Jak používat vysokou pec v Minecraft 1.19, jak vyrobit vysokou pec v Minecraft – GameSkinny

Jak vyrobit výbuch pec v Minecraftu

Třetí vrstva opět obsahuje 8x kryty s otvorem uprostřed.

Jak používat vysokou pec v Minecraft 1.19

BLASTOVÉ PÍLY byly zahrnuty do Minecraft’s 1.14 Aktualizace a od té doby zůstala velmi silnou alternativou ke standardním pecím. Tyto bloky voní předměty dvakrát rychleji než běžné pece, ale za cenu zvýšených výdajů na palivo.

Pokud mají hráči Minecraft palivo utratit, možná budou chtít zvážit občas použití vysoké pece. Tyto pece však mají určitá omezení, protože mohou řídit pouze surovou rudu, bloky rudy, jakož i nástroje, zbraně a brnění z železa/zlata/řetězce. Z tohoto důvodu jsou o něco méně rozmanité, ale jsou stále neuvěřitelně efektivní v tom, co dělají.

Vytváření a používání bloku výbuchové pece v Minecraft

K vytvoření výbuchu v Minecraft budou hráči potřebovat pět železných ingotů, tři hladké kamenné bloky a standardní pec. Železné ingoty mohou být taveny ze syrových bloků železa nebo železné rudy a hladký kámen může být vytvořen tavením standardních kamenných bloků.

Než však bude moci vytvořit vysoká pec, budou se hráči muset zabývat úkolem vytvářet běžnou pec, která bude vyžadovat osm bloků dlažebního stupně. To zahrnuje standardní dlážděné, dlážděné hluboké nebo Blackstone. Tyto bloky lze použít zaměnitelně v receptu pece.

Jakmile budou hráči mít vysokou pec, budou muset do ní umístit svůj herní svět. Poté mohou hráči Minecraft s blokem interagovat s jeho kliknutím pravým tlačítkem myši nebo stisknout tlačítko „Použít položku/blok“ na verzi konzoly hry. Tím se otevře uživatelské rozhraní bloku a může to trvat trochu času, než se upravíte.

Pomocí rozhraní výbuchové pece

  1. Pod malým ikonem „plamene“ budou mít hráči přístup k jejich palivovému slotu. Hráči mohou do tohoto slotu umístit své palivové předměty, včetně uhlí, lávových kbelíků nebo dřevěných bloků, pokud je to nutné. K dispozici jsou také různé méně ekonomické zdroje paliva, pokud hráči skončí ve špetce.
  2. Nad ikonou plamene je slot tavícího materiálu. To je místo, kde hráči umístí svou syrovou rudu, bloky rudy nebo nástroje/brnění. V tuto chvíli, pokud již bylo umístěno palivo, ikona plamene se rozsvítí a začne tikat dolů. To znamená, že tavení začalo.
  3. Napravo od dvou slotů uvedených v předchozích krocích je výstupní slot. Jakmile bude položka úspěšně tažena, bude umístěna do tohoto slotu. Hráči pak mohou položky vzít a umístit je do inventáře své postavy pro další použití.

To je vše, co je k tomu. Rozhraní pro vysoké pece je v podstatě totožné se standardními pecemi, takže hráči by neměli trvat příliš dlouho, než zjistí, jak jsou používány.

Pro projekty, které musí hráči spěchat dokončit, může být výbudová pec skvělým způsobem, jak rychle ucítit suroviny. Tento proces bude pravděpodobně vyžadovat mnohem více paliva než pec, ale výsledky dorazí k mnohem rychlejšímu klipu. To vytváří inherentní dynamiku, zda jsou hráči ochotni spálit více paliva, aby shromažďovali své tavené předměty mnohem rychlejším a efektivnějším způsobem.

Jak vyrobit výbuch pec v Minecraftu

Co dělá vysoká pec v Minecraftu? V této příručce vám řekneme a navíc vám dáme recept na vysokou peci.

Co dělá vysoká pec v Minecraftu? V této příručce vám řekneme a navíc vám dáme recept na vysokou peci.

Nejnovější 1.14 Aktualizace pro Edice Minecraft Java přinesl do hry celou řadu obsahu, z nichž většina se dostala na cestu Edice Bedrock dříve v tomto roce. Blast Furnace patří mezi tento seznam, takže je čas, aby se hráči Java dostali do tavící akce.

Co tedy dělá Minecraft Blast pec ano? Stejně jako běžná pec se vysoká pec používá k tání rudy do ingotů.

Výhody výbuchu pece

Vybuchová pec může být také použita k roztavení zařízení pro surovou rudu. Velký remíza je, že vysoká pec Herci dvakrát tak rychle než běžná pec. Je to perfektní, když potřebujete vytvořit několik ingotů v krátkém časovém období.

Každé použití vysoké pece spotřebuje stejné množství paliva na položku jako běžnou pec. Nemusíte hledat další bloky uhlí (nebo váš preferovaný zdroj paliva), abyste mohli udělat tavení.

Recept na vysokou peci

Pojďme se přesunout na to, jak vyrobit výbuchovou pec Minecraft.

The Složení pro tvorbu výbuchu pece jsou:

  • Pět železných ingotů
  • Tři hladké kameny
  • Jedna pec

Níže je to, jak získáte každou jednotlivou komponentu. Musíte to udělat u stůl.

Jak vyrobit pec

První věc, kterou potřebujete. Potřebujete standardní pec, abyste vytvořili ingredience pro vysokou pec a použili se v samotném receptu.

Pravidelnou pec najdete ve vesnici nebo na najdete sami. Vytvořit a Standardní pec, potřebuješ Osm dláždění.

Jak vyrobit hladký kámen

Musíte použít pec k výrobě hladkého kamene.

Dát jeden kámen v peci a umčejte to Získat hladký kámen. Pro tento recept to budete muset udělat třikrát.

Jak vyrobit železné ingoty

Použití pece je nejúčinnějším způsobem, jak vypracovat železné ingoty, ale můžete tak učinit také ručním tvorbou. Tady jsou Tři metody, které můžete použít k řemeslnému železnému ingots:

  1. Jeden blok železa lze použít k výrobě 9 železných ingotů (crafting mřížka)
  2. Devět železných nugetů lze použít k vytvoření jednoho železného ingotu (řemeslný stůl)
  3. Jedna železná ruda může být tavena do jednoho železa (pec)

Se vším ve vašem inventáři a řemeslným stolem po ruce můžete být také hrdým majitelem svého vlastního Minecraft vysoká pec! Doufejme, že vám to pomohlo. Podívejte se na některé z našich Minecraft průvodci tady na Gameskinny nebo dokonce naše Minecraft Seznamy semen.

Vysoká pec

The Vysoká pec je multi-blokovací stroj používaný k třpytivě tvrdých kovů. Má vstupní rychlost 512 Fe/klíště a interní vyrovnávací paměť pro 40.000 Fe. Tavící schopnosti závisí na krytech použitých pro více blok.

Recept

Pokyny pro stavebnictví

The Vysoká pec Vyžaduje více bloku 3 × 4 s otvorem ve středu. Multi-block lze postavit z různých strojových pouzder. Možné možnosti jsou:

Standardní pouzdro stroje

Pokročilé pouzdro stroje

Průmyslové pouzdro

To povede k tomu, že se v peci vyrábí teplo, a proto bude mít schopnost cítit nejtěžší rudy (to však závisí na typu použitého pouzdra).

První vrstva obsahuje 9x kryty

Druhá vrstva obsahuje 8x kryty s prázdnou centrální dírou.

Třetí vrstva opět obsahuje 8x kryty s otvorem uprostřed.

Poslední vrstva je vyrobena z 9x obalů.

Umístete Vysoká pec ve středovém dolním bloku a připojte jej ke zdroji energie. Multi-block vyrobený z Standardní pouzdro stroje umožní peci produkovat 1360 tepla.

Multi-block vyrobený z Průmyslové pouzdro umožní peci mít 3230 tepla.

Dva bloky lávy ve středu více bloků přidají 500 tepla.