Jak odemknout Reaper v FFXIV: Endwalker | Rock Paper Shotgun, FFXIV REAPER Průvodce – Jak hrát Reaper | PCGamesn

FFXIV REAPER Průvodce – Jak hrát Reaper

Stejně jako tato dvě práce, Endwalker přidal do hry spoustu nových funkcí, včetně nájezdů, vybavení, systémů a nových dungeonů – stejně jako mužská Viera jako nový hratelný závod a nový kmen s názvem LoPorrits. K dispozici jsou také nové oblasti, které lze prozkoumat, lunární krajina, klisna Lamentorum a nová tréninková půda pro Warriors of Light zvané Labyrinthos.

Jak odemknout Reaper v FFXIV: Endwalker

Final Fantasy XIV Endwalker

Chcete se naučit, jak odemknout Reaper ve FFXIV: Endwalker? Vydání Final Fantasy XIV: Endwalker je konečně na nás, a s ním byla do hry přidána dvě nová práce – melee DPS Reaper and Healer Sage. Zde budeme projít všemi věcmi Reaper, takže můžete sledovat níže uvedené kroky, abyste mohli začít houpat působivou obouruční kosy a komunikovat s vlastním vlastním strašidelným prázdným.

Final Fantasy XIV Endwalker

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak odemknout novou práci Reaper ve FFXIV: Endwalker. Pokud hledáte informace o další nové práci, podívejte se na našeho průvodce, jak odemknout Sage ve FFXIV: Endwalker.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Follow
  • Final Fantasy XIV: Endwalker Sledujte
  • MMO následovat
  • Square Enix Follow

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

FFXIV REAPER Průvodce – Jak hrát Reaper

Reaper ve ffxiv ovládající kosu proti pozadí fialových mraků

Druhou novou prací v expanzi FFXIV Endwalker je třída Reaper. Tato zlověstná, Scytheova postava může svolat démona avatara z prázdnoty, aby pomohla v bitvě a dorazila vedle práce FFXIV SAGE.

Stejně jako tato dvě práce, Endwalker přidal do hry spoustu nových funkcí, včetně nájezdů, vybavení, systémů a nových dungeonů – stejně jako mužská Viera jako nový hratelný závod a nový kmen s názvem LoPorrits. K dispozici jsou také nové oblasti, které lze prozkoumat, lunární krajina, klisna Lamentorum a nová tréninková půda pro Warriors of Light zvané Labyrinthos.

Pokud se však chcete o Reaper dozvědět více, očekávejte práci, která je mnohem tmavší než třída Sage a na rozdíl od současných tříd FFXIV. Pomocí síly z prázdnoty, Reaper způsobí podstatné poškození nepřátel v dosahu melee. Zde je návod, jak odemknout reaper práci ve FFXIV a jak efektivně využívat dovednosti a schopnosti Reapera, aby se maximalizoval váš dopad v bitvě.

Jak odemknout ffxiv reaper

Chcete -li odemknout práci Reaper, musíte nejprve vlastnit Endwalker a mít alespoň jednu válečnou nebo magii na úrovni 70. Chcete -li zahájit cestu jako Reaper, přejděte na kroky Nalda v Ul’Dah (x: 12.8 Y: 8.6) A promluvte si s NPC „Fustered Attendant“, abyste získali instinkt zabijáka.

Thumbnail YouTube

FFXIV REAPER HRAPY

Reaper je práce DPS na melee, jako mnich, Dragoon, Ninja a Samurai. Tento styl bojových míst vás umisťuje uprostřed nebezpečí, ale hráči jsou také schopni způsobit masivní poškození v důsledku. S jednoduchými pozicemi a širokou soupravou dovedností jsou hrany velmi zábavné.

Vaše role jako Reaper je jednoduchá: zasáhnout nepřátele svými slabšími útoky, takže můžete účtovat silnější. Je důležité věnovat pozornost vaší polohování během bojů, aby vám umožnilo zůstat v blízkém dosahu.

Pokud jste již hráli práci na blízko, budete už vědět o kombach – ale v případě, že jste neznámí, takto fungují. I když můžete stisknout jakoukoli bojovou dovednost a poškodit nepřítele, vaše dovednosti jsou nejúčinnější, pokud jsou použity v konkrétním pořadí.

Základní jedno cílové kombo Reaper se skládá z OF Plátek, Voskovací řez, a Pekelný řez. Pokud jednáte se skupinou tří nebo více nepřátel, můžete raději používat kombo oblast, což je Spinning Scythe následován Nightmare Scythe. Použití těchto dovedností maximalizuje váš výstup poškození a zároveň zvyšuje rozchod duše.

FFXIV Reaper stojící v kruhu fialové magie

Ffxiv reaper duší měřič

The Rozchod duše je jednou z hlavních mechaniků Reapera. Je vyplněno využíváním dovedností nebo zabíjení nepřátel, kteří jsou pod konkrétním účinkem. Obě výše uvedené komba vám poskytují duše, aby naplnily bar; Navíc dovednosti jako Stín smrti nebo Whorl of Death postihnout nepřátele Design smrti. Tento efekt zvyšuje škody, které způsobujete, na označené nepřátele, a přidává do vašeho rozchodu duše, pokud jsou zabity před vypršením účinku. Z tohoto důvodu je důležité vždy udržovat návrh smrti. Vzhledem k tomu, že Shadow of Death/Whorl of Death nezlomí vaše kombo.

Nyní, když víte, jak získat duše, zde je, jak je používat. První dvě dovednosti, které vyžadují duše Stonek krve a Grim Swathe. První z nich je jediná cílová dovednost, zatímco druhá je dovednost s multitargetem a každý stojí 50 duší. Oba také udělují jeden zásobník Soul Reaver, který odemkne další posloupnost dovedností. Na úrovni 76 odemknete Žravost dovednost, která způsobuje značné poškození jediného cíle a přes oblast. Je důležité, že obžerství uděluje dvě hromádky Soul Reaver za stejné náklady 50 duší, což z něj činí kritickou dovednost později.

FFXIV Reaper označuje kosu na střeše, obklopený červenou a černou energií

Ffxiv reaper soul reaver stocks

Soul Reaver hromady, které akumulujete, lze použít k provedení ještě silnějšího kombo. Jakmile získáte hromádky Soul Reaver, dovednosti Šibenice, Šibenice, a Gilotina být k dispozici. Každá dovednost stojí jeden zásobník Soul Reaver; Guillotine je útok na více cílů bez následného sledování a Gibbet a Gallows tvoří malé kombo.

Důležité je, že Gibbet a Gallows jsou účinnější, když se používají na nepříteli z konkrétního úhlu – nazývá se to poziční útok. Pro Gibbeta se musíte zaměřit na strany nepřátel a na šibenice se zaměřte na záda.

FFXIV REAPER SHROURAGE

Učení se Rozchod Na úrovni 80 přidává do rozchodu duše měřidlo, který ukazuje počet krychů, které jste nashromáždili. Kroudy se získávají pomocí Gibbet, šibenic a gilotiny a jsou povinny používat Enshroud dovednost.

Zatímco je entshroud aktivní, váš avatar převezme vaše tělo po dobu 30 sekund a udělí vám pět hromádek Lemure Shroud. Lemure Shroud se používá k aktivaci silných dovedností jako Communio a Void sklízet.

Když se naučíte rozchod Shroud, získáte také měřidlo smrti, který vám umožní sledovat vaše doba trvání a vaše lemure pláště. Po učení Vylepšené kryt, Také se hromadí Void Shroud hromádky po použití zásobníků lemure pláště, které se používají pro dovednosti jako Lemure’s Slice.

Když zvládnete základní dovednosti Reapera, budete do své rotace postupně začlenit další schopnosti. Sada Reaper také obsahuje poškození buffy jako Arcane Circle A úniková dovednost, Hell’s Ingress, které vás mohou teleportovat daleko od nebezpečí, pokud je to nutné.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste zkrátili nepřátele jako Reaper – pro body navíc, zde je návod, jak získat každý Mount FFXIV.

Paulo Kawanishi Paulo vždy hledá čerstvou hru JRPG, knihu nebo anime hru, která ho odvrátí od svého doktora. Více jeho práce najdete do páteře a neochvějných.