Jak mohu vynořit úly v Minecraftu? Arqade, jak udělat úl v Minecraft: Najít včely a sklizeň med – Dexerto

Jak udělat úl v Minecraft: Najděte včely a sklizeň med

Mějte na paměti, že včely musely uložit pět mnoho pylu, než můžete sklízet med.

Jak mohu „vynořit“ úly v Minecraftu?

Vím, že existuje šance, že najdete úl v květinovém lese v Minecraftu a že si můžete spatřit jednou s stromecí vedle květiny, ale jaké jsou šance, že se ús skutečně vynoří vedle stromu ( Dospělý hráčem) a jak přesně to dělám?

Dotaz 12. února 2021 v 17:27
1 735 2 2 Zlaté odznaky 14 14 Silver odznaky 41 41 Bronzové odznaky

Ptáte se, je metoda, jak se vynořit Včelí hnízda. Včelí úly jsou vytvořeny voskem prkna a včely (snadno se chopí automaticky) a lze je osídlit chovanými včely – krmení květin (jakékoli malé květiny) do dvou včel, aby vytvořily dětskou včelu.

3 odpovědi 3

5% šance. Avšak pro tuto šanci začít se však musíte ujistit, že květina není více než dva bloky od vašich sazenic dubu/břízy a že květina a stromek jsou ve stejné výšce.

Jak citoval Minecraft Gamepedia;

“5% dubových nebo břízacích stromů pěstovaných z sazenic, které jsou do 2 bloků jakéhokoli květu na stejné úrovni Y mají 5% šanci růst s včelam hnízdem obsahujícím 1–3 včely.”

Odpovězeno 12. února 2021 ve 22:54
1 275 7 7 stříbrné odznaky 13 13 Bronzové odznaky

Nevím, že přesné šance, že bude na stromě po pěstování úl na stromě, ale můžete pouze použít příkaz /setblock ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ Minecraft: a to se bude vynořit, ať jste kdekoli, kdekoli stojíte.

Jak udělat úl v Minecraft: Najděte včely a sklizeň med

Minecraft Bees

Microsoft/Mojang

Nalezení včel, sbírání medu a výrobu úlu v Minecraftu může být neuvěřitelně užitečné, ať už je to pro zrychlení růstu plodin nebo pro praktickou sladkou léčbu. Zde je návod, jak sklízet med, jak vyrobit úl a jak najít včely v Minecraft.

Minecraft včely mohou být během nedávných aktualizací pouze rozkošný dav, ale mohou být mnohem více než esteticky příjemný doplněk – konec konců, máte za to shadery.

Článek pokračuje po reklamě

Včery vám v podstatě umožňují sbírat med a řemeslné úly pro všechny, zatímco urychlují váš růst plodin a poskytují vám několik skvělých ingrediencí pro jídlo. I když je to ideální, získání úlu a sbírání medu v Minecraft může být složitá práce.

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to jsme tedy sestavili vše, co potřebujete vědět o tom, jak udělat úl v Minecraft a jak sklízet med.

Obsah

 • Jak najít včely v Minecraft
 • Jak sklízet med v Minecraftu
 • Jak udělat úl v Minecraftu

Minecraft Bees

Minecraft včely jsou známé jako neutrální davy.

Jak najít včely v Minecraft

Včely jsou docela běžné v různých biomech v Minecraftu. Obvykle mohou být spatřeny pláněmi v dubových a bříznických stromech, v květinových lesích a také slunečnicovými pláněmi poblíž a/nebo kolem včelí hnízda.

Článek pokračuje po reklamě

Automaticky se vynoří a nejsou náchylní k nevyprovokované agresi. Pokud se však pokusíte sklízet med nebo zaútočit na jakékoli členy hnízda, pak včely vás odvetu otravou svými bodáky.

Článek pokračuje po reklamě

Jak sklízet med v Minecraftu

Sklízení medu v Minecraft

Můžete sklízet med z plného včelí hnízda v Minecraft.

Vědět, jak získat med a voštinu v Minecraft, vyžaduje pečlivý přístup a po několika snadných krocích. Sbírat med a voštinu v Minecraft sledujte tyto kroky:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Sbírat med v Minecraft:

 1. Vytvořte prázdnou skleněnou láhev (tři sklo)
 2. Najděte plný úl
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši (nebo příslušnému tlačítku)

Mějte na paměti, že včely musely uložit pět mnoho pylu, než můžete sklízet med.

Článek pokračuje po reklamě

Sklizeň plástev v Minecraft:

 1. Řemeslné nůžky (dvě železo)
 2. Použijte nůžky na plném úlu
 3. Sbírejte voštinu

Jak udělat úl v Minecraftu

Crafting úl v Minecraft

Můžete použít jakékoli dřevěné prkna k vytvoření úlu v minecraft.

Vědět, jak udělat úl v Minecraftu, je snadné, když máte stůl a recept. Zde je návod, jak udělat úl:

 1. Na místě řemeslné mřížky Tři dřevěné prkna v prvních třech a dolních slotech.
 2. Pak místo tři voštiny do tří středních slotů.
 3. A to je vše, uděláte Minecraft Beehive!

Takto najít včely, udělat úlu a získat med v Minecraft. Zatímco na lovu včel, nebo zatímco čekáte na výrobu medu, podívejte se na některé z našich praktických průvodců Minecraft:

Jak získat včely v Minecraftu: Vysvětleny úly, včelí farmy a Honeycomb

Minecraft Bee se odváží ze svého včelího hnízda na okraji lesa

Zájem o učení, jak zemědělské včely v Minecraftu? I když mohou být jen rozkošnými domácími mazlíčky, včely v Minecraft se mohou také hodit v mnoha situacích. Mohou pomoci urychlit růst vašich rostlin díky opylení a také vám pomoci získat exkluzivní bloky jako Honey a Honeycomb.

Pokud jste se právě poděkovali díky nedávnému 1.18 Aktualizace, nebo se jen chcete naučit co nejvíce o včelách, jsme vás zakryli. Projdeme rozdíly mezi úly a hnízdami včel, Jak vyrobit úly, Co určuje chování včel a také to, jak z nich sklízet med a plástev.

Recept na vytvoření úlu v Minecraftu

Jak chovat včely

Chcete -li získat dvě včely, aby se chovali, jednoduše jim dávejte květinu. Včely budou následovat každého nedalekého hráče, který drží květinu, a dávat jednoho včely způsobí, že vstoupí do „režimu lásky“.

Podobně jako jiná plemenná zvířata, jako jsou lišky, koně, kozy a axolotls, zatímco včely v milostném režimu budou hledat další nedaleké včely v milostném režimu. Když najdou takového kamaráda, spárují se a chovají se a produkují dětskou včelu. To dá hráči malé množství XP.

Dospěch v dospělosti trvá jeden den ve hře, ale to může být zrychleno „krmením“, včela více květin (každá květina zbývá zbývající doba o desetinu dne). Včely, které se právě chovaly.

Jedna důležitá poznámka: jak chov, tak míra růstu jsou pozastaveny pro jakoukoli včelu, která je uvnitř úlu nebo včelího hnízda, takže je to často dobrý nápad, zatímco se pokoušíme rozbít včely, aby se rozbily úly a později je nahradily a později je nahradily a nahradily je.

Chování a opylování

Jak budete vědět, zda jste si přečetli náš průvodce davy Minecraft, včely jsou neutrální davy, což znamená, že na vás zaútočí pouze v případě provoku. Vyprovokujete včelu od:

 1. Útok na nedalekou včelu;
 2. Zničení nedalekého hnízda úlu/včel;
 3. Extrahování medu/voštiny z hnízda, které pod ním nemá táborák.

Pokud je včela naštvaná na hráče, pokusí se je bodnout, poškodit a otravovat hráče na krátkou dobu. Účinek to můžete snížit pomocí lektvarů. Včela po útoku ztratí svůj stinger, což znamená, že nemůže znovu zaútočit; a krátce nato zemře.

Pokud si přejete zabít včelu, pak je dobré si pamatovat: jsou klasifikovány jako členovnice, což znamená. Alternativou je utéct, protože včely přestanou být nepřátelské, pokud nedotknou jejich cíl do 25 sekund po provoku.

Velká část chování včel je opylení. Během nočních včel zůstávají ve svých úlech, ale během dne se budou bloudit až 22 bloků od svého domova při hledání pylu.

Pokud najdou květinu (ne v květináči) nebo křoví Berry, bude to trvat čas, než se z něj shromažďuje pyl. Včela pak vrátí pyl do svého hnízda a jakákoli pěstovatelná plodina, kterou létají po cestě.

Mřížka 4x3 úlů a včelích hnízd v minecraft s včela létajícím kolem vpravo od mřížky bloků

Jak sklízet med a plástev na farmě včel

Včely nemohou být vyškoleny, aby za vás bojovaly, takže neočekávejte, že pomohou proti Slimes nebo Wither Boss. Farmy včel jsou však užitečné pro sklizeň medu i voštin, což jsou dva zdroje, které mají různé účely.

Na sklizeň plástev, Budete muset použít nůžky na hnízdě úlu nebo včel, které dosáhlo „medu“ 5.

Honeycomb se používá k vytváření úlu a svíček a lze jej také použít k „voskování“ různých druhů měděných bloků.

Sklízet med, Klikněte pravým tlačítkem myši na hnízdo úlu nebo včel s prázdnou skleněnou láhev. To naplní láhev medem.

Med může být umístěn do řemeslného okna za účelem výroby 3 cukru, nebo můžete dát 4 med do mřížky 2×2, abyste vytvořili medový blok, blok, který odradí a zpomaluje davy, a snižuje poškození poškození pro cokoli, co na něm přistane.

Nezapomeňte umístit osvětlený táborák pod jakýmkoli hnízdem z úlu nebo včel, ze kterého se chystáte sklízet med nebo voštinu, protože to zabrání včelům, aby na vás zaútočily.

Udělat táborák V okně řemeslného stolu vyplňte spodní řádek 3 protokoly, umístěte 1 uhlí do středu mřížky a poté umístěte 3 tyčinky nad a doleva a vpravo od uhlí, jak vidíte níže:

Recept na vytvoření táboráku v Minecraftu

Včely mohou být za určitých okolností nebezpečné, ale vždy jsem je považoval za krásný venkovní pohled při zkoumání nových světů Minecraft. Pokud máte svědění pro prozkoumání a objevování nových zemí, nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších semen Minecraft. A pokud opravdu chcete vytvořit svůj nový světový pop, nezapomeňte se podívat na naši stránku na nejlepších balíčcích Minecraft Shader. Pokud svědíte novou základnu, podívejte se na naše seznamy nápady hradu a věže pro inspiraci!

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Minecraft následovat
 • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.