Jak najít upgrade s dvojitou lopatkou – Star Wars: Jedi Fallen Order Guide – IGN, jak získat dvojitý bladed světelný meč v Fallen Order | Gamesradar

Jak získat dvojitý Bladed Lightsader ve Star Wars Jedi Fallen Order Early

Dathomir:

Jak najít upgrade světelného meče dvojitě

Tato stránka je součástí IGN Průvodce Star Wars Jedi: Fallen Order Wiki a podrobnosti, jak získat dvojitý světelný meč v Dathomiru, Boganu a Kashyyyk.

Světelný meč s dvojitým listem je důležitým upgradem, na který můžete podle libosti vyměnit, a obchodovat o něco menší poškození z jedné čepele s rychlejšími údery, které mohou zasáhnout více cílů, které vás obklopují. Můžete také podržet tlačítko bloku, stejně jako projektil, který se na vás dostane, aby začal točit čepel a odrážet více útoků zpět na soupeře, což může také najednou udělat krátkou práci několika útočníků na dálku.

Náš průvodce krok za krokem níže je kompletní s podrobnými pokyny a přizpůsobený mapy, aby bylo dosažení tohoto hlavního upgradu světelného meče co nejjednodušší.

Jak najít dvojitý list v Dathomiru

Dvojitě čerpací světelný meč.jpgNež odjedete, odlehnete do Zeffa, nezapomeňte si udělat objížďku do Dathomiru, abyste vyzvedli hlavní upgrade světelného meče, ale jen buďte upozorněni, Dathomir není procházka v parku a budete čelit nepřátelům mnohem silnějším než ty, s nimiž jste se původně setkali, než jste se původně setkali, s nimiž jste se původně setkali, než jste se původně setkali, než jste se původně setkali na Bogano. JFO-DOUBLEBLADE DATHOMIR MAP1.JPG

JFO-DOUBLEBLADE DATHOMIR MAP2.JPGDathomir je docela přímý a má pouze jednu hlavní cestu, kterou můžete sledovat. Nakonec, po boji proti bratrstvím a pavoukům Bane Back, narazíte na cizince s kapucí v Brother’s Bastion, který vás informuje, že nejste zcela připraveni přijmout zbytek Dathomirových výzev zatím. Stranger s kapucí.jpgMísto toho, abyste se vydali zpět na vaši loď, hledejte cestu směrem k levé straně oblasti, která míří do malé jeskyně. JFO-DOUBLEBLADE DATHOMIR MAP3.JPG

JFO-DOUBLEBLADE DATHOMIR MAP4.JPGPodél této cesty najdete pracovní stůl, který má speciální přílohu, která odemkne dvojitý světelný mez. Upgrade Lightsader Bench.jpg

Jak najít dvojitou lopatku v Boganu

JFO-DOUBLEBLADE BOGANO MAP1.JPG

Pokud Dathomir nebere vaši fantazii, nebojte se, protože Bogano má také stejnou upgrade světelného meče, ale na tuto upgrade lze přistupovat pouze poté, co odemknete schopnost tlaku síly. Bogano opuštěná workshop.jpgTento upgrade najdete v opuštěném dílně, za skrytým vchodem, který je na půli cesty po velké spirálové cestě. JFO-DOUBLEBLADE BOGANO MAP2.JPG

JFO-DOUBLEBLADE BOGANO MAP3.JPG

Pokud nedostanete dvojitou lopatku na Bogano nebo Dathomir, nakonec ho dostanete na druhou cestu do Kashyyyk. Nemůžete si nechat ujít tuto upgrade!

Jak získat dvojitý Bladed Lightsader ve Star Wars Jedi Fallen Order Early

Darth Maul Lightser lze nalézt na Dathomiru a je skvělý pro kontrolu davu v Fallen Order.

Odemkněte Star Wars Jedi Fallen Order Double Blades Lightsader Early

Chcete -li odemknout Star Wars Jedi Fallen Order Double Bladed Lightsaber Brzy, lze provést směrem k planetě Dathomir, jakmile bude k dispozici na mapě, spíše než jít do Zeffa a následovat hlavní příběh – a stojí za to vzít tu objížďku, pokud vy Získejte šanci.

Dvojitá čerpacího osvětlení proslavená Darthem Maulem není jen jiný pohyb. Je to efektivně světelný meč pro kontrolu davu, i když budete muset přehrát příběh na chvíli déle, než jej budete moci plně přizpůsobit. Přesto pro ty, kteří se chtějí co nejdříve zdvojnásobit, je to, jak co nejdříve odemknout Star Wars Jedi Fallen Order s dvojitým listem a vyřezávat cestu přes říši.

Jak odemknout Star Wars Jedi Fallen Order Double Blades LightsAder Early

Jakmile dokončíte první planetu Bogano, odemkne dvě nová místa, která se můžete prozkoumat: Zeffo, což je místo, kde vás ten příběh chce vzít, a Dathomir, kam budete muset jít později, ale v tomto bodě je to spíše vedlejší volba. Dathomir je však místem, kde můžete odemknout Star Wars Jedi Fallen Order Double Blades Lightsader rychleji. Takže pokud to chcete rychle, musíte se tam vydat. Vy umět Odemkněte dvojitý čepel světelný meč na Zeffu, ale budete muset dokončit většinu této planety, abyste se k ní dostali, zatímco na Dathomiru ho můžete víceméně chytit a odejít.

Je to váš hovor – Dathomir je jednodušší, když jste se trochu vyrovnali, takže pokud půjdete brzy, bude to tvrdší, než to musí být. A i když můžete dosáhnout dvojitého šavle s minimálním bojem, budete muset bojovat s několika věcmi.

Chcete -li začít, vydejte se z lodi a vydejte se doprava, která vede dolů k stoupatelné zdi. Vydejte se nahoru a po něm doprava. Monstrum se podívá na to.

Když se dostanete na vrchol horolezecké stěny, vydejte se nahoru nahoru po římsech napravo a hledejte výklenku, můžete zeď běžet nahoru, abyste dosáhli vyšší úrovně.

Vydejte se nahoru a hledejte stoupatelnou zeď, kterou chcete jít nahoru. Budou tu někteří pavouci, s nimiž můžete bojovat, pokud chcete, nebo se jen pokusit proběhnout kolem. Na nejvyšší otočení a vidět větev, kterou můžete použít k dosažení dřevěného jeřábu podobné struktuře.

Vydejte se přes dřevěnou větev a bojujte s některými pavouky. Strukturu jeřábu můžete vyříznout a uvolnit zkratku dolů do oblasti, na kterou jste původně vyšplhali nahoru. Nedělejte však dolů a místo toho pokračujte kolem, dokud se cesta neotočí správně. Uvidíte před sebou velké dveře, které je kam jít dál.

Zamířte a spustíte cutscene, který vás představí místním obyvatelům – noční sestru a jejím nočním bratrem Warriors. Budete muset porazit poslední dva, jakmile bude přejít na tlačení. Jakmile je zabijete, vyrazíte zezadu z místnosti a uvidíte dvě lana, která se otočí před meditačním místem.

Pomocí lan se otočte a připravujte se na napadení nočního bratra a dvou lukostřelců. Zabijte je a vydejte se po schodech. Dveře budou zamčené, tak jděte doprava, kde byl jeden z lukostřelců, a zamířte tam, kde budete přepadeni jiným nočním bratrem. Poté, co ho porazíte, pokračujte a další Noční bratr vyskočí z chodby, kterou musíte jít dolů. Zabijte ho a pak porazte lukostřelce za rohem.

Vlevo, na římse, budou dveřmi další dva lukostřelec. Když snědli vlastní šípy, zdi běželi do větve a použili ji k tomu, aby se dostali na úroveň lukostřelců. Pohybujte se po cestě a přejdete přes zamčené dveře, které jsou nyní pod vámi.

Cesta vás vezme zpět dovnitř, kde budete nad nočním bratrem a pavoukem, na který můžete spadnout a zaútočit. Odtud vás pasáž zavede na druhou stranu zamčených dveří, které odemknete na zkratku na cestě zpět.

Hlavní věc, kterou je třeba hledat.

Pokud v tomto okamžiku spadnete dolů a odejdete doleva, najdete lavičku, kde odemknete Star Wars Jedi Fallen Order Double Blades Lightsader.

To, co teď děláte, je na vás. Hlavená postava má nějaké věci, pokud se s ním chcete setkat, a je tu další kousky, které je třeba prozkoumat, ale stojí za zmínku, že je to tak daleko, jak můžete prozatím jít. Na konci mostu je zeď, kterou nemůžete vylézt, dokud nebudete mít pozdní fázi upgrade, takže všechno umět dělat v tomto bodě je za vámi.

Jak získat různé barvy světelného meče ve Star Wars Jedi Fallen Order

Chcete -li získat různé barvy světelného meče v pořadí Star Wars Jedi Fallen, budete muset hrát hru bohužel. Na rozdíl od většiny ostatních upgradů a zařízení, kde je obvykle zkratka, je tato možnost uzamčena do konkrétní části příběhu. Žádné spoilery zde jsou k dispozici pouze poté, co dosáhnete kritické fáze, v tomto okamžiku bude k dispozici řada možností.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Hvězdné války jedi: Průvodce díly s lehkým mečkou LIGHT – kde najít dvojitý světelný mez

Pokud je něco Star Wars Jedi: Fallen Order nehty, je to vzhled a dojem ikonických zbraní Star Wars – lavice lavice a hučení dvojitého světelného meče.

Nejelegantnější zbraň v galaxii: světelný meč. Ať už je to dvojité, zakřivené nebo vybavené křížovým strážcem, je to zbraň Jediho rytíře, ne tak nemotorného nebo náhodného jako blaster, ale smrtící stejný. v Star Wars Jedi: Fallen Order, Dostanete se k tomuto legendárnímu laserovému meči a udělejte si z něj vlastní.

V průběhu hry najdete různé díly světelného meče ukryté v hrudnících a na pracovních tabulích. Poté můžete tyto části smíchat a přizpůsobit si vlastního vlastního světelného meče.

Sledování všech těchto kusů však není jednoduchý úkol. Tady je místo, kde najít každou z vlastních částí světelného meče v celé galaxii.

Kde získat dvojitý list světelný meč ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Zatímco mnoho částí světelného meče, které najdete, je kosmetických, tento kus odemkne zcela nový způsob hraní.

Najdete Dvojitě čerpací světelný meč Opravdu brzy v pořadí Jediho, ale je také velmi snadné si nechat ujít.

Jakmile jste našli nahrávky Ena Cordova na Boganu, odemknete dvě destinace na holotablech Mantis: Zeffo a Dathomir.

Star Wars Obsedavs by mohl rozpoznat nehostinnou červenou planetu Dathomiru jako domovského světa jednoho z nejpamátnějších darebáků série – Darth Maul.

Protože na Dathomiru nemáte žádný současný cíl, je snadné se orat zbytkem příběhu a zapomenout na to. Ale okamžitě tam znamená, že si můžete hrát s dvojitou lopatkou pro více hry.

Je navržen pro kontrolu davu, takže ačkoli jeho útoky jsou slabší než váš běžný světelný meč, varianta s dvojitou lonou se hodí, když jste upuštěni do velkých skupin nepřátel.

Chcete -li najít dvojitou listu, dotkněte se na Dathomir a skočte z podložky na hlavní ostrov – uškrcené útesy.

Prozkoumejte oblast a budete se moci vylézt na jinou úroveň, což vede k horním uškrceným útesům.

Poté jste v baště bratra, kde chcete být.

Z bodu uložení jděte na kopec a vytáhněte nepřátele, pak zahněte doprava a jděte po cestě kolem, dokud nechodíte dovnitř.

Bojujte skrz tuto komoru a pak jděte po schodech na druhé straně. V další místnosti musíte sledovat cestu doleva a poté znovu odejít.

Odkloňte na ně lukostřelcovy šrouby a pak vyšplhejte tam, kde byli a pokračujte kolem cesty. Nyní byste měli přehlédnout dolní oblast s obřím pavoukem. Skočit dolů a vyčistit nepřátele a pak vyrazit ze dveří doleva.

Nalevo jsou dveře zkratky, které vede zpět k bodu uložení, ale před vámi je velký chrám a mezera, kterou můžete přeskočit.

Místo toho, abyste skočili směrem k chrámu, jděte dolů po svahu a odbočte doleva. Na dně zde najdete pracovní stůl s částmi, které potřebujete k vytvoření dvojitého světelného meče.

Star Wars Jedi: Fallen Order LIGHTASER PÍLSKÉ MÍSTA

Stejně jako větší upgrady jsou po celé galaxii skryty kosmetických světelných mezerů. Zde jsou umístění všech, které jsme dosud našli:

Bogano:

Eno Cordova – Hermit’s Abyde – Bogano – na 2. úrovni přeskočte přes mezeru vlevo od zkratky – Emitor

Valor and Wisdom II – Great Divide – Bogano – Na druhé straně panelu kovové stěny ve Velké dělitelním přepínači

Valor and Wisdom II – Great Divide – Bogano – na vrcholu nejvyšší platformy Velké propasti – rukáv

Corundum – Great Divide – Bogano – Na horní části platformy v boxu Scomp – Materiál – máme stránku o tom, jak odemknout odkaz SCOMP zde.

Eno Cordova – opuštěná dílna – nalezená na pracovním stolu za dveřmi Scomp v opuštěné dílně. Dostanete se k tomu násilím, abyste tlačili most na dně velké propasti – rukáv

Lamina Steel – opuštěná dílna – na střeše dílny poté, co jste odemkli Pull Force. Prodloužte most a poté přeskočte na střechu a porazte obří žáby – materiál

Neunium – zlomená pronásledová – Bogano – nalezená na vrcholu malého sloupu drženého strojním zařízením. Vyžaduje, aby se dosáhl Jediho flip – materiál

Mír a spravedlnost II – zlomená pláň – ve vysoké části zlomené pláně naproti Mantis. Vyžaduje, aby se dosáhl Jediho flip – rukáv

Valor and Wisdom – Opuštěný workshop – nalezen pod vodou ve spodní části opuštěného dílny – emitor

Valor a moudrost – opuštěná dílna – také pod vodou ve spodní části opuštěného dílny, ale na druhé straně místnosti – přepínač

Eno Cordova – příbytek Hermit – vyžaduje Scomp odkaz na sílu. V blízkosti zkratky na druhé úrovni příbytku poustevníka jděte dolů po boku a proklouzněte dráty. Spadněte do díry a budete v ložnici Cordova. Napájte konzoli na zdi a pohání tajný oddíl, který obsahuje přepínač hrudníku

ZEFFO:

Duty and Resolve – Delict Hangar – Zeffo – skrytý kolem vlevo od zkratky, která vede nahoru z kopce z Mantis – Emitor

Duty a odhodlání – opuštěná vesnice – Zeffo – na vrcholu střechy na druhé straně vesnice, vedle dvou Stormtroopers – rukáv

Měď – zařízení turbíny – Zeffo – je tma uvnitř zařízení turbíny. Sledujte cestu, dokud nenastoupíte na zvýšenou platformu. Podívejte se na levé straně a na druhé straně mezery je hrudník – materiál

Elemental Nature II – zvětralý památník – Zeffo – Poté, co jste prošli kolem dvou těžkých nepřátel Gunner a shromáždili Greezovo semeno, podívejte se za velkou skálu, jakmile se dostanete na kovový chodník – rukáv

Duty and Resolve – Augerovy pulverizery – Zeffo – Stejně jako přijdete do oblasti, uvidíte na kovovém chodníku hrudník – Switch

Durasteel – Augerovy pulverizery – Zeffo – uvidíte tuto hruď za některými kovovými zábradlími. Chcete -li se k tomu dostat, zpomalte druhý repulverizér a sprintu do dutiny – materiál

Duty and Resolve II – Windswepted Ruins – Zeffo – na nejnižší úrovni, stejně jako do oblasti na pravé straně – rukáv

Slivian Iron – hrobka Eilram – Zeffo – nalezená uvnitř skryté místnosti v hrobce Eilramu, nahoru na římse. Chcete -li se tam dostat nahoru, potřebujete sílu zatlačit velký blok z boční cesty, kterou vstoupíte do otvoru v chodbě venku – materiál

Osmirdium – Windswept ruiny – Zeffo – Jakmile se vrátíte do zříceinů, vycházejí ze země trysky vzduchu. Nyní můžete vyskočit na hruď nalevo – materiál

Cerakote – Ice Caves – Zeffo – Udělejte si cestu kolem jeskyní ledu a uvidíte poblíž výtahu dráhu zdi poblíž výtahu. Na konci cesty je propuštěný voják a velitel. To je v jedné ze dvou truhly – materiál

Duty and Resolve II – zvětralý památník – Zeffo – nalezený za dveřmi Scomp Link na úpatí zvětralé oblasti Monument, vedle místa, kde získáte odkaz – Switch

Arcetron – Ice Caves – Zeffo – nalezeno v krabici Scomp Scomp Scomp vedle výtahu na druhé straně – materiál

Durite – Opuštěná vesnice – Zeffo – nalezeno v opuštěném boxu Scomp Scomp na druhé straně mostu Force Push – Materiál

Haysian Smelt – hrobka Miktrull – Zeffo – V centrální komoře s koulí ve skleněné nádobě je rozpadající se stěna, která může být zlomena silou tlačení na vzdálené stěně vlevo. Uvnitř je hrudník – materiál

Aurodium – Imperial Headquarters – Zeffo – Po odemknutí síly Pull můžete otevřít most, vylézt po zeď na druhé straně, poté zmrazit větrací otvory a dostat se do skryté oblasti za sebou. Podívejte se z okraje a uvidíte hrudník – materiál

Elementární Nature – Havárie – Zeffo – Jakmile můžete plavat pod vodou s dechem, tato část je vlevo, když vstoupíte do oblasti havárie, směrem k venatorovi v podvodní jeskyni – přepínač

Elementární povaha – Havárie – ZEFFO – Tento je nalezen pod vodou jen po vaší pravici

Leštěné bronzium – Havárie – Zeffo – další podvodní bedna, nalezená na velmi vzdálené straně místa havárie, když přijdete – materiál

Elementární povaha – Místo havárie – Zeffo – také pod vodou, přes doleva pod troskami venatora – emitor

Elementární Nature II – Vračka venatoru – Zeffo – Jakmile přistanete ve vodě uvnitř venatora, plavete pod trosky a ven na druhou stranu. Hrudník je skrytý kolem meditačního bodu, který můžete vidět, na náplasti půdy – přepínač

Chromium – venatorová trosky – Zeffo – v horní části Venatora, jakmile se vydáte cestou lodí – materiál

Orichalc – Broken Wing – Zeffo – nalezl pod vodou v úzké chodbě, když se procházíte oblastí zlomeného křídla – materiál

Dathomir:

Magus – Brother’s Bastion – Dathomir – udělejte si cestu do bašty bratra a dostanete se na dřevěnou římsu s výhledem na pavouka. Skočte dolů, porazte nepřátele a pak se podívejte za vás, abyste viděli hrudník – spínač

Magus – Brother’s Bastion – Dathomir – nalezený na stole, kde získáte dvojitou lopatku – rukáv

Magus – Horní uškrtené útesy – Dathomir – nalezeno v boxu Scomp zastrčené kolem zadní části zvednutého chodníku a platformy – Emitor

Síla a kontrola – Kolapsové osídlení – Dathomir – v tajné místnosti na základně zhrouceného osídlení. Spadněte na dřevěnou plošinu z okraje útesu a vezměte výtah zpět – rukáv

Power and Control – Swamp of Oběť – Dathomir – v rohu druhé strany bažiny oběti, na okraji útesu – emitor

Power and Control II – Swamp of Oběť – Dathomir – Tato hrudník se nachází na druhé straně vysoké zdi, dostanete se k ní procházením po úzké větvi a skákání dolů – spínač

Dolovite – Nightbrother Dungeon – Dathomir – na levé straně v rohu, když se vydáte na cestu úzkou chodbou v Dungeon NightBrother – materiál

Kashyyyk:

Vášeň a síla – císařská rafinérie – Kashyyyk – O přístupu k císařské rafinérii se otočte těsně před vstupem do dveří a je tu hrudník – emitor

Matte – Imperial Rafinery – Kashyyyk – nalezený v hrudi za dveřmi scomp naproti obří řezačce – materiál

Doonium – císařská rafinérie – Kashyyyk – v místnosti po přesunutí obří řezačky, nalezené v hrudi na levé straně – materiál

Vášeň a síla – zarostlý průchod – Kashyyyk – nalezený ve vyšší části zarostlého průchodu, v mýtině vedle rohaté Slyyyg Enemy – Switch

Vášeň a síla II – Kyyyalstaad Falls – Kashyyyk – Vezměte výtah z císařské rafinérie, je tu hrudník hned venku, kde vyjdete – rukáv

Crodium – Basin Kyyyalstaad – Kashyyyk – Poté, co přistáváte v povodí, podívejte se doleva a uvidíte hrudník na břehu – materiál

Vášeň a síla – Kyyyalstaad Basin – Kashyyyk – znovu v povodí, plavání doprava a uvidíte další hrudník pod zlomenou strukturou – rukáv

Mír a spravedlnost II – Origin Lake – Kashyyyk – pod vodou v hlavním útvaru vody ve středu oblasti – Switch

Electrum -Plated – Origin Lake – Kashyyyk – napravo od druhé podvodní hrudi v hlavním těle jezera – materiál

Duralium – původní jezero – Kashyyyk – pod vodou vedle kořene plic v tenčí části jezera – materiál

Valor and Wisdom – Shadowlands – Kashyyyk – skočte na hrudi ve středu oblasti, vedle bazénu – rukáv

Mír a spravedlnost – Shadowlands – Kashyyyk – pod vodou vlevo poté, co jste se vrhli do druhé části oblasti – Emitor

Bronzium – původní strom – Kashyyyk – pod vodou v první části oblasti stromu původu, ve které přistáváte po posuvné části – Materiál

Mír a spravedlnost – Cheiftanův baldachýn – Kashyyyk – nalezený na pracovní desce právě na vaší pravici, když přistáte na baldachýnu – rukáv

Mír a spravedlnost – Basin Kyyyalstaad – Kashyyyk – Nyní můžete jít pod vodou, nalezená v hrudi poblíž středu povodí – přepínače

Vášeň a síla II – Kyyyalstaad Falls – Kashyyyk – Na cestě zpět k císařskému složení skrz pády hledejte nástěnnou platformu, která vede k tlačnému dveřím síly těsně před výtahem. Uvnitř je přepínač hrudník

Ilum:

Power and Control II – křišťálové jeskyně – Ilum – za stalagmitem po vaší levici, když se procházíte skrz křišťálové jeskyně – rukáv

Power and Control – Crystal Caves – Ilum – pod vodou ke konci Crystal Caves Area na Ilum – Spínač

Duraplast – Imperial Trench – Ilum – Jakmile vstoupíte do oblasti Imperial Trench, podívejte se na pravou. Na tomto Sidepath je hrudník s součástí uvnitř – materiál

Další:

Části cere junda odemknou po událostech na Ilum.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • EA Sledujte
 • ESRB Teen následuje
 • Následující průvodci následují
 • PC Sledujte
 • Pegi 16 Sledujte
 • PS4 následovat
 • RPG následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný pro jednoho hráče
 • Hvězdné války následují
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Follow
 • Sledujte Star-Wars-Jedi-Fallen-Order

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

James trpí, takže nemusíte, vytvářet odborný průvodce pro nejtěžší hry a recenze pro největší vydání trháku.