Jak odemknout CX-9 v Call of Duty: Warzone | Digitální trendy, nejlepší seznam načítání Warzone CX-9 | PC hráč

Nejlepší načítání CX-9 pro Warzone

Doporučené čtení:

Jak odemknout CX-9 v Call of Duty: Warzone

Joseph Yaden

Hry živé služby se často vyvíjejí a dodávají nové funkce, mechaniku nebo předměty, které mohou změnit způsob, jakým hrajete. Skvělým příkladem je Call of Duty: Warzone, Hra, která obdržela spravedlivý podíl na dalším obsahu po spuštění-zejména ve zbraních, které máte k dispozici. Ke konci sezóny 4 hra představila SMG CX-9, která má zajímavou historii ve světě Warzone.

 • Jak odemknout CX-9 ve Warzone
 • Jak odemknout CX-9 v moderní válce
 • Jak zakoupit CX-9

Tento SMG byl ve skutečnosti implementován do hry v prosinci, byl použitelný v režimu přežití a objevil se jako pozemní kořist po omezenou dobu, než byl nevysvětlitelně vytáhnut. Od té doby komunita čeká, až zbraň konečně debutuje. Není jasné, proč to trvalo tak dlouho, než se oficiálně přidal, ale dobrá zpráva je, že je to tady a není příliš obtížné odemknout.

Kupodivu, CX-9 je a Moderní válčení zbraň, což znamená, že ji můžete odemknout v této hře, stejně jako v Warzone. To je neobvyklé, protože poslední hra Call of Duty je Černá ops studená válka, A všechny nové Warzone Obsah je odvozen z této hry. Začlenění CX-9 se jeví jako anomálie, takže si nezvykněte vidět podobné Warzone zavádění s obsahem ze starší hry, jako je tato.

V této příručce vás projdeme nejjednoduššími způsoby, jak odemknout CX-9 v Warzone a Moderní válčení.

Doporučené čtení:

 • Call of Duty Warzone Review: Drancování konkurence
 • Nejlepší načítání MAC-10 v Call of Duty: Warzone
 • Všechna místa Warzone Bunker pro Verdansk ´84

Jak odemknout CX-9 ve Warzone

CX-9 v Call of Duty: Warzone

Nejdostupnější způsob, jak odemknout CX-9, je hraní Warzone. Od té doby Warzone je hra zdarma, můžete skočit a dokončit výzvu, aniž byste si koupili cokoli jiného, ​​což je skvělé pro vaši peněženku. Přesto však odpovídá Warzone mají tendenci vydržet chvíli, takže použití této metody není nejrychlejší. Chcete-li odemknout CX-9, musíte vydělat dvě zabití Longshot s SMG v pěti zápasech. To není příliš strašně obtížné, ale ze samotné povahy výzvy jde o to, jak by měl být použit SMG.

Z tohoto důvodu doporučujeme použít něco jako Milano 821, MAC-10, LC10 nebo Aug (MW). Všechny tyto zbraně jsou v dosahu slušných a lze je použít k zajištění eliminace kolem 50 metrů, což je vzdálenost potřebná k získání medaile s dlouhým východem. Při budování SMG doporučujeme použít všechny přílohy, které zlepšují stabilitu a kontrolu zpětného rázu, spolu s optikou a největší velikostí časopisu.

Tuto výzvu můžete dokončit ve standardním režimu Battle Royale na Verdansku, na ostrově Rebirth nebo v Plunder Match. Vlastně jsme zjistili, že je nejjednodušší vydělávat longshots na ostrově Rebirth Island, protože hráči mají tendenci běžet bezohledně, díky schopnosti respawn. Plunder je také solidní volba, ale je běžné se vynořit daleko od veškeré akce, takže místo toho doporučujeme hrát na znovuzrození.

Pokud můžete věž předjet uprostřed mapy znovuzrození, je snadné vyjmout nepřátele na vrchol vězení nebo kontroly. Můžete dokonce použít útočnou pušku nebo odstřelovače k ​​přehrávačům a poté je dokončit s SMG, abyste si stále vydělali kredit za longshot. Existuje spousta možností a strategií, což je mnohem snazší odemknout CX-9 než jiné zbraně, které byly přidány Warzone před.

Jak odemknout CX-9 v moderní válce

CX-9 v Call of Duty: Warzone

Zdaleka nejjednodušší způsob, jak odemknout tuto zbraň, je hraní Moderní válčení, Ale to znamená, že musíte mít kopii hry. Od té doby Warzone a Moderní válčení Sdílejte systémy progrese, můžete zbraň odemknout v jedné hře a použít ji v druhé. Výzva je ve skutečnosti stejná jako ta v Warzone: Získejte dvě medaile Longshot s SMG v pěti různých zápasech.

Doporučujeme stavět váš SMG stejným způsobem zmíněným výše – s optikou a všemi nejlepšími přílohami pro ovládání zpětného rázu. Poté spusťte zápas na pobřeží 24/7 a jakmile začne, běžte až ke zdi dopředu (obou stran), vyskočte na platformu a namontujte SMG. Téměř vždy bude někdo na opačné straně, aby to udělal totéž, a pokud budete mít štěstí (a kvalifikovanější), můžete je sundat dolů. Pak jen opakujte tento proces a jakmile dostanete dva zabití na dlouhémshot (ujistěte se, že se objeví medaile Longshot), můžete opustit zápas. Stačí zkontrolovat načítání a ujistěte se, že jste obdrželi kredit. Opláchněte a opakujte ještě čtyřikrát, abyste získali CX-9 v Moderní válčení/Warzone.

Jak zakoupit CX-9

CX-9 v Call of Duty: Warzone

Posledním způsobem, jak odemknout zbraň, je zakoupit ji z obchodu s položkami. Balíček operátorů mýdla je ten, který chcete, a stojí to 2 400 bodů tresky. To odpovídá 20 $ a přichází s pokožkou operátoru mýdla, různými plány zbraní, kouzlem, dokončovacím pohybem, volací kartou, znakem, sprejem a samozřejmě SMG CX-9 SMG. Hlavní věc, kterou je třeba vědět o tom, je, že zatímco si můžete koupit svazek a přidat SMG do vlastních načítání, nebudete moci změnit její přílohy, pokud zbraň odemknete předchozí dvě metody.

Z tohoto důvodu nedoporučujeme koupit svazek, pokud nejste velkým fanouškem plánu, který s ním přichází (což je, samozřejmě, opravdu skvělé). Jedinou strategií, kterou někteří hráči používají, je koupit svazek a poté tuto zbraň-v tomto případě CX-9-k dosažení jejího odemknutí pokroku. Tímto způsobem, když je odemknuté, budete mít litanii připoutání a Camos, které můžete použít s tím. Toto je životaschopná možnost, ale není zcela nutná.

Doporučení editorů

 • Jak přístup k Call of Duty: Modern Warfare 3 Beta
 • Activision škádlí Call of Duty: Modern Warfare III největší vylepšení
 • Nejlepší načtení Warzone Fr Avancer
 • Call of Duty: Modern Warfare III je oficiální a přichází letos v listopadu
 • Call of Duty: Modern Warfare III se zdánlivě unikl díky Monster

Nejlepší načítání CX-9 pro Warzone

Nejlepší načítání Warzone CX -9 - vousatý operátor Warzone zamíří jeho zbraň kolem kamery, zatímco výbuchy za ním zhasnou

Do Warzone přidaná nová moderní válečná zbraň přidaná? V roce 2021? Je to častěji, než si myslíte. Představujeme CX-9, který je konečně oficiálně ve Warzone po několika falešných startech, a určitě to zabalí úder.

Být moderní válečnou zbraní, zjevně ji budete moci odemknout hraním moderní války i Warzone. Výzva je docela jednoduchá a díky tomu, že to bude zbraň MW, vy nemusíte dokončovat každou hru Jakmile splníte cíl. Výzva je následující: Získejte 2 zabití longshot při používání SMG v 5 různých zápasech. Tohle je tak mnohem jednodušší a rychlejší než výzvy pro zbraně studené války, tak se do toho dostaňte a vyzkoušejte níže uvedené načítání.

Nejlepší vyvážený načítání Warzone CX-9

Přílohy:

Sekundární:

Výhody:

 • EOD
 • Vysoká výstraha
 • Zesílení

Házení:

CX-9 je absolutní monstrum, když se dostanete zblízka a osobně, zejména od toho, že buff do střední a střední úrovně poškodí jeho místo jako silné všestranné hráče. Jeho super rychlá rychlost ohně znamená, že můžete do soupeřů vyprázdnit velký klín kulek, abyste rychle narazili na poškození a podle Jgod, Čas, který je zachován CX-9, je díky této míře ohně opravdu konkurenceschopný. Znamená to také, že zbraň bude odpouštějící než jiné SMG, protože sem a tam můžete nechat ujít pár výstřelů.

CX-9 má také několik opravdu skvělých připoutání, včetně barelu CX-38S, který je jako integrovaný monolitický barel, jak je vidět v našem Nejlepší načítání MP5. Zvyšuje váš rozsah a hodnoty zpětného zpětného rázu a také umlčení zbraně, čímž se připevňují tlaku jak nedostupné, tak zbytečné. Místo toho můžete začít skládat pevný bufet příloh, abyste skutečně posílili sílu zbraně. The Merc Foregrip je spolehlivý redukční redukční prostředek a můžete urychlit svůj čas reklamy pomocí CX-FR. Tyto se navzájem vyvažují pěkně a umožňují vám upírat se do časopisu 50 kulatých bubenů.

Vyhrajte více s těmito načtenými Warzone

S tak rychlou rychlostí palby je mít větší velikost mag docela nezbytné a dokonce i s 50 kulatými bubny budete moci tyto kulky dostat zpět směšně rychle se slepáním na ruční přílohu. Toto načítání CX-9 je opravdu pěkný SMG z blízkého dosahu, s trochou flexibility, pokud jde o hodnoty vašeho rozsahu. Až se dostanete z řady SMG, stačí si vyměnit XM4 nebo váš preferovaný rozsah (stále si užívám MG82).

Šel jsem na EOD a zmizel, protože jsou to prostě opravdu solidní volby v oddělení Perk, a měli byste začít s nadměrným zatížením, abyste získali XM4 ve stejnou dobu jako váš CX-9, ale pokud můžete chytit Druhé načítání ve hře, vřele doporučuji Chucking na vysokou výstrahu. Poskytuje vám směrový indikátor, když vás nepřítel dívá a nechá vás rychleji kachnit, než vás mohou dolů. V poslední době jsem to použil docela trochu a bylo to úžasné, zejména ve scénářích pozdních her.

To samozřejmě znamená, že ztratíte na svém duchu, a pokud je to příliš velká oběť, úplně chápu. Přesto zkuste vysokou varování – CX -9 je skvělá volba, jak se s ním otočit a stojí za to trochu jít. Nakonec Chuck na vašich Grenadech Semtex, aby vyplachoval nepřátele z krytu a vaše omračující granáty, aby je při spěchu, a vaše načtení CX-9 bude absolutním zážitkem.

Nejlepší načtení Warzone CX-9 Warzone CX-9

Přílohy:

Sekundární:

Výhody:

Házení:

 • Házení nože
 • Senzor srdečního rytmu

Pro toto načítání jsem změnil pár bitů a kousků. Za prvé, příloha CX -38 je pryč – jen to příliš zpomalilo zbraň. Nebojte se – tato zbraň je postavena pro rychlost. Monolitický supresor a 50 kulatých bubnů kopí, což nás trochu zpomalte. Ostatní přílohy však více než nahrají.

Už víte o akcích CX-FR. Díky tomuto absolutnímu snovému člunu se pohybujete rychleji a zaměřte se na památky rychleji, což znamená, že můžete přiblížit do místnosti s mrtvým tichem a snadno stříkat své nepřátele dolů. Načtení také stále zahrnuje Sleight of Hand, protože s tak rychlou zbraní, kterou si nemůžete dovolit, si můžete zachytit krátce uprostřed přestřelky.

Jedinečným doplňkem je barel CX-23, který blokuje váš slot pro podtržení, protože přichází s přenosem zvyšujícího pohybu. Váš rozsah a rychlost kulky klesá, ale pro běh a kulomety herního stylu budete chtít tuto zbraň používat k vyčištění pokojů a nic jiného. Hlad CX-23 také zvyšuje ovládání zpětného rázu, což je docela nutné, protože toto načítání poněkud vyhladí a je velmi náročné používat dále než v celé místnosti.

Tato zbraň běží skvěle vedle AK-47 a ráda používám házení nožů na rychlé třídy SMG, jako je tento. Nechali vás okamžitě dokončit sestřeleného nepřítele, aniž byste museli plýtvat vzácnou municí, časem a prvkem překvapení, které je zastřelily, než se sami odrazí.

Takže to máte – nejlepší načítání CX -9 v tuto chvíli ve Warzone! Dej tuto zbraň – je to docela rychlé odemknutí a budete si to opravdu užijte alespoň vyzkoušet.