Jak se stát nesmrtelnými v Diablo Immortal, Diablo Immortal Fractions: Jak se připojit k nesmrtelným, stínům a dobrodruhům | Den geeka

Diablo Immortal Fractions: Jak se připojit k nesmrtelným, stínům a dobrodruhům

Zatímco většina hráčů se pravděpodobně připojí k frakci Shadows přes loterii, stávající členové mohou pozvat přátele, rodinu a dokonce i náhodné cizince, aby se stali novým stíny. To vyžaduje signet Akeba, který je spotřebován při pozvání jiného hráče, aby zabránil Shadows v tom, aby se spam zachytil celý server. Jediným způsobem, jak získat nový signet, je projít loterií Shadows jako člen a znovu porazit tři starověké šampióny.

Jak se stát nesmrtelným v Diablo nesmrtelné

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologie s výrazným důrazem na herní a elektronické gadgety. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 22. července 2022

Pokud jste ambiciózní hráč Diablo Immortal, budete chtít dosáhnout nejvyšších vrcholů tohoto fantazijního světa. Jinými slovy, chcete se stát nesmrtelnými. Ale jak dosáhnete tohoto výkonu?

Jak se stát nesmrtelným v Diablo nesmrtelné

V této položce poskytneme hloubkový průvodce, jak se stát nesmrtelným v Diablo Immortal.

Jak se stát nesmrtelným v Diablo nesmrtelné

Nesmrtelné jsou nejsilnější klan v Diablo nesmrtelné. Existují dva způsoby, jak se k nim připojit.

Dokončení úkolů a postupu postav

Prvním krokem k tomu, aby se stal nesmrtelným, je spojit se se stíny, další mocnou frakcí. To zahrnuje vítězství v loterii.

 1. Přejděte na Westmarch ve 12, 6 nebo 21 hodin.
 2. Navštivte hospodu Wolf City a najděte svého záhadného patrona.
 3. Interagujte s patronem a podílejte se na loterii.
 4. Počkejte asi hodinu na výsledky.
 5. Pokud vyhrajete loterii, vraťte se k patronovi a zahájte konverzaci.

Po rozhovoru s patronem budete moci zahájit úkol „Barman Baily.„Přijměte to a můžete vstoupit do konkrétní oblasti a dokončit úkoly a zapůsobit na NPCS. Zde jsou tři domény, které musíte dokončit:

 • Cesta krve – budete muset přežít tři fáze monster a démonů. Výzva je relativně jednoduchá, protože nebudete muset bojovat proti šéfům. Vlny také zahrnují zvířata nízké úrovně.
 • Raid the Vault – Začněte tento úkol rozhovorem se svým mistrem trezoru. Tato zábavná aktivita vyžaduje, abyste zaútočili na nesmrtelný trezor, zatímco přežili útoky od strážců. Tito nepřátelé se během akce vynoří a informují nesmrtelné o vaší přítomnosti. Proto je vyberte co nejrychleji, abyste tuto výzvu snadněji dokončili.
 • Porazte starověké šampióny – Po dokončení prvních dvou domén byste se měli vrátit k patronovi a zahájit závěrečnou misi. To je, když bojujete se třemi starověkými šampióny. Jméno může znít zastrašující, ale neměli byste mít potíže s dodávkou svých nepřátel. Připojí se k boji jeden po druhém, což vám umožní připravit se na každého šampiona.

Jakmile projdete doménami, měli byste se stát členem klanu Shadows. Dalším krokem je dosáhnout úrovně 43 s vaší postavou. Zde jsou nejrychlejší metody zemědělství XP:

 • Dungeons – Dungeons jsou domovem mocných příšer, což z nich činí vynikající zdroj XP. Navíc, jejich dokončení vás připravuje na překážky a bitvy na cestě k dosažení nesmrtelnosti.
 • Skryté doupě – možná se budete snažit najít tato místa zpočátku, ale nevzdávejte se. Poskytují spoustu XP a mnoho dalších cen. Zkuste je dokončit sami, abyste si udrželi všechny ceny pro sebe.
 • Battle Pass – Battle Pass nemusí být nejlepší volbou, pokud nechcete zaplatit. Ale pokud vám nevadí utratit další babku, může být tato funkce masivní požehnání. Pomáhá vám dosáhnout úrovně 43 mnohem rychleji tím, že vám umožní převést bitevní body na XP.

Dalším předpokladem pro stát se nesmrtelným je dokončení žlučí. Toto je pátý region, který navštívíte na mapě, a to vás narušuje proti třem mocným soupeřům:

 • Sargoth
 • Chieftain Ongori
 • Gobbo vysoký

Existuje také několik dobrodružství, jako je Awaken Namari a Bloody Banner. Dokončení všech těchto výzev vám umožní přejít na poslední dva kroky připojení k nesmrtelným.

 • Rite of Exile – Tato událost vás postaví proti členům jiných Dark Clans. Skvělý způsob, jak dosáhnout tohoto bodu, je dobře fungovat během cyklu sporu. Pokrytí můžete také odemknout dokončením cesty krve nebo nájezdem na misi Vault.
 • Poražení nesmrtelného – po dokončení obřadu exilu se zúčastníte 10 bitev. Chcete -li zahájit výzvu nesmrtelného, ​​budete muset vyhrát alespoň 6. Porazit nesmrtelné a připojíte se k klanu Immortals.

Získání pozvání

Dalším způsobem, jak se stát nesmrtelným, je obdržet pozvání. Pokud znáte člena tohoto klanu, můžete je přesvědčit, aby vám poslali pozvánku. Jedinou podmínkou je, že vaše postava dosáhla úrovně 43, což usnadňuje tuto metodu.

Je nesmrtelný opravdu nesmrtelný?

Členové klanu Immortals nejsou opravdu nesmrtelní. Jak již bylo zmíněno, mohou být zabiti v boji jinými hráči.

Tato frakce nese takové impozantní jméno, protože se skládají z nejobecnějších šampionů. Jejich neuvěřitelná síla je přesto činí zkorumpovatelnými a vystavuje riziku vyhoření.

Většina nesmrtelných je rytíři Westmarchu a ukládají své kořisti uvnitř trezorů. Obsahují zařízení, které jim pomohou chránit svatyni.

Nesmrtelný s věčnou korunou je vůdcem této skupiny. Pokud jsou poraženi, jejich jména jsou vyleptána na čestné zdi.

Nesmrtelnost není pro každého

Připojit se k Immortals je snem splněno pro většinu Nesmrtelných hráčů Diablo. Pokud nejste přátelé s členem této frakce, musíte být dobře připraveni na grind. Uvede vaše dovednosti do konečného testu.

Jaký je váš oblíbený klan Diablo Immortal? Znáte někoho, kdo se připojil ke skupině Immortals? Řekněte nám v sekci komentářů níže.

Diablo Immortal Fractions: Jak se připojit k nesmrtelným, stínům a dobrodruhům

V Diablo Immortal se hráči nesnaží jen zachránit svět nebo získat nejúžasnější kořist, mohou se také připojit k jedné z několika frakcí, které jim mohou pomoci při jejich úkolu.

Aaron Greenbaum | 3. června 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Diablo nesmrtelné frakce

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

The Diablo Hry nemají nedostatek sociálních funkcí. Nejenže se hráči mohou spojit, aby dobýt síly pekla, ale také mohou vytvořit a připojit se k klakům, aby se ještě snazší připojit se k večírkům ve hře. Diablo nesmrtelný má ještě další přírůstek do tohoto seznamu ve formě frakcí.

V nové hře se hráči mohou připojit k jedné ze tří frakcí: dobrodruhy, stíny a nesmrtelné. Každá skupina má své vlastní kanály, odměny a co je nejdůležitější, požadavky na členství. Ne všechny frakce jsou vytvořeny stejně a některé se snáze dostávají než jiné.

Zde je vše, co potřebujete vědět o dobrodruzích, stínech a nesmrtelných frakcích a jak se k nim připojit:

AD – obsah pokračuje níže

Dobrodruhy

Ve srovnání s ostatními dvěma frakcemi zní „dobrodruzi“ jako takové obecné jméno. Kdo by chtěl být dobrodruhem, když mohou být nesmrtelný? Každý musí někde začít.

Frakce dobrodruhů není ani tak frakcí, jako je výchozí stav všech Diablo nesmrtelný Hráči. Jakmile po vytvoření své postavy vystoupíte z lodi na Wortham. Jako dobrodruzi mají hráči přístup k týdenním odměně, které jim umožňují zabít cíle s vysokou prioritou pro fantastické odměny, ale to je o tom. Na rozdíl od ostatních dvou frakcí nedostanou dobrodruzi žádné velké požehnání, ale nemusí se starat o údržbu, ani.

Zatímco dobrodruzi mohou nakonec absolvovat stíny nebo nesmrtelníci, nemusí. Každý, kdo by se raději přihlásil občas, aby dokončil několik misí, bude pravděpodobně spokojen s frakcí Adventurers.

Stíny

Diablo nesmrtelný Hráči, kteří mají náladu na větší výzvu, a také pro probíhající válku PVP, se mohou připojit k frakcím stínů nebo nesmrtelných. Z nich je snazší stát se stínem.

Než se hráči mohou skutečně připojit ke stínů, musí být alespoň úroveň 43 a dokončili Questline Bilefen Questline. Jakmile to udělají, mohou vstoupit do loterie Shadows. Každý den ve 12:00, 18:00 a 21 hodin serveru, Shadow Hopefuls mohou mluvit s tajemným patronem ve Westmarch Tavern. Pokud je štěstí na jejich straně, pozve je do místnosti za ním, aby bojovali se třemi starověkými šampiony. Hráči, kteří vyšli vítězně, budou plnohodnotné stíny. Pokud Stínový aspirant není vyzván k boji proti starověkým šampionům nebo je nemůže porazit, existuje alternativní řešení.

Zatímco většina hráčů se pravděpodobně připojí k frakci Shadows přes loterii, stávající členové mohou pozvat přátele, rodinu a dokonce i náhodné cizince, aby se stali novým stíny. To vyžaduje signet Akeba, který je spotřebován při pozvání jiného hráče, aby zabránil Shadows v tom, aby se spam zachytil celý server. Jediným způsobem, jak získat nový signet, je projít loterií Shadows jako člen a znovu porazit tři starověké šampióny.

AD – obsah pokračuje níže

Přečtěte si více

Diablo nesmrtelný

Diablo Immortal: Nejlepší stavby a dovednosti pro každou třídu

Diablo nesmrtelný

Diablo Immortal: Každá třída byla nejhorší až nejlépe

Nesmrtelné

Ve světě Diablo nesmrtelnýPvp, stíny jsou smolaři, zatímco nesmrtelníci jsou krémem plodiny. Jsou to pravděpodobně nejmocnější hráči ve hře, ale stát se jedním není snadný úkol.

K vstupu do nesmrtelné je pouze jedna „spolehlivá“ cesta: obřad exilu. Dobrodruzi, kteří se chtějí stát nesmrtelným, musí být úroveň 43 a dokončili questline Bilefen a našli časový svitek ve starověké aréně. Pak začíná skutečná výzva (a zábava).

Jakmile stín, mohou hráči buď vytvořit nebo se připojit k tmavému klanu a poté stoupat přes řady konkurencí s jinými klany. To se provádí především prostřednictvím událostí, jako je cesta krve (sólová rukavice nepřátel) a nájezdu k trezoru (běh pvpve dungeon). Jakmile začne obřad exilu, 10 nejlepších klanů může vytvořit týmy, které zpochybňují nejsilnější nesmrtelné klany v 8v8 bitvách. Pokud stíny vyhrají polovinu zápasů, obřad exilu se přepne na výzvu nesmrtelného, ​​což v boji 1v30 promění jeden nesmrtelný na obří nájezdový šéf. Pokud nesmrtelné vyhraje, současná dávka nesmrtelných udržuje své pozice, ale pokud stíny vyhrají, temné klany, které byly vítězné během rituálu exilu, nahradí nesmrtelné klany, které prohrály – jakmile stíny také dokončí skutečný nesmrtelný questline, to, to, to je. Jako bonus na další bonus si nově korunovaní nesmrtelní si mohou vybrat dva přátelské tmavé klany, aby se k nim připojili v síni nesmrtelných. Kdokoli zorganizoval obřad exilu, zjevně miluje hraní Horal pravidla.

Protože každý server může podporovat pouze několik set nesmrtelných najednou, konkurence je divoká, ale odměna stojí za to. Každý nově zmařený nesmrtelný klan může dát jednomu členovi korunu, která poskytuje obrovský přestupek a obrannou buff/auru, stejně jako menší koruny pro čtyři další členy. Navíc, Immortals mají exkluzivní přístup k Kionově utrpení, 48 hráči s některými z nejlepších kořistí ve hře.

To je téměř vše, co potřebujete vědět o frakcích Diablo nesmrtelný. Hodně štěstí každému, kdo soupeří o místo u stolu nesmrtelných.

Diablo nesmrtelný je nyní na PC a mobilních.

Diablo Immortal: Jak se připojit k nesmrtelným | Průvodce frakcí

Pro hráče, kteří se chtějí opravdu kopat hluboko Diablo nesmrtelný, Pod standardem je zajímavá meta vaření PVP Diablo povrch. Pro hráče, kteří opravdu chtějí spolupracovat jako komunita, existují nové frakce můžete se připojit. Existují tři frakce: Dobrodruhy, Stíny, a Nesmrtelné – a to je místo, kde začíná skutečný hardcore endgame obsah. Stát se nesmrtelným je o tom, že se staneme nejlepším v boji PvP a ti, kterým se podaří dosáhnout vrcholu žebříčku, budou také přistupovat k jedinečnému obsahu. Čeká exkluzivní nájezd Nesmrtelné klany, A zatímco většina z nás se nikdy nedostane tak daleko na stránku PVP věcí, je stále zábavné se na něj podívat. Zde je rychlý přehled o tom, jak se váš klan může připojit k frakci nesmrtelné a všechny výhody, které z toho získáte. Strana PVP Diablo nesmrtelný je místo, kde se všechny tyto transakce ve hře stávají důležitými. Hráči F2P / s nízkými výhodami mohou příběh snadno zvládnout bez přílišného broušení. Obsah koncové hry lze dokonce hrát vyhrazenými hráči F2P, ale ještě musíme vidět, jaká bude ekonomika pro vstup do nesmrtelné frakce. S největší pravděpodobností budete muset upustit nějakou hotovost, abyste mohli soutěžit s velkými hráči-musíme počkat a uvidíme, jak se to všechno v dlouhodobém horizontu otřásá, ale beta hráči se zdají být nepřesvědčili, že budete moci schopni Připojte se k frakci Immortals, aniž byste upustili do hotovosti v reálném světě. Diablo Immortal si nyní můžete stáhnout zdarma na iOS a Android.

Jak se připojit k frakci Immortals | Průvodce progresí tmavého klanu

 • Připojení k Immortals | Základy:
 • Spusťte „Dark Clan“-Tmavý klan je funkce opt-in, který lze aktivovat kdykoli. Jako tmavý klan se připojíte k frakci Shadows. Nyní můžete pracovat na svém cíli sundat nesmrtelné a nahradit je.
 • Stínové klany musí soutěžit mezi sebou o pokrok.
 • Stínové klany postupují tím, že vydělávají řady, úrovně věčné koruny, hraní cesty krevní události nebo uzavírání smluv – cesta krve a smluv je exkluzivní pro frakci Shadows.
 • Stínové klany soutěží v následujících událostech: Akebova výzva, Cesta krve, RAID trezor, a Stínová válka. Stínová válka vyskytuje se dvakrát týdně a je hlavní událostí pro zvýšení stání tmavého klanu.
 • Během každého Cyklus sporu Cyklus, 10 nejvyšší hodnocení Tmavé klany se zúčastní akce s názvem Obřad exilu. The Top 10 tmavých klanů pošle jejich Top 8 hráčů soutěžit proti Top 8 nesmrtelný klan Členové v deseti 8v8 bitvy. Pokud stínové klany vyhrají více než polovina Z těchto 10 bitev budou postupovat do konečné fáze cyklu.
 • Pokud stínové klany vyhrají Obřad exilu událost, Výzva nesmrtelného Událost se spustí. V tomto případě musí nesmrtelný v a 1vs30 PVP Battle. Nesmrtelný hráč je přeměněn na obří verzi, která je neuvěřitelně buffed a přehnaná. Pokud Stínové klany vyhrají, vítězné klany budou Vyměňte nesmrtelné.

Může být pouze 300 nesmrtelných kdykoli na každém serveru. Vítězný stínový klan může vybrat dva spojenecké stínové klany stát se nesmrtelnými s nimi. Klany mohou mít až 100 členů. Jako nesmrtelný je vaším cílem chránit vaši frakci stojícím porážením stínového klanu v Obřad exilu a Výzva nesmrtelného událost. Může existovat neomezené množství členů stínového klanu, ale nesmrtelníci jsou vždy obléhány.

Nesmrtelné mají přístup k exkluzivním funkcím a nájezdům. Zde je krátký seznam toho, co víme zatím.