Jak postavit efektivní farmu v Minecraftu, 8 Great Minecraft Farm Design Ideas – Gamer Empire

8 Skvělé nápady na design farmy Minecraft

Materiály: Kámen, kamenné desky, kamenné cihly desky, kamenné cihlové stěny, dlážděné desky, dlážděné stěny, andesite, desky Andesite, smrkové dřevo, lucerny, pšeničné semeny a další rostliny a další rostliny.

Jak postavit efektivní farmu v Minecraftu

Farmy jsou téměř nezbytné pro udržitelný přehrávání Minecraft. Tyto krásné a jednoduché struktury poskytují nekonečné množství jídla, aniž by hráč musel zabíjet žádná zvířata.

Tento článek se podívá na techniku, která umožní nejúčinnější sklizeň a zároveň ušetří nejvíce prostoru.

Jak mohou hráči postavit efektivní farmu v Minecraftu?

Design

Jedním z nejúčinnějších návrhů farmy je farma 9×9.

Tento design pokrývá nejvíce oblasti úrodnou půdou (pro jeden blok vody). Hráči se doporučuje, aby nejprve umístili vodní blok před tím, než obdělávají nečistoty čtyři bloky ve všech čtyřech směrech (nahoru, dolů, doleva, vpravo). Hráč pak může do zbytku náměstí, který bude vypadat jako obrázek výše.

Pokud bude obklopen ploty, bude tento design vyžadovat oblast 11×11 bloků.

Účinnost

Po stavbě a obdělávání farmy 9×9 jsou nyní hráči připraveni zasadit své plodiny.

Mnoho hráčů nevědí, že plodiny rostou rychleji, když jsou umístěny do střídavých řádků. Jak je vidět na obrázku výše, každá řada je jiná plodina (pšenice než brambory). To umožňuje rychlejší růst, než kdyby celá farma měla stejnou plodinu.

Hráčům se také doporučuje, aby kvůli svému farmám byli kvůli účinku opylování včel, aby měli úly nebo jsou z nich. Tento efekt funguje podobně jako Bonemeal, a pěstování specifické plodiny v jedné fázi růstu. Bonemeal se také doporučuje pro rychlejší růst plodin.

Hráči mohou také automatizovat svou farmu pomocí dávkovačů. To však bude vyžadovat vlastní tutoriál.

8 Skvělé nápady na design farmy Minecraft

V současné době si prohlížíte 8 skvělých nápadů Minecraft Farm Design

Farma je jedním z největších zdrojů potravy v Minecraft.

Nemusíte chodit ven a lovit jídlo. Místo toho můžete mít několik vnitřních farem, abyste se udrželi od hladovění.

V tomto článku se podívejme na nejlepší nápady Minecraft Farm Design!

Chcete -li začít stavět farmu v Minecraftu, musíte mít nějaký slušný prostor a také nějaké náhradní nečistoty a kbelíky na vodu. Poté v závislosti na vašem aktuálním biome byste měli použít odpovídající stavební materiály, aby se farma mohla lépe míchat s vaší základnou.

Obsah

 • Nápady na design farmy Minecraft
  • Farma dýně a melounu
  • Farma sladkých bobulí
  • Staircase Farm
  • Vodopádová farma
  • Symetrická farma
  • Malá farma přežití
  • Farma ve dveřích
  • Snowy Taiga Farm

  Nápady na design farmy Minecraft

  Velká farma nejen poskytuje zdroj jídla, ale také přispívá k tomu, aby pomohla krajině být zelenější, čistší a krásnější.

  Pojďme se podívat a vybrat nejlepší farmu pro váš domov!

  1. Farma dýně a melounu

  Materiály: Smrkové pasti, smrkové ploty, kamenné cihlové stěny, táboráky, železné pasti, truhly, sudy, skladatele, pece, listy, dubové logs, lucerny, dřevěné desky, pasti džungle, meloun a semena dýně.

  Tento design se 2 řadami melounu a dýně vytváří perfektní symetrii.

  Kontrast v barvách dýně a melounu je hlavním faktorem, díky kterému je tato farma jedinečnou. Navíc, s bezpečnými dřevěnými ploty omotanými kolem farmy jsou vaše plodiny v bezpečí před nepřátelskými davy.

  Pokud jste velkým fanouškem dýní a melounů, je to určitě design farmy!

  2. Farma sladkých bobulí

  Materiály: Nečistoty, podzoly, kurzové nečistoty, keři sladkých bobulí, sudy, smrkové desky, lucerny, skladatele, smrkové ploty, broušení a andezity.

  Tato myšlenka na zahradní design je vhodná pro většinu biomů Taiga, zejména pokud jste milovníkem Berry.

  Coustup je vyzdoben různými typy půdy a odstraňuje nudu pokaždé, když se na to podíváte.

  Ačkoli sladké bobule se příliš neregenerují tak moc hladu, můžete je sklízet ve velkém množství, abyste si přinesli s sebou v dlouhé těžební relaci.

  3. Staircase Farm

  Materiály: Odijhnuté smrkové protokoly, dubové ploty, lucerny, tmavé hranolové desky, mrkev, brambory a pšeničná semena.

  Schoditelná farma je velmi vhodná pro horský terén.

  Každá nadace je vyrobena ze svlékaného dřeva pro lepší texturu, pak položte některé ploty jako dekorace a lucerny pro účely osvětlení.

  Nejlepší součástí tohoto designu farmy je navíc rozšířená možnost, jen se opakovaně vytvářejí více schodišť, aby se rozšířila o vaši farmu.

  4. Vodopádová farma

  Materiály: Kámen, kamenné desky, kamenné cihly desky, kamenné cihlové stěny, dlážděné desky, dlážděné stěny, andesite, desky Andesite, smrkové dřevo, lucerny, pšeničné semeny a další rostliny a další rostliny.

  Zatímco většina návrhů farmy Minecraft vyžaduje mnoho zdrojů vody, aby zvlhčovala zemědělskou půdu, tento design potřebuje pouze jeden.

  Protože každý zdroj vody v Minecraft může proudit až do 8 bloků, můžete tuto farmu rozšířit navíc. Ale pro estetické účely by každá vrstva měla obsahovat pouze 3-4 bloky.

  Až budete hotovi s farmou, obklopte ji stabilní kamennou stěnou, aby byla bezpečnější.

  5. Symetrická farma

  Materiály: Smrkové pasti, smrkové ploty, smrkové brány, květináče, květináče, listy, skladatele, mrkev, brambory, sladké bobule, pšeničná semena, hrubé nečistoty a zakořeněné nečistoty.

  V tomto designu farmy je vše dokonale symetrické. Z plotů, farmy, vykreslování a dokonce i z prašných cest na zemi.

  Každý pozemek obsahuje 4 menší segmenty, kombinuje se s křížem vyrobeným ze smrkových pasti uprostřed, což usnadňuje sklizeň bez chvění plodin.

  V neposlední řadě je plot vždy potřebný k tomu, aby se zabránilo narušení.

  6. Malá farma přežití

  Materiály: Dubové deníky, dubové listy, smrkové pasti, smrkové ploty, ohně, sudy, hrudníky, lucerny, polní cestu, brambory, mrkev, řepa, pšeničné semena, sladké bobule, želvy a další vnitřní bloky.

  Tato myšlenka na design farmy Minecraft nabízí vše, co slouží vašim potřebám přežití.

  Máte bezpečný dřevěný stan vedle útulného vaření, který se nachází hned vedle zemědělské půdy. S různými plodinami nebudete brzy hladovět!

  7. Farma ve dveřích

  Materiály: Smrkové protokoly, svléknuté smrkové kulatiny, smrkové pasti, smrkové schody, smrkové prkna, kameny, kamenné cihly, sudy, truhly, lucerny, řetězy a květináče s květinami.

  Jedná se o skvělý design farmy Minecraft pro ty, kteří chtějí mít malý, ale velmi úplný roh farmy přímo uvnitř vašeho domu!

  Vzhledem k tomu, že brambory poskytují hodně hladu a nasycení, mnoho z nich zasadíme do středu místnosti, abychom snadno skliřili.

  Ale pokud chcete, aby více pšenice obchodovala s vesničany nebo mrkev, aby vytvořila zlaté mrkev, neváhejte a proveďte změny ve farmářském pokoji.

  8. Snowy Taiga Farm

  Materiály: Odijávané smrkové dřevo, smrkové ploty, špičaté odkapávací kameny, smrkové ploty, smrkové schody, sudy, dlážděné stěny, táboráky, lucerny, rámy položek, mrkev, brambory, řepy a pšenice semen.

  Poslední myšlenka na farmě na seznamu je působivá, protože celá struktura vypadá jako malý obchodní tábor ve vesnici Taiga.

  Můžete zasadit mnoho plodin v prostorné oblasti. A s tímto designem plotu nemohou žádné nepřátelské davy sabotovat také vaše plodiny.

  To jsou 8 nápady Minecraft Farm Design pro inspiraci!

  Jaký je tvůj oblíbený? Dejte nám vědět v komentáři níže.

  Binh Tran

  Jako spisovatel hry je mým cílem vyrábět poutavé, informativní a stručné články. Ať už se potápí do nejnovějších herních trendů nebo průvodců herních her, jsem vždy nadšený, že mohu sdílet své poznatky s ostatními.

  Mohlo by se Vám také líbit

  Přečtěte si více o článku Minecraft - Co krmit velbloudy?

  Minecraft – co krmit velbloudy?

  Přečtěte si více o nápadech na návrh krbu v článku 8

  23. října 2022

  8 Útulné nápady na návrh krbu Minecraft

  Minecraft – Co dělá kompas zotavení? Jak to vyrobit a používat

  zanechte odpověď Zrušit odpověď

  Trendové příspěvky