Jak používat Enchanted Books in Minecraft – Charlie Intel, jak používat Enchanted Books v Minecraft (2022) | Beebom

Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

Lapis Lazuli je primární součástí pro okouzlující knihy Minecraft.

Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

Okouzlené knihy a stůl v Minecraft

Okouzlení jsou jednou z těch funkcí Minecraft, které přežily zkoušku času, a dokonce i po deseti letech propuštění, hráči jich nemohou dostat dost. Jsou tak důležitou součástí hraní, že nemůžete očekávat, že poráží bez Wither a Ender Dragon bez nich.

Článek pokračuje po reklamě

Od opravy a afinity aqua po ušování a rabování, kouzla má několik typů a můžete je přidat do nástrojů a brnění s kouzelnými knihami. To přirozeně pomáhá při zkoumání různých biomů a převzetí nejtěžších šéfů.

Článek pokračuje po reklamě

V této poznámce vás tento průvodce Minecraft naučí, jak používat Enchanted Books.

 • Jak získat kouzelnou knihu v Minecraftu
  • Vytvořte tabulku kouzla
  • Jak používat enchantment tabulku
  • Jak vyrobit kovadlinu
  • Jak používat kovadlinu s kouzelnými knihami v Minecraft

  Jak získat kouzelnou knihu v Minecraftu

  Vytvořte tabulku kouzla

  Musíte vytvořit kouzelný stůl, aby kouzlo knihy v Minecraft. Chcete -li vyrobit jeden, vyplňte bottomost řádek 3 × 3 řemeslného stolu obsidiánskými bloky a naplňte střední řadu dvěma diamanty na okrajích a obsidiánským blokem uprostřed. Přidejte knihu do středního slotu horní řady a recept na řemeslníky by měl vypadat takto:

  Článek pokračuje po reklamě

  Crafting recept na výrobu kouzelníka v Minecraft

  Obisidian můžete získat tím, že v Minecraftu dáte lávu.

  Pro větší jasnost těchto témat si můžete prohlédnout naše průvodce, jak okouzlit nástroje a brnění v Minecraft a jak vytvořit knihu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Jak používat enchantment tabulku

  Jakmile máte stůl o kouzlu, lov na nějaký lapis lazulli. Minerál se obecně vynoří v jeskyních, truhly na poklady na ztroskotání, chrámové truhly ve vesnicích a hrudníku s minovinami. S kouzly, jako je Fortune III, můžete získat až 36 kusů z jednoho bloku.

  Po získání enchantmentového stolu a Lapise Lazuliho můžete postupovat podle těchto kroků a získat ve hře Enchanted Book:

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Článek pokračuje po reklamě

  1. Umístěte kouzla na zemi a komunikovat s ním a otevřít jedinečné GUI.
  2. Dejte Zarezervujte si v levém slotu a kus Lapis Lazuli napravo.
  3. Objeví se tři náhodná kouzla. Můžete buď vybrat jeden, který můžete přidat do své knihy, nebo vyměnit knihu s jinou položkou a vrátit ji zpět, abyste získali novou sadu kouzel.
  4. Vyberte kouznutí, které můžete přidat do vaší knihy. Pak bude mít a Nové schéma textury a barev.
  5. Přetáhněte knihu Enchanted do vašeho inventáře z tabulky kouzla.

  Tabulka Enchantment v Minecraft

  Lapis Lazuli je primární součástí pro okouzlující knihy Minecraft.

  Nyní, když máte v Minecraftu kouzelnou knihu, zde je návod, jak ji používat.

  Jak používat kouzelnou knihu v Minecraft

  Jak vyrobit kovadlinu

  Chcete -li používat své okouzlené knihy v Minecraft, budete potřebovat kovadlinu a tady je návod, jak si vyrobit:

  1. Nalézt Železná Ruda v Jeskyně a Y hladiny 230-255. Moje s a Stone Pickaxe nebo lepší nástroj.
  2. Uvolněte železnou rudu V peci získat železné ingoty.
  3. Devět kusů železných ingotů vyrobí jeden železný blok. Vaším cílem je získat tři železné bloky, abyste získali kovadlinu.
  4. Sbírejte také čtyři kusy samostatných železných ingotů.
  5. Naplňte horní řadu 3 × 3 řemeslného stolu železnými bloky a bottomost řadou třemi železnými ingoty.
  6. Vložte poslední železný ingot do centrálního slotu mřížky, abyste získali kovadlinu.

  Na tomto obrázku byl také představen recept na řemeslníky:

  Článek pokračuje po reklamě

  Crafting recept na výrobu kovadliny v Minecraft

  Anvil také umožňuje přejmenování položek v Minecraft.

  Pro více informací o tomto tématu si můžete prohlédnout náš podrobný průvodce, jak vyrobit kovadlinu v Minecraft.

  Jak používat kovadlinu s kouzelnými knihami v Minecraft

  Postupujte podle těchto kroků a použijte kouzlo a kovadlinu v Minecraft:

  Článek pokračuje po reklamě

  1. Umístěte kovadlina na zemi a komunikovat s ním a otevřít GUI.
  2. Dal Nástroj/zbraň/zbroj chcete okouzlit v vlevo, odjet box.
  3. Dal Enchanted Book v že jo box.
  4. Na krabici vedle šipky se objeví kouzel kouzelníka/nástroje/zbroje. Ujistěte se, že se na položku vznášíte kurzor Zkontrolujte, zda je okouzlení správné.
  5. Můžete také Umístěte dvě kouzelné knihy v obou slotech kovadliny k vytvoření Enchanted Book s oběma kouzly.

  Před dokončením procesu okouzlení si můžete prohlédnout náklady na kouznutí, které jsou v XP. V případě, že nemáte dostatek XP, měla by se tato příručka na nejlepších farmách Minecraft XP hodit.

  To bylo všechno, co by bylo možné vědět o používání kouzelných knih v Minecraftu. Pro podobný obsah se ujistěte, že se podívejte na naše řemeslné průvodce pro Composter, knihu, mapu, vysokou pec, spyglass, ohňostroje, dort, loď a TNT.

  Článek pokračuje po reklamě

  Kredity obrázků: Mojang

  Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

  Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

  Okouzlení v Minecraft je vždy vzrušující prozkoumat. Od dlouhodobého vybavení až po supervelmoci ve hře s karanténou jsou možnosti opravdu neomezené. A můžete vytvořit okouzlující stůl, abyste mohli aplikovat většinu z těchto kouzel, ale ne všechny. Chcete-li odemknout všechna hraní her a jejich plný potenciál, potřebujete okouzlené knihy v Minecraft. Proto se zaměříme na to, jak v této příručce používat kouzelné knihy v Minecraftu. A jako další bonus vyvoláváme několik tipů, které můžete použít k jejich nalezení. Ale než tyto knihy použijeme, musíme vytvořit kovadlinu, ale více o tom později. Takže, bez dalšího zpoždění, naučíme se, jak používat Enchanted Books v Minecraft.

  Naučte se používat Enchanted Books v Minecraft (2022)

  Metodika zůstane stejná na edicích Minecraft Bedrock a Java. Testovali jsme níže uvedenou metodu na novém Minecraft 1.18 Aktualizace. Můžete tedy očekávat, že bude fungovat na jakékoli nové verzi hry bez problémů. Nejprve se pokusíme pochopit, co jsou kouzelné knihy stručně, ale můžete přímo přeskočit jejich použití prostřednictvím níže uvedeného tabulky.

  Jaké jsou kouzelné knihy v Minecraftu?

  Enchanted Books jsou jednou z nejvzácnějších a nejrozmanitějších typů knih ve hře. Na rozdíl od běžných knih se nepoužívají k nahrávání textu ve hře. Namísto, Každá okouzlená kniha má jiný typ okouzlení že můžete převést na jiné položky. A nezapomenout, některá zvláštní kouzelnice, jako jsou kletby, lze použít pouze pomocí těchto knih.

  Pokud jde o úrovně, mohou kouzelné knihy mít jakoukoli úroveň okouzlení. Tato speciální funkce je odděluje od okouzlujícího stolu, který rozdává úrovně v progresivním pořadí. Navíc, aby byly ještě zvláštnější, kombinování více kouzel je také mnohem snazší s enchantovanými knihami. Některé vzácné okouzlené knihy dokonce přicházejí s několika kouzly, které lze najednou aplikovat na objekty najednou.

  Kde najít kouzelné knihy v Minecraftu

  Přestože nalezení konkrétního okouzlení je téměř nemožné, najdete kouzelnou knihu mnohem snadněji. To znamená, pokud víte, kde to hledat. Abychom to udrželi jednodušší, rozdělili jsme různé způsoby, jak tyto knihy získat do samostatných sekcí. Takže je můžete rychle najít, než se dozvíte, jak používat kouzelné knihy v Minecraft.

  Hrudní kořist

  • Chrámy džungle
  • Pevnosti
  • Dungeons
  • Minovy
  • Pouštní chrámy
  • Pillagerovy základny
  • Podvodní ruiny
  • Woodland Mansions
  • Zbytek bastion

  Dokonce i mezi nimi, Knihy s kouzly úrovně-30 se nacházejí pouze v chrámech džungle nebo pevnosti v Minecraftu. Navíc jsou knihy s okouzlením rychlosti duše omezeny na zbytky bašty.

  Rybolov a dav pokles

  I když je velmi nepravděpodobné, že tyto metody budou fungovat pro vás, je možné získat kouzelné knihy rybařením a zabíjením davů. Pokud máte to štěstí, můžete získat kouzelné knihy až do úrovně 30 jako vzácný předmět. Podobně ve vydání Minecraft Bedrock, Zabíjení pomstříků a pobití při nájezdech Mají také malou šanci upustit kouzelnou knihu s kouzlem úrovně 30.

  Obchodování a výměnství

  Pokud chcete rychle najít kouzelné knihy v Minecraftu, měli byste použít jedno z našich nejlepších semen Minecraft Village. Ty by vás mohly přistát ve vesnici s knihovníkem, s nímž můžete obchodovat za kouzelné knihy. Náklady na knihy budou závisí na úrovni a vzácnosti kouzla.

  A pokud se vám zde nabídky nelíbí, je čas vytvořit portál v nether a zamířit do dimenze Nether, který je domovem Piglins. Poté s nimi můžete vyměnit, abyste získali okouzlené knihy, které mají kouznutí rychlosti duše.

  Jak vytvořit kovadlinu pro používání kouzelných knih

  Jak již bylo zmíněno dříve, potřebujeme kovadlinu, abychom používali Enchanted Books v Minecraft. Kromě okouzlených knih má kovadlina také schopnost kombinovat kouzla, opravovat předměty a přejmenovat předměty. A vše, co potřebujete, je řemeslný stůl a železo, aby se v minecraft vytvořila kovadlina. Vlastně potřebujete hodně železa. Podívejme se, jak vytvořit kovadlinu.

  1. Vytváření kovadliny vyžaduje 3 železné bloky a 4 železné ingoty. Protože každý železný blok je vyroben z 9 železných ingotů, potřebujeme alespoň 31 Iron Ingots udělat naši kovadlinu. Naštěstí není železná ruda těžké najít a můžete použít náš minecraft 1.18 průvodce distribucí rudy, aby se to ještě usnadnilo. Jakmile máte železnou rudu, můžete Zahřejte to v peci vyrobit železné ingoty.

  Iron Ingots Minecraft

  2. Po sběru dostatečného množství železných ingotů je čas vyrobit železné bloky. K tomu úplně Naplňte oblast řemeslné oblasti železnými ingoty v každé jednotlivé buňce. Pokud tak učiníte blok železa v Minecraft. Potřebujeme 3 bloky železa pro kovadlinu, takže v tomto kroku musíte použít 27 železných ingotů.

  Recept na želez

  3. Nakonec, abyste vytvořili kovadlinu v minecraftu, umístěte 3 bloky železa v horní řadě oblasti řemeslné oblasti. Potom musíte umístit 3 Iron Ingots v Bottommost Row. Nakonec, abyste dokončili recept, uložte železný ingot ve středové buňce středního řádku. A s tímto receptem nyní víte, jak vyrobit kovadlinu.

  Crafting recept kovadliny

  Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

  Nyní položte nově vytvořenou kovadlinu na povrch. Na rozdíl od většiny bloků ve hře, Anvil sleduje gravitaci v Minecraft. Nemůžete to tedy udržet ve vzduchu plovoucí. Také předtím, než jej použijete, se ujistěte Shromažďujte nějaké zkušenosti Úhradu nákladů na každé kouzla. Pokud tak učiníte, naplní váš zážitek, který se nachází přímo pod vaším zdraví a hladovkou ve spodní části obrazovky.

  Zažijte bar v Minecraft

  Jakmile budete mít dostatek zkušeností a kouzelných knih, je čas použít Enchanted Books v Minecraft:

  1. Ujistěte se, že okouzlení, které se snažíte použít, a vybavení je vzájemně kompatibilní. Úplný seznam kouzel najdete na oficiální stránce nápovědy Minecraft zde. Pro náš tutoriál se snažíme přihlásit věrnost Okouzlení na Tridentu.

  Poznámka : Občas vám Minecraft také umožňuje používat nekompatibilní kouzelnice na určitých položkách, ale to nemá žádný vliv na cílovou položku.

  Feather padá na meč pomocí kouzelných knih v Minecraft

  2. Jakmile jste si jisti kompatibilitou, otevřete kovadlinu a Umístěte kouzelnou knihu do pravé cely. Poté umístěte položku, kterou chcete okouzlit do levé buňky. Umístění zpětného. Nyní uvidíte náklady na kouzlo na kovadlině, pro které potřebujete dostatek zkušeností. Název položky můžete také změnit s sloupcem nahoře.

  Použijte kouzelné knihy v Minecraft na kovadlině

  Jak získat zkušenosti s body k použití kouzelných knih

  Zkušené body nebo koule nebo xp jsou palivo pro použití kouzelných knih v Minecraft s kovadlinou. Naštěstí je můžete získat prostřednictvím velmi základních herních aktivit. To zahrnuje rybolov, těžbu, bojové davy a další aktivity. Abychom však tento proces urychlili, uvedli jsme některé z nejlepších zdrojů, abychom získali zkušenosti v Minecraft:

  • Ender Dragon Poskytuje nejvyšší částku 12 000 zkušeností při umírání. Podobně zabíjení a Wither Poskytuje 50 zkušeností.
  • Mezi davy bez šéfa, Ravagers a Piglin Brute Poskytněte 20 zkušených bodů při zabití.
  • V rámci běžných nepřátelských davů poskytují Baby Zombie, Chicken Jocket a Baby Zombiified Piglins 12 bodů zážitku při smrti.
  • Pokud jde o těžbu, diamant a smaragdové rudy mohou poskytnout až 7 bodů zkušeností, což je nejvyšší ze všech rud. Mezitím těžba a Mob Spawner může poskytnout až 43 zkušeností.
  • Konečně, obchodování s vesničany, chov zvířat a rybolov vám může získat maximálně 7 zkušeností bodů.

  Kompletní seznam knih Minecraft Enchanted

  Nyní, když víte, jak používat kouzelnou knihu v Minecraftu, podívejte se na celý seznam kouzelných knih (spolu s jejich úrovními), najdete ve hře:

  Seznam Minecraft Enchanted Books
  1. Aqua Affinity (1 úroveň)
  2. Bane of Artropods (5 úrovní)
  3. Ochrana proti výbuchu (4 úrovně)
  4. Channeling (1 úroveň)
  5. Prokletí vazby (1 úroveň)
  6. Prokletí zmizení (1 úroveň)
  7. Hloubkový strider (3 úrovně)
  8. Účinnost (5 úrovní)
  9. Klesající peří (4 úrovně)
  10. Požární aspekt (2 úrovně)
  11. Požární ochrana (4 úrovně)
  12. Plamen (1 úroveň)
  13. Fortune (3 úrovně)
  14. Frost Walker (2 úrovně)
  15. Nabodnutí (5 úrovní)
  16. Infinity (1 úroveň)
  17. Knockback (2 úrovně)
  18. Rabování (3 úrovně)
  19. Loajalita (3 úrovně)
  20. Štěstí moře (3 úrovně)
  21. LURE (3 úrovně)
  22. Oprava (1 úroveň)
  23. Rychlý poplatek (3 úrovně)
  24. Piercing (4 úrovně)
  25. Multishot (1 úroveň)
  26. Síla (5 úrovní)
  27. Ochrana střely (4 úrovně)
  28. Ochrana (4 úrovně)
  29. Punch (2 úrovně)
  30. Dýchání (3 úrovně)
  31. Riptide (3 úrovně)
  32. Ostrost (5 úrovní)
  33. Silk Touch (1 úroveň)
  34. Smite (5 úrovní)
  35. Rychlost duše (3 úrovně)
  36. Zametací hrana (3 úrovně)
  37. Thorny (3 úrovně)
  38. Rozbilo to (3 úrovně)

  Často kladené otázky (FAQ)

  Q. Proč nemůžu používat kouzelné knihy v Minecraftu?

  Všechna okouzlení Minecraft lze použít pouze na konkrétní položky. Pokud vás tedy kovadlina zastaví, můžete kombinovat nesprávné okouzlení s nesprávnou položkou. Dalším důvodem může být nedostatek zkušeností. Pokud nemáte dostatek zážitku ve hře. V našem průvodci si můžete přečíst vyhrazenou část, abyste se naučili, jak sbírat zážitek.

  Q. Proč kovadlina říká, že moje okouzlení je v Minecraftu „příliš drahé“?

  Občas může kovadlina popřít vaše kouzla tím, že ji nazývá „příliš drahá“. Jednoduše to znamená, že jste dosáhli čepice okouzlující. Všechno, co stojí více než 40 úrovní zkušeností, je považováno za příliš drahé na okouzlení. Dalším důvodem může být vaše použití kovadliny.

  Pokud v režimu přežití použijete položku šestkrát na kovadlině. Bohužel pro to neexistuje žádné řešení. Musíte použít jinou položku.

  Q. Jak vkládáte kouzla na knihy?

  Knihu v Minecraftu můžete okouzlit jednoduše umístěním na okouzlující stůl. V závislosti na počtu regálů kolem okouzlujícího stolu nabídne řadu kouzelníků, které můžete použít na svou knihu.

  Snadno používejte kouzelné knihy v Minecraft

  Ať už jde o převzetí davů šéfa nebo orovnané skóre pro více hráčů, kouzelníky jsou zde, aby pomohly. A s odpovědí na to, jak používat Enchanted Books v Minecraftu, můžete ve hře prakticky použít jakékoli okouzlení. A jakmile budete hotovi, můžete vyzkoušet ty nejlepší lektvary Minecraft. Mezi nimi se lektvar nočního vidění dobře páruje s okouzlenými zbraněmi. Pokud jde o kouzla, čeká na vás celý svět, abyste zahájili průzkum. Neváhejte se tedy podělit o své oblíbené kouzel v sekci komentářů níže. Náš tým je vyzkouší a sdílí je s našimi čtenáři.

  Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

  Pokud víte, jak používat Enchanted Books v Minecraft, můžete k položkám přidat kouzla.

  Pokyny v tomto článku se vztahují na Minecraft na všech platformách.

  Jak používat kouzelné knihy v Minecraftu

  Jak se okouzlíte v Minecraftu?

  Postupujte podle těchto kroků a vytvořte kouzelnou knihu v Minecraft:

  Řemeslný stůl v Minecraft

  1. Vytvořte Crafting stůl. Použití 4 dřevěné prkna stejného typu dřeva.

  Chcete -li vyrobit papír, vložte 3 cukrová třtina do střední řady řemeslného stolu. K výrobě kůže použijte 4 kůží.

  Kniha v řemeslném stole v Minecraftu

  Konchantální stůl v řemeslném stole v Minecraft

  Vytvořte stůl o kouzla. V horní řadě, dejte 1 kniha Ve druhé krabici. Do střední řady, dejte 2 diamanty do první a třetí krabice, pak vložte Obsidian uprostřed. Ve spodní řadě dejte 3 Obsidian Ve všech třech krabicích.

  Těžba Lapis Lazuli v Minecraft

  Sbírat Lazurit. Podívejte se do podzemí poblíž podloží. Použijte kamenný pickax nebo silnější. Budete potřebovat jeden za kouzla.

  Tabulka kouzla v Minecraft

  Umístěte svůj kouzelný stůl na zem a komunikujte s ním, abyste jej otevřeli.

  Kniha a Lapis Lazuli v enchantmentovém stole v Minecraft

  Dejte Rezervovat v prvním slotu, pak vložte Lazurit Ve druhém slotu.

  Možnosti kouzla v Minecraft

  Vyberte jedno ze tří náhodných kouzel. Pokud nevidíte jeden, který se vám líbí, přetáhněte jinou položku od svého inventáře do první krabice a znovu ji přepněte pro svou knihu.

  Enchanted Book v okouzleném stole v Minecraft

  Přetáhněte kouzelnou knihu zpět do svého inventáře.

  Jak používáte Enchanted Books v Minecraft?

  Jakmile máte enchantovanou knihu, můžete ji použít k okouzlení jiné položky:

  1. Udělejte kovadlinu. V řemeslném stole místo 3 železné bloky v horní řadě, 1 Iron Ingot ve střední krabici střední řady a 3 železné ingoty Ve spodní řadě.

  Chcete -li vyrobit železné ingoty, vložte do craftingové mřížky železný blok.

  Kovadlina v řemeslném stole v Minecraft

  Kovadlina v minecraft

  Umístěte kovadlinu na zem a komunikujte s ní a otevřete nabídku kovadliny.

  Luk v kovadlině v Minecraft

  Vložte položku, kterou chcete okouzlit do první krabice.

  Okouzlená kniha v kovadlině v Minecraft

  Vložte kouzelnou knihu do druhé krabice.

  Okouzlený luk v kovadlině v minecraft

  Přetáhněte Enchanted Item do svého inventáře.

  Pomocí kovadliny je také možné kombinovat Enchanted Books, aby se vytvořila silnější kouzelnice. Pokud však knihy mají různé účinky, jeden z nich by mohl být ztracen.

  Kombinace kouzelných knih v Minecraftu

  Proč mi to nedovolí použít kouzelnou knihu v Minecraftu?

  Když se pokusíte okouzlit položku, uvidíte Okouzlení. Pokud je číslo červené, vaše úroveň zkušeností není dostatečně vysoká. Můžete shromažďovat více bodů těžbou, porážkou nepřátel, chovu zvířat a pomocí pece.

  Pokud vidíte červenou X Když se pokusíte okouzlit položku, okouzlení nemusí být kompatibilní s položkou. Například napájecí kouzelnice pracují pouze na luky a kouzla se pracuje pouze na meči pouze. Nástroje nelze očarovat více než jednou. Takže nemůžete použít více než jednu knihu na položku.

  X v kovadlině v Minecraft

  Jak mohu udělat silnější kouzla v Minecraftu?

  Vytvořte knihovny, abyste upgradovali svůj enchantment tabulku a vytvořili silnější kouzelníky. Umístěte knihovny jeden blok od stolu a mezi nimi nechte prázdný prostor. Uspořádejte 15 kolem řemeslného stolu, abyste dosáhli maximální úrovně kouzla 30. Bez knihovny dostupné kouzelnice nepřesahují úroveň 8.

  Konchantální stůl obklopený regály v Minecraft

  Jak si přečtu kouzelnou knihu v Minecraftu?

  Přestože jste knihy, tyto položky „nečtěte“. Jsou to jen řemeslné materiály, které můžete použít k přidání efektů k jiným položkám, aniž byste museli vytvářet nebo používat enchantment tabulku.

  Jak mohu určit, která kouzla má kouzelná kniha?

  Nemůžete se rozhodnout, které možnosti bude vaše tabulka okouzlení sloužit. Můžete však použít jiné položky k získání nové sady tří; Tento proces opakujte, dokud nedostanete okouzlení, které chcete.