Jak otevřít dveře hodinových věží v Bradavickém dědictví, jak otevřít dveře hádanky ARITHMANCY – Bradavice Legacy Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

To znamená, že ? se rovná čtyřem – což je zastoupeno pták symbol.

Jak otevřít dveře hodinových věží v dědictví Bradavic

How-to-Open-the-Clock-Tower-Doors in Hogwarts-legacy

Chcete vědět, jak otevřít dveře věže hodin Bradavice Legacy? Fanoušci kouzelnického světa se těšili na vydání Bradavice Legacy. A jejich očekávání jsou plně odůvodněná, protože tato akce RPG je zcela nasycena dobrodružstvím, magií a hádankami, které musíte pomocí jeho vyřešit. Jedním z těchto hádanek jsou dveře hodinových věží, které jste si možná všimli při návštěvě Crossed Wands Duel Club. Pojďme se tedy podívat Jak otevřít dveře věže hodinek v Bradavice Legacy, můžeme?

Otevření dveří hodinových věží v dědictví Bradavic

Při hraní Bradavice Legacy, Můžete prozkoumat různá obrovská místa, naplněná malými zákoutími a lebkami. Mnoho z nich skrývá různá tajemství a hádanky. Chcete -li je odhalit, budete se muset naučit různá kouzla a použít svou vynalézavost. A dobrým příkladem je hádanka dveří hodinek. Ve věži hodin najdete čtyři neobvyklé dveře:

  • Dveře Mantis
  • Dveře polí
  • Dveře sovy
  • Dveře jednorožec

Nemůžete je otevřít silou nebo používat alohomoru. Proto hráči zázradní pero tyto dveře věže hodin. Chcete -li to provést, budete muset postupovat skrz příběh a naučit se kouzla zatčení nebo Glacius, protože mají klíčovou roli při řešení hádanky. Doporučujeme však používat Glacius, protože vám poskytne více času na dosažení dveří.

A jak jste již pochopili, musíte něco zmrazit, abyste otevřeli dveře. A že něco je obrovský kyvadlo věže. Jak se hodí k kyvadlu, houpe se ze strany na stranu. A pokud se podíváte nahoru, uvidíte čtyři kulaté emblémy s obrázky z dveří věže hodinek. Tyto emblémy jsou také na podlaze.

Musíte tedy obsadit hybnost nebo Glacius, abyste zamrzli kyvadlo před jedním z emblémů. Pak musíte běžet k odpovídajícím dveřím věže a prostě je otevřít. Je to opravdu tak jednoduché, jak to zní. Stojí však za zmínku, že hybnost zatčení má kratší dobu, takže budete muset rychle běžet ke dveřím. A za nimi můžete sbírat různé stránky kořistí a polních průvodců.

Příbuzný:

Bradavice Legacy: Všechna umístění přistávacích platforem

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak otevřít dveře věže hodin Bradavice Legacy. Tato hádanka vyžaduje určitou přípravu, ale podle našich tipů byste měli být schopni ji vyřešit. A když jste tady, podívejte se na našeho průvodce, jak se dostat do mapové komory Bradavice Legacy.

Bradavice Legacy společností Avalanche Software je k dispozici na konzolách PC, PlayStation a Xbox.

Jak otevřít dveře hádanky aritmancy

Svět

Pokud jste prozkoumali Bradavice, existuje velká šance, že jste se setkali s velkými dřevěnými čísly, které jsou obklopeny symboly podivných zvířat a zamčené za matematickými rovnicemi. Tyto dveře puzzle jsou známé jako dveře aritmancy, a přestože se mohou zdát na první pohled zastrašující, je ve skutečnosti relativně snadné vyřešit, jakmile se dozvíte, co symboly představují. Tato příručka vysvětlí vše, co potřebujete vědět o vyřešení hádanek dveří Aritmancy v Bradavicích.

Ať už jste vášnivý dokončení nebo prostě chcete přeskočit dopředu na řešení, kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte na…

Hledáte řešení? Další informace najdete v našich praktických umístěních a řešeních pro aritymancy a řešení dveří.

Jak najít šifru na dveře Arithmancy

Vezměte prosím na vědomí, že nemusíte odhalit symbol šifry, abyste vyřešili hádanky dveří Aithmancy. Pokud tedy nechcete najít notu, přeskočte dopředu na naše řešení.

Chcete -li najít šifru dveří Arithmancy, začněte cestovat Flame Floo Blame, který se nachází v Knihovní příloha Bradavic.

Bradavice Legacy - jak najít symbol aritmancy cifher.png

Z tohoto plamene Floo vydejte se dveřmi doprava a cestujte přes dřevěný chodník, dokud nedosáhnete křižovatky – otočte doprava a jděte po cestě ke konci.

Bradavice Legacy - Jak najít symbol aritmancy Cipher 2.png

Na konci cesty prohledejte malou modrou hruď na lavičce vedle tabule. Zde objevíte šifru dveří Arithmancy, která odhaluje numerickou hodnotu každého symbolu reprezentovaného kolem oblouku dveří.

Nyní vyřešte dveře aritmancy a povede vás do třídy Aritmancy, kde se studenti dozví o magických vlastnostech čísel a numerologie. Ve třídě najdete také dva další dveře hádanky, které vedou k pokladům.

Jak vyřešit dveře čísla puzzle

Jak jsme vysvětlili dříve, nalezení šifry není nutné k vyřešení hádanek dveří Arithmancy. Dokud víte, numerická hodnota každého symbolu, můžete odemknout všechny dveře, se kterými se setkáte.

Takže, ať už jste získali šifru nebo ne, řešení hádanek dveří aritmancy se může zdát trochu zastrašující, ale řešení jsou mnohem jednodušší, než vypadají. Chcete -li vyřešit hádanku, jednoduše přistupte ke dveřím a odhalte sadu rovnic. Obě rovnice budou obsahovat centrální číslo, které je obklopeno třemi postavami.

Všechna tři vnější čísla se musí při sčítání dohromady vyrovnat centrálnímu číslu.

Tady je však úlovek, některé symboly budou nahrazeny otazníkem a potenciálně symbolem podobným stvořením, který bude odpovídat jednomu ze symbolů, které lze vidět kolem oblouku dveří. Každý z těchto symbolů představuje číslo a Počínaje zleva doprava budou symboly představovat čísla 0 až 9.

Bradavice Legacy - Jak vyřešit dveře aritmancy.png

Naštěstí s jednoduchou substituční rovnicí budete mít odpověď potřebnou k odemčení dveří.

Jako příklad pomocí výše uvedených dveří budete vždy chtít začít od centrálního čísla. Začneme tedy s devíti a pak budete chtít odčítat oba dva a Dračí symbol, který při použití šifry ukazuje, že jeho numerická hodnota je tři.

To znamená, že ? se rovná čtyřem – což je zastoupeno pták symbol.

Chcete -li tento výsledek potvrdit, přidejte všechna tři z těchto čísel dohromady a dostanete devět devět.

Librarycc 1-2.jpg

Nyní jednoduše opakujte tento krok pro druhou rovnici – viz níže uvedené řešení rovnice:

Nyní, když jste vypracovali hodnotu ? a ??, Roll Symboly velkého trojúhelníku vedle každého dveří, takže otazníky představují symbol každé numerické hodnoty.

Jakmile jsou symboly převráceny na místo, otevřete dveře a nyní budete mít přístup ke všem skrytým kořistům uvnitř – což bude většinou sestávat z zařízení.

Hledáte ještě více Bradavických dědických průvodců? Proč se podívat.

  • 42 Základní tipy a triky, jak začít
  • 21 věcí, které Bradays Legacy neříká
  • Jak změnit vzhled zařízení (transmog)