Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Season 3 Aktualizace – TRN Checkpoint, jak předběžně načíst Warzone 2 na PS5, PS4, Xbox a PC před spuštěním – Mirror Online

Jak před spuštěním předběžného zatížení Warzone 2 na PS5, PS4, Xbox a PC

Zahájení Parní a hledat Call of Duty Warzone 2. Na stránce Call of Duty Warzone 2 přejděte dolů na Předpětí Call of Duty Warzone 2 sekce a klikněte “Hra před zatížením”.

Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Season 3 Aktualizace

Fanoušci Call of Duty konečně mají možnost předběžně načíst Warzone 2 a MW2 Season 3 aktualizovat před oficiálním spuštěním. Nadcházející záplata je nastavena tak, aby přinesla řadu nových funkcí a změn, včetně významných doplňků DMZ, nového gulagu, BlackSite a Redeploy Drones v Al Mazrah.

Pokud tedy máte zájem dostat si ruce v této nové sezóně, jakmile se spustí, zde je průvodce předpětím předběžného načtení Warzone 2 a MW2 Season 3 Update.

Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Sezóna 3 na Xboxu

Spusťte Xbox Store a hledat Call of Duty Warzone 2. Nakonec vyberte Aktualizace Předběžné stávání nejnovějších souborů.

Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Sezóna 3 na PS5

Spusťte Obchod PlayStation a hledat Call of Duty Warzone 2. Nakonec vyberte Aktualizace Předběžné stávání nejnovějších souborů.

Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Sezóna 3 na Steam

Zahájení Parní a hledat Call of Duty Warzone 2. Na domovské stránce Call of Duty Warzone 2 přejděte dolů na Preload Season 3 sekce a klikněte „Aktualizace před zatížením.”

Jak předběžně načíst Warzone 2 & MW2 Sezóna 3 v bitvě.síť

Chcete-li předinstalovat aktualizaci Warzone 2 & MW2 Season 3, musíte spustit Bitva.Čistý klient a hledat “Call of Duty: MWII | Wz 2.0“.

Pokud hra není ve vašem baru oblíbených, klikněte na “Všechny hry„najít to. Můžete najít Warzone 2.0 buď v první sekci, nebo pod „Aktivita„Tab vlevo.

Poté, co to najdete, vyberte „Call of Duty: Mwii | Wz 2.0 “a poté klikněte na”Aktualizace předinstalace“Na stránce hry.

Stojí za zmínku, že aktualizace sezóny 3 váží kolem 18 GB. Před stažením pro rychlou instalaci se tedy ujistěte, že máte dostatek úložného prostoru.

Tarun je zkušeným herním spisovatelem s více než pětiletými zkušenostmi pokrývající širokou škálu videoher. S vášní pro herní průmysl se specializuje na psaní funkcí, průvodců a novinek pro populární živé služby, jako jsou Fortnite, Warzone, Valorant a další.

Jak před spuštěním předběžného zatížení Warzone 2 na PS5, PS4, Xbox a PC

Toto je, jak předběžně načíst Call of Duty: Warzone 2 na PlayStation, Xbox a PC včetně bitvy a páry.

Jak předběžně předběžně načíst Warzone 2 na PS5, Xbox a PC

Jak předběžně předběžně načíst Warzone 2 na PS5, Xbox a PC před spuštěním (

  • 17:59, 15. listopadu 2022
  • Aktualizováno 16:15, 30. listopadu 2022

Call of Duty: Warzone 2.0 předběžných zatížení je nyní žije na konzolách a PC před spuštěním hry, což vám ušetří cenné hodiny v den zahájení.

S Call of Duty: Warzone 2 spuštění ve všední den – středu 16. listopadu v 18:00 GMT / 13:00 ET / 10:00 PT. Naštěstí, jak je tomu obvykle u her Call of Duty v posledních letech, můžete předběžně načíst Warzone 2.0 před oficiálním vydáním.

Předběžné zatížení se již žily na všech platformách včetně PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Battle.síť a pára. Takže s výjimkou jakýchkoli obrovských záplat za den, budete připraveni se ponořit, jakmile skončíte v práci, škole nebo jiných místech odpovědnosti pro dospělé. Než spadnete do Al Mazrah, nezapomeňte se podívat na nejlepší načítání Warzone 2, aby vám při spuštění poskytli výhodu a vaši členové týmu vám za to poděkují později.

Budete se chtít ujistit, že máte dostatek úložného prostoru pro přizpůsobení Warzone 2.Velikost souboru 0, než něco uděláte. Každá platforma má svůj vlastní průčelí, s pokyny a velikosti souborů se mezi nimi liší. Zde je návod, jak předběžně načíst Warzone 2.0, kdekoli to budete hrát.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PS5 a PS4

Chcete-li předvídat Warzone 2 na PS5 nebo PS4, jednoduše přejděte do obchodu PlayStation. Odkaz vás vezme přímo na stránku obchodu, ale pokud ne, stačí vyhledat Call of Duty: Warzone 2.0, a poté vyberte Stáhnout. Titul se zpočátku neobjevil na výkladních skříních a v některých případech je to sportovní ikonu Modern Warfare 2, která věci matou. Pokud získáváte pouze výsledky pro moderní válku, klikněte na instalaci a uvidíte doplněk Warzone 2.

Pokud již máte ve své knihovně Modern Warfare 2, Warzone 2.0 již bylo předem naloženo a nemusíte nic dělat. Hry sdílejí aktiva, takže pokud je nemáte, budete nuceni stáhnout základní hru MW2 plus Warzone 2.0 doplněk.

Současný Warzone 2.0 Velikost souboru na PlayStation je 49.76 GB, ale očekáváme, že aktualizace sezóny 1 toto číslo výrazně nafoukne na všech platformách.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na Xboxu

Chcete-li předvídat Warzone 2 na Xbox One, a Xbox Series X | S, přejděte do obchodu Microsoft Store. Pokud vás to nezavede přímo na stránku hry, stačí hledat Call of Duty: Warzone 2.0 a vyberte Stáhnout. Stejně jako u výše uvedených pokynů PlayStation, pokud jste si již stáhli Modern Warfare 2, Warzone 2.0 již bude automaticky předem načteno.

Na základě aktuálních informací Xbox Warzone 2.0 Velikost souboru je kolem 95.2 GB, po aktualizaci sezóny 1, která se stala živě 16. listopadu.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PC (bitva.síť a pára)

Stejně jako situace na konzole, pokud jste si již stáhli Modern Warfare 2 na vaší PC platformě výběru, Warzone 2.0 bude předem načteno automaticky a měli byste obdržet aktualizaci.

Jinak najdete Warzone 2.0 v páře nebo bitvě.Síť prostřednictvím těchto odkazů, nebo je stačí vyhledat v průčelích a vyberte Stáhnout.

Současný Warzone 2.0 Velikost souboru na Steam je kolem 125 GB, což vypadá správně. Současný Warzone 2.0 Velikost souboru na bojové síti je 85.2 GB, po aktualizaci sezóny 1, která se začala žít 16. listopadu, takže další aktualizace by mohla být splatná později.

Herní slevový kód

Hledáte nejnovější hry na PlayStation, Xbox a PC? Pak už nehledejte na hru. Ušetřete peníze na nejnovějších titulech pomocí herních slevových kódů a více online.

Jak předběžně načíst Warzone 2

Call of Duty Warzone 2 může být nyní předložený před jeho spuštěním 16. listopadu 2022 na 10:00 PST. S Velikost stahování z 125 GB, Předpětí Warzone 2 vám pomůže skočit do akce Call of Duty Warzone 2 ihned po propuštění.

Call of Duty Warzone 2 lze načíst Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5, a PC. Zde je návod, jak načíst hru na každé z těchto platforem.

Budete potřebovat 125 GB volného prostoru k předběžnému státu Call of Duty Warzone 2.

Warzone-2-Preload.jpg

Jak předběžně načíst Call of Duty Warzone 2 na Xboxu

Spusťte Xbox Store a hledat Call of Duty Warzone 2. Vybrat Stažení.

Jak předběžně načíst Call of Duty Warzone 2 na PS5

Spusťte Obchod PlayStation a hledat Call of Duty Warzone 2. Vybrat Stažení.

Pokud nemůžete najít Call of Duty Warzone 2 z funkce vyhledávání, otevřete stránku obchodu pro Call of Duty Modern Warfare 2. Vyberte tři tečky a z rozbalovací nabídka, Vyberte „Call of Duty Warzone 2.0 “.

Jak předběžně načíst Call of Duty Warzone 2 na Steam

Zahájení Parní a hledat Call of Duty Warzone 2. Na stránce Call of Duty Warzone 2 přejděte dolů na Předpětí Call of Duty Warzone 2 sekce a klikněte “Hra před zatížením”.

Warzone Steam Page.jpg

Jak předběžně načíst Call of Duty Warzone 2 v bitvě.síť

Spusťte Bitva.Čistý klient. Pokud Warzone Call of Duty ještě není ve vašem baru oblíbených, vyberte “Všechny hry” z baru.

Warzone Battle.net Page.jpg

Hledat “Call of Duty: Mwii | Wz 2.0 “. Najdete Warzone 2.0 v Hlavní sekce nebo alternativně pod Karta „Activision“ nalevo.

Klikněte na Call of Duty: MWII | Wz 2.0. Vybrat “Předinstalace WZ 2.0 “ Na stránce hry.