Jak rychle vydělat peníze v Bradavicích Legacy – Dexerto, Bradavice Legacy – Jak získat peníze rychle a let si kapsy Galleons.

Bradavice Legacy – Jak získat peníze rychle a let si kapsy s galeony

Při cestování kolem Bradavic a dále pravděpodobně narazíte na různé róby, klobouky, rukavice a další, což znamená, že pravděpodobně budete držet spoustu náhradních dílů.

Jak rychle vydělat peníze v Bradavicích

Bradavice Legacy Money

Portkey Games

Peníze jsou jedním ze základních zdrojů, které máte k dispozici v Bradavickém dědictví, chcete si koupit recepty, vybavení nebo materiály? No, raději na vás máte nějaké galleony! Ale nedělejte si, tato příručka vám odhalí, jak vydělat peníze rychle v Bradavickém dědictví.

Během zkoumání fantastického světa dědictví Bradavic se setkáte s mnoha přitažlivými nebo užitečnými věcmi, které by mohly stát statnou částku peněz. Z užitečných elixírů, jako je lektvar Wiggenweld nebo marnost jako přizpůsobení hůlky.

Článek pokračuje po reklamě

Jak vidíte, vždy je užitečné mít ve svém županu několik galeonů, jen pro případ, že byste viděli nějaké vybavení, které jste vždy hledali. S ohledem na to jsme sestavili tři z nejlepších způsobů, jak rychle vydělat peníze v Bradavickém dědictví.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Prodejte své nepoužité vybavení
  • Rabování hrudníků
  • Prodat zvířata

Prodejte své nepoužité vybavení

Prodej vašeho vybavení ve věku Bradavic

Pravděpodobně získáte hodně vybavení prostřednictvím průzkumů, tak proč některé neprodat?

Jedním z prvních a pravděpodobně nejvíce pasivních způsobů, jak rychle vydělat peníze v Bradavickém dědictví, je jednoduše prodat vybavení, které nepotřebujete.

Článek pokračuje po reklamě

Při cestování kolem Bradavic a dále pravděpodobně narazíte na různé róby, klobouky, rukavice a další, což znamená, že pravděpodobně budete držet spoustu náhradních dílů.

Pokud tedy chcete rychle vydělat peníze, aniž byste museli hodně lovit, občas se vydejte na prodejce a prodejte veškerý svůj nepoužitý vybavení. To přinese uklizený zisk, aniž byste museli utratit jakékoli peníze.

Chcete -li prodat výstroj, jednoduše se vydejte do kteréhokoli z obchodů v Brakemeade a promluvte si s prodejcem. Budete moci prodat vše, co pro ně chcete, v rozumu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Rubování truhly: včetně monster očí truhly

Rozčarování hrudníku Bradavic

Otevřete tyto truhly pro praktickou odměnu.

I když z každé hrudi nedostanete přesně spoustu peněz, je to jiný typ snadného příjmu, který nevyžaduje, abyste utratili žádné předchozí mince nebo se dostali příliš daleko z cesty.

Hrunice oční bulvy, jinak známé jako rozčarovací truhly najdete kolem Bradavic a hosmedu. Jakmile je otevřete, dostanete 500 galeronů, což znamená, jakmile je všechny najdete, udělali jste rychlý a snadný zisk.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o ostatní truhly, některé vám poskytnou jedinečné odměny, jako je House Chest, zatímco jiní vám poskytnou malou peněžní odměnu.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Chcete -li získat nějaké snadné peníze, aniž byste museli vyjít z cesty, jednoduše dávejte pozor na truhly a měli byste se ocitnout mnohem bohatší a také dokončit několik úspěchů.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete pochopit, jak otevřít hrudníky rozčarování, máme praktický průvodce, jak se podívat.

Článek pokračuje po reklamě

Prodat zvířata: Konkrétně Mooncalfs a Puffskeins

Prodej Puffskeins v Bradavickém dědictví

Puffskeins jsou snadné peníze za velmi malé úsilí.

Posledním způsobem, jak vyrobit nějaké rychlé a snadné galeony, je prodat některá rozkošná zvířata. Být schopen chovat taková zvířata znamená, že budete mít vždy způsob, jak dosáhnout uklizeného zisku, aniž byste vůbec utratili.

Chcete -li to udělat, budete se chtít zaměřit na mooncalfs a Puffskeins kvůli tomu, jak snadné je chytit, a také skutečnost, že vydělávají nějaké slušné peníze za takové malé úsilí.

Článek pokračuje po reklamě

Pochopitelně, budete muset odemknout místnost požadavku, která otevírá vivarium. Jakmile to však uděláte, jednoduše chytit Některé rozkošné mooncalfs a Puffskeins A budete na dobré cestě k nekonečnému bohatství.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li tento trik uvést do perspektivy, každý Puffskein přinese 120 galleonů, což znamená po krátkém chytání dobrodružství, Pravděpodobně přivedete nahoru o 1200 galleonů za méně než hodinu. Respawnují každý den ve hře, takže proces opakujte a budete v pořádku.

Článek pokračuje po reklamě

To jsou všechny nejlepší způsoby, jak rychle vydělat peníze v dědictví Bradavic. Při lovu na vybavení nebo truhly se podívejte na některé z našich dalších dědických obsahu a průvodců Bradavic:

Bradavice Legacy – Jak získat peníze rychle a let si kapsy s galeony

Bradavice Legacy - Jak získat peníze rychle a let si kapsy s galeony

Zaměstnanci videa

Aktualizováno 4. května 2023 Videogamer.Zaměstnanci com

Chcete vědět Jak vydělat peníze ve věku Bradavic? Nakupování oken v různých obchodech Bradmeade může být škádlivým zážitkem pro nové hráče, kteří ještě musí vybudovat akcie Galleons. Všechny tyto recepty, lektvary, zdroje a vybavení stojí svazek a získávání peněz v raných fázích Bradavic není snadné.

Abychom vám pomohli připravit se na konečné výdaje, abyste si s nejnovějšími výrobky postavili svou postavu, sestavili jsme seznam pěti způsobů, jak rychle získat peníze v Bradavickém dědictví.

Jak získat peníze rychle v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy - Jak získat peníze

Prodávejte vybavení za peníze v dědictví Bradavic

Bití prodejců jako své vlastní hry a prodávání jakéhokoli přebytečného vybavení je skvělý způsob, jak získat peníze v raných fázích dědictví Bradavic. Neexistuje žádný nedostatek rouch, klobouků, šátků a rukavic, které najdete na Bradavicích a venkově za hranicemi, hlavně v hrudnících a pro dokončení úkolů, takže budete chtít neustále vyměňovat své vybavení za kousky, které nabízejí nejlepší statistiky, které nabízejí nejlepší statistiky.

Když jsou vaše sloty pro převodovky plné, vydejte se k prodejcům a prodat přebytečné vybavení. Pohodlně můžete prodat vybavení u kteréhokoli prodejce bez ohledu na to, co jejich zásoby v obchodě, takže můžete prodat vybavení u Ollivanders, například, i když obchod se specializuje na hůlky.

Kousek vybavení vás spojí někde mezi 60 a 200 galleony v závislosti na vzácnosti, takže jediná návštěva vám může snadno dostat v průměru kolem 1000 galleonů. Pokud jste dokončili Merlin Trials a odškrtli jste přidružené odměny, budete mít ještě více slotů a hrabání na více peněz za prodej zařízení.

Rabování běžných truhly a pytlů

Bradavice Legacy - Jak získat peníze

V místnostech a rozích Bradavic a světu za sebou najdete spoustu hrudníků a pytlů. Mají tendenci vám dávat buď velký kus (kterou můžete prodat, jak je vysvětleno výše) nebo tvrdou hotovost – někde mezi několika galeony a 80 galeonů, pokud máte štěstí. Není to nejúčinnější způsob, jak získat peníze v Bradavickém dědictví, ale každá malá pomáhá, zejména v rané hře.

Jakmile se naučíte kouzlo Alohomora během úsilí o postranní nářek správce, máte přístup k ještě více zamčeným pokoji za ještě více peněz.

Bradavice Legacy - Jak získat peníze

Kořistné oční monster truhly za peníze v Bradavickém dědictví

Pravděpodobně jste narazili na tyto zvědavé truhly v Bradavicích a Bradavicích. Když se přiblížíte, mají jedno korálky a paniku a probudí se z toho, co se zdá být lehkým spánkem.

Nyní si přečtěte:Dorazily dnešní otočení mistrovství mincí – zjistěte, co jsou tady!

Chcete -li kopívat oční hruď, odejděte, dokud se neusadí, a poté se vrhněte kouzlo rozčarování (získané během tajemství questů hlavního příběhu) a pomalu se k ní znovu vplíží. Jakmile jste dostatečně blízko, objeví se výzva k kořisti.

Nakonec vám každá hrudník dává 500 galeonů. Pokud si uděláte čas na jejich rozsah v Bradavickém dědictví, můžete si v tisících rychle vybudovat skrýš peněz. Pro více informací o otevíracích očích se podívejte na našeho vyhrazeného průvodce.

Prodávejte zvířata v The Brood and Peck v Bradavinách

Zvíře chodí na slušný kousek mince na otevřeném trhu – 120 galleonů Pop. V místnosti požadavku si můžete ponechat svůj vlastní ve vivariu tím, že je shromáždíte v denns rozptýlených kolem mapy. Chcete-li chytit zvířata, budete potřebovat nab-sack, odemčený během elfů, nab-sack a tvorba hlavního příběhu.

Otevřete svůj vlastní obchod

Poměrně pozdě do hry, narazíte do domácího elf v Bradavicích jménem Penny s zvědavou nabídkou-její pán Cassandra Mason má volný obchod, který hledá prodat. Úkol se nazývá Binding Your Business a umožňuje vám nastavit svůj vlastní obchod.

Nákup obchodu stojí 1 500 galleonů. Ale než začnete obchodovat, budete se muset ponořit do střev v obchodě pro řadu hádanek zahrnujících zlomyslného Poltergeist. Je to jeden z vynalézavějších úkolů Bradavic Legacy, takže nezkazíme detaily.

Jakmile je obchod nastaven, komunikujte s Penny a označte položky na prodej. Jejich prodej ve vašem vlastním obchodě vám vydělá trochu víc, než je prodat přímo obchodníkovi. Například dobře vybavené položky se prodávají za 66 místo 60 galeonů.

Bradavice Legacy Jak získat peníze – FAQ

Jak zemědělte peníze v Bradavickém dědictví?

Nejjednodušší způsob, jak hospodařit peníze v dědictví Bradavic.

Jak rychle vyděláváte peníze ve věku Bradavic?

Nejlepší způsob, jak je v současné době prodat přebytečné vybavení u prodejců v Bradavinách nebo ven na Vysočině.

Jak získáte svůj vlastní obchod v dědictví Bradavic?

Chcete -li odemknout svůj vlastní obchod a prodat vybavení pro zisk ve věku Bradavic. Promluvte si s Penny House-Elf a zbavte se Mason Shop of Poltergeist, abyste zabalili úkol.

Bradavice Legacy

na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox série s, Xbox Series S/X, Xbox Series x