Jak najít starobylé město v Minecraftu, jak najít starobylé město v Minecraft – Dexerto

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Zde je návod, jak najít starobylé město v hlubokém temném biomu Minecraftu.

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Zde je návod, jak najít starobylé město v hlubokém temném biomu Minecraftu.

Chris Jecks 25. srpna 2022 2022-08-25T10: 32: 55-04: 00

Obrázek přes Twinfinite

Starověká města jsou oblasti, které se vytvářejí v hlubokém temném biome, které byly přidány jako součást Minecraft’s The Wild Adakce. Jedná se o velké, rozlehlé oblasti, které obsahují truhly a předměty, které nelze najít nikde jinde na světě, ale jsou také domovem davu Warden, což je neuvěřitelně silné a mohly by znamenat konec vašich dobrodružných dnů v režimu přežití. Problém je, že se to vlastně snaží Najděte starobylé město v Minecraftu může být složité, zvláště se o to pokusit bez umírání. Tato příručka pomůže vysvětlit Nejlepší metoda pro nalezení starověkého města v Minecraftu.

Místa Minecraft Starověké města

Starověké město se vynoří pouze v hlubokých temných biomech, což je jeskynní biom. Vytváří pouze pod souřadnicemi Y -0, čím se však blíže k podloží, tím je pravděpodobnější, že je najdete, takže jste nejlepší těžbou kolem Y -52 a pak pokračujte, dokud nenarazíte na hluboký tmavý biome. S trochou štěstí bude mít v něm hluboký temný biom starobylé město.

Starověká města se také častěji vynoří pod horskými biomy, jako jsou sněhové svahy a zubaté vrcholy, které byly propuštěny v 1.18 Aktualizace, takže pokud máte jeden z těch poblíž, nebo máte souřadnice jednoho, na který se v Minecraftu teleportuje, mohlo by vám to ušetřit nějaký čas na sledování jednoho dolů.

Stojí za zmínku, že při těžbě pro starobylé město musíte být opatrní, protože jsou často velmi vysoké, kavernózní místa. Pokud přijdete přes střechu jednoho, pravděpodobně spadnete na svou smrt, takže buďte mimořádně opatrní a možná noste svou elytru jen pro případ. Jsou také neuvěřitelně temné, takže možná budete chtít lektvar nočního vidění nebo dva ve svém inventáři, který vám pomůže zjistit, kam jdete, když ho najdete.

Používání cheats k nalezení starověkých měst

Pokud vám to nevadí používat cheats, můžete také použít /vyhledat cheat k nalezení starověkého města. Vše, co musíte udělat, je zadat následující cheaty do chatovací pole:

 • Minecraft Java Edition Ancient City Location Cheat: /Vyhledejte strukturu Minecraft: Ancient_City
 • Edice Minecraft Bedrock Edition Ancient City Location Cheat: /Vyhledejte starověké

Jakmile to uděláte, můžete použít /tp@ cheat v chatovací schránce k teleportu na souřadnice starověkého města, které poskytuje. Stejně tak budete přepravováni tam, takže můžete prozkoumat.

Starověká městská semena

A konečně, pokud chcete vyříznout ještě více práce na nalezení a dosažení starověkého města, existuje několik semen, která můžete použít jak pro edice podloží, tak pro Java, která vás postaví přímo nad jedno z těchto podzemních míst. Vše, co musíte udělat, je kopat dolů.

 • Starověké město Bedrock: -7969402200478764570
 • Java Ancient City Semeno: 2817169686383787731

Starověké městské davy

Při zkoumání starověkých měst musíte být opatrní, jako byste čtyřikrát spustili Sculk Shriekers nebo Sculk Sensors, bude svolán strážce. Nemusí to být ani stejný výkřik nebo senzor. Toto je kumulativní počet s každým jednotlivým hráčem, takže pokud spustíte čtyři různé Sculk Shriekers, bude svolán strážce.

Jedná se o strašidelné davy, které dokážou vypořádat s nejvíce poškozením jakéhokoli neexistentního davu v Minecraft.

Warden Mob v Minecraft

Má 250 srdcí zdravotních bodů, v podstatě z něj činí všemocný zabíjecí stroj. Doporučujeme jen běžet, jakmile se jeden z nich objeví, protože 9krát z 10, strážce vyhraje, pokud se pokusíte bojovat s ním.

Všechny položky ve starověkých městských truhly

Každá starověká hrudník může obsahovat jakoukoli z následujících položek v Minecraft 1.19. Stojí za zmínku, že každá hrudník obsahuje mezi 5 a 10 zásobníky položek, ale šance na získání určitých předmětů, jako je uhlí a knihy.

 • Ametyst Shard
 • Kost
 • Rezervovat
 • Láhev o kouzla
 • Svíčka
 • Uhlí
 • Kompas
 • Poškozená okouzlená diamantová motyka
 • Brnění diamantových koní
 • Fragment disku
 • Echo Shard
 • Enchanted Book

To je vše, co potřebujete vědět Jak najít starověké město v Minecraftu. Pro více našich pokrytí Minecraft se podívejte na níže uvedené odkazy.

 • Všechna města Starfield ve Spojených koloniích
 • Kde najít všechny památky Země ve Starfieldu
 • Starfield Red Mile Location: Jak najít a dokončit závod Red Mile, odměny a další
 • Jak najít Thrumbo pro mystickou mršinu v Baldurově bráně 3 (BG3)
 • Top 10 nejlepších návrhů lebky Minecraft

O autorovi

Chris Jecks

Chris je vedoucím editora Twinfinite. Chris je s webem a pokrývá herní průmysl osm let. Obvykle pokrývá nová vydání, FIFA, Fortnite a všechny dobré střelce pro web a nemiluje nic jiného než dobré pro kluby s kluby s chlapci. Chris má titul historie na University of Central Lancashire. Tráví své dny dychtivě čeká na vydání Bioshock 4.

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Obraz starobylého města v Minecraftu

Mojang

Zkoumání starověkého města v Minecraftu může být nesmírně vzrušující, ale není nejjednodušší najít, takže zde je přesně to, jak najít jedno ve hře.

V Minecraftově sandboxu je toho hodně pro hráče. Ať už stavíte domy, zkazíte domácí mazlíčky jako kočky a lamy, nebo jednoduše prozkoumáváte různé biomy, je tu aktivita pro každého, kdo si ve hře užije.

Unikátní semena, která jsou k dispozici k prozkoumání, poskytují hráčům vzrušující prostředí pro traverze, ale jednou z nejzajímavějších věcí, které můžete najít v Minecraft, je starobylé město. Tato záhadná místa jsou na rozdíl od jiných struktur ve hře a hráči, kteří se odváží je plně prozkoumat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Než však budete moci projít starobylým městem, musíte ho nejprve najít a mohou být obtížné najít, takže zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak najít nepolapitelné struktury.

Obraz starobylého města v Minecraftu

Starověké město je temné a nepolapitelné prostředí v Minecraft.

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Pro hráče, které by se hráči používali v Minecraftu, neexistují žádné starobylé městské mapy, takže ztěžuje nalezení struktur, protože jsou velmi vzácné, ale existuje několik kroků, které můžete podniknout k nejlepší přípravě na nalezení míst:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 1. Starověká města se obecně objeví pod Y-40-Y-50 a nacházejí se v hlubokém temném biome, takže se budete muset nejprve kopat dolů.
 2. Najděte polohu v Overworld a začněte kopat strategicky dolů, dokud nedosáhnete hlubokého tmavého biomu.
 3. Jakmile začnete vidět bloky Sculk a další předměty Sculk, dosáhnete biome a s trochou štěstí můžete tam najít starobylé město!

Tipy pro nalezení starověkého města

Zatímco nalezení starověkého města nakonec v Minecraftu přijde na štěstí, budete stále chtít být připraveni tak níže, máme několik dalších tipů, které byste měli mít na paměti, když hledáte:

Článek pokračuje po reklamě

 1. Ujistěte se, že máte po ruce spoustu zdrojů, včetně spousty jídla, nástrojů, vody a brnění.
 2. Pokud najdete starobylé město, existuje šance, že byste mohli spadnout přes jeho střechu, takže si nechte po ruce nějakou Elyru, abyste se vyhnuli bolestivému pádu.
 3. Města jsou také velmi tmavá, takže skladování vašeho inventáře s lektvarem nočního vidění a pochodní vám pomůže navigovat v životním prostředí.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak najít starobylé město v Minecraftu! Další obsah ve hře najdete v našich průvodcích níže: