Jak naladit televizi při nošení bajtů ve Fortnite: Místo a průvodce – Charlie Intel, kde naladit televizi ve Fortnite pro bajty | Gamesradar

Kde naladit televizi ve Fortnite pro questy bajtů

Úkoly Fortnite bytes jsou k dispozici až do prosince, kdy dorazí kapitola 4 Fortnite, takže máte spoustu času na práci na těchto chromovaných výzvách.

Jak naladit televizi při nošení bajtů ve Fortnite: Umístění a průvodce

Jak naladit televizi při nošení bajtů

Hráči Fortnite byli po příchodu 22 ošetřeni řadou zcela nového obsahu.10 Aktualizační náplast, která přinesla nové styly Super Level a COBRA DMR do kapitoly 3, sezóna 4.

K dispozici jsou také nové bajty tmavé vyjednávací úkoly, které se nyní dokončí, a jeden z nich vyžaduje, abyste před vyladěním televize nosili bajty outfit. Máme vás pokryt přesnou polohou tohoto úkolu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kde naladit televizi při nošení bajtů ve Fortnite

Najdete televizi, která se najdete v tomto Fortnite Bajtes Dark Bargain Quest navštívením Garáž v domě, která je západně od Heraldova svatyně nebo domova v severovýchodním rohu lesklé laguny.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Zde je to, co musíte udělat:

TV umístění ve Fortnite

 1. Vybavte bajty outfit z Fortnite Kapitoly 3, sezóna 4 Battle Pass
 2. Navštivte buď garáž v domě západně od Heraldova svatyně, nebo domov v severovýchodním rohu lesklé laguny
 3. Interagujte s televizí a naladit ji
 4. Tajemná postava známá pouze jako „The Nothing“, pak s vámi bude mluvit z kanálu a požádá o to, abyste „prokázali svou hodnotu.“

Jakmile vyladíte televizi, jeden z kanálů ukáže postavu známou jako „The NICH“, který s vámi začne komunikovat. Tato záhadná budoucnost vám za úkol prokázat svou hodnotu.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že budete muset dokončit další bajty temné vyjednávání, které vyžaduje, abyste poškodili soupeře zbraněmi Evochrome, které se objevily na mapě v kapitole 3, sezóna 4.

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Epické hry / Fortnite.GG

Kde naladit televizi ve Fortnite pro questy bajtů

Jak naladit televizi ve Fortnite

Vědět, kde naladit televizi ve Fortnite, vám pomůže začít s questy bajtů, pokud jste je nedávno odemkli po nejnovější aktualizaci. Pokud jste ještě neviděli questy Fortnite Bajtes, pak je tu několik položek, které si musíte nárokovat z bitevního průsmyku, abyste je odemkli, což jsme podrobně popsali níže. Pokud jste to už udělali a chcete jen vědět, jak naladit televizi ve Fortnite, abyste mohli začít věci, máme to také zakryté.

Fortnite nové zbraně

Zjistěte více o nových zbraních Fortnite přidaných v sezóně 4, včetně Chromed Weapons, které potřebujete pro bajty quests.

V závislosti na tom, zda na chvíli ušetříte bitevní hvězdy nebo je hned utratíte na první dostupné položky v Battle Pass, možná již máte k dispozici tento pododdíl questů Fortnite. Úkoly bajtů vynikají z jiných výzev, kterým můžete čelit ve Fortnite, hlavně proto, že pro tento první musíte mít na sobě konkrétní outfit, abyste jej dokončili. Měli byste se proto ujistit, že postupujete pečlivě, takže se nakonec neskončíte při zbytečném výletu a snažíte se naladit televizi ve Fortnite, když pro něj nejste vhodně vybaveni.

Jak odemknout questy Fortnite Bajtes

Chcete -li získat přístup k úkolům Fortnite Bajtes, musíte si nárokovat nástroj pro sklizeň dárků ze stránky 2 bitevního průsmy. Až dostanete dárek Nic, budou bajtové úkoly přidány do vašeho seznamu dostupných výzev a dokončení prvního, který naladí televizi ve Fortnite, budete muset jít do skříňky a vybavit bajty outfit.

Kde je televize ve Fortnite

Pokud vás zajímá, kde je televize ve Fortnite, ve skutečnosti existují dvě různá místa, která můžete navštívit pro vyladění televize při nošení bajtů outfit Quest:

 1. Chromed House na východní straně lesklé laguny
 2. Blue House na západní straně heraldova svatyně

Jeden z nich lze použít, i když umístění Fortnite TV na západ od Heraldova svatyně je o něco dále od Poi, takže bude pravděpodobně méně zaneprázdněno než ta pravá v zátoce lesklé laguny.

Jakmile jste ve správné oblasti a pokud máte na sobě outfit bajtů, měli byste vidět ikonu vykřičník, která vás vede k vašemu cíli. Dosáhněte jej a potom sledujte výzvu asi pět sekund, abyste naladili televizi ve Fortnite – mějte na paměti toto zpoždění, pokud uslyšíte přicházejícího jiného hráče, protože poslední věcí, kterou chcete, je zastřelit se do záda při vyladění televize a musí to musí být Opakujte tento proces znovu. S tímto hotovým provedením uslyšíte následující zprávu od NICH, spustíte zbytek questů Fortnite bytů – začít – „Vidíme, že jsi konečně připraven čelit tvému ​​osudu. Nejprve však musíte dokázat.”

Jak dokončit questy Fortnite bajtů

Po naladění televize ve Fortnite vám bude zbytek questů bajtů krmen jeden po druhém, v následujícím pořadí:

 • Poškození soupeřů s evochromovými zbraněmi (2 500)
 • Vzdálenost pohonu ve vozidlech Chromed (5 000)
 • Projděte chromovanými strukturami na různých pojmenovaných místech (10)
 • Hledat chromované truhly (20)
 • Poškození přírody k Chromed Wildlife (2 500)
 • Eliminujte soupeře na chromovaném pojmenovaném místě (20)
 • Chromové soupeři (10)

Všichni jsou docela sebevysvětlující, takže si jen pamatujte, že můžete vrhnout chromové rozstříkání na většině věcí, které je proměňují v chromované verze, a že Chromed pojmenovaná místa zahrnují Heraldovo svatyni, Chrome Crossroads a Shimmering Shrine. Všimněte si, že vy Ne je třeba mít vybavení bajtů pro zbytek těchto úkolů.

Propracováním těchto úkolů Fortnite Bajtes odemknete následující styly pro dárkový dárek pro nic:

 • Reaperovo nářek
 • Dread Claw
 • Naostřené sunburst
 • Chaotická hrana
 • Razer Thorn
 • Špíz
 • Thrasher

Úkoly Fortnite bytes jsou k dispozici až do prosince, kdy dorazí kapitola 4 Fortnite, takže máte spoustu času na práci na těchto chromovaných výzvách.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.