Jak hrát ovoce Blox: Nejlepší ovoce a kompletní hrací průvodce, Blox Fruits Race Guide | Taktika kapes

Průvodce závodem Blox Fruits

Obsah

Jak hrát ovoce Blox: Nejlepší ovoce a kompletní hrací průvodce

Jak hrát ovoce Blox: Nejlepší ovoce a kompletní hrací průvodce

Beanstalk je podporován čtenářem. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat malou provizi. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Pokud se chcete dostat do hraní ovoce Blox, obrovské množství mechaniků, předmětů a proměnných může být trochu skličující. Zkusím vám dát kompletní (ish) průvodce, jak hrát ovoce Blox. Tato příručka vás přivede k rychlosti na různých aspektech hry, včetně ovoce Blox, zbraní, statistik atd. Pojďme se ponořit přímo!

Obsah

Základy ovoce Blox

Když začínáte svou postavu, ujistěte se, že si vyberete piráty. To je důležité, protože mariňáci mají několik výstřelů, které odměňují PVP více, a protože PvP je nepřístupný brzy, je nejlepší jen vybrat Pirates. Nyní, když začnete, budete na startovacím ostrově.

Než se dostaneme do strategií rané hry, ujistěte se, že stisknete Ctrl, takže režim pohybu vaší postavy se změní z procházky na sprint. Dále si pamatujte, že můžete pomlčet stisknutím Q a dvojitým skokem klepnutím na klíč dvakrát. Tyto věci se později stanou užitečnějšími. Pojďme na to, jak byste měli přistupovat odtud.

Výběr úkolu

Nejprve si musíte získat meč. Chcete -li koupit meč, přistupujte k dodavateli meče. Budete si moci koupit Katana nebo Cutlass, což jsou základní meče se stejnými útočnými schopnostmi a poškozením. Na to nebudete mít dost peněz, takže začněte dělat nějaké úkoly přiblížením k dodavateli úkolu.

Dá vám snahu zabít 5 banditů s peněžní odměnou. Rozdrťte tento úkol, dokud nedostanete meč, pak použijte tento meč k rychlejšímu rozdrcení stejného úkolu! Jakmile zasáhnete úroveň 15, můžete se přesunout na další ostrov. Pamatujte, že broušení právě začalo! To doufejme, že to bude vyčistit nějakou bojovou a zbraňovou mechaniku.

Statistiky a postavy sestavy

Statistiky ovoce Blox

Blox ovoce je primárně hra na budování postav, takže statistiky a sestavy jsou chléb a máslo z ovoce Blox. Nejprve pojďme přes šest statistik v ovoci Blox a prozkoumejte, jaké bonusy škálování každý poskytuje:

 • Melee: Umístění bodů do melee zvyšuje vaše údery a dává vám více energie, což vám umožní využívat více ovocných schopností Blox, speciální útoky, více pomlčky atd.
 • Obrana: Uvedení bodů do obranných nadšenců do vašeho zdravotního fondu. Přirozeně, být tanky je velmi užitečným atributem v ovoci Blox, zejména v bojích PvP a Boss.
 • Meč: Škálování statistiky meče způsobí, že budete způsobit zvýšené poškození se zbraněmi typu meče.
 • Pistole: Škálování statistiky zbraně způsobí, že budete způsobit zvýšené poškození zbraněmi typu zbraně.
 • Blox ovoce: Škálování statistiky ovoce Blox způsobí, že vám způsobí zvýšené poškození ovoce Blox.

Statistiky, které jste škálovali. Pokud se chcete vydat na sestavení založenou na meči, je dobrý nápad ukládat body v meči a poté distribuovat body mezi melee a obranou. Většina hráčů se obvykle rozhodne pro stavbu ovoce Blox, protože ovoce Blox je super výkonné.

To však má určité výzvy spojené s tím. Samozřejmě si můžete vybrat jakoukoli sestavu, kterou máte rádi! Mnoho lidí se rozhodne pro budování zbraně nebo meče a najde s tím velký úspěch.

Jaké jsou ovoce Blox?

Plody Blox jsou pravděpodobně nejsilnějšími zbraněmi ve hře a také nejdražší. Poskytují různé schopnosti, které vám umožňují způsobit poškození, posílení mobility nebo vás učinit více přežití. Proto je důležité si o nich uvědomit a vědět, které ovoce Blox stojí za vaši těžce vydělanou hotovost.

Nejlepší ovoce Blox

Než projdeme nějaké ovoce zabijáka, měli byste vědět, že nákup ovoce s měnou ve hře bude znamenat, že jsou dočasné. To znamená, že nemůžete vybavit další ovoce, aniž byste zničili své dříve vybavené ovoce. Pokud však kupujete ovoce s Robuxem, zůstanou ve vašem inventáři navždy a můžete si vyměnit ovoce ve svém volném čase. Nyní se dostaneme do které jsou ovoce užitečné.

Blox ovoce

 • Elementární ovoce jsou velmi dobré, protože vám dávají imunitu před davy a stvořeními, které jsou nižší úrovně než vy. Vážně. Pokud brouskujete v oblasti s vyšší úrovní než davy, nemohou vás poškodit! To usnadňuje broušení a umožňuje vám být efektivnější. Mezi elementární plody patří magma, světlo, písek, tma a další. Výše uvedené ovoce jsou zobrazeny výše.
 • Člověk: Buddha je také vynikající ovoce, které je levnější než mnoho ovoce S. Kromě toho je to jeden z nejlepších plodů, které se můžete probudit, něco, co zvyšuje síly vašeho ovoce.Jeho hlavní sílou je intenzivní snižování poškození, které získáte, když aktivujete její podpisovou sílu.
 • Duše je další extrémně univerzální ovoce s velmi vysokou užitečností. Konkrétně duše vyniká kvůli svému nesmírnému poškození a schopnosti extrapolovat na více bojových scénářů, od broušení po PVP. Síla Soul se však odráží v jeho ceně, přičemž je to třetí nejdražší ovoce ve hře! Pokud však budete udržovat rozdrcení, budete si to moci dovolit v žádném okamžiku!

Více tipů a triků

Nyní, když máte obecnou představu o základních komponentách ovoce Blox, zde je několik tipů a triků, které vám mohou pomoci v jednom aspektu hry nebo druhé.

Když chováte, agrojte všechny nepřátele a přimějte je pronásledovat. Pak je přimějte, aby se shromáždili tak, aby je zasáhl útok AOE. Tím se vyvrhne vaši efektivitu broušení a umožní vám rychleji farmovat. Několik minut uložených při dokončení úkolu se nemusí zdát jako izolovaně, ale velmi rychle se sčítá během dlouhého broušení relace.

Stanovte si cíl každodenního broušení. Můžete se například rozhodnout, že byste chtěli získat dvacet nebo třicet úrovní denně. Stanovení úrovně nebo peněžních cílů vám umožní trvale a způsobem, který je příjemný.

Využijte kódy ovoce Blox. Tyto kódy vám poskytují různé výhody, některé vám dávají dvojí zisk XP po určitou dobu a některé vám umožní přerozdělit své statistiky. Vyhledejte tyto kódy online a použijte je, kdykoli je to vhodné. nicméně, Tyto kódy nejsou opakovaně použitelné a nestaví se, Ujistěte se tedy, že je používáte pouze tehdy, když jste připraveni plně vydělávat na jejich bonusech!

Doufáme, že tato příručka byla užitečná a strach, který cítíte při startu ovoce Blox!

Saad je nadšenec počítačových věd, který hraje hry od svého dětství. Obrovský fanoušek MOBAS, jako je Dota 2, je to technický geek s láskou k hraní v srdci!

Průvodce závodem Blox Fruits

Závod před konkurencí s naším Roblox Blox Fruits Race Guide, představovat informace o všech šesti závodech, jak odemknout Cyborg a Ghoul a jak přepnout závody

Blox Fruits Race - Blox ovocný pirát se šklebí

Publikováno: 23. srpna 2023

Blox Fruits Races jsou ve hře super důležitý mechanik, který má dopad na to, jaké silné a slabé stránky mají vaše postava, a poskytují zvláštní schopnosti a zvýšení rasy. V tomto závodním průvodci vás vezmeme na prohlídku všech šesti závodů, jak změnit závod vaší postavy, jak odemknout jedinečné závody jako Cyborg a Ghoul a další.

Pokud jste velkým fanouškem Blox Fruits a chcete se dostat před své přátele z ovocných bojů, přejděte k našim kódům ovoce Blox a pokynujte nějaké dobroty. A pro více odkud to přišlo, máme spoustu herních kódů Roblox, včetně kódů simulátoru Bee Swarm, kódy závodu anime, rozbité psycho online kódy a další.

Pojďme se tedy podívat na vše, co o všem potřebujete vědět Blox Fruits Races, Jak odemknout závody Blox Fruits Cyborg a Ghoul a další.

Co jsou závody ovoce Blox?

Závody ovoce Blox jsou základní mechanickou hrou, která rozhoduje, které buffy a dovednosti vaše postava má. Když se připojíte poprvé, hra vám přiřadí jednu ze čtyř základních tříd buď lidského, žraloka, anděla nebo králíka. Svou rasu můžete později změnit tak, aby přepnuli své buffy a variace, s některými vyhovovanými určitým herním stylům více než jiné. Například, pokud chcete mobilní postavu, která může rychle zip kolem mapy, pak je králík skvělá volba. Zatímco, pokud hledáte něco trochu tankier, žralok nebo kyborg jsou pro vás třídy.

Thumbnail YouTube

Jak mohu změnit svůj závod Blox Fruits?

Svou rasu můžete změnit několika různými způsoby.

 • Kupte si změnu závodu za 90 robuxů v obchodě s produkty
 • Dejte 3k fragmenty to deliktu, který znovu opěraje vaši rasu. Výsledek je náhodný, ale máte zaručení, že se závod odlišuje od vašeho současného
 • Když se objeví, opětovné opětovné opětovné opětovné závody

Během událostí můžete často používat měnu událostí k nákupu závodních opětovného odpadu ze speciálních NPCS.

Vezměte prosím na vědomí, že závody Cyborg nebo Ghul nemůžete získat prostřednictvím výše uvedených metod – místo toho je musíte odemknout sledováním zvláštních kroků, které jsme uvedli později v této příručce. Pokud jste však již odemkli závody Cyborg nebo Ghoul, můžete se na ně znovu přepnout mluvením s jejich příslušnými NPCS.

Blox Fruits Race - pirát Roblox Character Mid -Sttack

Všechny závody ovoce Blox

Zde je seznam všech závodů Blox Fruits.

Blox Fruits Human

Human je rasa ovoce Blox Fruits, která se specializuje na poškození. Jako nejběžnější rasa pro nové uživatele člověk ve své základní podobě neposkytuje žádné buffy. Když však vyvíjíte, získává jedinečné buffy a jako člověk můžete odemknout jedinečnou schopnost zvanou Last Resort, která zvyšuje vaše poškození, čím menší zdraví máte.

Lidé, když používají poslední možnost, utrpí velkou škodu, i když tato schopnost je činí zvláště zranitelnými, protože umožňují jejich HP klesnout výměnou za větší poškození.

Blox Fruits Rabbit

Králík je populární závod Blox Fruits, který se specializuje na rychlost. Zvyšuje to vaši rychlost a zvýšení pomlčky a umožňuje vám odemknout schopnost zvanou agilita, která ještě více zvyšuje vaši rychlost. Králičí závod vyniká na PvP, protože vám umožňuje uniknout kombi a snadno pronásledovat své nepřátele. To však skutečně poskytuje jen rychlé buffy, což znamená, že jeho výstup poškození není tak silný jako jiné třídy.

Blox Fruits Angel

Angel je závod Blox Fruits, který se specializuje na vzduchové akaming a uzdravení. Jeho regenerace zdraví a energie je brilantní pro přežití v bojích PvP a Boss, zejména ve V3, a její potenciál leteckého kempu je skvělý proti spamodatelným ovoci, jako je těsto a drak. Na druhou stranu skákání opravdu nepomůže s uhýbáním, takže jeho mobilita je ve většině situací méně užitečná než králíka.

Blox Fruits Shark

Shark je závod Blox Fruits, který se specializuje na plavání a obranu. Ve V2 nebo vyšší mají žraloci imunitu vody a na V1 je jejich odolnost vůči vodě stále docela podstatná. Jejich schopnost V3 je skvělá pro trvalé útoky a komba od nepřátel a jejich obecná redukce poškození způsobuje velmi tanky charakter.

Blox Fruits Cyborg

Cyborg je rasa Blox Fruits, která se specializuje na regeneraci energie a rozbití instinktu. Jako kyborg může vaše postava odemknout schopnost zvanou Energy Core, která snižuje poškození, odstraňuje instinkt a způsobuje poškození někoho, kdo byl chycen v jeho poli. Cyborgs mají také velkou obranu, zejména s touto cennou energetickou jádrovou schopností.

Jsou skvělí proti týmům, dobře se potýkají s nepřátelskými kombami a mají téměř žádné energetické problémy, jakmile získají pasivní schopnost V2. Nemají však žádné pohybové nadšence, díky čemuž se cítí docela pomalu bez doplňků zvyšování rychlosti. Jsou také docela složité (a drahé) odemknout.

Blox Fruits Ghoul

Ghoul je závod Blox Fruits, který se specializuje na vyluhování života. Má také dovednosti v různých jiných oborech, ale nevyniká v žádném z nich stejně jako ostatní závody-což z něj činí všestranný závod „Jack všech obchodů, závod Master of None“. Díky směsi různých dovedností má slušnou obranu, další poškození a zvýšenou rychlost v noci. Díky tomu je skvělá volba, pokud se nemůžete rozhodnout, jakou rasu chcete použít.

Bohužel, jeho rychlostní buff je deaktivován ve dne a jeho life Leech ovlivňuje pouze bojové styly, nikoli meče nebo ovoce. Je to také další závod, který je pro vás docela složitý a časově náročný, i když ne tak špatný jako Cyborg.

Blox Fruits Race - Blox ovocný pirát se šklebí

Jak odemknu závod Blox Fruits Cyborg?

Abyste mohli odemknout závod Blox Fruits Cyborg, musíte dokončit Cyborg Puzzle sledováním těchto kroků.

 • Nejprve musíte získat pěst temnoty, buď porážkou mořské zvíře nebo nalezením jednoho v hrudi
 • Kliknutím na tlačítko spustíte objednávku náletu a do stroje vložte pěst temnoty
 • Kupte si mikročip z aritmetického NPC a zahájíte nálet na objednávku
 • Pokračujte v dokončování normálních nájezdů na objednávku, dokud nezískáte základní mozek (2.5% náhodní kaprát). Mějte na paměti, že můžete získat základní pokles mozku, pokud jste nejprve vložili pěst temnoty
 • Kliknutím na tlačítko spustíte objednávku náletu s jádrem mozku ve vašem inventáři
 • Když se otevře tajné schodiště, projděte se a zakupte si Cyborg Race pro 2.5k fragmenty z Secret NPC

Poté se tajné schodiště drží jako trvalý prvek. Pokud tedy někdy změníte svou rasu a chcete se přepnout zpět na Cyborg, můžete tak učinit pro další 2.5k fragmenty, aniž byste museli znovu dělat hádanku.

Jak odemknu závod Blox Fruits Ghoul?

Chcete -li odemknout závod Ghoula, musíte splnit následující požadavky.

 • Být úroveň 1 000 nebo vyšší
 • Mít 100 ektoplazma, materiál náhodně upustil prokletým kapitánem a NPC na prokleté lodi
 • Mít pochodní Hellfire. Kletý kapitán má 1-2% šanci tuto položku upustit, když ho porazíte

Poté můžete mluvit s Experimic na prokleté lodi a dát mu 100 ektoplazma a Hellfire Torch výměnou za třídu Ghoul. Pokud jste někdy změnili svou rasu a chcete se přejít zpět na Ghoula, jednoduše se vraťte a promluvte si s experimentem a znovu vás změní zpět.

To je vše, co máme prozatím v našem průvodci závodem Blox Fruits. Který z nich je váš oblíbený? Rádi bychom slyšeli vaše myšlenky na Facebooku nebo Twitteru. Nebo, pokud jste na honbě za nový zážitek pro prozkoumání, podívejte se na náš seznam nejlepších her Roblox.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.