Jak odstranit kouzelnice v Minecraftu v roce 2022 (průvodce) | Beebom, jak rozčarovat předměty v Minecraftu pomocí Grindstone, Anvil & More

Jak rozčarovat položky v Minecraftu – snadno odstraňte kouzelníky

Obsah

Jak odstranit kouzelnice v Minecraftu

Jak odstranit kouzelnice v Minecraftu

Okouzlení v Minecraft je vždy zábavné prozkoumat. Ale to neznamená, že jsou všichni žádoucí. V této hře na karanténu najdete několik okouzlených položek, ale s negativními kouzly na ně. Nebo byste mohli nakonec uvést nesprávné kouzla, zatímco se naučíte používat Okouzlující stůl v Minecraft. Bez ohledu na to, jak skončíte s nežádoucím okouzlením, je jeho odstranění opravdu snadné. Abychom se naučili, jak odstranit kouzla v Minecraftu, budeme muset vytvořit grindstone. Je to jediný nástroj, který můžete použít k odstranění kouzel v edicích Minecraft Java i Bedrock. Alternativně můžete také nainstalovat Forge v Minecraftu, abyste našli jedinečná a snadná řešení založená na modu. Ale většina hráčů se nemusí provádět tak složitá trasa. Takže, bez dalšího povyku, dovolte mi, abych vás naučil, jak odstranit kouzla v Minecraftu z nástrojů a zbraní.

Odstraňte kouzelníky v Minecraft (2022)

Testovali jsme metodu popsanou v tomto tutoriálu na nové Minecraft 1.18 Aktualizace. Takže si můžete být jisti při používání ve své hře bez problémů. Při začátku se naučíme, jak nejprve vyrobit brusný kámen v Minecraftu. Je to nástroj, který použijeme k odstranění kouzel v Minecraft. Ale můžete také přímo přeskočit na skutečný proces pomocí níže uvedené tabulky.

Který nástroj se používá k odstranění kouzel v Minecraft?

Jak již bylo zmíněno, jediným nástrojem, který můžete použít k odstranění kouzel v Minecraft, je a brus. V tradičních světech Minecraft a také v reálném světě se grindstone používá k vyleštění a upgradu zbraní a nástrojů. Minecraft vám však umožňuje používat jej také k rozdrcení všech kouzel na vaše nástroje. Funguje to na jakémkoli typu kouzelného vybavení od mečů po mrkev na hůlce. Mnoho hráčů to používá ke sbírání XP (zkušenosti), ale o tom později. Nejprve pojďme zjistit, jak získat ve hře grindstone.

Jak získat grindstone v Minecraftu

  • 2 hole
  • 2 prkna (jakékoli dřevo)
  • Kamenná deska
  • Crafting stůl

Už máme na místě průvodce, abychom vytvořili řemeslný stůl v Minecraftu. Pomůže vám také objevit, jak vyrobit dřevěná prkna ve hře. Umístění těchto dřevěných prken svisle vedle sebe v oblasti řemeslné oblasti má za následek vytvoření dřevěných tyčinek ve hře.

Řemeslné tyčinky v Minecraft

Jak vyrobit kamennou desku

Poslední a hlavní ingredience, kterou potřebujete k vytvoření brusného kamene, je kamenná deska. Naštěstí Minecraft nabízí dva jedinečné způsoby, jak získat kamenné desky. Pro jednu z nich však musíme dostat kameny ve hře. Kámen lze vytvořit Vytápění dlažebního dlažebního masa uvnitř pece v Minecraft. A protože dláždění je jedním z nejhojnějších bloků v této hře s karanténou, nemělo by to trvat dlouho, než se shromažďujete a začněte s výrobou kamenů.

dláždění v peci na výrobu kamene

Jakmile máte ve hře kámen, najdete vesnici s kameník v tom. Stonecutters se obvykle snáze najde než grindstones. Nebo můžete Umístěte 3 kameny do spodní řady řemeslného stolu snadno vytvořit kamenné desky. Tato metoda vám přinese 6 kamenných desek, i když potřebujeme pouze 2 k odstranění kouzel v Minecraft.

Crafting recept kamenné desky

Crafting Recept of Grindstone v Minecraft

Jakmile jste shromáždili všechny položky, musíte je kombinovat, abyste vytvořili grindstone. Chcete -li tak učinit, postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Nejprve musíte Umístěte dřevěnou hůl na obou stranách první řady oblasti řemeslné oblasti.

2. Pak, Umístěte dřevěnou prkno pod každou tyčinku Ve druhé řadě. Konečně, Umístěte kamennou desku do střední buňky první řady (mezi dřevěnými tyčinkami). Tento řemeslný recept vám dá v Minecraftu brusný kámen.

Crafting Recept Grindstone pro odstranění kouzel v Minecraft

Jak odstranit kouzelnice v Minecraftu pomocí Grindstone

Chcete -li odstranit jakékoli okouzlení z vašich nástrojů nebo zbraní, stačí Umístěte je do brusky. V Grindstone jsou dva sloupce (viz níže uvedený snímek obrazovky) a kteroukoli z nich můžete použít. Jen se ujistěte, že druhý sloupec je prázdný nebo v něm má stejnou položku. Tento proces nestojí nic z hlediska zkušeností, paliva nebo času.

Použití Grindstone k odstranění kouzel v Minecraftu

Použití Grindstone k odstranění kouzel také vede k zkušenostem bodů. Jejich množství závisí na úrovni okouzlení vedle kvality vašeho nástroje. Mějte na paměti, že můžete odstranit všechna kouzla ve hře z vašeho vybavení kromě kletby vazby a kletby zmizení. Od roku 2021 neexistuje způsob, jak odstranit jeden z těchto kouzel, pokud nepoužíváte jeden z těchto nejlepších modů Minecraft.

Bonus: Použití Grindstone v Minecraft

  • Opravte zbraně a nástroje v Minecraft
  • Kombinace trvanlivosti dvou stejných typů položek
  • Zvyšování celkové maximální trvanlivosti vašeho vybavení
  • Vytváření zbraní Smiths umístěním grindstone do vesnice

Snadno odstranit kouzelnice v Minecraftu

S řemeslným receptem a použitím brusného kamene ve vašich rukou jste připraveni odstranit všechna kouzelnice v Minecraft. Ale i bez nástrojů pro okouzlení existuje několik dalších zábavných a jedinečných způsobů, jak zlepšit svůj styl boje. Jedním z takových způsobů je vytvoření lektvaru požárního odolnosti nebo lektvaru neviditelnosti při řešení davů, aniž by se dostal do boje. Můžete dokonce použít některé z nejlepších Minecraft 1.18 semen pro další výhody z get-go. S další pomocí nebo bez další pomoci umožňuje Minecraft hodně průzkumu. A pohybovat se zpět do světa kouzel sdílejte některá z vašich oblíbených kouzel, která by hráči nikdy neměli v Minecraftu odstranit. Můžete je nechat v sekci komentářů níže, aby naši čtenáři objevili.

Jak rozčarovat položky v Minecraftu – snadno odstraňte kouzelníky

Přemýšlel, jak rozčarovat v Minecraftu? Postupujte podle této příručky a získejte odpovědi na všechny své dotazy týkající se rozmnosti.

Podle Kailash Naposledy aktualizováno 13. září 2021

Je zřejmé, že byste okouzlili několik položek, aby byly posíleny. Občas je však důležité rozčarovat okouzlené předměty, a to je to, pro co jsme tady. Tato příručka vás projde tím, jak rozčarovat v Minecraftu.

Obsah

Jak rozčarovat v Minecraftu?

V minecraftu můžete rozčarovat pomocí kovadlin ke kombinování kouzel nebo použití grindstones k odstranění kouzel. Než je použijete nejprve, budete je muset oba vytvořit.

Jak vytvořit kovadliny, aby změnily kouzla v Minecraftu?

Jak řešit kovadlinu v Minecraft

Můžete postavit kovadlinu se čtyřmi železnými ingoty a třemi bloky železa. Jakmile máte kovadlinu na místě, vše, co musíte udělat. Kovadlina zkombinuje obě položky a vytvoří nový, který je ještě silnější než jednotlivec.

Kovadlina se hodí k vytvoření lépe konandovaných předmětů. Existují omezení, kolik můžete okouzlit konkrétní položku v Minecraft. Ale kovadlina vám umožní kombinovat i dvě maximálně okouzlené předměty, abyste vytvořili silnější.

Jak řešit grindstone v Minecraftu, aby rozčaroval?

Jak řešit grindstone v Minecraftu

V minecraftu můžete vytvořit mletí vložením kamene a lesů do řemeslných stolních slotů. Alternativně můžete také získat broušení od kováře. Grindstone se používá jak pro opravu, tak pro rozčarování. Zeptá se vás, zda chcete opravit nebo rozčarovat. Vše, co musíte udělat, je umístit kouzelnou položku na horní část stolu a bude rozčarován.

Jediným problémem s grindstones je to, že může rozčarovat pouze nezaujaté předměty. To znamená, že budete muset nejprve nezaujaté prokleté předměty, abyste ji rozčarovali.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak rozčarovat v Minecraftu. Zatímco zde, zajistěte čtení Jak vytvořit násypku, A hlaveň, a a Štít v Minecraft. Tito průvodci vám pomohou vytvořit cenné předměty, které jsou ve hře užitečné.

Jak okouzlit a rozčarovat předměty v Minecraftu

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologie s výrazným důrazem na herní a elektronické gadgety. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 24. září 2021

Hra Minecraft má dva hlavní prvky a od názvu jsou zřejmé, těžební a obecně shromažďují zdroje a vytvářejí tyto zdroje do užitečných nástrojů a předmětů. Technicky vzato, můžete hrát celou hru a nikdy se ani dívat na systém Enchantment, ale chybělo by vám silné a neuvěřitelně užitečné spoustu vylepšení pro vaše nástroje, zbraně a brnění, které vám nejen ušetří čas, ale také Zachraňte svůj život!

Jak okouzlit a rozčarovat předměty v Minecraftu

H ow to enchant předměty v Minecraft

Systém kouzla je verze úrovně hráče Minecraft z jiných her, jediným rozdílem je, že si užíváte své zkušenosti a používáte jej, abyste své vybavení naplnili vylepšení.

Mechanika

Když porazíte příšery, těží určité materiály, bliká bloky nebo vaří jídlo, chovají zvířata, ryby a obchodujete s vesničany, získáte zkušenosti. Zkušenosti se staví pomaleji s každou rostoucí úrovní; Například přechod z úrovně 0 na úroveň 1 vyžaduje 7 zkušeností, ale přechod z úrovně 1 na úroveň 2 trvá 9 bodů a úrovně se nestanou o žádné cennější (je to jako 7 centů, které se rovnají vašemu prvnímu dolaru, a 9 centů, které se rovnají vašemu druhému dolaru, ale když je utratíte, máte stále jen 2 dolary stejné hodnoty). To znamená, že pokud chcete být co nejúčinnější, měli byste se pokusit shromáždit pouze dostatek zkušeností pro cokoli, co se snažíte dělat. Hromadění vašich zkušeností má smysl, pouze pokud nemáte dobrý způsob, jak ji utratit.

Kromě zvýšených nákladů na získání každé úrovně, pokud náhodou zahynete a přitom držíte všechny ty zkušenosti. Je zřejmé, že čím více držíte, tím více se tímto způsobem ztratíte.

Své zkušenosti můžete utratit na dvou různých místech Okouzlující stůl a kovadlina.

Okouzlující stůl

Vaše první možnost pro použití všech těžce vydělaných zážitků je Okouzlující stůl. Chcete -li používat okouzlující stůl, budete potřebovat něco, co by okouzlil jako nástroj, zbraň, kus brnění nebo knihy a budete potřebovat alespoň 1 kus lapis lazuli.

S pouhým okouzlujícím stolem budete mít k dispozici pouze možnosti kouzla nízké úrovně, které budou stát 1, 2 nebo 3 LAPIS. Tím se přidá náhodné kouzla nízké úrovně k položce, kterou jste umístili do okouzlující tabulky, která je pro tuto položku relevantní. Například nedostanete peří padající kouření na meč nebo ostrost na lopatu.

Chcete-li odemknout kouzla vyšší úrovně Přidejte knihovny do vašeho nastavení. Aby se mohli vztahovat na tabulku kouzla, je třeba umístit ve stejné výšce jako tabulka Enchantment nebo 1 blok vyšší nebo dolní a 1 blok od Tabulky Enchantment (tak je mezi tabulkou kouzelníka 1 blokový prostor a Knihovna).

Tato oblast musí být také vymazána na další položky, například umístění pochodní do této mezery bude blokovat spojení mezi tabulkou kouzelníka a knihovkou, kterou je pochodně před.

Chcete -li získat přístup k nejvyšší úrovni okouzlení, kterou budete potřebovat 15 celkem regály umístěné kolem okouzlujícího stolu.

Tím se odemkne nejvyšší úroveň okouzlujících možností v nabídce Table Enchantment Table. Když jdete na úroveň kouzla, musíte také utratit více lapis, abyste je použili, buď 1, 2 nebo 3.

Tato metoda okouzlení je skvělá trasa, pokud nehledáte nic konkrétního a chcete jen získat nějaká obecná vylepšení na nezúčastněném vybavení. To je také perfektní, pokud potřebujete něco specifického pro vybavení, protože tato metoda omezuje možné kouzelnice na jakékoli druhy zařízení, které umístíte na rozhraní (takže pokud vložíte meč, získáte na něj pouze meč nebo obecné kouzel. Pokud vložíte helmu, dostanete pouze helmu nebo obecné kouzelnice atd. Pozoruhodnou výjimkou je sekera, která je považována za nástroj a zbraň, aby mohla získat oba typy kouzel).

Kovadlina

Další metoda k dispozici hráčům pro okouzlení je kovadlina. Kovadlinu lze použít ke kombinování 2 identických kusů okouzleného vybavení do jednoho z těchto kusů vybavení se všemi kouzly obou. Řekněme například, že máte 2 okouzlené luky, 1 má nerozbitné II a Punch II, zatímco druhý má plamen I a Unblung II. Pokud je kombinujeme na kovadlině, dostaneme 1 luk s plamenem I, Punch II a Unblung III. The Unikátní okouzlení obou luků Přeneste k novému luku a podobné kouzla kombinovaná Poskytnout verzi tohoto okouzlení vyšší úrovně. Je důležité si uvědomit, že pro podobné kouzla zkombinovat musí být stejná úroveň a ne na čepici tohoto konkrétního okouzlení. Jinými slovy, kdyby to bylo nerozbitné I a Unbreaking II, nový luk by si jen udržel lepší verzi těchto dvou, v tomto případě Unblung II. Podobně, kdyby oba luky již měly rozbitou III (maximální úroveň pro nerozbitné okouzlení), výsledný luk by měl také Unblung III.

Pokud nemáte dva kusy stejného vybavení, které chcete kombinovat, můžete také použít nová kouzelnice na své vybavení (jak unenchanted, tak již okouzlující) Enchanted Books.

Stejně jako dříve, vložte vybavení, které chcete okouzlit do rozhraní kovadliny, ale místo toho, abyste do druhého kusu vybavení vložili, přidejte knihu s kouskem, které chcete na zařízení použít. To jednoduše přidá toto kouzlo k tomuto vybavení.

Pokud z nějakého důvodu má vaše kouzelná kniha Více kouzla na něm pro různé vybavení (Například ochrana IV a ostrost v) Rozhraní použije okouzlení, které je pro toto vybavení relevantní a druhý bude ztracen.

Možná vás zajímá, odkud získat kouzelné knihy. Existuje několik různých zdrojů. Je zřejmé, že je můžete vytvořit sami s okouzlujícím stolem a nesenchantovanou knihou. Okouzlení, které se dostanete na knihu, bude náhodné, takže to není jistý způsob, jak získat to, co chcete, ale pokud se jen snažíte zbavit některých bodů navíc, je to dobrá volba.

Ve většině generovaných struktur (Dungeons, opuštěné miny, nether pevnosti atd.). Ty jsou náhodně generovány, ale obvykle nabízejí lepší možnosti okouzlení než vaše domácí kouzelné knihy.

A konečně a pravděpodobně vaší nejlepší možností je získat kouzelné knihy knihovníci vesničané. Většina z nich bude moci nabídnout 2 až 3 možnosti, když na jejich hlavní úrovni, a pokud dostanete dost těchto vesničanů, můžete v podstatě získat přesně kouzelnictví, které potřebujete pokaždé.

Nezapomeňte si také vybrat kouzla, která aplikujete pečlivě, protože každé další okouzlení bude stát více zkušeností než poslední a rozhraní nakonec omezí a řekne vám, že je příliš drahé na použití nových kouzel (i když máte spoustu zkušeností, aby se to pokrylo ).

Je možné dostat jen o něco více na kus vybavení předběžným kombinováním knih o kouzle, které chcete přidat do zařízení, a přidat kombinované knihy do vybavení v několika krocích místo několika. Stejným způsobem, jak můžete kombinovat jedinečná kouzelnice pro efektivní aplikaci na zařízení, můžete také kombinovat podobně okouzlené knihy, abyste zvýšili úroveň okouzlení (například můžete kombinovat 2 Unbreaking II Enchanted Books, abyste získali 1 Unbreaking III Enchanted Book).

Jak Rozčarovaný Položky v Minecraft

Někdy je nutné odstranit kouzla z kusu zařízení. Například jste v netherské pevnosti a najdete hrudník s mečem! To je úžasný nález, ale bohužel má na něm Bane Artropods. To je jen dobré proti několika různým nepřátelským davům, kterým nebudete čelit tak často, zjevně ne něco, co byste chtěli investovat do spousty zkušeností do lepšího vylepšení. Existuje však několik způsobů, jak odstranit kouzla z položek ve hře.

Možnost číslo jedna a pravděpodobně vaše cesta pro většinu situací bude grindstone. Jednoduše umístěte zařízení, které má být rozčarováno do nabídky Grindstone a Grindstone představí zcela nesenchantovanou verzi této položky, kterou můžete chytit. Rozčarování vybavení vám také vrátí trochu ze zkušeností vynaložených na aplikaci okouzlení. Bohužel to neodstraní kletby tak na metodě dva.

To je skvělá volba pro situace, kdy je třeba odstranit méně než ideální kouzlo ze zařízení získaného z kořistí nebo obchodování s vesničany a ponecháte pro vás prázdnou břidlici.

Druhým způsobem, jak odstranit kouzelnice z vašeho vybavení, a ne mnoho lidí, o kterých neví mnoho lidí, je kombinovat vaše vybavení v řemeslné mřížce. Řekněme, že jste dostali 2 okouzlené luky jako kapky z nepřátelské damové farmy. Nemusíte být okouzleni, ale shromažďujete plnohodnotné nechlazené luky pro použití výdejních výrobců. Můžete si vzít 2 Enchanted Bows a kombinovat je do craftingové mřížky, abyste vytvořili 1 unenchanted luk s trvanlivostí větší než součet 2 poškozených luků (samozřejmě omezení, samozřejmě na maximální trvanlivost položky). Tato metoda vám však nevrátí žádný zážitek a také neodstraní kletby.

Děkuji za zastavení, doufám, že jste tyto informace našli okouzlující … Je mi líto, vím, že moje vtipy opouštějí lidi rozčarovaný, Ale okouzlující systém Minecraftu rozhodně ne!