Jak postavit strážní věž v Minecraft | Diamondlobby, Minecraft Watch Tower: 11 kroků – Instruktační

Minecraft Watch Tower

Bez ohledu na velikost použijte pro každé patro desky. Věže jsou obvykle velmi malé, pokud jde o vnitřní prostor, takže desky pomohou přinejmenším při jejich zvětšení mezi podlahami.

Jak postavit strážní věž v Minecraft

Diamondlobby

Při stavbě vesnic a hradů nebo jakéhokoli druhu základny pro sebe je třeba mít navíc.

Nejenže mohou být užitečné pro strategické boje, ale také dobře zapadají do celé středověké estetiky, kterou mnozí z nás chodí v Minecraftu. Můžeme je dokonce najít přirozeně vytvářející po celé Minecraft, jako věže Pillager, ale také ve starověkém městě a na nether jako části nether pevností.

Můžete stavět nejrůznější různé druhy, malé ty, které jsou ideální pro ochranu vaší vesnice nebo velké, jak sestavíte součástí vašeho hradu.

Ukážeme vám základy, které potřebujete, abyste si mohli zavěsit stavební věže, spolu s tipy, které vám pomohou při příchodu s vašimi vlastními jedinečnými vzory.

Rychlá navigace ukázat

Základy

Hlavním cílem při stavbě Strážné věže nebo jakéhokoli sestavení v Minecraft je ironicky, aby se vyhnul tomu, aby vypadala super bloktě.

Stavitelé Minecraft jsou všichni odborníky na využití mnoha různých bloků v Minecraft k vytvoření všech druhů tvarů, které nás nutí zapomenout, že je to prakticky postaveno z malých čtverců. Totéž platí při stavbě věže.

Když chcete svou sestavou zapůsobit na ostatní, chcete udělat něco, co není jen vysoký obdélník. Online uvidíte nejrůznější komplexní vyhlížející věže, které vám nechávají pocit, že jste byli přepravováni zpět v čase.

To je přesně to, na čem zde budeme pracovat.

Věže lze postavit z jakýchkoli materiálů nebo z nich. Kámen, dřevo, ametyst, jmenuješ to. Jakýkoli typ bloku, který vypadá dobře a má schody a deskové verze, bude dobře fungovat.

Kvůli tutoriálu se budu držet hlavně na dlážděním, tmavém dubu a smrkovém dřevě, protože to jsou moje materiály volby pro jakýkoli středověký typ sestavení.

Některé tipy na stavebnictví

Každá věž by měla mít střed. To vám pomůže z dlouhodobého hlediska při rozhodování, kam umístit vaše okna a dveře, při stavbě střechy a dalších věcí.

Bez ohledu na velikost věže, centrum vám pomůže mít způsob, jak vyšplhat na více podlaží věže. Ať už umístíte jeden paprsek s žebříkem na vedení nebo máte dostatečně velkou věž pro celé spirálové schodiště, centrum pomáhá hodně hodně.

Za druhé, zkuste se držet čtvercového tvaru.

Každá věž, kterou dělám, obvykle buď vyrobím s kruhovou základnou, nebo přidávám paprsky na exteriéru, které rozbijí typický čtvercový tvar. S tím můžete být opravdu kreativní.

Základní nápady na věž

Bez ohledu na velikost použijte pro každé patro desky. Věže jsou obvykle velmi malé, pokud jde o vnitřní prostor, takže desky pomohou přinejmenším při jejich zvětšení mezi podlahami.

Budování základny Strážné věže

Malá strážní věž, na které budeme pracovat. Jeho hrany zkrátíme, abychom je mohli zavrhnout za roh, jak je znázorněno na obrázku níže.

Malá věžová základna

To je přímý tvar pro strážní věž a moje obvyklá, pokud jde o blížící se sestavení.

Rohy jednoho bloku, které budu nahradit smrkovými protokoly a zvednout je až na 6 bloků. To bude stačit pro další podlahu než na zemi.

Středový paprsek bude také vyroben se smrkovými protokoly s žebříky na jedné straně vedoucí do dalšího patra. Podlaha bude umístěna v horní části třetího bloku, vyrobená pomocí dubových desek, jednoduše pro kontrast smrku a dlažebního prostoru.

Každé patro bude mít otevření dvou bloků pro středový paprsek a žebříky.

Třetí patro věže, která bude otevřená a bez stěn, bude mít základnu, jak je znázorněno na obrázku. Po dokončení však bude vypadat mnohem menší.

Věž druhého patra 2

Stěny, pro které budu používat dláždění, zvyšuji stejně vysoko jako smrkové protokoly.

Ve spodním patře nechávám jediný otvor pro vchod do věže, zatímco druhé patro bude mít 2 bloky ve středu každé zdi pro okno, s výjimkou zdi nad dveřmi.

Tato zeď se objeví až do okna jednoho bloku později, když přidáme podrobnosti pomocí schodů.

Okna a dveře věže

Ve třetím patře bude také poslední patro této věže a otevírá se na střechu.

Protože to trochu odvrátíme od původního tvaru, takže se zdá být menší a užší. Tentokrát umístíme smrkové protokoly na stranu původních, aby se zdálo menší. Ty budou každý vysoký 4 bloky.

Není třeba přidat mnoho detailů, kromě některých smrkových plotů na horní části protokolů, aby se prostor cítil zavřený a bezpečný.

Toto je konečný tvar věže, než se dostaneme k budování střechy a detailů.

Věž pokrok

Stavba střechy na strážní věži

Nyní je čas pracovat na střeše.

Pro střechu vytvoříme tvar kupole s použitím směsi tmavých dubových schodů a tmavých dubových desek, takže se shodují s tmavou barvou smrkových protokolů.

Ze středových bloků každé zdi položíme schody vedoucí k samému středu věže a nakonec je spojíme s deskou těsně nad nimi, aby vypadala jako špička střechy.

Střecha věže 1

Oblast mezi nimi budeme částečně vyplňovat deskami a některými pevnými tmavými dubovými bloky, aby vypadala jako hladká křivka. V nejlepším případě by se tato střecha měla podobat menší verzi stylu Pillager.

Pro tutoriál jsem použil různé barevné bloky, abych přesně ukázal, kam jsem umístil desky a kde plné bloky.

Pokřivené dřevo je plný blok, zatímco březové dřevo jsou desky. Můžete také vidět, že jsem přidal další schody pro přesah střechy.

Výukový program Tower Roof

Pokud zaoblení střechy není podle vašeho vkusu, zkuste použít většinou schody, abyste vytvořili mnohem ostřejší střechu. Toto je typ stylu, ale užívám si více na větší věže.

Můžete si také hrát s tím, jak vaše střecha vypadá, takže neváhejte experimentovat. Čím větší je vaše věž obvykle tím více prostoru, které máte pro zábavné návrhy.

Věž Ostatní design střechy

Se střechou tam je věž v podstatě hotová, ale nemusíme se tam zastavit. Můžeme věž udělat mnohem podrobnější a přidat mnohem více, abychom si vytvořili tvar.

Přidání podrobností do strážní věže

Protože vnitřní prostor je velmi omezený, většina našich podrobností bude muset být na vnější straně. Naštěstí tam můžeme dělat, co považujeme za vhodné.

Protože jsme použili dláždění pro hlavní stěny, podrobnosti, které přidáme, budou s použitím mechových dlážděných bloků a dalších variant dlážděné; Schody a desky.

První věcí je přidat dlážděné schody nad dveřmi a okny. Můžete je také přidat tam, kde končí druhé patro, aby se zdálo, že věž jemně křivky na sobě.

Podrobnosti o věži 1

Další podrobnosti, které skutečně přidáme kolem základny Strowtower. Používání buď dlážděných schodů nebo kamenných cihlových schodů (podle toho, co se vám líbí nejlépe), děláme základnu silnější a větší. U dveří to rozšiřuji, aby to vypadalo jako větší vchod.

Další podrobnosti, které přidám kolem paprsků. Na linii, kde začíná druhé patro, přidám smrkové desky se 2 smrkovými ploty z každého.

Na vrcholu je jsem nakonec přidal nějaké tmavé dubové schody. To vše společně způsobuje, že věž vypadá větší než to, co to je.

Podrobnosti o věži 2

Pod střechou přidávám další smrkové ploty a ty později používám k tomu, abych pod nimi položil lucerny pro osvětlení.

A konečně, pokud si přejete, aby věž vypadala stará a opotřebovaná, nahraďte dlážděný dlážděný dlážděním a přidejte pavučiny kolem střechy a vnitřky.

Nyní máte použitelnou věž, které můžete sestřelit nepřátele z.

Minecraft Watch Tower

licence

Mandalorianmaker

Od mandalorianmaker následovat

Clash of Clans-Th9 Farming Base

Bolt Action Miniature Pistol-vlk-

Kazety pro miniaturní zbraně

Asi: Pokud existuje nebezpečí, ve kterém jsem, moje jediná výjimka jsou výšky, nejsou pro mě. Mám rád pyrotechniku ​​a věci, které vyhodí do vzduchu nebo oheň. Více o Mandalorianmaker »

Ahoj Crafters, každý, kdo má rád budování středověkého světa, se bude líbit. Věž hodinky je rychlým a dobrým doplňkem jakéhokoli středověkého nebo hradního světa. Někdo musí být informován, když přicházejí davy nebo barbary.

Také brzy přidám induktabilní pro hasičský maják.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 1: Najděte místo

To je snadné najít místo na kopci nebo hoře jakékoli místo vysoko, mělo by to být přiměřená vzdálenost od
Vaše pevnost nebo hrad.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 2: Důl

Moje nečistoty a kámen, dokud nebudete mít přiměřeně plochou plochu.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 3: Položte

Nyní položte ven, mělo by to být čtyři, tři blokové dlouhé strany, oddělené jedním blokem. Vyplňte jakékoli otvory.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 4: Door Way

Nyní udělejte dveře na jedné straně. A schody vedoucí dolů.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 5: Stěny

Vytvořte stěny na obrysu, moje je vysoká 11 bloků.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 6: Kopat a vyplňte

Nyní vykopejte podlahu a vyplňte ji zpět.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 7: Navrhněte jej

Nyní přidejte horní jeden blok, postupujte podle obrázků.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 8: Spodní podlaha

Nyní jděte na dno věže počítání 4 bloků a vytvořte podlahovou vrstvu. Pak položte postel a hruď.
Poté jděte dozadu a dopravte podlahový blok a rozložte žebřík.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 9: spirála

Nyní vytvořte spirálové schodiště nahoru, položte schodiště a pak opakujte blok otočení. Pokračujte, až se dostanete na vrchol, položte horní patro ven. Pak vytvořte střední sloup.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 10: Dveře

Spravedlivé a dveře a okno štěrbiny a ur dobré.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Krok 11: To je ono

Podívejte se na snadné a rychlé, takže z nich udělejte mnoho, abyste chránili své země před nepřáteli. Beacon přichází brzy.

Přidat tip Zeptejte se dotaznutí Komentář ke stažení

Být první, kdo sdílí

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Doporučení

Khun Phan - Slide Game - 3D Printed

Khun Phan – Slide Game – 3D Printed od Seabirdhh v hračkách a hrách

Natahový elastický šitý krk Choker a náramky

Natahový elastický šitý krk Choker a náramky Penolopy Bulnick při 3D tisku

Průvodce zdroji Hocus Pocus!

Průvodce zdrojem Hocus Pocus! Tatterhood v Halloweenu

3D tištěné voronoi Moss Pole

3D tištěné voronoi Moss Pole od Colleenjordan v zahradnictví

Soutěž s zpracováním dřeva

Soutěž s zpracováním dřeva

První autor

První autor

Halloweenská soutěž

Halloweenská soutěž

Komentáře

Blackholeseeker

Měli byste se podívat na můj instruktáž o tomto stejném předmětu!