Jak jezdit na zvířatech ve Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 – Charlie Intel, vše, co potřebujete vědět o jízdách na zvířatech ve Fortnite | Dignitas

Vše, co potřebujete vědět o jízdě na zvířatech ve Fortnite

Určitě budeme tuto stránku udržovat aktuální s typy a umístěním jakýchkoli jemnějších zvířat, která přicházejí, když se odvíjí sezóna 3.

Jak jezdit na zvířatech ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Fortnite postavy jezdí na zvířatech

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 představila zbrusu novou funkci, kde hráči mohou jezdit na zvířatech po celém ostrově, takže zde jsou zvířata, ze kterých můžete zachytit výtah a odkud je najít.

Po epické živé akci Collision Live je sezóna 3 Fortnite Kapitola 3 a pro hráče je spousta nového obsahu, na který se mohou uvíznout. K dokončení je řada nových výzev, stejně jako jamba nabitá bitevní průsmyk s titulem Darth Vader.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z nejzajímavějších funkcí přidaných v sezóně 3 je schopnost jezdit na divokých zvířatech k rychlému procházení ostrova. Hráči dokázali po nějakou dobu zkrotit rytmy, ale tento nový mechanik otevírá ještě užitečnější možnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Rozdělili jsme vše, co potřebujete vědět o jízdě na zvířatech ve Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3, ze které zvířata můžete zadržet jízdu tam, kde jsou nalezeny.

  • Která zvířata můžete jezdit ve Fortnite?
  • Jak jezdit na zvířatech ve Fortnite
  • Kde najít vlky a kančí ve Fortnite

Která zvířata můžete jezdit ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3?

Vlk ve Fortnite

V současné době existují pouze dvě různá zvířata, která lze jezdit ve Fortnite – divoký Kanci a vlci.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Jak získat Obi-Wan Kenobi Fortnite Skin: Datum vydání a svazek

V minulosti bylo uniklo, že budete moci jezdit Raptors, ale dinosauři v současné době nejsou ve hře. Zbývá vidět, zda bude přidáno více zvířat v průběhu sezóny, ale prozatím se jedná o jediné dvě možnosti.

Jak jezdit na zvířatech ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Fortnite hráč na koni Wolf

Chcete -li jezdit vlka nebo kanec ve Fortnite, vše, co musíte udělat, je skočit na záda Když si jednu všimnete ve volné přírodě a automaticky jej začnete jezdit, aniž byste museli stisknout jakékoli tlačítka.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud si při blížícím se k nim nebudete opatrní. Ale po malém tréninku budete moci snadno chytit výtah.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  • Přečtěte si více:Jak získat kůži Fortnite X Pac-Man: Datum vydání a očekávaná cena

Jakmile úspěšně zajistíte zvíře, můžete stále zaměřit a střílet zbraně nebo stavět struktury, což z nich činí užitečným nástrojem pro rychlý přechod do dalšího kruhu.

Po chvíli se zvíře unavuje a zpomalí. Když k tomu dojde, můžete doplnit jejich výdrž jídlem jako jablka nebo zelí.

Článek pokračuje po reklamě

Kde najít vlky a kančí ve Fortnite

Sledování jízdy zvířat není vždy snadné, ale pokud víte, kde hledat, můžete výrazně zvýšit své šance na nalezení jednoho. Mají tendenci se držet divočiny mezi POI a vyhýbají se pouštní části na jihu ostrova.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Jsou Fortnite servery dolů? Aktuální stav serveru

Vlci loví v balíčcích a číhají pryč od zastavěných oblastí, označili jsme na mapě níže některé pozoruhodné tření:

Vlčí místa ve Fortnite

Mezitím se kamíři méně bojí bloudit blíže k budovám. Mají tendenci se potulovat, takže je mnohem snazší zvládnout.

Článek pokračuje po reklamě

Opět jsme označili jejich tření na níže uvedené mapě:

Místa v boar ve Fortnite

Určitě budeme tuto stránku udržovat aktuální s typy a umístěním jakýchkoli jemnějších zvířat, která přicházejí, když se odvíjí sezóna 3.

Pro více informací o Fortnite se podívejte na to, kde najít a jak používat semena reality v kapitole 3 sezóna 3.

Kredity obrázků: Epické hry / Fortnite.GG

Vše, co potřebujete vědět o jízdě na zvířatech ve Fortnite

Tento článek se zaměřuje na historii zvířat ve Fortnite, jak zachytit, starat se a udržovat zvířata, které nyní můžete jezdit na hře. Zahrnuto je možná mapa tření, strava zvířat a tipů a triků, které můžete využít jízdy na zvířatech ve svůj prospěch v kapitole 3, sezóna 3.

2 22. července
Průvodci

Fortnite

Stejně jako u každé nové sezóny Fortnite existuje mnoho nových dovedností, zbraní, zájmových bodů a mechaniky her, které se musí naučit hráči. V kapitole 3, sezóna 3, tvůrci společnosti Epic představili schopnost jezdit na vlcích i kabátkách, které mohou hráči použít k přiblížení po ostrově a předstihující konkurenci. V tomto článku se podíváme na historii Fortnite Animal, mechaniku stát se odborným zvířecím wranglerem, o tom, jak se starat o vaše ušlechtilé steed, umístění tření a taktiku, kterou můžete použít proti vašim nepřátelům.

Historie zvířat Fortnite

Fortnite není nový v tom, aby zvířecí společníci potulovali mapu. V kapitole 2, sezóna 3, Fortnite představil zvířata na ostrov. Zpočátku to byli rychlým zdrojem zdraví, když byly zastřeleny a někdy byli nepříjemností, pokud na vás zaútočili, když byli nepřipraveni. Později se zvířata na ostrově stala nedílnou součástí „Primal“ sezóny, kdy bylo potřeba kosti k upgradu na různé typy luků se speciálními vlastnostmi. Zkrocení zvířat byla rychlým zdrojem zábavy, jakmile nám Epic umožnil používat jídlo k podmanění zvířat a komunikovat s nimi, a pokud jste měli trpělivost, mohli byste vytvořit zvířecí armádu. Nakonec byla zavedena kořistní zvířata (a stále jsou v C3S3), která vám dávají zlatou nebo fialovou zbraň, pokud se vám podaří zabít zvíře.

Ačkoli schopnost jezdit na žralocích existuje od té doby, co je Epic představil v kapitole 2, sezóna 3, jezdit je ve vodě rychlým a zábavným způsobem dopravy, ale přivedení zvířat vázaných na vodu na zemi je jiný příběh. Surfování za žralokem z vody se stává poněkud pomalým a únavným procesem, který vám může nebezpečně zranitelným útokem tak pomalým tempem. Ale nyní v kapitole 3, sezóna 3 Náš vztah s faunou Fornite se znovu vyvinul.

Jak jezdit na zvířeti

Ve Fortnite Vibin ‘mohou hráči nyní jezdit na karetách a vlcích po celé mapě. Za tímto účelem musí hráč jednoduše skočit na zadní stranu zvířete. Existuje technika, jak to udělat bez poškození, ale někdy je zapotřebí trochu štěstí. Kance se může účtovat, pokud se čelí čelem, a vlci (kteří obvykle zůstanou v smečce dvou nebo více) zaútočí na dohled. Plížení se za nimi a skákání na nic netušícího zvíře je nejbezpečnějším způsobem, jak se dostat k jízdě, ale existuje další metoda, jak zajistit, že nezpůsobíte poškození.

Totéž jako zkrocení zvířat v minulosti, pokud zahodíte ovoce nebo zeleninu pro kanec nebo zastřelíte jeden ze dvou vlků v balení, zvíře bude rozptýleno maso nebo jídlem, což vám dává několik sekund skočit na záda zvířete. Uvidíte, že zvíře je rozptýleno jídlem otazníky, které se objevují kolem zvířete. Zkontrolujte, zda máte na kartě Nastavení nastaveno, abyste měli nastavení svých vazeb, protože někteří hráči to nemusí mít automaticky nastavit.

Vlastnictví zvířat

Jakmile si zajistíte své místo, i když skočíte, zvíře vás bude následovat s ikonou pokožky a nad ním vznášející se vznášející se. Poté můžete rychle namontovat a sesednout zvíře, které můžete použít ve svém volném čase. To nezabrání ostatním v používání vaší jízdy, pokud nejste v sedle, protože kterýkoli spoluhráč může skočit na vaše utlumené zvíře. To způsobí, že zvíře změní vlastnictví, takže pokud spoluhráč zachytí vaši jízdu, možná se vrátíte na náměstí a budete muset najít další zvíře na jízdu.

Krmení vašeho domácího mazlíčka

Stejně jako lodě nebo auta, zvířata vyžadují, aby palivo bylo i nadále aktivní součástí vašeho týmu. Uvidíte dva bary nad svým zdravím a štít, které naznačují zdraví a výdrž vašeho zvířete. Když použijete schopnost sprintu svého zvířete, sníží se to rychlejší snižování tyčinky. Po vyčerpání budete muset buď krmit své zvíře, nebo opustit utracené zvíře místo čerstvého steedu. Pokud nevěnujete pozornost Stamina Bar svého zvířete, budete vědět, že zvíře potřebuje palivo, protože se bude lehnout a odmítnout jezdit.

Vlci přijmou jakýkoli druh ryb nebo masa, dokonce se obrátí na kanibalismus, pokud zastřelíte jiného vlka. Čím více vytrvalosti váš vlk potřebuje, tím více kusů masa nebo ryb. Kance jsou ve svém jídle trochu vybíravější a nebudou jíst maso. Klomberries jsou pro kanec skvělým občerstvením a na mapě je lze rychle najít náhodně. Pokud nemůžete najít Klomberries, vydejte se na čerpací stanici nebo rezidenční oblast a hledejte krabice s potravinami obsahujícím ovoce nebo zeleninu. Objekty, které by normálně poskytly hráči podporu ve zdraví (táboráky, postříkání, sudy Chug, Chug Gun), také poskytnou zdraví zvířat.

Možnosti pohybu při namontování

Zatímco jste namontováni na svém zvířeti, můžete chodit, sprintu, léčit, znovu načíst, otevřené truhly, sbírat kořist, zemědělské rohože, stavět a plavat, i když to některé z těchto akcí dělá trochu náročnější nebo pomalejší. Při jízdě na zvířete, podobně jako hráč, který řídí auto, pokud jsou aktivovány vizualizované zvukové efekty, se ikona ukáže z poměrně daleko, označuje, že hráč jezdí na zvířeti společníkovi.

Zvířata a výšky

Při jízdě na zvířete, pokud skočíte z výšky, zvíře způsobí poškození, ale jezdec to nebude, i když je to z normálně katastrofické výšky. To způsobí okamžitou smrt vašeho zvířete, ale jezdec nebude poškodit, podobně jako jízda na autě. I když si dejte pozor – pokud dvakrát skočíte před příjezdem na okraj útesu, zvíře vás vypustí a pošle vám létání do vašeho zkázy.

Zdraví, výdrž, rychlost a silné stránky

Status svého zvířete si můžete prohlédnout tím, že se podíváte na dva pruhy nad vašimi pruhy zdraví/štítů. Vlci mají více zdraví při 250 bodech, zatímco kanec má pouze 120. Pokud běžíte z bouře nebo máte na vás někoho střílet, vlk může být lepší volbou, protože není tak rychle zabit. Zdá se však, že to je jedna z mála výhod, které vlk nabízí přes kanec. Kance přichází s 120 zdravím, ale může se pochlubit rychlejší rychlostí, více vytrvalosti (dvakrát tolik) a kanec prolomí předměty, které se vám dostanou do cesty.

Na vlka, když sprintuje a přijde k překážce jako zeď, vlk se jen sklouzne kolem zdi nebo zastaví. Kanec projde a bude běžet, dobře poté, co se vlk vynoří. Rovněž je častější míra rady a najdete je ve většině oblastí mapy. Vlci jsou méně obyčejní, agresivnější (i když vás kanec bude účtovat, pokud se dostanete do jeho oblasti) a většinou naplňuje vnější okraje mapy.

Odstranění zvířete

Chcete -li ukončit zvíře, můžete buď dvojité skok (i když budete odhozeni ze zvířete, takže to nedělejte blízko velké kapky) nebo použijte tlačítko Interakce, které používáte k získání na zvíře. Jakmile je zvíře s vámi spárováno, bude vás to sledovat. Někteří lidé to mohou považovat za výhodu (zvíře je blízko, pokud potřebujete rychlý útěk), ale zvíře zničí věci, aby se k vám přiblížilo, a může to ukázat vaši pozici. Nemůžete stisknout tlačítko (v tuto chvíli), abyste své zvíře „odmítli“, aby ho odešli. Pokoušet se střílet zvíře nic nedělá, protože to nebude brát přátelské palby. Několik taktik může fungovat, jako je odtržení od zvířete nebo házení světlufů na to, ale pokud tyto položky nemáte ve svém inventáři, můžete být uvíznutí hledáním s nechtěným vlkem v brázdě.

Další metodou je skočit vaše zvíře z vysoké výšky, takže zemře z poškození podzimu. Pokud kolem nejsou žádné útesy, postavte rampu a uteče z rampy, ujistěte se, že nebudete příliš skočit a spusťte se do svého zkázy. Zvíře se rozptýlí a nebudete mít stín. Pokud by došlo k jednomu zlepšení, které by mohl Epic dosáhnout, mělo by to být dávat možnost propustit zvíře.

Používání zvířat ve svůj prospěch

První nejviditelnější výhoda, kterou vám přinese jízda na zvířeti, je schopnost rychle se pohybovat po mapě nebo předběhnout bouři. Jízda na zvíře vás rychle dostane po zemi, aniž byste se museli obávat, že se drží na silnici, a „palivo“ pro zvíře je snadno nalezeno. Přidejte k tomu frekvenci, kterou se zvířata vynoří, pokud vás chytí rabování nebo boje a bouře se valí, obvykle existuje hojnost zvířat kolem.

Za druhé, blížíte se boji na zvíře a dvojité skákání vás může vypustit do sestavy, což vám dává nohu při škálování nepřátelské stavby. Můžete to vytvořit stavbu rychleji a dát si skok na konkurenci. Uvědomte si, že jízda na zvířete vás zviditeluje hráčům s vizualizovanými zvukovými efekty, takže podle toho zvážte své možnosti.

Závěr

Od kořistí žraloků po Klombo, Fortnite dal hráčům řadu zvířat, se kterými se komunikují různými způsoby, a tento krok ve vývoji zvířat ve hře se zdá být přirozeným dalším krokem. Bude zajímavé zjistit, kam odtud jde Epic – přinesou zpět divoké dravci, kteří zaútočí mocně za vás? Se Klombo znovu objeví s schopností jízdy? Zatímco budoucnost zvířat Fortnite není známa, hráči mohou využít taktiku pohybu, která nikdy nebyla vidět v žádné jiné sezóně.