Jak najít Curtis Garage Key in Dead Island 2, kde najít Curtisův garážový klíč na mrtvém ostrově 2: Místo a průvodce – Charlie Intel

Kde najít Curtis ‘Garage Key in Dead Island 2: Location & Guide

Zde je návod, jak můžete sbírat Curtisovu garážovou klíč na mrtvém ostrově 2:

Jak najít Curtisova garážová klíč na mrtvém ostrově 2

Poskytováno Dambuster Studios Snímek Dead Island 2 Screenshot.

Pravděpodobný úkol první strany, na který se hráči pustí do mrtvého ostrova 2, se nazývá „Smrt strany.„Zahrnuje to, že pomáháte muže jménem Curtis, jehož sídlo je překročeno zombie – a potřebuje vaši pomoc, aby je vyčistil.

Toto je nejjednodušší část úkolu, dost zábavně, protože obtížnější části pocházejí z obsahu, který obklopuje Curtisův dům. Jednou z více matoucích částí tohoto úkolu je pokusit se najít garážový klíč Curtis, protože to zdánlivě nikde naleznete.

Zatímco garáž nehraje hlavní roli při dokončení úkolu, hráči budou stále chtít získat vstup a zjistit, co se starý muž skrývá pryč. Zde je přesně to, jak můžete najít Curtisovu garážovou klíč a vstoupit do samotné garáže na mrtvém ostrově 2.

Nalezení garážového klíče Curtis na mrtvém ostrově 2

Je zajímavé, že Curtisova garážová klíč se ve skutečnosti nachází v samotné garáži. Otázkou tedy nyní je, jak můžete vstoupit do garáže Curtis. Vše, co musíte udělat, abyste toho dosáhli, je jít na stranu garáže s dvěma vozy zaparkovanými před ní. Mezi oběma garážovými dveřmi bude ve středním sloupci tlačítko. Jednoduše stiskněte toto tlačítko a levé garážová vrata se otevřou.

Hlavu uvnitř garáže a na konci otočte doprava. Najdete lepenkové krabice naskládané, ale můžete se přikrýt a jít pod krabice, abyste dosáhli druhé strany garáže. Zde najdete pracovní stůl, některé lootovatelné předměty, posílenou port a Curtisova garážová klíč sedící na stole. To vám umožní opustit garáž skrz boční dveře.

A to je vše, co je otevření Curtisovy garáže a nalezení jeho klíče na mrtvém ostrově 2. Pokud chcete vědět, jak otevřít Curtisův bezpečný v jeho sídle, podívejte se na našeho dalšího průvodce.

Kde najít Curtis ‘Garage Key in Dead Island 2: Location & Guide

Mrtvý ostrov 2 Curtis

Dead Island 2 obsahuje spoustu kořistí pro zlepšení šancí na přežití a shromažďování garážového klíče Curtis vám umožní získat přístup k speciální kořisti. Zde je, jak najít Curtis ‘Garage Key na mrtvém ostrově 2.

S Dead Island 2 konečně zde mohou hráči naskočit do bot šesti hratelných hlavních postav, když bojují s zombie v celém příběhu, a existuje několik způsobů, jak zlepšit jejich šance na přežití.

Když prozkoumáte svět Dead Island 2, budete moci sbírat kořist, který se hodí, když se postavíte proti nemrtvým. V garáži Curtis je spousta skvělých kořistí, kterou lze odemknout klíčem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde najdete Curtisova garážová klíč na mrtvém ostrově 2.

Dead Island 2 Curtis ‘Garage Key Umístění

Curtisova garážová klíč najdete uvnitř skutečné garáže, a ve skutečnosti můžete toto místo zadat bez něj. Prostě potřebuješ Jděte na stranu garáže s auty a stiskněte tlačítko, které tam najdete.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Zde je návod, jak můžete sbírat Curtisovu garážovou klíč na mrtvém ostrově 2:

  1. Zamiřte Curtisův zámek.
  2. Jít na strana jeho garáže.
  3. zmáčkni knoflík které otevírají levé dveře.
  4. Porazit Zombie uvnitř.
  5. Jít na krabice které na nich napsalo slovo „křehké“.
  6. Zničit tyto krabice s vaší zbraní.
  7. Zadejte Garáž a sbírku garážového klíče Curtis.

Curtisova garážová klíč najdete na tomto místě na mrtvém ostrově 2.

Poté, co jste získali garážový klíč Curtis, můžete jej použít k otevření brány, která je poblíž. To znamená, že budete mít přístup k tomuto umístění snadno, aniž byste museli znovu projít všemi potížemi.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kromě klíče najdete také šrot, který lze použít pro řemeslné stůl, pracovní stůl a vyztužený Perk Blueprint uvnitř garáže. To pokrývá vše, co musíte udělat, abyste získali Curtisův garážový klíč na mrtvém ostrově 2.

Pro více informací o Dead Islandu 2 se podívejte na naše další průvodce:

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Hluboké stříbro

Curtis ‘Garage Key

Klávesy DI2

Curtis ‘Garage Key je položka uvedená v Mrtvý ostrov 2. Je to klíč k bočním vstupním dveřím garáže Curtis Sinclair v jeho domě v Bel-Air. Po shromáždění umožňuje otevřít boční dveře a poskytovat volný přístup do garáže ze zbytku nemovitosti.

Umístění []

Napravo od pracovního stolu v garáži sídla Curtisa Sinclaira. Po záchraně Curtisa během jeho postranního hledání Smrt strany, Pokud se vrátíte do domu, dveře garážového vozidla mají vedle nich spínač, s nímž lze interagovat, což umožňuje přístup do garáže. Poskočením přes převrácenou polici dosáhnete zadní části garáže s pracovním stolem. Klíče jsou na lavičce hned vedle bočních dveří.

Poznámky []

  • Všechny klíče používají stejný model při prohlížení v inventáři.