Jak převést Overwatch Skins do Overwatch 2: Průvodce sloučením účtu – Charlie Intel, bude Overwatch Skins k dispozici v Overwatch 2? | Jak přenést kůže na Overwatch 2 – Dot ESports

Overwatch Skins bude k dispozici v Overwatch 2

Zatímco Overwatch 2 je nová kapitola pro franšízu, nebude to vyhodit všechno z první hry. Spolu s představením nové struktury bitevních průsmyků zdarma a obchodu s přímými nákupy budou hráči moci získat dostatek obsahu s jejich oblíbenými stávajícími hrdiny, od starých klobouků, jako je voják: 76 až novější obsazení inkluzí jako Echo. Takto, Overwatch 2 je mash-up nového a starých.

Jak přenést Overwatch Skins do Overwatch 2: Průvodce sloučením účtu

Zatímco Overwatch 2 je pokračování původní hry, těžce vydělaná kosmetika hráčů se přenáší. Ale budete muset zajistit, aby vaše účty byly sloučeny, pokud chcete přenést své Overwatch Skins na Overwatch 2, takže zde je návod, jak sloučit své účty.

Vysoce očekávané pokračování Střelce Hrdiny Blizzardu, Overwatch, je konečně tady. Ačkoli pokračování, Overwatch 2 lze považovat za pokračování originálu, přináší mapy, režimy, zbraně a hrdiny z původní hry.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco se Overwatch přesunul na nové pastviny, hráči mohou vlastně vzít vše, co vydělali na Overwatch 2. Pokud jste na konzole, existuje několik kroků, které musíte dokončit, abyste přenesli všechny své kůže a progresi.

Článek pokračuje po reklamě

Ať už jste na Xbox, PlayStation, Switch nebo PC, zde je návod, jak sloučit své účty a přenést své Overwatch Skins na Overwatch 2.

Jak přenést kůži Overwatch na Overwatch 2 na Xbox & PlayStation

Přenést své Overwatch Skins na Overwatch 2, Xbox, Playstation a Switch Players to bude muset Sloučte svůj konzolový účet bitvou.Čistý účet.

Článek pokračuje po reklamě

Na rozdíl od původní hry, Overwatch 2 vyžaduje, aby hráči vytvořili bitvu.Čistý účet, kde bude na jednom účtu napříč platformami existovat veškerý jejich postup a kosmetika. Pokud jste tedy zakoupili kůže na různých platformách, přenesou se na Overwatch 2.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Před pokračováním s níže uvedenými kroky můžete sloučit pouze jeden účet na platformu, takže dvakrát zkontrolujete, že propojujete správný účet.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak sloučit svůj účet konzoly s bitvou.síť:

Článek pokračuje po reklamě

Moira v Overwatch

  1. Hlava do bitvy.síť a přejděte na stránku připojení
  2. Přihlaste se do bitvy.síť, pokud jste to ještě neučinili
  3. Vyberte Připojte se vedle účtu, který chcete sloučit (E.G PlayStation, Xbox nebo Nintendo)
  4. Postupujte podle odkazu na stránku přihlášení PlayStation a Přihlaste se s účtem, který chcete sloučit
  5. Jakmile je připojen, spusťte Overwatch 2
  6. Klikněte na Pokračovat na obrazovce „Cross Progression Is“
  7. Podržte buď X nebo A potvrdit sloučení vašeho účtu
  8. Overwatch 2 vám řekne, že „váš účet je ve frontě, která se má sloučit“, tak jednoduše počkejte a všechny vaše overwatch kůže a kosmetika brzy dorazí

Jak přenést kůži Overwatch na Overwatch 2 na PC

Naštěstí, pokud jste PC přehrávačem Overwatch, vy Nemusíte sloučit účty před Overwatch 2 Jak už hrajete bitvu..

Jednoduše spusťte Overwatch 2 a vše, co jste vydělali nebo zakoupili v původní hře, bude již na vašem účtu.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Blizzard

Overwatch Skins bude k dispozici v Overwatch 2?

Zatímco Overwatch 2 je nová kapitola pro franšízu, nebude to vyhodit všechno z první hry. Spolu s představením nové struktury bitevních průsmyků zdarma a obchodu s přímými nákupy budou hráči moci získat dostatek obsahu s jejich oblíbenými stávajícími hrdiny, od starých klobouků, jako je voják: 76 až novější obsazení inkluzí jako Echo. Takto, Overwatch 2 je mash-up nového a starých.

Tyto změny mají některé hráče, kteří se ptají, co se přesně stane s kosmetikou, kterou tak tvrdě pracovali. Před několika měsíci Blizzard stanovil kroky, jak sloučit účty; Hráči přirozeně chtějí vědět, zda potřebují udělat něco podobného, ​​aby zajistili přenos jejich kosmetiky. Nyní, když první Overwatch je offline k dobrému, už se nevrátí.

Tady je vše, o čem potřebujete vědět Overwatch 1 Skins in Overwatch 2.

Jak přenášet kůže na Overwatch 2

Všechny kůže, které jste vlastnili pro každého hrdinu Overwatch bude k dispozici v Overwatch 2. Všechna vlastněná kosmetika, včetně kůží, sprejů, hlasových linek, pórů vítězství, zvýraznění intro a další se automaticky přenášejí, kdy Overwatch 2 jde živě na říjen. 4, za předpokladu, že se přihlásíte se stejným účtem, který jste použili pro první hru. Pokud jste použili více účtů na konzolách a chcete veškerou svou kosmetiku na stejném místě, musíte dokončit proces sloučení účtu, aby se vaše zařízení přeneslo. (Poznámka: Na stejné konzole nemůžete sloučit více účtů PC nebo více účtů.)

Jen proto, že všechny vlastněné kůže se přenášejí, neznamená, že kůže první hry budou široce k dispozici ke koupi nebo odemknutí. Během prvních několika sezón vyberte Overwatch 1 Kosmetika bude k dispozici ke koupi v obchodě s hrami jako součást balíčků nebo samostatně. Hrst kůže lze zakoupit také z galerie Hero s starší měnou, což hra nazývá vaše převedená mince z první hry.

Neexistuje žádná záruka, že obtížné kůže, jako je růžová milosrdenství, budou znovu k dispozici. Pokud již nevlastníte pokožku, možná ji nebudete moci získat Overwatch 2.

Všechny vaše kůže a další kosmetika se vrátí, když Overwatch 2 jde živě na říjen. 4.

Emily je spisovatel zaměstnanců pokrývající Apex Legends, Overwatch, Pokemon a General Gaming for Dot Esports. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.