Jak Punika PowerPass funguje v Lost ARK – QM Games, Lost ARK: Nezapomeňte použít svou událost Punika Power Pass do 18. ledna 2023! Aroged

Ztracená archa: Nezapomeňte používat svou událost Punika Power Pass do 18. ledna 2023

“Hrdinové z Arkesie.”,

Jak Punika Powerpass funguje ve ztracené arch

Jak Punika Powerpass funguje ve ztracené arch

Publikace „The Art of War“ byla na několik hodin nejasná, ale nyní se potvrdila. Díky bohu, každý si bude moci zobrazit čerstvý materiál pro toto pochodní vydání. Nyní udělám poznámku k jedné z dříve zmíněných položek. Nechcete to přeskočit, protože je to skvělá příležitost, zejména pokud chcete vyrovnat alternativní postavu. PowerPass Punika v ztraceném archu „The Art of War“ upgrade funkce, jak je uvedeno níže.

Jak Punika Powerpass funguje v „Art of War“

HD tapeta: Videohry umění, ztracená archa, ženy, zbraň | Světlice tapety

Vývojáři mohou uživatelům pomoci maximalizovat potenciál jejich postav mnoha způsoby. Výskyt „Art of War“ je jedním z nich a předmětem této eseje. Bude to zahrnovat mnoho nových a opakujících se úkolů, které byly inspirovány knihou Sun Tzu. Budete soutěžit v závodech, cvičit, pokračovat v úkolech a dokonce používat umění velmi smrtelným způsobem. Na druhé straně je Punika Powerpass něco, co nepochybně přinese hodně štěstí. Tato povolení Punika posouvá jiný charakter až do bodu, kdy je tento PowerPass odemčen, stejně jako předchozí North Vern PowerPass. To znamená, že váš ALT charakter získá zařízení úrovně 13450 položky, což je významný skok, v případě Punika PowerPass.

Co musíte udělat, abyste získali tento powerpass? Všichni hráči budou moci získat Punika Powerpass dokončením veškerého materiálu příběhu v Punika, místo ve videohře ztracené archy. To je srovnatelné s tím, jak byl získán North Vern PowerPass. Abychom byli přesnější, musí každý hráč přijmout PowerPass. Zatímco událost probíhá a ještě předtím, než přijde, pokud jste nedokončili materiál Punika, můžete získat průchod. Můžete to udělat, pokud jdete do nejjižnějšího bodu Arkesie.

Využijte maximum z PowerPass tím, že dáte svému aliasu stejnou úroveň síly jako váš primární charakter. To je alespoň plán! Dokud jste již dokončili veškerý materiál Puniky, měla by vám tato položka hned dorazit. Pokud ne, přeji vám úspěch na vašich misích!

Ztracená archa: Nezapomeňte používat svou událost Punika Power Pass do 18. ledna 2023!

Ztracená arch: Nezapomeňte použít svou akci Punika Power Pass do 18. ledna 2023!

13/13/2023 v 10:00 a.m. Autor: Karsten Scholz – V listopadu 2022 dostali ztracení hráči ARK událost Punika Power Pass prostřednictvím aktualizace „Svátek s přáteli“, která na první pohled bude trvat věčně. Ukazuje se však, že tento výkonový průchod bude vypršet!

V listopadu 2022 vám Amazon Games a Smilegate poskytly událost Punika Power Pass pro Lost Ark, což vám umožní připravit další postavu na koncovou hru online hraní role na dotek tlačítka. Pokud jste dosud ukládali tento průchod energie, možná počkáte na vydání správné třídy, pak vás musíme varovat nyní: zatímco vykoupení power průsmyk ukáže, že to bude trvat věčně, pravdou je, že pravda je Datum vypršení platnosti se blíží rychle .

01:14
Lost Ark: Trailer pro událost „The Witcher Crossover“ v lednu 2023

Event Punika Power Pass se chystá vypršet

Před několika hodinami se odpovídající příspěvek z Amazon Games prošel online na oficiálním fóru, což vás o tom informuje:

“Hrdinové z Arkesie.”,

Akce Punika Power Pass rozdána v listopadu v rámci aktualizace „Svátek s přáteli“ vyprší 18. ledna 18. ledna. Přestože power průsmyk po uplatnění zobrazí „bez limitu“, musí být použit na postavě před 18. lednem. Poté již není PowerPass k dispozici.

Přečtěte si také tyto zajímavé příběhy

Ztracená arch: Lednová banka propláchne uživatele bota z Arkesia (1)

Ztracená archa: Lednová masivní zákazová vlna promývá uživatele bota z Arkesie

Podle Amazon Games bylo nedávno zakázáno bezpočet uživatelů bot. Máme pro vás podrobnosti o zákaz vlně.

Lost Ark: Trailer pro událost „The Witcher Crossover“ v lednu 2023

Zaklínač je v Arkesii od 18. ledna do 22. února 2023. Na nadcházející události Crossover můžete dobrodružství spolu s postavami z čarodějnice 3 nebo vklouznout do role najatého lovce monster Geralt z Rivie se ztracenými archami a přizpůsobením charakteru. Nenechte si ujít příležitost začít 2023 s člověkem.

Pokud již nemáte událost Punika Power Pass, stále ji můžete získat dokončením Berverova přátelství. Poté vám bude zaslána ve hře. Po dokončení příběhu Punika můžete použít Power Pass před 18. lednem k vyrovnání alternativního znaku na úroveň položky 1 302.

18. ledna je také termínem vytváření postav pro událost Hyper Express. Mise pro událost Hyper Express lze dokončit do 8. února, takže se ujistěte, že si vyberete znak mezi úrovní položky 1302 a 1445, aby se zúčastnil – tato postava obdrží posilovací materiály a další odměny z misí, pokud ji dokončí zvýšenou položkou úroveň na 1445 na konci události.“