Jak nainstalovat Minecraft Forge, hry – jak nainstaluji Minecraft Forge? Výměna zásobníku Unix & Linux

Jak nainstaluji Minecraft Forge

spusťte Minecraft, měl by být nyní upraven a můžete zkopírovat další mody do svého adresáře modů, který chcete použít.

Jak nainstalovat Minecraft Forge

Jeremy Laukkonen je automobilový a technický spisovatel pro mnoho hlavních obchodních publikací. Když nezkoumává a testování počítačů, herních konzol nebo smartphonů, zůstává aktuální na nesčetných komplexních systémech, které napájí elektrická vozidla baterie .

Aktualizováno 17. září 2023

V tomto článku

Přeskočte do sekce

Co vědět

  • Chcete -li nainstalovat, přejděte na web, vyberte Instalační program Windows (pro Mac nebo Linux vyberte Instalátor)>Nainstalovat klienta >OK.
  • Spusťte klienta Minecraft, vyberte šipka nahoru >Kovárna >Hrát si. Nechte hru plně načíst a ukončit Minecraft.

Tento článek vysvětluje, jak nainstalovat Minecraft Forge. Pokyny platí pro Minecraft: Java Edition.

Jak nainstalovat Minecraft Forge

Proces stahování a instalace Minecraft Forge je velmi jednoduchý. Nejprve musíte stáhnout instalační program z oficiálního webu Forge, spustit instalační program se správnými možnostmi a poté spustit Minecraft. Jakmile to uděláte, budete moci nainstalovat a spustit jakýkoli mody kompatibilní s kovárnou, které se vám líbí.

Chcete -li nainstalovat Minecraft Forge, postupujte podle každého z těchto kroků v pořádku:

Stránka Forge Stahování

  1. Přejděte na oficiální web Forge.

Možnosti stahování Forge

Vybrat Instalační program Windows Pokud máte Windows nebo kliknete Instalátor Pokud máte počítač Mac nebo Linux.

Pokud nemáte na mysli žádné konkrétní mody, stáhněte si doporučenou verzi. Některé starší mody budou pracovat pouze se staršími verzemi Forge, v takovém případě si musíte vybrat Zobrazit všechny verze, Poté vyhledejte kompatibilní verzi.

Přeskočit tlačítko AD

Další obrazovka zobrazí reklamu. Počkejte, až snikne časovač reklamy, poté vyberte Přeskočit v pravém horním rohu. Neklikejte na nic jiného na stránce.

Pokud máte blokátor reklamy nebo nativně blokuje reklamy na prohlížeč, uvidíte prázdnou obrazovku. Neklikejte nic. Jen počkejte a načte se další stránka.

Nainstalujte Forge Client

Počkejte na stažení Forge a poté otevřete stažený soubor. S otevřeným instalací, vyberte Nainstalovat klienta, pak vyberte OK.

Nahoru šipka vedle hry

Spusťte klienta Minecraft a vyberte šipka nahoru vedle Hrát si Chcete -li otevřít nabídku profilů.

Forge pracuje pouze s Minecraftem: Java Edition. Pokud používáte Windows 10, ujistěte se, že máte nainstalované Minecraft: Java Edition a ne verze Minecraft prodané v Microsoft Store.

Vyberte profil volaného Kovárna, pak vyberte Hrát si. Přehrát “width =” 1248 “height =” 796 ” />

Načítání a opouštějící Minecraft s vybraným profilem Forge dokončí instalaci Forge. Jakmile tento proces dokončíte, jste připraveni začít instalovat MODS závislé na Forge.

Co je Minecraft Forge?

Minecraft Forge je bezplatné rozhraní aplikačního programu (API) a Mod Loader pro Minecraft: Java Edition. Vývojáři mod v komunitě Minecraft používají API k zjednodušení vytváření svých modů a pak hráči používají Forge k automatickému načtení kompatibilních modů.

Minecraft je skvělá sama o sobě, ale instalace modů Minecraftu postavených na komunitě otevírá zbrusu nové způsoby hraní a některé z nejlepších jsou postaveny na Minecraft Forge. Mods jsou doslova uživavě vytvořené úpravy pro Minecraft, které přidávají nový obsah, dělají to lépe a vypadají lépe, usnadňují váš život ve hře a další. Nejprve musíte Forge Forge, takže vám ukážeme, jak nainstalovat Minecraft Forge, a pak poskytnout několik tipů, co dělat, jakmile to budete mít.

Co dělá Minecraft Forge?

V méně technickém vyjádření je Minecraft Forge velmi snadné instalovat kompatibilní mody Minecraft. Pokud Mod podporuje Forge, můžete tento mod nainstalovat doslova přetažením a upuštěním souborů, pokud máte nainstalovanou Forge.

Forge vs. Vanilková verze

Minecraft Forge nainstalován na notebooku

Když stahujete a nainstalujete Minecraft Forge, Minecraft: Java Edition vám poskytuje možnost přehrát Vanilla Edition nebo vaše edice Forge-Modded pokaždé, když hrajete. Výběr Forge způsobí, že Minecraft Forge automaticky načte všechny vaše mody, zatímco výběr vanilkové verze vám umožní hrát bez jakýchkoli modů.

Vzhledem k tomu, jak se můžete rozhodnout načíst Forge nebo Vanilla Minecraft, se nikdy nemusíte starat o Forge nebo o jednotlivém mod, která rozbije vaši hru. Pokud se stane něco divného, ​​můžete vždy jen hrát vanilkovou verzi Minecraft, dokud nedojde ke opravě pro Forge, urážlivý mod nebo samotný Minecraft.

Hlavní aktualizace Minecraft často způsobují chyby s Forge a jednotlivými mody. Když k tomu dojde, můžete se rozhodnout spustit vanilkovou verzi, dokud nedorazí další záplaty, nebo zkuste odstranit všechny své mody a přidat je zpět do jednoho po druhém, abyste zjistili, který z nich způsobuje potíže.

Minecraft Forge je nakladač mod

Jako hráč je Minecraft Forge automatizovaný nakladač mod. Zkontroluje kompatibilní mody a poté je načte pokaždé, pokud si vyberete Forge z nabídky profilu Minecraft: Java Edition. Můžete spustit tolik modů, kolik chcete, i když spuštění příliš mnoho může způsobit problémy s výkonem a některé mody s ostatními nefungují dobře.

Mods mohou zlepšit nebo změnit grafiku vaší hry, představit nové herní režimy a mechaniku, zlepšit systémy inventáře a řemesla a další. K dispozici je dokonce mod, který přidá stejný typ funkčnosti virtuální reality do Minecraft: Java Edition, který Minecraft pro Windows 10 má hned z krabice.

Jak používat mody s Forge

Nejlepší na tom je, že protože Forge je automatizovaný nakladač, stačí si stáhnout požadovaný mod, umístit jej do složky Minecraft a spustit Minecraft Minecraft. Dokud budete mít vybraný profil Forge, váš mod se načte bez další konfigurace nebo práce vyžadovaných z vaší strany.

Jak nainstaluji Minecraft Forge?

Stáhl jsem Minecraft prostřednictvím PPA a chci použít mody, jediné mody, které najdu, potřebuji Forge, aby to spustil, na Microsoft je snadný, kdokoli ví, jak na Linux? (Raději to dělám prostřednictvím terminálu) (přidám informace nebo změnu informace, jakmile dostanu odpovědi) (technicky používám Lubuntu)

66.3K 35 35 Zlaté odznaky 114 114 Silver odznaky 250 250 Bronzové odznaky
zeptal se 2. července 2016 v 7:28
350 1 1 zlatý odznak 4 4 Silver odznaky 18 18 Bronzové odznaky

3 odpovědi 3

Po přistěhování jsem na to přišel.

pak jsem si to stáhl na plochu (použil jsem 1.10 verze, ale na tom opravdu nezáleží)

Pak jsem použil příkazy v tomto pořadí

$ CD Desktop $ Java -jar JarfileName.sklenice 

A teď je to modifikované. .;;;. (Příkaz jsem použil ke spuštění souboru nádoby, protože jsem to nemohl udělat jinak na mém počítači).

364K 119 119 Zlaté odznaky 767 767 Silver odznaky 872 872 Bronzové odznaky
odpověděl 5. července 2016 v 16:59
350 1 1 zlatý odznak 4 4 Silver odznaky 18 18 Bronzové odznaky

Pokud vidím, tento je snadný:

Přejděte na soubory ‘http: //.Minecraftforge.net/’a vyberte verzi Forge, kterou musíte použít, a stáhněte si zdroje nebo Universal JAR soubor. Pro tuto odpověď předpokládám, že jste použili Jarfile.

Nyní CP/PATH/TO/Staženo.JAR/PATH/TO/MINECRAFT/MODS/.sklenice

spusťte Minecraft, měl by být nyní upraven a můžete zkopírovat další mody do svého adresáře modů, který chcete použít.

odpověděl 2. července 2016 v 7:59
99 1 1 stříbrný odznak 10 10 bronzových odznaků

Je to příkaz (tj. Terminál) nebo ne, pokud ne, co to dokonce znamená, jsem poněkud začátečník k terminálu, stejně jsem to už přišel.

Existuje úplně jinak. Mohli byste použít více MC . Tento přístup je obzvláště užitečný, pokud chcete udržet multible different modpack kolem, s nímž si můžete hrát.

Balíček deb si můžete stáhnout pro Ubunutu a nainstalovat s dpkg . Chcete -li nainstalovat Forge a další mody, spustíte multimc vytvořit instanci a upravit instanci.

odpověděl 2. července 2016 v 8:07
99 1 1 stříbrný odznak 10 10 bronzových odznaků

Musíte se přihlásit a odpovědět na tuto otázku.

Vysoce aktivní otázka. Získejte 10 reputace (nepočítá bonus za asociaci), abyste odpověděli na tuto otázku. Požadavek na reputaci pomáhá chránit tuto otázku před spamem a nevýznamnou činností.

Jak nainstalovat Minecraft Forge 1.20

Náš užitečný průvodce instalací Minecraft Forge pro verze 1.18 až 1.20 Správa vašich modů a jak používat instalační program MONEL MOD MOD.

Jak nainstalovat Minecraft Forge

Publikováno: 7. června 2023

Zajímá vás, jak nainstalovat Minecraft Forge? Program MOD je místem, kde můžete sledovat všechny vaše mody, a je docela jednoduché nastavit, jakmile víte, jak víte, takže vám řekneme přesně, jak stáhnout a nainstalovat Minecraft Forge a jak jej používat.

Minecraft je jednou z nejlepších PC her všech dob, v neposlední řadě kvůli snahám Mojang Studios, aby ji udržoval pravidelně aktualizován s novým obsahem po desetiletí. To znamená, že neuvěřitelná komunita Minecraft je také součástí důvodu, proč hra zůstává skvělá a neuvěřitelný počet modů Minecraft je jen jednou z věcí, které se hráči vracejí rok co rok. Mody nejsou pro Minecraft nedostatek, takže pokud jde o jejich řízení, může být čirý objem ohromující. Proto byste mohli chtít nainstalovat Minecraft Forge.

Jak nainstalovat Minecraft Forge

Pokud hrajete na edici Java, Minecraft Forge je fantastický nástroj pro správu každého jednoho z vašich kompatibilních modů. Když se k němu poprvé blížíte, může to být trochu skličující. Ale nedělejte si starosti, vytvořili jsme snadný průvodce krok za krokem k instalaci Forge pro Minecraft, takže můžete rychle a hladce změnit svůj zážitek z Minecraft.

Nainstalujte Minecraft Forge do těchto tří snadných kroků:

  • Stáhněte si Minecraft Forge na oficiálních webových stránkách. Nezapomeňte zkontrolovat svou verzi, abyste si stáhli správnou. Seznam verzí najdete podél levé strany.
  • Otevřete stažený instalační program, který vyvolá proces instalace. Nezapomeňte potvrdit pomocí „instalace klienta“ stále vybíraného a klikněte na „OK“.
  • Otevřete odpalovač Minecraft a změňte profil na „Forge“. Když se hra načítá, uvidíte na začátku nové nabídky „modů“.

Nyní budete mít přístup ke složce „MODS“ a nainstalovat všechny své oblíbené doplňky do hry pomocí Minecraft Forge.

Co je Minecraft Forge?

Minecraft Forge je bezplatný nástroj pro správu MOD pro přehrávače Minecraft Java Edition, který jim umožňuje nainstalovat MODS Minecraft. Po instalaci Minecraft Forge mohou hráči dynamicky načíst mody, které jsou kompatibilní s Minecraft Forge nebo Forge Mod Loader.

Minecraft Forge je praktické místo pro skladování, třídění a udržování karet na všech vašich modech. Pokud jste po větší inspiraci, náš průvodce nejlepšími shadery Minecraft Shaders a Minecraft Texture přidejte do blokového vesmíru spoustu vizuálního vkusu. Nejste si jisti, co ve hře stavět? Máme průvodce nápady Minecraft, který vám dává spoustu zajímavých nápadů, které můžete vyzkoušet poprvé.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.