Jak připojit Oculus Quest k vaší televizi: 2 snadné způsoby, jak odevzdat Oculus Quest 2 do televize

Jak odevzdat Oculus Quest 2 do vaší televize

K dispozici jsou některá řešení třetích stran, pokud jste se chtěli vrhnout na jako Amazon Fire Stick nebo MacOS povolené zařízení, například obvykle prostřednictvím jiných aplikací ke stažení.

Jak připojit Oculus Quest k televizi

Tento článek byl spoluautorem spisovatele Wikihow Staff, Travis Boylls. Travis Boylls je technologický spisovatel a editor pro Wikihow. Travis má zkušenosti s psaním článků souvisejících s technologií, poskytování zákaznického servisu softwaru a v grafickém designu. Specializuje se na platformy Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Studoval grafický design na Pikes Peak Community College.

Tým Wikihow Tech také postupoval podle pokynů článku a ověřil, že fungují.

Tento článek byl prohlížen 163 698krát.

Máte úkol Oculus a chcete sdílet to, co vidíte na televizní obrazovce? Quest a Quest 2 jsou samostatné náhlavní soupravy virtuální reality, které nemusí být připojeny k PC nebo herní konzoli, ani nevyžadují sledovací zařízení. Jediným problémem je, že ostatní lidé nevidí, co můžete vidět uvnitř náhlavní soupravy. Naštěstí, Quest and Quest 2 vám umožní obsadit nebo zrcadlit své zkušenosti do televizorů, i když nemáte chytrou televizi. Ukážeme vám snadné způsoby, jak připojit váš úkol a quest 2 k televizi.

Jak odevzdat Oculus Quest 2 do vaší televize

Pokud potřebujete vědět Jak odevzdat svůj Oculus Quest 2 do televize, Pak máme vše, co o tom potřebujete pochopit právě tady.

Jak odevzdat Oculus Quest 2 do vaší televize
Proč bych měl obsadit Oculus Quest 2 do televize?
Jaká zařízení mohu odevzdat svůj Oculus Quest 2?

Zde je to, jak to děláte, plus některé další užitečné informace o tom, proč stojí za to a na to, na jaké zařízení můžete odevzdat svůj Oculus Quest 2.

Jak odevzdat Oculus Quest 2 do vaší televize

Pokud se chcete vše spojit, budete rádi, že je to relativně jednoduchý proces, pokud má vaše televize vestavěnou metodu obsazení, nebo máte například Chromecast Google, například, například ruku. Existuje také několik různých způsobů, jak toho dosáhnout:

Obsazení Oculus Quest 2 do televize prostřednictvím telefonu

 1. Zapněte náhlavní soupravu TV a Oculus Quest 2.
 2. Ujistěte se, že vaše náhlavní souprava je ve stejné síti WiFi jako váš telefon.
 3. Otevřete aplikaci Oculus, pokud to ještě není.
 4. Klepněte na ikonu obsazení v pravém horním rohu
 5. Udělejte všechna nezbytná oprávnění pro přístup k síti WiFi z aplikace Oculus.
 6. V sekci „Cast to“ vyberte zařízení, do které chcete obsadit, ať už je to vaše televize přímo, nebo prostřednictvím chromecast.
 7. Klepněte na spuštění ve spodní části obrazovky telefonu a mělo by to začít fungovat.

Obsazení Oculus Quest 2 do televize přes náhlavní soupravu

 1. Zapněte náhlavní soupravu, pokud to ještě není.
 2. Jakmile to nasadíte, přejděte na panel Utilities na pravé straně a kliknutím na „Obsazení“.
 3. V seznamu dostupných zařízení vyberte televizor nebo Chromecast a poté stiskněte další.
 4. Všechno by pak mělo fungovat a vaše náhlavní souprava by měla začít litovat.

Proč bych měl obsadit Oculus Quest 2 do televize?

Stručně řečeno, obsazení náhlavní soupravy Quest 2 vám umožňuje sdílet svůj pohled s kýmkoli kolem vás v té době.

Dává jen více lidem šanci vidět, co děláte, a udělat z celkového zážitku z her VR mnohem zábavnější a inkluzivnější.

Navíc to může být docela užitečné, pokud to lidé berou na řadě, aby používali náhlavní soupravu a nechcete si ujít žádnou akci.

Jaká zařízení mohu odevzdat svůj Oculus Quest 2?

Stručně řečeno, mělo by to fungovat s displeji, které podporují bezdrátové odlévání, ať už jde o vestavěný systém nebo díky dalšímu zařízení, jako je Chromecast.

To se nejedná pouze o televizory, ale také pro telefony a tablety, pokud chcete, aby byl VR výstup k dispozici pro sledování na mobilním zařízení, pokud máte aplikaci Oculus po ruce.

K dispozici jsou některá řešení třetích stran, pokud jste se chtěli vrhnout na jako Amazon Fire Stick nebo MacOS povolené zařízení, například obvykle prostřednictvím jiných aplikací ke stažení.

Doporučili bychom však udržovat věci jednoduché a pouze využívat zařízení s nativní schopností obsadit nebo prostřednictvím Google Chromecast.

Dokáže se dokázat, jak všestranný pro zařízení je Quest 2, zejména vzhledem k tomu, že k jeho použití nepotřebujete počítač, ale pokud chcete použít, má schopnost hrát parní hry spolu s tím, co je obsaženo již v jeho již v jeho již Velká knihovna nativní hry.

Při připojení k PC a hraní Steam Games můžete také nainstalovat některé z nejlepších VR modů pro hry mimo VR, jako jsou GTA V a DOOM 3, mimo jiné.

Herní knihovna Quest 2 je plná solidních se všemi druhy titulů, včetně některých skvělých her zdarma, některých úžasných logických her, některých z nejlepších nezávislých her a pokud také hrajete s přáteli, budete chtít zkontrolovat jeho šikovný výběr také úžasných her pro více hráčů, stejně jako některé z nejlepších hororových her, pokud jste fanouškem vyděšení.

Existují také některé úžasné hry, na které se těšíme, včetně podobných startérů, měst VR, mezi námi VR, GTA San Andreas VR, Peaky Blinds VR, Wands Alliances a mnohem více kromě toho.

Kromě toho ve srovnání s vyššími náhlavními soupravami, jako je Vive Pro 2 a Index Valve, Quest 2 působí obdivuhodně a pro některé může nabídnout lepší zážitek VR kvůli jeho nižší hmotnosti a všestrannému použití použití

Brzy se s vámi vrátíme s dalšími zprávami, průvodci a informacemi VR, takže se s námi brzy zkontrolujte a nezapomeňte, že Meta Quest Pro vypadá, že je na cestě, pokud se chcete upgradovat Když se datum vydání nové náhlavní soupravy valí.

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky VR Life, Tech a Deals.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.