Jak snadno dostat sdarky v Minecraftu, Wither Skeleton – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

Hráči budou muset získat zoufalé lebky, aby respawni dav. Tyto lebky nejsou příliš těžké na to, aby se dostaly, ale hráči budou muset bojovat s několika dalšími davy Minecraft, aby je získali.

Jak snadno získat zmámené lebky v Minecraftu

Wither je dav šéfa v Minecraft, že hráči mohou mít těžký čas porazit, pokud nemají správné materiály. Wither pochází z Nether, ale může být také vytvořen v Overworld.

Wither je smrtící nemrtvý dav, který střílí výbušné lebky směrem k hráči. Tento dav je druhým šéfem ve hře (první je Ender Dragon), ale někteří hráči tvrdí, že Wither je mnohem těžší porazit.

Když je Wither zabit, upustí nether hvězdu, kterou může hráč umístit do svého inventáře. Tato položka se používá k vytvoření majáků, které mohou hráči poskytnout chladné výhody. Wither také klesne zhruba 50 zážitkových koulí.

Wither není přirozeně tření davem. To znamená, že hráči budou muset shromáždit požadované materiály a vytvořit je ručně. Wither je vytvořen pomocí čtyř bloků duši písku nebo půdy a tří zchátka.

Hráči mohou také používat kouzla a mléko, aby čelili některým útokům Withera. Mléko sníží část poškození, které hráči přijímají z výbušných lebků.

Hráči budou muset získat zoufalé lebky, aby respawni dav. Tyto lebky nejsou příliš těžké na to, aby se dostaly, ale hráči budou muset bojovat s několika dalšími davy Minecraft, aby je získali.

V tomto článku se hráči naučí, jak snadno zoufal lebky v Minecraftu.

Získání Wither Skull v Minecraft

Odkud přicházejí?

Wither lebky pocházejí z Wither Skeletons v Minecraftu. To jsou smrtící davy ve hře a hráči je najdou pouze na nether. Doporučujeme, aby se hráči při pokusu o tyto davy převzali z brnění.

Aby se sdařič spadla, musí hráči zabít kosteru zoufalství. Není zaručeno, že hráč pokaždé dostane pokles lebky, ale existuje 2.5% šance, že to dav zruší po smrti.

Hráči Minecraft mohou na svůj meč použít rabování kouzla, aby se zvýšila tato šance. Šance, že hráč dostane kapku lebky, se zvýší o 1% na každé úrovni rabování, s maximem 5.5% šance.

K čemu se používá?

Hlavním důvodem, proč hráči chtějí skalní lebky, je vytvořit dav šéfa Minecraft, Wither. Hráči budou potřebovat tři lebky, aby vytvořili dav, a když je šéf zabit, spadne hodně XP a vzácné kořist.

Hráči mohou také nosit lebku jako helmu. Nošení této helmy umožňuje hráčům napadeno některými davy. Hráči však musí mít zlaté brnění spolu s hlavou.

Pokud hráč právě chodí s hlavou, davy se stále pokusí zaútočit na hráče. Chcete -li to napravit, vytvořte zelený brnění pomocí Golden Ingots. Zlaté bloky lze nalézt v Overworld a v Nether a vložte se do ingotů.

Hráči mohou tyto lebky také používat jako ozdobný blok.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Wither Skeleton

Tento článek je o variantě kostry. Pro šéfa viz Wither.

Wither Skeleton

 • Stojící
 • Cílení

Stojící

Cílení

Zdraví

20 × 10

Klasifikace

Chování

Potěr

Nether pevnost
Když mezera dosáhne poloviny zdraví ‌ [ Být jen ]

Poškození

Melee:
Ozbrojený
Snadné: 5
Normální: 8
Hard: 12 × 6
Neozbrojený
Snadné: 2
Normální: 2
Tvrdý: 3
Wither:
1 za 2 s
Wither na 10 sekund ()

Přírodní
zařízení

Podrobnosti

Velikost

Výška: 2.4 bloky
Šířka: 0.7 bloků

v Edice Bedrock:
Výška: 2.412 bloků
Šířka: 0.864 bloků

Rychlost

0.25, když nečinný a 0.3125 při útoku

Wither Skeletons jsou vysoké černé varianty koster vybavených kamennými meči, které způsobují jedu podobný Wither Effect. Nacházejí se výhradně v netherských pevkách a jsou jediným zdrojem lebky s kosterou a také jediným obnovitelným zdrojem uhlí.

Obsah

Tření []

Wither kostry se vynoří v nether pevnosti na úrovni světla mezi 0 a 7, ve skupinách po 4. Jsou to jediné davy, které se mohou rozvinout uvnitř zdobení růže kvůli jejich imunitě vůči škodlivému účinku.

Předvečer Všech svatých [ ]

Tato funkce je exkluzivní pro Java Edition.

Na Halloween mají Wither kostry 22.5% šance na tření na nošení vyřezávané dýně a 2.5% šance na tření na nošení jack o’Lantern . To není upuštěno, s výjimkou případů, kdy je zabito rabováním, které mají šanci 1-3% klesnout v závislosti na úrovni rabování.

Withers []

Tato funkce je exkluzivní pro Edice Bedrock.

Wither se vynoří 3-4 zoufalským kostry, když je pod polovinou zdraví normálních a tvrdých obtíží.

Jockeys []

Tato funkce je exkluzivní pro Edice Bedrock.

Pavouci a pavouci jeskyně, kteří se vynoří na nethers, mají 0.8% šance na to, že si na záda vynořte kostru a vytvoří si žokej pavouka. Pavouci se v této dimenzi přirozeně nevytvářejí.

Kapky []

 • 0 až 2 kosti s. Maximální pokles se zvýší o 1 na úroveň rabování, maximálně 0 až 5 kostí s rabováním III.
 • Existuje 1 ⁄3 . Každá úroveň rabování zvyšuje maximální pokles o 1, takže rabování I kapky 0-2 uhlí s průměrem 0.75 uhlí na zabití, rabování II kapky 0-3 uhlí s průměrem 1.2 uhlí na zabití a rabování III kapky 0-4 uhlí s průměrem 1.67 Uhlí za zabití.
 • 2.5% šance na upuštění zoufalé lebky kostru, když je zabit hráčem nebo zkrouceným vlkem. Rabování zvyšuje šanci o 1% na úroveň [ Pouze Java Edition ] nebo 2% na úroveň [[ Pouze edice Bedrock ], za maximálně 5.5%‌ [ Pouze Java Edition ] nebo 8.5%‌ [ Pouze edice Bedrock ] šance s rabováním III. Jejich lebka je vždy upuštěna, pokud je zabita nabitý popínací popínavá, i když pouze jedna hlava klesá, pokud je mnoho zabito stejným nabitým lieárním výbuchem.
 • 8.5% šance na upuštění od svého nevznižovaného kamenného meče, který má náhodnou trvanlivost. Tato šance se zvyšuje o 1% na úroveň rabování, maximálně 11.5% šance s rabováním III.
 • 5 Zkušenosti Orbs při zabití hráčem nebo zkroceným vlkem a další 1–3 je upuštěno na kus přirozeně vyváženého vybavení, které ne pokles na smrt.
  • Protože všechny zchátky se vynoří kamenným mečem, každá z nich účinně poklesne o 6–8, pokud meč není upuštěn.
  • Pokud je zchvalněná kostra ano Umístěte kamenný meč, místo toho upustí výchozí 5.

  Chování []

  Wither kostry bezcílně putují, když je nečinný, ale sprint na útok na hráče, sněhové golemy, železné golem, želvy, pigliny a piglín brutes. Utíkají z vlků, ale odvetu, pokud jsou napadeni.

  Když je entita napadena zoufalým skeletem v jakýchkoli obtížích, je to způsobeno zřetelným efektem po dobu deseti sekund, který změní na zdraví černou (× 10) a snižuje ji o 1 každé dvě sekundy, podobně jako o jedu, kromě toho, že to může způsobit smrt.

  Některé zchátky mohou mít schopnost vyzvednout spuštěné vybavení v normálních a tvrdých potížích. Šance závisí na regionálních obtížích, přičemž až 55% z nich je schopno vyzvednout meče vyšší než kamenná úroveň plus jakékoli brnění. Wither Skeletons NIKDY BUDE LOW S; v Java Edition, Pokud drží luk (který lze provést s /vyvolávat wither_skeleton ~ ~ ~ ]>) střílí hořící šípy, i když jejich luky nejsou okouzleny. Nemohou používat kuše.

  Wither kostry jsou imunní vůči ohni a účinku Wither. Stále hledají stín nebo vodu za denního světla, pokud jsou v nadsvětí. Stejně jako většina nemrtvých davů se potopí ve vodě, ale netopou se, jsou uzdraveny okamžitým poškozením a poškozeny okamžitými účinky na zdraví, jsou imunní vůči regeneraci a účinky na jedovat.

  v Edice Bedrock, Hráč je může spálit tím, že během bouřky kouzl trojzub.

  Zvuky [ ]

  Java Edition:
  Wither kostry používají kategorii zvuku nepřátelských tvorů pro zvukové události závislé na entitě.

  Zvuk Titulky Zdroj Popis Umístění zdrojů Klíč překladu Hlasitost Pitch Útlum
  vzdálenost
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle3.ogg Wither kosterní chrastítka Nepřátelská stvoření Náhodně entita .wither_skeleton .okolní titulky .entita .wither_skeleton .okolní 1.0 0.8-1. 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_death1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_death2.ogg Wither Skeleton umírá Nepřátelská stvoření Když zemře kostra zírá entita .wither_skeleton .smrt titulky .entita .wither_skeleton .smrt 1.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: wither_skeleton_hurt1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_hurt2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_hurt3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_hurt4.ogg Wither Skeleton bolí Nepřátelská stvoření Když je poškozena kostra zmid entita .wither_skeleton .zranit titulky .entita .wither_skeleton .zranit 1.0 0.8-1.2 16
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step1.ogg https: // minecraft..com/wiki/soubor: wither_skeleton_step2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step4.ogg Kroky Nepřátelská stvoření Zatímco chůze kostra chodí entita .wither_skeleton .krok titulky .blok .obecný .kroky 0.15 1.0 16
  Zvuk Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_idle1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_idle2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_idle3.ogg Nepřátelská stvoření Náhodně dav .kostra .říci 1.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Skeleton_death.ogg Nepřátelská stvoření Když zemře kostra zírá dav .kostra .smrt 1.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Skeleton_hurt1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Skeleton_hurt2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Skeleton_hurt3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Skeleton_hurt4.ogg Nepřátelská stvoření Když je poškozena kostra zmid dav .kostra .zranit 0.7 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_step1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_step2.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: skeleton_step4.ogg Nepřátelská stvoření Zatímco chůze kostra chodí dav .kostra .krok 1.0 0.8-1.2
  Zvuk Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost Pitch
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_idle3.ogg Nepřátelská stvoření Náhodně entita .wither_skeleton . 1.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_death1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_death2.ogg Nepřátelská stvoření Když zemře kostra zírá entita .wither_skeleton .smrt 1.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: wither_skeleton_hurt1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_hurt2.ogg https: // minecraft.fandom..ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_hurt4.ogg Nepřátelská stvoření Když je poškozena kostra zmid entita .wither_skeleton .zranit 1.0 0.8-1.2
  https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: wither_skeleton_step4.ogg Nepřátelská stvoření Nevyužitá zvuková událost [Zvuk 1] entita .wither_skeleton .krok 0.15 1.0

  Hodnoty dat []

  Id []

  název Identifikátor Entity Tags (JE) Klíč překladu
  Wither Skeleton wither_skeleton kostry entita.Minecraft.
  název Identifikátor Klíč překladu
  Wither Skeleton wither_skeleton 48 entita.wither_skeleton.název

  Data entity []

  Wither Skeleton má s nimi spojená data entity, která obsahuje různé vlastnosti. Skvěle je vyšší než kostra.

  • Data entity
   • Štítky společné pro všechny entity
   • Štítky společné pro všechny davy

   Úspěchy []

   Ikona Úspěch Popis ve hře Skutečné požadavky (pokud je to jiné) Gamerscore vydělal Typ trofeje (PS4)
   PS4 jiný
   Zabijte kostru šipkou z více než 50 metrů. Pomocí spuštěné šipky zabijte kostru, žokej pavouka, kostru nebo bludný z 50 a více bloků, vodorovně. 30G Bronz

   Pokroky []

   Ikona Pokrok Popis ve hře Rodič Skutečné požadavky (pokud je to jiné) Umístění zdrojů
   Strašidelná děsivá kostra
   Získejte lebku Wither Skeleton Hrozná pevnost Mít ve svém inventáři lebku kosterního kosteru. Nether/get_wither_skall
   Dobrodružství
   Dobrodružství, průzkum a boj Zabijte jakoukoli entitu, nebo být zabit jakýmkoli entitem. Adventure/Root
   Lovec příšer
   Zabijte jakékoli nepřátelské monstrum Dobrodružství Zabít jeden Z těchto 34 davů:

   Dějiny [ ]

   Java Edition
   .4.2 12W36A Přidány Wither Skeletons.
   12W38b Wither Skeletons se nyní častěji vytvářejí.
   1.4.4 1.4.3 Wither kostry mohou nyní sprintovat směrem k hráči.
   1.8 14w11a Wither kostry nyní utékají od popínavých popínavých, které se chystají explodovat.
   Wither Skeletons nyní upustí svou lebku, když je zabit nabitý popírací.
   Pozice držící zbraně s berasovými kostry se změnila.
   1.8.1 pre1 Wither kostry už neběží z popínavých popínavých, které se chystají explodovat.
   1.9 15W31A Skaže koster nyní snižují ruce, když nečinní rukama, když něco poškodí.
   Wither kostry se nyní (11 %krát) vynoří levou rukou jako hlavní ruka.
   Wither kostry nyní mají schopnost držet předměty v obou rukou.
   15w39a Wither kostry jsou nyní o něco kratší (2.4 bloky vysoké spíše než 2.535) a užší (0.7 bloků místo 0.72).
   1.10 16w20a Přidána samostatná vajíčka pro zvaznutí koster.
   pre2 .
   1.11 16w32a Wither Skeleton Spawn vejce bylo znovu přidrženo.
   ID entity bylo změněno změněno z kostra na wither_skeleton, značka Skeletontype je odstraněna.
   Název hry Wither Skeleton je nyní „Wither Skeleton“ místo „Skeleton“.
   16w39a Wither kostry nyní mají své vlastní zvuky.
   1.13 18w19a Wither kostry nyní klesají pod vodou.
   Wither Skeletons již neutopí pod vodou.
   1.14 18w43a Textura kosterů zmivala byla změněna.
   Wither kostry jsou nyní imunní vůči efektu Wither.
   28. září 2019 .
   1.15 19W37A Davy, které se vynoří na sobě vyřezávané dýně nebo Jack O’Lanterns na Halloween, je již nepadnou.
   1.16 20w07a Přidány pigliny, které útočí na Wither Skeletons.
   Wither Skeletons nyní útočí na Piglins na dohled. [1]
   20W21A Wither kostry jsou nyní jediné davy, které se mohou vynořit na Wither Roses.
   1.19 Před vydáním 1 Wither Skeletons se nyní vynoří od úrovně světla 0 až 11.
   1.19.3 22W46A Wither Skeletons se nyní vynoří od úrovně světla 0 do 7 v Nether.
   Pocket Edition Alpha
   V0.12.1 sestavení 1 Přidány Wither Skeletons.
   sestavit 9 Wither kostry jsou nyní větší než běžné kostry.
   sestavit 12 Přidány nové zvuky pro umírající kostery.
   V0.15.0 sestavení 1 Skaže koster nyní snižují ruce, když nečinní rukama, když něco poškodí.
   Přidána samostatná vajíčka pro zvaznutí koster.
   V0..0 sestavení 4 Wither Skeletons se nyní vynoří, když zdraví Withera dosáhne 50%.
   Kapesní vydání
   1.1.0 alfa 1.1.0.0 ID entity bylo změněno z kostru.Wither to wither_skeleton .
   Edice Bedrock
   ? Wither kostry se již nevytvářejí s zařízením (nebo kouzelným zařízením).
   1.5.0 Beta 1.5.0.0 Waster kostry nyní klesají ve vodě.
   Wither Skeletons již neutopí pod vodou.
   Beta 1.5.0.4 Wither kostry nyní hledají a zaútočí na želvy.
   1.10.0 Beta 1.10.0.3 Textura kosterů zmivala byla změněna.
   1.16.0 Beta 1.16.0.51 Wither kostry nyní mají schopnost vyzvednout předměty.
   Přidány pigliny, které útočí na Wither Skeletons.
   1.19.60 Beta 1.19.60.22 Wither Skeletons se nyní vynoří od úrovně světla 0 do 7 v Nether.
   1.20.40 Beta 1.20.40.20 Wither kostry nyní mají stejné zvuky jako v Java Edition.
   Legacy Console Edition
   TU19 Cu7 1.12 Patch 1 1.0.1 Přidány Wither Skeletons.
   TU31 Cu19 1.22 Wither Skeletons nyní upustí svou lebku, když je zabit nabitý popírací.
   TU46 Cu36 1.38 Patch 15 Skaže koster nyní snižují ruce, když nečinní rukama, když něco poškodí.
   TU54 Cu44 1.52 Patch 24 1.0.4 Přidána samostatná vajíčka pro zvaznutí koster.
   TU57 Cu49 1.56 Patch 27 1.0.7 Wither kostry se již nebojí denního světla a nezaútočí na cokoli, co žije.
   TU60 Cu51 1.64 Patch 30 1.0.11 Wither Skeletons se nyní vynoří, když zdraví Withera dosáhne 50%.
   TU69 1.76 Patch 38 Waster kostry nyní klesají ve vodě.
   Wither Skeletons již neutopí pod vodou.
   Wither kostry nyní mají stejné zvuky jako v Java Edition.
   Nové vydání Nintendo 3DS
   0.1.0 .

   Problémy týkající se „Wither Skeleton“ jsou udržovány na trackeru chyb. Nahlásit problémy tam.

   Trivia []

   • Wither kostry se nemohou hodit skrz mezeru pod schodištěm netherské bradavice ve pevnosti.

   Galerie []

   Rendery []

   Tato stránka by měla těžit z přidání více obrázků.

   Odstraňte toto oznámení, jakmile do článku přidáte vhodné obrázky.
   Konkrétní pokyny jsou: Vykreslení zvazného kostru pomocí luku