nucleus Coop dělá všechno samo o sobě, uznává, že mám připojených šest ovladačů a umožňuje mi to rozdělit obrazovku šest způsobů, pak mod udělá zbytek.“

CHECTISILE také dodává, že „teoreticky může mod jít až na 36 hráčů“, ale že jejich počítač by to nemohl zvládnout. To také znamenalo, že skupina hráčů s rozdělenou obrazovkou mohla hrát pouze na Halo 3 nebo dříve kvůli tomu, jak to bylo zdanění na počítači Sakra Missile.

Uživatel se také zeptal kuřecí missile, proč nehrál jen se šesti notebooky prostřednictvím nastavení LAN, na které odpověděli: „Nejprve ne každý vlastní Halo, natož má notebook, který ho může spustit. Myslím tím, že bychom v tom případě mohli hrát jen starší halo. Dalším důvodem je, že jsme v rezidenci univerzity, takže je o něco těžší nastavit hry LAN prostřednictvím jejich sítě. A myslím, že posledním důvodem je důvod, proč ne lmao.“

Nucleus Co-op je bezplatný a s otevřený zdrojový nástroj pro Windows PC, který v podstatě přidává kooperaci s rozdělenou obrazovkou do her, které jej zpočátku nepodporují. Tento nástroj v současné době podporuje více než 400 her na PC a dokonce umožňuje hráčům rozdělit obrazovku mezi řadiče konzoly a nastavení myši a klávesnice. Systém je také poměrně jednoduchý, protože „pokročilý obslužný systém“ se používá k tomu, aby hráčům pomohl kliknout na přehrávání a automaticky spustit své hry.

Pokud máte rádi, pokud máte rádi místní akci na velkém počtu her, můžete si prohlédnout také reddit vlákno Reddit a Nucleus Co-op Web.

Pokud se chcete naplnit s Halo News, proč se podívat na náš příběh o tom, jak se nadcházející modhorn mod zaměří na transformaci původní trilogie na jednu kolosální hru, nebo jak je Halo Infinite Pan Map jeho „poslední hřebík v rakvi“ Místo toho říká Cr1tikal.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

Je obrazovka HALO Master Chief Collection ?

Screb Screen Hlavní kolekce Halo Hlavní kolekce

Halo Master Chief Collection je sbírka her z Halo franšízy, která zahrnuje výročí Halo: Combat Evolved (CE), Halo 2 Anniversary, Halo 3 a Halo 4.

V těchto hrách nedochází k přílišné změně, kromě toho, že všechny hry v této sbírce obdržely masivní grafickou aktualizaci, a nyní všichni podporují Full HD a 60 snímků za sekundu.

Kromě toho jsou věci téměř stejné. Mapy kampaně a multiplayerů jsou stejné. Bylo však přidáno šest nových map pro více hráčů. Můžete si kdykoli vybrat, abyste si mohli vyměnit grafiku na novou nebo starou. Nebudu lhát; Nová grafika vypadá trochu úžasně a hladce.

Master Chief Screenshot

A pokud se obáváte, že ztratíte úžasné tahy, které jste se v průběhu let naučili, no, ne proto, že ovládací prvky jsou také podobné původním v každé hře. Kromě těchto úžasných funkcí získáte také sérii Halo Action a pozvání na verzi Beta Halo 5: Guardians.

Ať už jste dlouholetý fanoušek Halo nebo jen někdo, kdo přemýšlí o zahájení této hry. Režim pro více hráčů v Halo je jednou z nejvíce chválených ve všech videohrách, nakonec.

Možná vás zajímá, jestli můžete hrát tuto hru se svými přáteli nebo sourozenci v místním kooperačním multiplayerovi jako v jiných halo hrách. Pokud ano, nemusíte se bát, protože jsme vás zakryli.

Halo Master Chief Collection je k dispozici pro Xbox One, Xbox Series S | X a Microsoft Windows.

Je obrazovka HALO Master Chief Collection ?

halo-spartan-image

Pokud jste fanouškem Halo nebo jen někdo, kdo chce vyzkoušet Halo s přítelem, máme pro vás dobré zprávy. Každá hra v Halo Master Chief Collection má rozdělenou obrazovku, Takže si můžete užít Halo Action celou noc se svým přítelem nebo sourozencem, sedět spolu.

Vše, co potřebujete, je náhradní ovladač a budete dobré jít.

Jak povolit rozdělenou obrazovku

Nastavení sbírky rozdělené obrazovky v Halo Master Chief je snadné a lze jej provést v několika krocích. Nejprve se musíte ujistit, že připojíte všechny řadiče, které budete používat s konzolí Xbox.

Tyto kroky můžete postupovat a poté povolit rozdělenou obrazovku:

 • Spusťte hru a stiskněte X na váš ovladač vychovávat Rozpisové menu.
 • Požádejte svého přítele, aby stiskl A na druhém ovladači.
 • Nyní požádejte svého přítele, aby se přihlásil pomocí jeho účtu Xbox. Můžete si také vybrat možnost Přidat host, pokud váš přítel nemá účet Xbox.

Poznámka: Mějte na paměti, že váš pokrok nebude uložen, pokud použijete účet hosta

 • Jakmile se váš přítel úspěšně přihlásí do svého profilu, můžete vidět jeho jméno pod vaším v nabídce seznamu.

Podobně lze přidat další hráči, vzhledem k tomu, že pro každého hráče máte dostatek ovladačů.

Nyní si můžete vybrat režim, který chcete hrát se svými přáteli. V závislosti na hře budete moci do svého seznamu přidat až tři ze svých přátel, ale na split-obrazovce mohou hrát pouze dva lidé najednou.

Často kladené otázky

Má hlavní kolekce HALO Master Chief Sbírka?

Kolekce hlavní hlavní kolekce podporuje rozdělenou obrazovku čtyř hráčů, ale pouze v režimu pro více hráčů. Bohužel nemůžete přehrávat čtyř hráči na režimech kampaní.

Můžete hrát na HALO Master Chief Collection on PlayStation?

Ne, stejně jako všechny hry Halo, nemůže také Halo MCC běžet na konzolech Playstation. Všechny hry Halo jsou exkluzivní Xbox, takže je nemůžete hrát na jiných konzolách. (Očekávejte PC)

Gaurav je vášnivý spisovatel herního obsahu a velkým obdivovatelem klasických RPG, jako jsou Assassin’s Creed a Skyrim. Už velmi dlouho hraje videohry a má o nich velké množství znalostí. V současné době jeho oblíbenou hrou ve svém volném čase je Dota 2, ale také si užívá hraní her FPS jako Apex Legends a Warzone se svými přáteli.