Jak používat MotherLode Cheat in the Sims 4 – Pro Game Guides, Sims 4: Jak udělat mateřské podvádění na všech platformách – prima hry

Sims 4: Jak udělat mateřské podvádění na všech platformách

Používání cheat mateř v The Sims 4 je jednoduché, zejména pokud jste předtím udělali další podvody. Postupujte podle těchto rychlých kroků:

Jak používat mateřskou cheat in the Sims 4

Používání mateřského cheata je pro herní zážitek z Sims typické, jak mnoho fanoušků ví. Ale pokud jste nováčkem používání cheats v Sims 4 a neznáte cheat, nebojte se – je to opravdu snadné a jednoduché naučit se.

Jak udělat mateřský cheat in Sims 4

Používání cheat mateř v The Sims 4 je jednoduché, zejména pokud jste předtím udělali další podvody. Postupujte podle těchto rychlých kroků:

  • Zasáhněte klíče Ctrl+shft+c najednou otevření příkazového panelu.
  • Typ TestingCheats True do textového pole, které povolí cheaty a stiskněte Enter.
  • Nyní zadejte a zadejte větu Mateř Získat 50 000 Simoleonů.

Používá cheat mateř povolený v The Sims 4?

Není nic ze své podstaty špatného s používáním cheat mateř v Sims 4. Proto existuje cheat konzole – Vývojáři naprogramovali cheat pro práci ve hře. Jediný čas, kdy by mohlo být považováno za špatné používat cheat Motherlode Cheat v Sims 4, je, pokud děláte výzvu jako hadry pro bohatství, kde je zakázáno.

Chcete vidět více úžasných tipů pro hraní sims 4? Pokud ano, vydejte se na to, jak platit účty v The Sims 4 na Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bethany je spisovatelkou v Pro Game Guides více než dva roky, ale ona byla v hraní a psaní po nespočet let. Když nepíšete užitečné průvodce pro kolegy hráče, najdete ji na svém počítači nebo přepínají, psají povídky a sledují hororové filmy.

Sims 4: Jak udělat mateřské podvádění na všech platformách

Cheats a Cheat kódy ve videohrách jsou v herním průmyslu věcí od svého založení, s mnoha (obvykle tajnými, zpočátku) kódy a kombinace prostředek. Postupně se podvádějí ve hrách se vyvíjely a mohou mít celou řadu různých funkcí v titulcích pro jednoho hráče, aby hráči pomohli snáze vyčistit hru, nebo se bavit s absurdními a nepravidelnými herními režimy.

Sims 4 se neliší a v něm je mnoho různých podvodníků. V tomto článku se hry Prima zahrnují, jak provést cheat mateř v TS4 na všech dostupných platformách.

Jak aktivovat cheat mateř v The Sims 4 na každé platformě

EA je trochu divné, pokud jde o podvody v Sims 4. Říkají, že to dokonce do jisté míry povzbuzují! Koneckonců, videohry by měly být zábavné.

Chcete -li být schopni napsat cheatózy do Sims 4, musíte mít nejprve otevřenou cheat konzoli. Otevření cheat konzoly v Sims 4 je jednoduché. Na PC a Mac budete muset stisknout Ctrl (příkaz na Mac), Shift a C dohromady. Na PlayStation a Xbox podržte všechna tlačítka ramen najednou.

Abyste mohli aktivovat cheat mateř v The Sims 4, jednoduše zadejte Mateř do cheat konzoly. Je to stejně snadné.

Pokud jste postupovali správně. Nejlepší část? Můžete to udělat tolikrát, kolikrát chcete, protože kdo chce v těchto dnech skutečně pracovat za své peníze, mám pravdu?

To je pro tuto příručku! Pokud potřebujete více pomoci v TS4, klikněte na herní značku Sims 4 níže a procházejte náš průvodce archivy.

o autorovi

Nikola l

Spisovatel zaměstnanců na Prima Games od května 2022. Hraní od té doby, co bylo schopno držet Amiga 500 joystick sám, zpět na začátku 90. let (když bylo hraní dobré, pamatujte?). Prošel tisíci mnoho různých videí, desek a karetních her a zdá se, že chce, aby to bylo brzy desítky tisíc ™. Aktuální oblíbené: Pozůstalí upír, Smite, Marvel Snap. Zúčastnil se organizace desítek herních akcí a turnajů a od roku 2009 je profesionálně připojen k hraní her.