Jak rozčarovat v Minecraftu, jak rozčarovat předměty v Minecraft

Jak rozčarovat objekty v Minecraftu

Ahoj! Jsem vášnivý spisovatel, který miluje pomáhat ostatním při hledání řešení psaním vysoce kvalitního obsahu o technologii a hrách. Ve svém volném čase si užívám čtení knih a sledování filmů.

Jak rozčarovat v Minecraftu

Můžete okouzlit položky v Minecraft pomocí kovadliny, ale stejným způsobem, pokud chcete rozčarovat jakoukoli položku v Minecraft, pak budete potřebovat grindstone nebo crafting stůl. To je velmi užitečné, protože ne každé kouzla je ve hře rovná.

Některé jsou silnější než jiné, takže pokud chcete upgradovat své položky. Tento článek vám tedy poskytne podrobné pokyny, jak můžete okouzlit jakoukoli položku v Minecraft

Různé nástroje můžete rozčarovat v Minecraftu pomocí dvou různých metod, jak je uvedeno níže

Rozčarované předměty pomocí Grindstone

Grindstone je speciálně navržen pro opravu a rozčarování předmětů ve hře Minecraft. Vše, co musíte udělat, je umístit tento blok na zem a kliknout na něj, kde uvidíte dva sloty. Na prvním slotu musíte umístit kouzelnou položku, kterou chcete rozčarovat, a poté uvidíte jeho výstup na pravé straně. Například, pokud jste umístili kouzelný meč na grindstone.

To se neomezuje pouze na položky, jako jsou meče.

Pokud si myslíte, že ať už můžete rozčarovat těžební nástroj, jako je pickaxe nebo sekera, můžete to udělat také sledováním stejné metody.

Pokud máte zájem o to, jak můžete vytvořit Grindstone, můžete se řídit tohoto podrobného průvodce.

Pro opravu předmětů můžete také použít také uložení dvou stejných poškozených položek, jak je uvedeno níže:

Pokud najdete potíže s získání všech položek potřebných k výrobě grindstone, najdete tento blok ve vesnici Biome i většinou v budově kováře.

Rozčarování položek pomocí craftingového stolu

Tato metoda není tak dobrá ve srovnání s grindstoneem, protože potřebujete mít dva stejné okouzlené nástroje k rozčarování, ale přesto může tuto práci vykonávat. Takže můžete rozčarovat umístěním dvou stejných kouzelných předmětů dohromady na řemeslný stůl, jak je znázorněno na obrázku níže.

Podobně můžete rozčarovat i jiné položky, jak jsme vysvětlili v sekci Grindstone.

Pokud máte zájem o to, co pro vás může udělat řemeslný stůl, můžete získat více podrobností o tom čtením tohoto článku.

Závěr

Enchanting je jednou z nejlepších úrovní metod ve vaší hře, protože vám dává další výhody, které vám předtím chybí. Ale někdy je obtížné vybrat správné okouzlení, protože je jich tolik dostupných. Pokud jste tedy již očarovali položku a chcete vyzkoušet jiné okouzlení, pak nejlepším způsobem, jak to udělat, je nejprve rozčarovat, o kterém jsme podrobně diskutovali v tomto článku.

O autorovi

Taimoor Mohsin

Ahoj! Jsem vášnivý spisovatel, který miluje pomáhat ostatním při hledání řešení psaním vysoce kvalitního obsahu o technologii a hrách. Ve svém volném čase si užívám čtení knih a sledování filmů.

Jak rozčarovat objekty v Minecraftu

Jak rozčarovat objekty v Minecraftu

Okouzlené objekty Minecraftu způsobují změny, které si možná nebudeme chtít dlouho udržovat. nicméně, Jejich rozčarování nás bude stát nějaké zdroje. Ukážeme vám, jak rozčarovat předměty dvěma způsoby, s grind kamenem a prostřednictvím crafting menu.

Rozčarované objekty s brusky

Nejlepší způsob, jak rozčarovat zbraň, je použití grindstone. Pokud nemáte grindstone, nebojte se, zde jsou ingredience:

Výroba brusného kamene

  • 1 kamenná deska
  • 2 hole
  • 2 bloky jakýchkoli prken, jako je dub, smrk, bříza, džungle, acacia, robustní dub, karmínové nebo zkreslené dub.

Výroba brusného kamene

Při výrobě grindstone by měly být objekty umístěny v následujícím pořadí:

  • První řádek: Leps nalevo a vpravo, kamenná deska ve středu.
  • Druhý řádek: prkna vlevo a vpravo, prázdné ve středu.
  • Třetí řada: prázdný.

Jakmile je grindstone vyroben, musíme pouze Umístěte zbraň nebo okouzlený objekt do jednoho ze dvou bloků, a bude to bez kouzla, aby to vyzvedla. Touto metodou získáte také spoustu zkušeností.

Oprava zbraně odstraní její kouzlo

Oprava zbraně odstraní její kouzlo

Rozpouštějící předměty řemeslným

Tato metoda je trochu drahá. Zahrnuje použití crafting mřížky od Umístění stejného objektu dvakrát, jeden okouzlený a jeden nebyl okouzlen. Tímto způsobem budete mít jen jeden zbývající bez okouzlení, i když po cestě ztratíte druhý. Tato metoda je plýtváním peněz více než cokoli jiného, ​​ale v nedostatku brusného kamene to může být užitečné, pokud ji nechcete jen zahodit.

Pokud vytvoříte dvě identické zbraně, bude pouze jeden nezúčastněný

Pokud vytvoříte dvě identické zbraně, bude pouze jeden nezúčastněný

Objekty, které nelze rozčarovat

V Minecraft nelze odstranit dvě kouzelnice. Konkrétně jsou tato okouzlení:

  • Kletba zmizení
  • Prokletí vazby

Obě kletby zmizely při smrti; tak být jediným způsobem, jak „rozčarovat“ propojené objekty.