Jak najít Mickeyho tajné dveře a vyřešit hádanku v Disney Dreamlight Valley – Dot Esports, Jak vyřešit Mickeyho S Riddle v Disney Dreamlight Valley

Jak vyřešit Mickey’s Riddle v Disney Dreamlight Valley

Jakmile vaše přátelství s Mickey dosáhne úrovně deset, dá vám magickou hruď obsahující paměť. Tato paměť mu připomíná tajné dveře a hádanku: „Věže a věže, které uvidíte. Uvnitř: dveře pro nové i staré věci.“

Jak najít Mickeyho tajné dveře a vyřešit hádanku v údolí Disney Dreamlight Valley

v Disney Dreamlight Valley, Hráči narazí na různé úkoly, které vyžadují, aby prozkoumali zvláštní místa, jako je mystická jeskyně nebo ledová jeskyně. Některá z těchto míst jsou jedinečná a je k dispozici po spuštění questline. Při dokončení úkolů Mickey Mouse ve hře získáte misi Secret Door Mission. Toto je poslední úkol, který je k dispozici pro Mickeyho, když dosáhnete úrovně přátelství 10. Interagujte s NPC a on vás odmění hrudníkem, který má paměťový obraz skrytých dveří.

Po otevření hrudníku interagujte s Mickey Mouse a představuje hráčům hádanku. Riddle je vodítko pro nalezení tohoto umístění a jde: „Turrety a věže, které budete vidět. Uvnitř: dveře pro nové i staré věci.„Tyto tajné dveře se nacházejí na hradě Dream In Disney Dreamlight Valley. . Zde je návod, jak najít a odemknout Mickeyovy tajné dveře Disney Dreamlight Valley.

Kde jsou Mickeyho tajné dveře Disney Dreamlight Valley?

Mickeyovy tajné dveře se nacházejí na hradě Dream. Po vstupu na hrad se podívejte na pravý roh zakrytý rostlinami. Disney Dreamlight Valley. Sledujte žlutý kruh na obrázku výše a uvidíte přesné umístění tajných dveří. Interagujte se dveřmi a poté promluvte s Mickeyem. Nemůžete odemknout dveře obvyklým prostředkem a pro tento úkol potřebujete speciální drahokamy.

Jak odemknout Mickeyho tajné dveře Disney Dreamlight Valley?

Po nalezení tajných dveří musí hráči najít čtyři různé typy drahokamů. Budete potřebovat jeden granát, jeden citrin, jeden akvamarine a jeden turmalín. Najděte tmavé skály s těmito minerály a pomocí nástroje pro výběr sbírek drahokamů. Doporučujeme přinést společníka s bonusem za těžbu, aby z těchto hornin získal více drahokamů.

 • Citrin: Nalezeno na Sunlite Plateau a Glade of Trust
 • Granát
 • Akvamarín: Nalezeno v Forest of Valor and Dazzle Beach
 • : Nalezeno v Froted Heights a Sunlited Plateau

Jakmile budete mít všechny čtyři drahokamy, zamířte na hrad snů a umístěte je poblíž tajných dveří. Interagujte s Mickeyem, abyste dokončili úkol, a on vás odmění okouzlující fontánou. V této místnosti je několik hrudníků a zde také najdete knihovnu. Najděte viditelnou knihu a umístěte ji na knihovnu, abyste otevřeli další místnost s mnoha dalšími truhly.

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan za posledních pět let pokrývá příběhy a psaní o videohrách. Dipanjan pracuje od srpna 2022 jako autor víkendu na volné noze pro DOT.

Jak vyřešit Mickey’s Riddle v Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley Mickey's Riddle Cover

Po dosažení maximální úrovně přátelství s Mickey Mouse si bude pamatovat něco o tajných dveřích. Vzhledem k účinkům zapomínání však neví, kde to je, a ani si nepamatuje, co je za dveřmi. Vše, co si pamatuje, je hádanka, která vede k jeho poloze.

V této příručce budeme hovořit o tom, jak vyřešit Mickeyho hádanku a najít ztracené poklady za tím.

Jak vyřešit Mickey’s Riddle v Disney Dreamlight Valley

Pro Mickey’s Final Friendship Quest (úroveň 10) vám řekne, že si pamatuje vzpomínku na dveře, ale pamatuje si jen hádanku, která vede na jeho polohu.

„Věže a věže budete vidět. Uvnitř: dveře pro nové i staré věci."

Bude vám také zobrazeno s pamětí dveří s drahokamy drahokamů, částečně zakrytou oponou.

Chcete -li najít tyto dveře, musíte vstoupit na hrad a pak zahněte doprava a projít mezerou mezi květináči keře. .

Promluvte si ještě jednou s Mickeyem a bude si pamatovat další řádek z hádanky, která jde:

„Nepotřebuje žádný klíč, který jsi kdy věděl. Chcete -li otevřít tyto dveře, najděte odpovídající kameny."

 • Akvamarín – z oslnivé pláže a lesa Valor
 • Granát – z mírové louky a náměstí
 • Citrin – Z sluneční náhorní plošiny a Glade of Trust
 • Tourmaline – Z matných výšek a slunecí náhorní plošiny

Umístěte je do slotů ve stejném pořadí, jak se objevuje na paměti, a dveře budou odemčeny.

Uvnitř místnosti jsou různé předměty, které Mickey uložil, aby se připravil na zapomenutí. Uvidíte několik knih ležící kolem, jedna z nich je položka úkolu. Existuje také několik hrudníků, které obsahují některá semena, květiny a další předměty.

Po rozhovoru s Mickeyem budete odměněni okouzlující fontánou, která je venkovním nábytkem.

 • Úrovně odměn v údolí Disney Dreamlight
 • Jak upgradovat Pickaxe v Disney Dreamlight Valley
 • Jak vyrobit crudités v Disney Dreamlight Valley
 • Jak získat recept Ratatouille v údolí Disney Dreamlight
 • Recepty Disney Dreamlight Valley – úplný seznam a jak odemknout další recepty
 • Jak odemknout steh v Disney Dreamlight Valley
 • Jak odemknout Moana v Disney Dreamlight Valley
 • Jak odemknout Maui v Disney Dreamlight Valley
 • Jak vařit v údolí Disney Dreamlight
 • Jak lovit v údolí Disney Dreamlight
 • Jak odemknout Annu v Disney Dreamlight Valley
 • Jak povolit režim přátelského proudu v údolí Disney Dreamlight
 • Disney Dreamlight Valley oznámil pro PC i konzoly
 • Přizpůsobení postav v Disney Dreamlight Valley
 • Jak doplnit energii v údolí Disney Dreamlight Valley
 • Xbox Game Pass září 2022 Zdarma hry Free Disney Dreamlight Valley
 • Co je ve vydání zakladatele Disney Dreamlight Valley
 • Jak odemknout Wall-E v údolí Disney Dreamlight

Disney Dreamlight Valley je k dispozici pro PC, PS4/PS5, Xbox One/X | S a Nintendo Switch.

Kde najít tajné dveře v údolí Disney Dreamlight

Disney Dreamlight Valley Secret Door Location

Odemčení Tajné dveře Dreamlight Valley Dokončí Mickeyho přátelství a odhaluje místnost plnou tajemství a odměn. Jednou z nejlepších věcí na údolí Disney Dreamlight je jeho úkoly, které pohánějí příběh a dávají více účelu než váš obvyklý život sim.

. Když jsme se dostali v této nejzdravějších hrách Disney, zdá se, že jste jediným dostatečně silným na to, abyste něco udělali, a to zahrnuje nalezení a otevření těchto tajných dveří. S ničím jiným než hádankou a pamětí po ruce budete muset shromáždit ty správné materiály, abyste pomohli Mickeymu najít jeho tajnou místnost, kde na vás čeká spousta pokladů.

Mickey a Disney Dreamlight Valley Secret Door

Kde jsou tajné dveře?

Jakmile vaše přátelství s Mickey dosáhne úrovně deset, dá vám magickou hruď obsahující paměť. Tato paměť mu připomíná tajné dveře a hádanku: „Věže a věže, které uvidíte. .“

„Činky a věže“ se samozřejmě odkazují na hrad snů. Už budete obeznámeni s hradem a jeho dveřmi, skrze které jste již měli objevit postavy, ale jsou tu jedno dveře, které jste možná zmeškali. Napravo od schodiště a skrz rostliny v květináči uvidíte podivně na místě oponu-samotnou oponu z paměti. .

Disney Dreamlight Valley Secret Door Dream Castle Umístění

Jak otevřít tajné dveře

Mickeyův konečný úkol včasného přístupu však není tak jednoduchý. Jakmile odhalíte dveře, musíte je odemknout. Když se Mickeyova paměť začne vrátit, vzpomíná na zbytek hádanky: „Věže a věže, které budete vidět. . Nepotřebuje žádný klíč, který jste kdy poznali. Chcete -li otevřít tyto dveře, najděte odpovídající kameny.“

. Nápověda, na které drahokamy potřebujete, leží v paměti, kterou jste odemkli dříve, ale pokud se z toho snažíte vyřešit, kameny potřebné k získání přístupu do tajných dveří Dreamlight Valley jsou:

 • Akvamarín
 • Citrin
 • Granát
 • Tourmaline

Disney Dreamlight Valley Secret Door: těžební drahokamy

Některé z těchto drahokamů jsou těžší najít než jiné a všichni vyžadují, abyste odemkli konkrétní biomy. Akvamarín je modrý drahokam, který může být umístěn na pláži Dazzle a lesem Valor, zatímco Citrin, žlutooranžový klenot, nachází se na sluncem plošiny a Glade of Trust. Granets lze těžit na mírové louce a na náměstí a Tourmaline je růžový klenot nalezený na sluncem náhorní plošině nebo matných výškách. Jakmile máte jeden z nich, vraťte se ke dveřím a komunikujte s nimi, abyste vložili drahokamy do dveří.

Tajné odměny dveří a tajná tajná místnost

Herní průchod pro PC

Na druhé straně dveří na vás čeká spousta kořistí, aby vás odměnila za vaše úsilí. Hlavním, na kterou chcete dávat pozor, je však nápastvá kniha – tmavě modrá kniha nalezená na podlaze tajné místnosti. Vyzvedněte to a interagujte s knihovnou na zadní stěně, abyste se otevřeli další tajná místnost, s ještě více kořistí uvnitř.
Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.
Nyní víte, jak odemknout Mickeyovy tajné dveře v Disney Dreamlight Valley, jednu z nejlepších herních her právě teď, můžete dokončit všechny jeho dostupné úkoly – prozatím prozatím. Dokončete konečný úkol Merlin a upgradujte vaši zalévání nalezením údolí Dreamlight Falling Water a pěstováním ledového srdce. Jakmile to všechno uděláte, proč se právě teď podívat na některé další nejlepší PC hry?

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.