Jak odemknout Slimline Pro Optic Attainment v Modern Warfare 2 – Charlie Intel, Jak odemknout slimline pro optic Red Dot Vight in Modern Warfare 2 – Dot eSports

Jak odemknout pohled Slimline Pro Optic Red Dot In Modern Warfare 2

Chcete -li odemknout Cronen Mini Red Dot, budete muset využít a vyrovnat tři různé zbraně.

Jak odemknout Slimline Pro Optic Připojení v moderní válce 2

Slimline Pro Optic Modern Warfare 2

Meta optic pro útočné pušky a SMG ve službě Call of Duty je často pohledem, který je nejméně rušivé a nejjednodušší zasáhnout vaše výstřely. Totéž lze říci o moderní válce 2, protože Slimline Pro Optic se zdá být jednou z nejlepších možností založených na jeho elegantní povaze.

Článek pokračuje po reklamě

Při návštěvě střelce a prohlížení seznamu optiky bude nabídka označit požadavek na odemknutí, který je nezbytný pro přístup k příloze.

Článek pokračuje po reklamě

Zejména jeden pohled však hráče přemýšleli o tom, jak odemknout Slimline Pro Optic v Modern Warfare 2.

Požadavek na optiku Slimline Pro Optic

Jak odemknout MW2 Slimline Pro Optic

Aby se odemkli Slimline Pro Optic v Modern Warfare 2, musí hráči vyrovnat Lachmann Mp5 Sub, dokud se nedostane na úroveň 11.

Jediným problémem je, že nejlepší Lachmann Sub MP5 také potřebuje své vlastní odemknutí požadavků na první setkání.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je úplný obrys, jak získat Slimline Pro Optic v MW2:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  1. Vyrovnejte Lachmann-762 na úroveň 13.
  2. To odemkne Lachmann-556.
  3. Nyní se úroveň Lachmann-556 do dosáhne úrovně 12.
  4. Nyní byste měli mít lachmann mp5 sub.
  5. Nakonec to orovnate až do úrovně 11 a měli byste mít Slimline Pro Optic.

Pokud chcete vyzkoušet svou novou přílohu, můžete si ji prohlédnout v rozsahu palby.

Nejlepší alternativa k Slimline Pro in Modern Warfare 2

Pro hráče, kteří se chtějí na své útočné pušky nebo jiné zbraně s dlouhým doletem chytit čisté přesné Cronen Mini Red Dot je další skvělá možnost dostupná v moderní válce 2.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li odemknout Cronen Mini Red Dot, budete muset využít a vyrovnat tři různé zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak odemknout Cronen Mini Red Dot in Modern Warfare 2:

  1. Odemkněte rekonstrukci FTAC tím, že se M4 dostanete na úroveň 13.
  2. Poté odemkněte hurikán FSS tím, že se FTAC znovu objeví na úroveň 16.
  3. A konečně, přimějte svůj hurikán FSS na úroveň 3 a pohled bude váš.

Optika je v moderní válce 2 považována za univerzální přílohy, což znamená, že je musíte odemknout pouze jednou místo jednou na zbraň.

Budete moci aplikovat Cronen Mini Red Dot na všechny zbraně, které jsou schopny ji vybavit.

Obrázek kredit: Aktivize

Jak odemknout pohled Slimline Pro Optic Red Dot In Modern Warfare 2

Moderní operátor Warfare 2 z Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare 2 je plný zbraní a přílohy, které mohou hráči odemknout, když hru brousí. Připevnění a zbraně se však výrazně liší Modern Warfare 2, Protože zbraně sdílejí stejné přílohy, pokud sdílejí stejnou platformu.

To může být matoucí pro nezasvěcené a dokonce i veteránští hráči budou pravděpodobně potřebovat několik hodin, aby pochopili, jak odemknout určité zbraně nebo přílohy. Ale některé přílohy, jako je Slimline Pro Optic Red Dot Sight pro platformu zbraně M4, v současné době nemají jasné vysvětlení, jak je odemknout. Jak přesně tedy odemknete pohled Slimeline Pro Optic Red Dot v mOdern Warfare 2?

Jak získat pohled Slimline Pro Optic Red Dot v Modern Warfare 2

Bohužel v současné době neexistuje způsob, jak odemknout SlimeLine Pro Optic Red Dot Sight ve standardních režimech pro více hráčů. Hráči mohou připoutání používat v soukromých zápasech, ale v době psaní jej nebudete moci používat ve veřejných hrách. Neexistuje žádný popis vysvětlující, jak odemknout přílohu, když se nad ní vznášíte v menu Gunsmith, a nechávají hráče všude poškrábat hlavy.

Pohled je také přítomen v režimu kampaně a přidává větší zmatek o tom, proč není k dispozici v populárnějším režimu pro více hráčů. Activision se to pravděpodobně bude zabývat v budoucí záplatě. Infinity Ward již zveřejnil aktualizace, aby se zlepšila Modern Warfare 2, A doufejme, že pohled Slimeline Pro Optic Red Dot obdrží podobnou změnu.

V budoucnu pravděpodobně přichází více zbraní Moderní válčení Roční období a Slimline Pro Optic Red Dot Sight by mohla být vázána na jednu z těchto platforem zbraní. Mezitím zvažte další optiku pro vaše sestavení M4.

Nedostupné přílohy jsou pouze jedním problémem v novém systému Gunsmith v Modern Warfare 2. Hráči si stěžují na spletitý systém, protože potřebujete odemknout určité platformy, abyste odemkli konkrétní zbraně. Jedná se o zajímavou změnu tempa, ale také přidává mnoho možností, které musí hráči navigovat před skokem do hry.

Například Vaznev-9K je populární zbraň používaná profesionálními hráči, ale před použitím vyžaduje odemknutí tří různých zbraní. Naštěstí je tato zbraň odemkovatelná v základní hře, na rozdíl od nedosažitelné štíhlé optiky. Další klasika Treska Obsah, stejně jako kasárny a hardcore seznamy skladeb, také v současné době chybí Modern Warfare 2. Doufejme, že tyto funkce budou zahrnuty vedle chybějící optiky v budoucí aktualizaci.

Spisovatel na volné noze s více než třemi roky zkušeností v Dot Esports. Zakrývá hlavně Valoranta, Call of Duty a další tituly FPS.