Jak používat plovoucí balóny ve Star Wars Jedi: Survivor, Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balónky? |

Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balónky? Průvodce Star Wars Jedi Survivor

Od této chvíle můžete Použijte kabel vzestupu a přitáhněte se do balónků. Musíte být v dosahu balónu a stiskněte tlačítko použití gadgetu (L2/LT).

Jak používat plovoucí balónky ve Star Wars Jedi: Survivor

Při zkoumání divočiny Koboh v Jedi Survivoru jste museli vidět nějaké plovoucí balóny nad chasmy a dalšími.

Jak používat plovoucí balónky ve Star Wars Jedi: Survivor

Redakční tým 2023-05-30 2023-05-30 Sdílet

Při zkoumání divočiny Koboh v Jedi Survivoru jste museli vidět několik plovoucích balónků nad chasmy a dalšími oblastmi. Zpočátku se zdá, že s nimi nejste schopni komunikovat, a to i při náboru Bhima a Tulli. Poté, co se ve hře trochu postupujete, existuje způsob, jak tyto plovoucí balónky použít ve Star Wars Jedi Survivor, aby procházel krajinou.

Jak používat plovoucí balóny ve Star Wars Jedi Survivor

Plovoucí balónky vám umožňují pokrýt velkou plochu během krátkého času. Je to trochu jako létání na Relteru, ale bez potřeby ptáka.

Plovoucí balónky nelze použít, dokud neproniknete kapitolou 5. Důvodem je to, že potřebujete upgradovaný vzestupný kabel, který lze získat, když přijdete na rozbitý měsíc a najdete výzkumnou laboratoř Republiky. To je místo, kde Cal začne tvorba upgradovaného kabelu Ascension po obdržení flashbacků Santari a Dagan.

Chcete -li používat plovoucí balóny, stačí zarovnat křížový kříž (střed obrazovky) do plovoucího balónu a stiskněte tlačítko zobrazené na základě vaší herní platformy.

Jakmile ve hře postupujete dále, všimnete si, že na plovoucích balónech jsou určité věci. Můžete je chytit pomocí síly síly a poté pomocí síly síly vyhodit je do vzduchu, jakmile jsou tyto objekty pozastaveny ve vzduchu, mohou být použity jako provizorní body Grapple Body ve Star Wars Jedi Survivor.

Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balónky? Průvodce Star Wars Jedi Survivor

Vznášející se balóny souvisejí s průzkumem map ve Star Wars Jedi Survivor. Z tutoriálu se dozvíte, jak odemknout přitažlivost k balónám a jak je odrazit, abyste dosáhli vzdálených míst.

Poslední aktualizace: 5. května 2023

Jak procházíte světem Star Wars Jedi Survivor, můžete se setkat Plovoucí balónky které jsou spojeny s průzkumem mapy. Náš průvodce vysvětluje Jak interagovat s balóny a jak je použít k vypuštění směrem k vzdáleným římsům.

  • Balónky
  • Odemčení gadgetu pro balóny
  • Popadnutí balónů

Balónky

1 - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balóny? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Počínaje Koboh se můžete setkat s balóny vznášejícími se nad policemi a platformami - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balónky? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Počínaje Koboh, Můžete se setkat s balóny vznášejícími se nad policemi a platformami. Nejprve bohužel nejsou interaktivní – nemůžete se k nim přesunout a jsou také označeni v červené Na holografické mapě.

Odemčení gadgetu pro balóny

2 - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balóny? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Musíte postupovat v hlavním příběhu a navštívit republickou výzkumnou laboratoř na rozbitém měsíci - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balónky? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Musíte postupovat v hlavním příběhu a navštívit Republická výzkumná laboratoř na rozbitém měsíci. Navštívíte toto místo při pronásledování Rayvis – jednoho z hlavních antagonistů.

V laboratoři můžete prozkoumat určité zařízení. Sledujte vizi a Odemkněte upgradovaný kabel vzestupu.

Popadnutí balónů

Od této chvíle můžete použít kabel Ascension, abyste se přitáhli k balónkům - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balóny? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Od této chvíle můžete Použijte kabel vzestupu a přitáhněte se do balónků. Musíte být v dosahu balónu a stiskněte tlačítko použití gadgetu (L2/LT).

Některé balónky jsou zpočátku daleko – můžete se k nim přiblížit létáním. Před pádem do propasti pak musíte použít kabel vzestupu.

Držte tlačítko Ascension Cable - Star Wars Jedi Survivor: Jak chytit balóny? - Prozkoumejte - průvodce Star Wars Jedi Survivor

Podržte tlačítko Ascension Cable. Poté, co je Cal stažen do balónu, objeví se modrý proud a můžete Určete, kde chcete odrazit se z balónu. To je vyžadováno na místech, kde musíte skočit na další balón nebo například na zeď. Rozhlédněte se kolem (přesuňte myš nebo pravou analogovou tyčinku) a vyberte si směr.