Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin | Ginx esports TV, jak odemknout kluzák KFC v Genshin Impact | PCGamesn

Jak odemknout kluzák KFC v dopadu Genshin

Křídla hodu je KFC Wind kluzák, odměna z cechu dobrodruhů na Twitch Event. Podívejte se na to, jak získat KFC Wings-exkluzivní z Twitch, datum vydání a jak to vypadá zde!

Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin

EA FC24 Průvodce

Dříve exkluzivní pro čínské servery se křídla hodového kluzáku konečně stala k dispozici pro hráče Genshin Impact po celém světě a pokud vás zajímá, jak získat kluzák KFC, tato příručka vám poskytne vysvětlení.

Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin

Genshin Impact’s 2.3 Aktualizace konečně dorazila a je naskládána s novým obsahem pro fanoušky, aby si vydělali, odemkli a prozkoumali.

Mimo jiné to přidalo Albedo, Eula, Redhorn Stonethresher Claymore, Cinnabar vřeteno meč, slupka bohatých snů artefakt sada, itto příběhové quest a další.

A i když je jich více než dost, aby se ponořila, jedna velmi vyhledávaná položka byla také k dispozici hráčům po celém světě.

Nepolapitelná křídla hostiny kluzáku, známá jednoduše jako kluzák KFC kvůli své propagaci prostřednictvím KFC, jsou nyní konečně pro chytání pro hráče ve zbytku světa.

Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin

Až dosud to byla časově omezená položka uzamčená v regionu, která je možné získat pouze pro ty, kteří hrají na čínských serverech. A aby jeden získal, byli čínští hráči povinni navštívit restauraci KFC.

Nyní nejen to, že to můžete získat odkudkoli na světě, ale také nemusíte fyzicky opustit svůj domov.

Jak získat KFC kluzák v dopadu Genshin?

Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin

Se začátkem Genshin Impact 2.3, kluzák KFC je nyní k dispozici po celém světě jako součást propagace s příbuznou streamovací platformou

Mihoyo pořádá speciální událost Twitch, aby propagoval nejnovější aktualizaci. Tato událost s omezeným časem se nazývá „Cech dobrodruhů na Twitch“ a za účelem odemknutí křídel homujícího kluzáku budete muset přihlásit nebo darovat předplatné pro jeden z proudů, kteří se akce účastní.

Předplatné Twitch Tier 1 bude stačit, což vás bude stát kolem 4 $.49 za měsíc, v závislosti na vaší zemi/regionu. Mějte na paměti, že abyste získali kód s odměnami, budete muset zakoupit dva měsíce způsobilého předplatného úrovně 1 na některý z vybraných Twitch Channels, což znamená, že vás to v podstatě bude stát kolem ~ 10 $.

Jak dlouho bude cech dobrodruhů na Twitch naposledy?

Událost „Adventurers ‘Guild on Twitch“ začala 24. listopadu spolu s 2.3 Aktualizace.

Akce bude trvat do 8. prosince ve 23:59 (UTC+8).

Během akce si můžete zakoupit své ponorky a obdržíte svůj kód s odměnami, nezapomeňte jej používat do 15. prosince, protože kódy budou uplatněny do 15. prosince 2021.

Jaké jsou další odměny?

Jak odemknout KFC kluzák v dopadu Genshin

Kromě křídel hostiny kluzáku, hráči, kteří dostanou kód, obdrží také následující odměny:

 • 30 000 mora
 • Jade Parcels
 • x2 tonkotsu ramen
 • X2 sautéed Matsutake.

Cech dobrodruhů na Twitch způsobilé streamery

Následující seznam obsahuje škubnutí všech streamerů, které se účastní akce „Adventurers ‘Guild on Twitch“:

Jak odemknout kluzák KFC v dopadu Genshin

Paimon při pohledu na několik potravin z Genshin Impact vedle exkluzivního kluzáku KFC

Chcete odemknout kluzák KFC v dopadu Genshin? Ano, čtete to správně: KFC X Genshin Impact Glider je konečně zpět a tentokrát je k dispozici prostřednictvím digitální propagace. Křídla svátku kluzáku byla navržena s ohledem na logo KFC, kde se objevily stejné ikonické barvy, které se používají k reprezentaci plukovníka Sanderse sám.

Tento prémiový kluzák býval exkluzivní pro hráče Genshin Impact v Číně, ale přichází ke všem ostatním prostřednictvím škubnutí.Propagace televize. Došlo k nějaké kontroverzi o způsobu, jakým byla propagace zpracována v Číně – hráči vydrželi dlouhé fronty mimo obchody KFC, aby se dostali na ruce na exkluzivní předměty. Naštěstí je tento proces pro hráče po celém světě mnohem snazší, protože můžete získat křídla z pohodlí vašeho webového prohlížeče.

Křídla hodování lze získat podporou konkrétních tvůrců obsahu na Twitch.TV, ušetří vám výlet do místního obchodu KFC. Existují určité podmínky, o kterých si musíte předem vědomi, ale tento proces je výrazně snazší než naposledy. Zde je to, co potřebujete odemknout KFC kluzák v Genshin Impact.

Dopad Genshin dopad x KFC Datum vydání kluzáku

Akce The Adventurers ‘Guild on Twitch začíná 25. listopadu a trvá do 8. prosince. Křídla hodu nemůžete odemknout, dokud událost oficiálně nezačne.

Jak odemknout kluzák KFC v dopadu Genshin

Hlavním cílem cechu Adventurers ‘na Twitch je podpora Genshin Impact Streamers, takže musíte mít účet Twitch s platební kartou připojenou k ní. Je důležité si uvědomit, že musíte podporovat konkrétní streamery schválené Mihoyo – tyto streamery ještě nebyly odhaleny, ale budeme přesně vědět, kdo jsou blíže k události.

Jakmile najdete streamer, kterou chcete podpořit, Na jejich kanál si musíte zakoupit dva měsíce předplatného úrovně 1. To můžete provést přihlášením samostatně se dvěma způsobilými příbuznými streamery nebo nadáním dvou předplatných úrovně 1 na stejný kanál. Další možností je podporovat způsobilý kanál s předplatným úrovně 2 nebo úrovně 3, i když to ve srovnání s možností úrovně 1 stojí více peněz.

Uvědomte si smluvní podmínky na stránce podrobností o události – existují určité podmínky, které vám mohou zabránit v nároku na kluzák KFC. Nemůžete použít své bezplatné předplatné Amazon Prime k získání odměny a vaše nadané předplatné nemohou být anonymní, jinak se nebudou počítat. Opakující se předplatné jsou také nezpůsobilé pro odměnu, to platí také pro streamery, které se akce účastní.

Thumbnail YouTube

Vykoupení kódu kluzáku KFC v dopadu Genshin

Poté, co se úspěšně přihlásíte k odběru způsobilých streamerů, měli byste obdržet kód vykoupení. Cech dobrodruhů na kód Twitch vás opravňuje k následujícím položkám v dopadu Genshin:

 • Křídla hodování
 • 30 000 mora
 • Jade Parcels
 • Dva tonkotsu ramen
 • Dva restovaná matsutake

Tento kód můžete uplatnit pouze tehdy, pokud váš účet dosáhl Adventure Rank 10 nebo vyšší. Zkuste co nejdříve uplatnit kód – vyprší týden po skončení akce, Dává vám do 15. prosince nárokovat kluzák KFC.

Jakmile jste se přihlásili k odběru svých oblíbených způsobilých přípravků, můžete se plavit vzduchem se svým zbrusu novým kluzákem KFC v Genshin Impact. Podívejte se na náš Genshin Impact 2.3 Průvodce datem vydání, abyste se dozvěděli více o nadcházející aktualizaci, včetně podrobností o ITTO a Gorou, dvě nové geo znaky, které se připojují k seznamu. Pouze čas ukáže, kde tyto postavy skončí na našem seznamu Genshin Impact Tier.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat křídla hodového větrného kluzáku

Křídla hodu je KFC Wind kluzák, odměna z cechu dobrodruhů na Twitch Event. Podívejte se na to, jak získat KFC Wings-exkluzivní z Twitch, datum vydání a jak to vypadá zde!

Seznam obsahu

 • Jak získat větrný kluzák
 • Přehlídka větru
 • Jak používat větrné kluzák
 • Informace o větru
 • Související průvodce kluzák větru

Jak získat křídla hodování

Způsoby, jak získat křídla hodu

Jak se dostat 2 měsíční předplatné Twitch
Dostupný? Momentálně nedostupné

Odměna od cechu „Adventurers“ na Twitch ”

Genshin - dobrodruh

Spuštění události 25. listopadu 2021
Konec události 8. prosince 2021

Křídla hodování nebo kfc větrný kluzák jsou v současné době nedostupné . Když byla událost aktivní, můžete ji získat nákupem a darováním Dva měsíce Twitch Subs do způsobilého škubnutí. To vám poskytlo kód vykoupení pro kluzák KFC a další odměny!

Genshin - stiskněte tlačítko předplatit

Genshin - Vyberte buď dárek sub nebo se přihlásit k odběru

Genshin - pro předplatné

Genshin - pro předplatné

Genshin - Dokončete nákup

Křídla svátku

Přehlídka větru

Genshin - křídla hodového větrného kluzáku Showcase

Jak používat křídla hodování

Vybavit v šatně

Genshin - Jak vidět šatnu

Genshin - Wind kluzák

Větrné kluzáky lze použít pouze jako dekorativní příslušenství na postavách a zatím nemají žádné bonusové efekty.

Křídla hodových informací

Základní informace o větru

Křídla hodování
Typ Větrný kluzák
Rarita ★★★★
Kategorie událost
Popis Pár křídel, která si pamatuje velké bankety nebo běžné večeře. Veškeré potěšení z svátku za cenu jednoduchého jídla.

Detaily a příběh kluzáku větru

Kdysi dávno tento svět ovládal draci.
Ale ne ty, o kterých slyšíte v příbězích. Byly to spíše podobné křížení mezi ještěrky a kuřaty.

Mohlo by to být pro vás těžké si to představit, Klee, ale to bylo přesně to, jaký byl ten svět: rybí dragony žily v oceánech a ptáky dragony stoupaly po obloze na křídlech, která byla super obrovská! Byli to mocná stvoření, a tak se podívali dolů na všechna ostatní zvířata.
V tomto světě to byli vládci celého života. Později se lidé objevili v tomto světě.
Nikdo neví, jak se to stalo. Možná přišli s padajícími meteority. Kdo ví? Ale víme, že měli podivný zvyk, který byl známý jako „nedělní večeře.”
Nedlouho poté přišel ten den. Svátek se chystal začít.
Paličky dračích a dračí křídla byly rozmazány moukou a byly podrobeny plamenům pecí, které lidé vyrobili. Byli vyrobeni z jídla pro každého. Říkají, že Dragon Maso chutnalo lahodně, způsobí, že lidé po jídle olíznou prsty. Nedělní svátek, který se dělal jen jednou týdně, se stala každodenním výskytem, ​​protože maso bylo příliš dobré.
“To je skvělé!”
„Pojďme si dát nedělní večeři každý den v týdnu!„A tak všichni povzbuzovali. A tak skončila doba draků.

Průvodce genshin dopad na větrné kluzáky

Genshin - Slim Partial Banner - větrný kluzáky

Seznam větrných kluzáků

Další větrné kluzáky

Seznam větrných kluzáků
Křídla azurového větru Křídla společnosti Křídla skrývání sněhu
Křídla Descension Křídla hodování Křídla prvního letu
Křídla zlatého letu Křídla třpytivé galaxie Křídla hvězdného svátku
Křídla Stormstrider

Další kosmetika

Impact Genshin - Slim Partial Banner - kosmetika

Seznam kosmetiky