Jak používat úl v Minecraft 1.19, jak přesunout úl v Minecraft | Nerd Stash

Jak přesunout úl v Minecraftu

Minecraft je k dispozici na PC, PlayStation, Xbox, Switch, Android a iOS mobilních zařízení.

Jak používat úl v Minecraft 1.19

Úly v minecraft 1.19 jsou bloky vyrobené hráči, ve kterých včely mohou vyrobit med a žít. Do hry byly přidány včely, úly, včelí hnízda a další funkce s aktualizací Buzzy Bees před několika lety. Ačkoli to byla mírně ohromující funkce, získala to trakci, protože hráči pochopili důležitost medu a voštinových předmětů.

Úle se neliší od přirozeně generovaných hnízd včel a oba bloky slouží stejnému účelu. Pokud hráči chtějí vytvořit správnou medovou farmu, jsou úly mnohem lepší než původní hnízda včel jednoduše proto, že mohou být snadno vytvořeny. Pro nové hráče je nezbytné se dozvědět vše o tomto bloku a o tom, jak jej používat, aniž by byly napadeny včely.

Jak vyrábět a používat úly v Minecraft 1.19

Crafting recept na úly

Beehive je blok, který lze vytvořit pouze hráči a není nalezen přirozeně generovat nikde na světě. Mohou být vytvořeny kombinováním tří voštinových předmětů a šesti dřevěných prkových bloků jakéhokoli druhu. Hráči musí nejprve najít hnízda včel, aby získali voštiny pro úly.

Hnízda včel lze nalézt v pláních, slunečnicových pláních, loukách, mangrovových bažinách a biomech květinových lesů. Nejběžnějším biomem, kde vytvářejí hnízda včel, je louka.

Hráči musí nejprve umístit táborák několik bloků pod Bee Nest, aby získali voštinu. To brání včelům být nepřátelský, jakmile hráči vezmou voštinu. Hráči budou také muset použít nůžky, aby získali položku.

Jakmile jsou všechny položky shromážděny, hráči musí umístit tři voštinové předměty vodorovně do střední řady řemeslných slotů a zbytek naplnit dřevěnými prknami. Tímto vytvoříme jeden úlový blok.

Jak používat blok úlu

Jakmile jsou vytvořeni, mohou hráči umístit úl kamkoli chtějí. V ideálním případě by hráči měli vytvořit místo se stromy a květinami, kde lze umístit blok. Tím zajistíte, že včely budou mít přístup k květinům a bezpečné místo k neustálému výrobě medu. Hráči mohou pod úlem umístit táborák, aby se včely zabránilo nepřátelskému.

Tímto způsobem mohou hráči vytvořit včelí hnízdo, kde se včely vznášejí přes květiny a vezmou nektar zpět do bloku úlu, aby vytvořili med a voštinu.

Ús se zaplní v pěti fázích. V páté fázi mohou hráči extrahovat jednu ze dvou položek z bloku: voštinový nebo tekutý med. Poté, co se z něj něco extrahuje, lze extrahovat pouze jeden, protože blok se resetuje na nulu. Honeycomms lze extrahovat nůžkami a tekutý med lze extrahovat pomocí skleněné láhve.

Jak přesunout úl v Minecraftu

How-to-breed-bees-in-minecraft

Chcete vědět, jak přesunout úl a dostat se do voštin Minecraft? Přidání včel a úlů Minecraft Jako součást aktualizace 1.15 se cítil svět živějším. Včely jsou roztomilá nová stvoření v zemi, i když se mnoho hráčů ocitne zamíchat a napadeno těmito malými stvořeními. Úle jsou skvělým zdrojem pro sbírání medu a voštin, ale pokud se je pokusíte zničit, včely na vás zaútočí. Existuje způsob, jak se vyhnout tomu, aby se bezpečně zachránil a pohyboval úly Minecraft.

Můžete bezpečně pohnout úlem v Minecraft?

Jak přesunout úl v Minecraftu

Chcete -li najít úl, sledujte divokou včelu zpět do svého hnízda a najděte úl v Minecraft. Včely lze nalézt ve většině biomů, obvykle poblíž květin.

Úky bývají připojeny ke stromům. Obvykle bude více úlů ve stejné oblasti jako jeden druhého. Zasažení úlu se zbraní nebo pěstmi způsobí, že včely uvnitř nepřátelské, což způsobí, že včely bodají a otráví vás.

Můžete učinit včely uklidními umístěním a zdroj požáru poblíž úlu. Zatímco jakýkoli zdroj požáru bude fungovat, a Táborák bude vaše nejlepší volba. Umístěte táborák do okruhu pěti bloků od úlu a včely se stanou poslušnými a nezaútočí na vás, když zasáhnete hnízdo. Nejlepší místo k upuštění táboráku je přímo pod úlem, ale můžete skončit poškozením davů Bee poblíž.

Zatímco včely jsou poslušné, můžete rozbít úl s jakýmkoli nástrojem. The sekera dotají úl nejrychlejší, takže to použijte. Jakmile je úba zničen a ve vašem inventáři, můžete jej umístit kamkoli chcete.

Pokud rozbijete úl pomocí nástroje s Okouzlení hedvábného dotyku, včely uvnitř úlu zůstanou uvnitř. Když umístíte hnízdo, včely se budou chovat jako nic a fungovat stejně jako obvykle.

Můžete si vytvořit úl v Minecraftu?

Umělé úly v Minecraft

I když můžete bezpečně přesunout úl, další možností je vytvořit svůj vlastní úl Minecraft. Potřebujete tři po třech tvorbě mřížky z řemeslného stolu, abyste vytvořili úl. Složky pro úl jsou níže:

 • Tři dřevěné prkna nahoře
 • Tři voštiny uprostřed
 • Tři dřevěné prkna na dně

Hlavní rozdíl mezi úlem, který najdete ve volné přírodě, a ten, který řemeš, je jeho textura. Divoké úly vypadají spíše jako realistické úly, se zlatými vířeními a žlutým medem. Na druhou stranu, vytvořené úly vypadají spíše jako krabice. Oba typy úlu fungují stejně, ale pokud chcete naturalističtější vypadající úl, nejlepší je sbírat úly v přírodě.

Jak získat voštiny v Minecraft?

Získáte voštiny z stříhání úlu. Na výrobu svíček a voskované mědi jsou potřebné voštiny. Nejlepším využitím voštin je však vytvořit umělejší úly a postavit farmu včel. Mít včelí farmu vám poskytne snadný přístup k medu, který lze použít k vyloučení účinků jedu a vytvoření cukru.

Příbuzný:
Jak chovat včely v Minecraftu

Minecraft je k dispozici na PC, PlayStation, Xbox, Switch, Android a iOS mobilních zařízení.

Minecraft Bees: Vše, co potřebujete vědět

Minecraft Bees vše, co potřebujete vědět

Včely v Minecraftu jsou známé z různých důvodů. Mnoho hráčů je hledá, aby ve hře vytvořili farmy Bee. Mezitím jsou jiní jen nadšeni, když vidí roztomilý dav v akci. Jsem rozhodně na druhém partu. Ale bez ohledu na to, proč vás zajímat včely Minecraft, je toho hodně, co se o nich můžete dozvědět. Minecraft nabízí spoustu mechaniků kolem včel, od nalezení včel až po jejich dostat do svých hnízd. A jsme tu, abychom to všechno sdíleli s vámi. S tím bylo řečeno, pojďme se dozvědět vše, co potřebujete vědět o Minecraft Bees.

Minecraft včely: tření, chov, útok a další (2022)

Včely fungují podobně na edicích Minecraft Bedrock a Java. Ačkoli budeme pokrýt jakékoli změny, které byste měli vědět. Také se ujistěte, že používáte Minecraft 1.18 Aktualizace, abyste vytěžili maximum z našeho průvodce. Rozdělili jsme rozmanitost informací kolem včel do samostatných sekcí, takže přeskočte do sekce, která vás nejvíce zajímá pomocí níže uvedené tabulky.

Co dělají včely v Minecraft?

Včely v Minecraft jsou neutrální davy. Většinou jsou pasivní a nezaútočí na hráče nebo jiné davy, dokud nejsou vyprovokovány. Včely však mohou být docela smrtelné, pokud jsou vyvolány, vzhledem k tomu, jak útočí ve skupinách. Každý z jejich útoků dává jedovatý účinek hráčům a dalším davům. Pokud jde o varianty, ve hře jsou pouze dospělé včely a dětské včely.

Obecné vlastnosti

 • Na rozdíl od ghastů, včely v Minecraftu nelétají technicky. Místo toho se vznášejí jen několik bloků nad zemí.
 • Jsou součástí třídy davů. Jedno z nejlepších kouzla meče, Bane of Artropods, jim způsobuje vážné poškození.
 • Včela obvykle nejde o více než 22 bloků od svého domova. Ale v některých případech by se to mohlo dostat o něco dále, jako je útok nebo lokalizaci nedalekého květu.
 • Nakonec včela nemůže létat dveřmi pasti nebo dokonce pravidelnými dveřmi, pokud je nevedete s květinou. Dětské včely však mohou takové mezery snadno procházet.

Použití včel a jejich produktů

Stejně jako skutečný život, včely v Minecraft mají různé použití. Prostřednictvím nich se můžete dostat Miláček a Honeycomms. Obě tyto položky mají ve hře různé účely. Lahve medu můžete vytvořit do medových bloků a cukru. Mezitím jsou voštiny účelné pro výrobu voštinových bloků, úlů, svíček, voskovaných měděných bloků, desek a pochodů.

Kde se v minecraftu vynoří včely

Včely se mohou vynořit louky, Plains, slunečnicové pláně, květinové lesy, lesy, a Břízy Biomy v Minecraftu. A to jsou pouze louky, které mají 100% šance na tření včel v Minecraft, zatímco jiné biomy mají méně než 5% šanci. Už máme na místě průvodce, který vám pomůže snadno najít včely v Minecraft.

Louka s včely v minecraft

Ručně se roztřídit včely

Pokud jste v kreativním režimu, můžete použít vejce Bee Spawn, abyste rychle získali neomezený počet včel do světa Minecraft. Včely však můžete generovat pouze v režimu přežití dubové a břízy stromy sazenice. Nepovažujte však na ně příliš mnoho naděje, protože šance na rostoucí sazenice s přírodními hnízdami včel jsou menší než 5%.

Kde žijí včely v Minecraftu

Přirozeně se včely jen vynoří a žijí v jejich Včelí hnízda. Obvykle žijí ve skupinách nebo koloniích. A Single Bee Nest může mít až 3 včely současně a obvykle se vracejí do hnízda. Zůstanou také v hnízdě v noci a zatímco ve hře prší. Když jsou včely zpět, zůstávají uvnitř včelího hnízda asi dvě minuty před odjezdem.

Včelí hnízdo v minecraftu

Podobně je zde také řemeslná verze hnízd včel úly v Minecraft. Oba pracují stejným způsobem a mohou chránit včely bez domova. K vytvoření úlu potřebujete šest dřevěných prken a tři voštiny pomocí řemeslného stolu v Minecraft.

Jak dostat včely uvnitř hnízda

Běžným problémem, se kterým se hráči setkávají při používání úlů, je přizpůsobitelnost. Včely si pamatují svůj původní domov, takže jejich dostat do nového úlu může být složité. Řešením je buď zlomit jejich původní včelí hnízdo, nebo jej filmujte jinými včely. Úl (nebo včelí hnízdo) může mít maximálně 3 včely. Nezapomenout, můžete také vytvořit dětské včely, abyste žili v nově vytvořeném úlu.

Co jedí včely v Minecraftu a jak je chovat

 • Sweet Berry Bushs (pouze Java)
 • Kvetoucí Azalea a jeho listy
 • Květiny nadsvětí včetně pampelišky, máku, modré orchideje, Allium, Azure, Bluet Tulips, Daisy, Cornflower, Lily, Slunečnice, Lilac, Rose a Pivoňka
 • Wither Rose (také jim způsobí újmu)

Můžete použít jakoukoli z výše uvedených rostlin, aby vás včely sledovaly. Poté je můžete přimět k rozmnožování krmením stejných rostlin. Páření v včelech je založeno na potravinách, podobně jako většina davů ve hře. Z nějakého důvodu však včely nevykazují zájem o květináče. Pokud se toužíte se naučit, jak chovat vesničany v Minecraftu, sledujte propojený průvodce pro postupné pokyny.

Dětské včely

Dětské včely jsou výsledkem chovu včel po jídle květin v minecraft. Včela může porodit více dětí po 5 minutách. Mezitím dětské včely obvykle trvá 20 minut nebo denní den, aby se rozrostly na dospělé. Můžete jim pomoci růst rychleji jen tím, že jim dáte květiny, aby se živili.

Opylení

Jak jste četli výše, včely mohou oplodnit nebo opylovat různé rostliny ve hře. Dělají to tím, že nad nimi létáte a účinky jejich opylení jsou podobné tomu, jak kostní jídlo způsobuje, že rostliny rostou rychleji. Rostliny, které lze opylit včely, jsou Dýně, melouny, červené řepy, pšenice, brambory, mrkev, křoví bobule, a Jeskynní vinná réva.

Co rozčiluje včely v Minecraftu a jak s nimi bojovat

Včely jsou většinou pasivní dav, který vykonává svou práci, aniž by to ovlivnilo jakýkoli jiný dav. Při rozhněvání však mohou být jedním z nejděsivějších davů ve hře. Jejich Oči zčervenají, a a Single Angry Bee rozzlobí všechny včely v této oblasti. Poté zaútočí na dav nebo hráče s jedem, dokud nebudou zabita nebo pokud projde 25 sekund bez jakékoli interakce s touto entitou.

Rozzlobený mob útok

Včely se navíc mohou zlobit z různých důvodů. Například můžete rozzlobit včelu tím, že ji zasáhnete nebo zničíte včelího úlu nebo včelího hnízda. Včely se také šílí, když hráči sbírají voštinu nebo med ze svých domovů. Jediná včela může Zaútočit pouze jednou. Poté ztratí svůj Stinger a zemře během minuty.

Bojující včely

V tuto chvíli víte, že bojové včely není dobrý plán – ani pro vás, ani pro včely. Ale pokud s nimi stále chcete bojovat, raději buďte rychlí. Způsobují škodu v hodnotě dvě srdce na normální úrovni a jejich bodnutí vstřikuje jed, který trvá asi 10 sekund a může vás přimět ztratit kolem Čtyři srdce. Nezapomenout, více než jedna včela na vás zaútočí téměř ve všech situacích. Na obranné straně můžete použít buď štít nebo nejlepší brnění, abyste přežili, když jsou připojeni rozzlobenou včelí v Minecraft.

Kapky

Zabíjení dospělé včely neklesne žádné položky. Můžete získat pouze tři zkušenosti s koulemi. Naopak, můžete získat až 7 zkušeností s koulími chovnými včely. Pokud jde o dětské včely, při zabití nespadnou žádné předměty ani koule. Co můžete dělat se zkušenostmi koule? Pokud jste sledovali naše průvodce, věděli byste, že pro Minecraft Enchantments potřebujete zážitek koulí. Také pro ty, kteří si neuvědomují, používání kouzelných knih v Minecraft vyžaduje zkušenosti s koulemi, takže je dobré chovat včely v Minecraftu.

Minecraft Java vs Bedrock Bees: Jaký je rozdíl?

Stovaný v Javě

 • Včely berou Poškození dotykové vody Pouze na edici Java.
 • Sladké křoví Berry Přilákat včely pouze na vydání Java.
 • Můžete se vyhnout rozzlobení jiných včel, pokud jste Zabijte včelu jen jedním zásahem V edici Java.
 • Pokud je úl zničen, včely se rozzlobí, i když používáte hedvábný dotek na edici Bedrock Edition.
 • V edici Java, Bee’s Stinger se připojí pro hráče a je viditelný stejně jako šipka.

Bonus: Včely, které se nikdy nedostaly do Minecraft

Dřívější včelí koncepty Minecraft

Hráči Minecraft si zvykli vidět a užívat si včely tak, jak jsou. Vývojáři však měli zcela odlišné plány, jak včely vypadají. Výše uvedený obrázek zobrazuje dva takové příklady. Z pohledu to určitě přimějí ocenit současnou verzi včel ve hře mnohem víc.

Kompletní průvodce minecraftovými včely

Takže jste se naučili vše, co potřebujete vědět o včelách v Minecraft. Od jejich medu po smrtící shazečky jsou včely minecraft skvělým davem. Musíte jen vědět, jak je neurazit a nebránit. Včely však nejsou jedinými zajímavými davy ve hře. Měli byste si prohlédnout náš seznam davů přicházejících do Minecraft 1.19 Aktualizace. Jeden z nich je ještě roztomilejší než včely a určitě byste si měli přečíst o vítězi Minecraft Fan-Vote Mob Allay. S tím řekl, že je toho hodně, co můžete udělat kolem včel, a to vše bude trvat hodně času. Takže vás už nebudeme držet dál. Nezapomeňte však sdílet, co se vám nejvíce líbí o Minecraft Bees v komentářích níže.