Jak se zaregistrovat do Street Fighter 6 Open Beta, jak hrát na ulici Fighter 6 Open Beta v květnu 2023

Jak hrát Street Fighter 6 Open Beta v květnu 2023

Otevřená beta bude také obsahovat velmi rozšířený seznam postav a jeviště, který by měl každému zájemce poskytnout dobrý pocit pro hru.

Jak se zaregistrovat pro Street Fighter 6 Open Beta

Zde je návod, jak se zaregistrovat pro Street Fighter 6 Open Beta.

Street Fighter 6 konečně uvádí na trh svou otevřenou beta verzi po oznámení hry v únoru 2022. Nový vstup do franšízy Street Fighter prošel dvěma uzavřenými beta testy dosud napříč platformami. Nyní se Capcom rozhodne uvést hru do otevřené beta, hodně k potěšení fanoušků. Pojďme se podívat na to, jak se zaregistrovat do Street Fighter 6 Open Beta a její nové funkce.

Capcom pro zahájení Street Fighter 6 Open Beta brzy

Street Fighter 6 prošel dvěma uzavřenými beta testy, které se konaly v říjnu a prosinci 2022. Otevřená beta test pro hru začne 19. května ve 12:00 PDT / 12:30 IST / 15 PM SGT a končí 22. května ve 12:00 PDT / 12:30 PM IST / 15 PM SGT. SF6 zahrnuje a bude k dispozici pro PC, PlayStation a Xbox.

Jak se zaregistrovat pro Street Fighter 6 Open Beta

Zde je návod, jak se dostat do Street Fighter 6 Open Beta:

 • Přejděte na web Street Fighter kliknutím .
 • Přejděte dolů a najděte tlačítko „Zaregistrujte si ID CAPCOM“ nebo propojte svou platformu s přihlášením.
 • Budete přesměrováni na web Capcom.
 • Vytvořte ID zde nebo se přihlaste pomocí vašeho stávajícího ID.
 • Odkaz na vaše účty Steam, Xbox nebo PlayStation kliknutím na tlačítko a dodržováním pokynů.

Jakmile tyto kroky dokončíte, budete připraveni před stahovat otevřenou beta beta. Budete moci zahájit předběžnou zátěž 16. května. Po registraci obdržíte potvrzení, že jste se přihlásili na Street Fighter 6 Open Beta.

Aktualizace Beta Street Fighter 6 Beta

Vývojář uvedl, že otevřená beta beta „bude obsahovat stejný obsah jako uzavřený beta test provedený v prosinci 2022“. Některé z větších změn přicházejících na otevřenou beta verzi budou možností snížit zpoždění vstupu. Mezi další aktualizace patří změny rovnováhy v osmi hratelných postavách a opravy chyb. Testy beta jsou dodávány s omezeným počtem hratelných postav včetně:

Hratelné fáze zahrnují:

 • Metro City Downtown
 • Chrám Genbu
 • Carrier Byron Taylor
 • Tian Hong Yuan
 • Macho prsten
 • Cvičebna

Herní režimy zahrnuté do testů jsou hodnocené zápasy, příležitostné zápasy, zápasy bitevního centra, otevřené turnaje, režim tréninku, extrémní bitvy (aktualizace denně), herní centrum (aktualizace denně) a výzvy (aktualizace denně). Street Fighter 6 vyjde 2. června 2023. Předobjednávky pro hru jsou v současné době k dispozici. Hra bude k dispozici ve společnosti Steam, PlayStation 4 a 5 a také Xbox Series X | S.

Jak hrát Street Fighter 6 Open Beta v květnu 2023

V květnu 2023 dojde k závěrečnému otevřenému testu beta pro Street Fighter 6, s dostupnými několika znaky, fázemi, funkcemi a online režimy.

Street Fighter 6 Finanical Report Q1 2023

Capcom oznámil, že bude hostit jeden závěrečný test beta pro svou nadcházející vlajkovou lodi bojovou hru, Street Fighter 6. Otevřená beta verze bude otevřena všem a bude fungovat na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S From 19.-21. května 2023.

Zatímco hra již měla dvě uzavřené beta, stejně jako bezplatné demo, které je nyní k dispozici na všech platformách, otevřená beta verze bude mít výrazně rozšířené možnosti hry.

Bude obsahovat několik režimů online her – včetně hodnocených zápasů, příležitostných zápasů, zápasů s bitevním centrem, extrémních bitev a otevřených turnajů, jakož i denních výzev, kosmetických obchodů a novinek a aktivit. Navíc bude sportovní crossplay funkce, aby umožnila shody multiplayerů mezi různými konzolemi, žebříčky, opakováním, návody, režim fotografií a několik možností komentátoru.

Otevřená beta bude také obsahovat velmi rozšířený seznam postav a jeviště, který by měl každému zájemce poskytnout dobrý pocit pro hru.

Jako vždy je třeba poznamenat, že testy beta jsou navrženy tak, aby zdůraznily testování online výkonu hry a nemusí být vždy optimálním zážitkem.

Street Fighter 6 Otevřené beta znaky

Street Fighter 6 Open Beta Stages

 • Metro City Downtown
 • Chrám Genbu
 • Carrier Byron Taylor
 • Tian Hong Yuan
 • Macho prsten
 • Cvičebna

Jak hrát Street Fighter 6 Open Beta

Každý s PC, PlayStation 5 nebo Xbox Series X/S se může připojit k otevřené beta verzi.

Chcete -li stáhnout beta beta, jednoduše přejděte na výkladní skříň vaší preferované platformy, kde Street Fighter 6 Otevřený beta software bude k dispozici. Předběžné stávání bude k dispozici pouze 16. května 2023.

Vy ne Potřebujete mít aktivní členství v PlayStation Plus nebo Xbox Live Gold. Pro úplné vydání hry však budete potřebovat předplatné.